panajotow 07.11.06, 12:28 Czy wladze lotniska rozwazaja budowe dworca Cargo? W Lodzi lokuje sie coraz wiecej fabryk, moze posiadanie portu lotniczego zdolnego przyjmowac towary byloby zasadne? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: matej Re: Dworzec Cargo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.06, 22:45 rozwarzają jak znajdzie sie kasa to napewno będzie. na 07 jest zarezerowane miejsce pod terminal Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: profes79 Re: Dworzec Cargo IP: 81.144.141.* 08.11.06, 00:59 Jest w planach do 2025 bodajze. Cargo, kolejny terminal, wieksza plyta postojowa i bodajze miejsce do kolowania ale glowy za to nie dam. Stad zreszta ten piaszczysty parking na ktory wszyscy psiocza - nikt tam nic nie zrobi, bo w planach wlasnie tam jest kolejna plyta postojowa. Odpowiedz Link Zgłoś
panajotow Re: Dworzec Cargo 08.11.06, 08:25 Czy istnieje gdzies w internecie jakis choby orientacyjny plan usytuowania wzgledem siebie kolejnych budynkow lotniska wzgledem siebie? Czy nowa plyta postojowa ma byc polaczona z obecna i tworzyc cos na ksztalt polokregu? CO z obecnym terminalem I i II? Czy zostana zburzone zeby zrobic miejsce na nowy duzy terminal? Czy powstanie droga kolowania, czy moze samoloty beda musialy jezdzic po pasie w te i z powrotem? A Cargo jest chyba wazne dla firm i powinno powstac przed 2025:P. Wiem, wiem, to powinno powstac, tamto powinno powstac, takie gadanie goscia przed ekranem komputera, ale inne miasta maja Cargo, my nie mamy i pewnie sporo przez to tracimy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nagano Re: Dworzec Cargo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.06, 14:14 Jeszecze raz podaję linka do mapki jak ma wyglądać lotnisko w 2025 airline.fora.pl/viewtopic.php?t=11 Widać przy samym końcu pasa strefe cargo oraz centrum logistyczne Odpowiedz Link Zgłoś
panajotow Re: Dworzec Cargo 08.11.06, 14:50 2025 to dosyc odlegla perspektywa:P. Nasi wlodarze daje sobie duzo czasu na przeprowadzenie potrzebnych prac! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nagano Re: Dworzec Cargo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.06, 15:36 > 2025 to dosyc odlegla perspektywa:P. Nasi wlodarze daje sobie duzo czasu na > przeprowadzenie potrzebnych prac! Rozbudowa lotniska jest podzielona na pięciolatki. Mogą przecież się pospieszyć. Jak narazie szybko się uwijali z rozbudową :) Odpowiedz Link Zgłoś
geographer Re: Dworzec Cargo 09.11.06, 10:41 Dla pana Ł. to i tak nierealne tempo. A gdzie czas na kawę? Odpowiedz Link Zgłoś