azada
13.11.06, 08:32
Nie jestem z żadnej partii politycznej.Goszczę tylko w Waszym pięknym mieście
od 2 lat, patrzę co się dzieje w tym mieście i dlatego....BŁAGAM WAS
ŁODZIANIE... IDŹCIE DO WYBORÓW NA DOGRYWKĘ... chyba że podobają wam się rządy
Kropiwnickiego