Dodaj do ulubionych

Dworzec Cargo

07.11.06, 12:28
Czy wladze lotniska rozwazaja budowe dworca Cargo? W Lodzi lokuje sie coraz
wiecej fabryk, moze posiadanie portu lotniczego zdolnego przyjmowac towary
byloby zasadne?
Obserwuj wątek
    • Gość: matej Re: Dworzec Cargo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.06, 22:45
      rozwarzają jak znajdzie sie kasa to napewno będzie.
      na 07 jest zarezerowane miejsce pod terminal
      • Gość: profes79 Re: Dworzec Cargo IP: 81.144.141.* 08.11.06, 00:59
        Jest w planach do 2025 bodajze. Cargo, kolejny terminal, wieksza plyta
        postojowa i bodajze miejsce do kolowania ale glowy za to nie dam.
        Stad zreszta ten piaszczysty parking na ktory wszyscy psiocza - nikt tam nic
        nie zrobi, bo w planach wlasnie tam jest kolejna plyta postojowa.
        • panajotow Re: Dworzec Cargo 08.11.06, 08:25
          Czy istnieje gdzies w internecie jakis choby orientacyjny plan usytuowania
          wzgledem siebie kolejnych budynkow lotniska wzgledem siebie? Czy nowa plyta
          postojowa ma byc polaczona z obecna i tworzyc cos na ksztalt polokregu? CO z
          obecnym terminalem I i II? Czy zostana zburzone zeby zrobic miejsce na nowy
          duzy terminal? Czy powstanie droga kolowania, czy moze samoloty beda musialy
          jezdzic po pasie w te i z powrotem? A Cargo jest chyba wazne dla firm i
          powinno powstac przed 2025:P. Wiem, wiem, to powinno powstac, tamto powinno
          powstac, takie gadanie goscia przed ekranem komputera, ale inne miasta maja
          Cargo, my nie mamy i pewnie sporo przez to tracimy.
          • Gość: Nagano Re: Dworzec Cargo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.06, 14:14
            Jeszecze raz podaję linka do mapki jak ma wyglądać lotnisko w 2025

            airline.fora.pl/viewtopic.php?t=11
            Widać przy samym końcu pasa strefe cargo oraz centrum logistyczne
            • panajotow Re: Dworzec Cargo 08.11.06, 14:50
              2025 to dosyc odlegla perspektywa:P. Nasi wlodarze daje sobie duzo czasu na
              przeprowadzenie potrzebnych prac!
              • Gość: Nagano Re: Dworzec Cargo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.06, 15:36
                > 2025 to dosyc odlegla perspektywa:P. Nasi wlodarze daje sobie duzo czasu na
                > przeprowadzenie potrzebnych prac!

                Rozbudowa lotniska jest podzielona na pięciolatki. Mogą przecież się pospieszyć.
                Jak narazie szybko się uwijali z rozbudową :)
              • geographer Re: Dworzec Cargo 09.11.06, 10:41
                Dla pana Ł. to i tak nierealne tempo. A gdzie czas na kawę?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka