Dodaj do ulubionych

Łodzianie!!!!

13.11.06, 08:32
Nie jestem z żadnej partii politycznej.Goszczę tylko w Waszym pięknym mieście
od 2 lat, patrzę co się dzieje w tym mieście i dlatego....BŁAGAM WAS
ŁODZIANIE... IDŹCIE DO WYBORÓW NA DOGRYWKĘ... chyba że podobają wam się rządy
Kropiwnickiego
Obserwuj wątek
    • evonka a co się dzieje? 13.11.06, 08:53
      kiedy gościsz w naszym pięknym mieście...
      • jelonek72 no własnie 13.11.06, 08:57
        co tu się takiego straszliwego dzieje ?

        mnie się tam poprawia - droge mi do pracy taką odmalowali,że jadę jak po stole i
        choc nie wiem czy to zasługa Kropy to jednak stało się to za jego czasów
        • yavorius Re: no własnie 13.11.06, 08:59
          Jeśli mowa o al. Włókniarzy, to 75% kasy dała ta wstrętna Unia Europejska:)
          • longeta Re: no własnie 13.11.06, 09:07
            yavorius napisał:

            > Jeśli mowa o al. Włókniarzy, to 75% kasy dała ta wstrętna Unia Europejska:)

            Może napisz ile wyrwała ta unia i jakie ma korzyści z tak dużego rynku(Polska)

            :-)))
            • yavorius Re: no własnie 13.11.06, 09:14
              Myślę, że lepiej będzie jak Ty napiszesz. Słucham uprzejmie:)
              • longeta Re: no własnie 13.11.06, 09:25
                Sam rynek zbytu i kasacja polskiej produkcji to mało?

                Na dodatek przejeła banki,ubezpieczenia o kretyńskich przepisach i prawach nie
                wspomne;-)
                • yavorius Re: no własnie 13.11.06, 09:28
                  Aha, Unia przyszła i powiedziała: "dawajcie nam nasze banki!", tak?
                  • longeta Re: no własnie 13.11.06, 09:37
                    yavorius napisał:

                    > Aha, Unia przyszła i powiedziała: "dawajcie nam nasze banki!", tak?

                    Yawor,nie stugaj wariata
                    Kto wie dlaczego nasze osządności tak mało zarabiają,a procent kredytów jest
                    zajebisty.Może Balcerowicz?
                    Na pocieche masz parę ścieżek z nową nawierzchnią,tak jakby Polska nie miała
                    wielkich cementowni:-)
                    • yavorius Re: no własnie 13.11.06, 09:41
                      No nie przesadzajmy, akurat kredyty są rekordowo niskie...
                    • evonka ekonomistką nie jestem 13.11.06, 09:56
                      ale na zdrowy rozum wydaje mi się, że oszczedności nie mogą zarabiać i nigdzie
                      nie zarabiają.. lokaty są po to, zeby pieniadze nie traciły leżąc w skarpecie,
                      czyli są oprocentowane niewiele ponad procent inflacji...
                      jak kto chce zarabiać, to sobie lokuje pieniadze w funduszach inwestycyjnych, w
                      akcjach, etc..
        • barracuda7110 Re: no własnie 13.11.06, 10:23
          To masz szczęście. Ja jeżdżę do pracy po takich wertepach, że camel trophy to
          przy nich małe piwo.
    • agtsmith Re: Łodzianie!!!! 13.11.06, 09:47
      > IDŹCIE DO WYBORÓW NA DOGRYWKĘ... chyba że podobają wam się rządy
      > Kropiwnickiego

      Ja pojde na dogrywke wlasnie dlatego ze mi sie podobaja. Szach i mat!
      • longeta Ta sytuacja to raczej wieczny szach 13.11.06, 09:54
        Obojętnie kto wygra,to i tak bedziecie mieli wielkie Nic!

        Kto ma kase ten rzadzi,a kasą rozporządza warszawka:-)
    • markus.kembi Re: Łodzianie!!!! 13.11.06, 09:51
      Ale dlaczego Platforma nie wystawiła rozsądnego, zrównoważonego kandydata, tylko
      bojówkarza z FMW, w dodatku byłego sekretarza skompromitowanego premiera Buzka?
      Gdyby nie to, ich kandydat zdobyłby więcej głosów od Pajaca, a tak - nieznacznie
      tylko wygrał z Makowskim w walce o drugą turę.
      • pawel.k2 Re: Łodzianie!!!! 13.11.06, 13:12
        a Buzek tak sie skompromitował, że dostał najwięcej głsów do Europarlamentu niż
        jakikolwiek inny kandydat, a PO nie wystawiła lepszego bo go nie ma, teraz
        zapewne pobiegnie do czerwonych po głosy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka