Dodaj do ulubionych

Kto nami rządzi?

22.11.06, 01:11
Kolejny raz się zastanawiam. I chodzi mi w tym wypadku o forum, a nie o coś
bardziej ogólnego.
Dlaczego Ktoś, zgodnie ze swoim _widzi_mi_się_, wywala poszczególne wątki tu
czy tam? Czy ten Ktoś nie może zrozumieć, że założyciel wątku w zrobił to w
tym, a nie innym miejscu w pełni świadomie? Co to kuźwa jest?! Jakieś
przedszkole czy ochronka?!
Jak powszechnie wiadomo, jestem niespotykanie spokojnym człowiekiem;)
Ale te paskudne praktyki Ktosia, już mnie dokumentnie wkurzyły.
Dość tego!
Nie rób Ktosiu z tego forum niestrawnego miejsca, w którym pierdzieli się
tylko o neutralnych sprawach! To nie jest gimnazjum dla panienek z dobrych
domów, do cholery ciężkiej! Takie panienki tutaj nie zaglądają i żebyś Ktosiu
nie wiem co robił, to one tutaj nie zaczną nadawać!
Tu piszą ludzie z krwi i kości i będą poruszac te tematy, które ich
interesują. Albo znikną stąd w ogóle.
Zrozum to Ktosiu wreszcie!
Obserwuj wątek
    • cassani juz kiedyś pisałem 22.11.06, 07:46
      to nie kwestia zdroworozsądkowa - to jest bardziej tajemnicze - to takie
      namaszczenie "ja wiem lepiej".
    • longeta Re: Kto nami rządzi? 22.11.06, 08:01
      Znajac życie to adminka jeszcze nie raz kliknie myszką i do kosza z wątkiem
      do kosza,do kosza....

      Klikam więc rządze;-)
    • yavorius Re: Kto nami rządzi? 22.11.06, 08:24
      Najfajniejsze jest to, że nie mamy żadnej informacji zwrotnej na ten temat...
      • longeta Re: Kto nami rządzi? 22.11.06, 08:37
        Nie ma ,bo nie jesteśmy godni;-)
        • cassani no i proszę Yavor 22.11.06, 08:46
          i już masz informację zwrotną.
          • longeta To tylko domysły 22.11.06, 08:55
            Tak sobie tu siedze i zauwazyłem ze to bardzo dziwne miejsce np:
            -tu rządzi TWA,zgnoją każdego kto ma odmienne zdanie
            -tematy poruszane na forum są różne,ale czy przetrwaja choc jeden dzień
            tylko ;fobie; o tym wiedzą;-)
            -ale najbardziej dziwaczne jest to, że są osoby które maja po pare
            nicków,osobowosci-typowi schizofrenicy:-)
            • yavorius Re: To tylko domysły 22.11.06, 08:59
              A wiesz, że dla postronnego obserwatora również jesteś członkiem TWA? Więc tak
              się nie ciesz ;-p
              • longeta to oswiadczam że NIE JESTEM 22.11.06, 09:06

                • dziad_borowy to ja tez oswiadczam 22.11.06, 09:08
                  TWO - Towarzystwo Wzajemnego Oswiadczania.
                  Longetko, kozystajac z okazji Tobie tez sie oswiadczam:-*
                  Dzierżżżż!!!!
                  • lavinka to ja też,żeby nie było że tylko faceci ;-) nt 22.11.06, 11:46

            • cassani ja tez jestem schizofrenikiem? 22.11.06, 09:10
              czy całe TWA jest czy tylko zarząd?
              • longeta Re: ja tez jestem schizofrenikiem? 22.11.06, 09:15
                cassani napisał:

                > czy całe TWA jest czy tylko zarząd?

                ;tata;nie strugaj wariata,Sam zadajesz Sobie pytanie
                zaczynam się o Ciebie marwić:-(
          • yavorius hehe /nt 22.11.06, 08:59
    • dziad_borowy Re: Kto nami rządzi? 22.11.06, 09:05
      Widocznie ktos byl w podstawowce odpowiedzialny za gazetke scienna. I tak mu
      zostalo to dyrygowanie pinezkami. To ladne, to przypne, to sie nie nadaje, a to
      przypne na gazetke "higieniczna - myj zeby po kazdym posilku".
      Dzierżżż!!!
      • jelonek72 Re: Kto nami rządzi? 22.11.06, 09:23
        Bigu popieram cię wzdłuż i wszerz, przesuwanie watków do "potowrów" skazuje je
        na niebyt, czyli odbyt.
        • hubar Re: Kto nami rządzi? 22.11.06, 11:38
          Chyba bardziej autorzy wątków, którzy wypinają się tym niebytem na nie, w
          momencie gdy nie świecą na głównym.

          Ciekawostka jest jedna - forum na politykę jest, a tu ktoś furt na głównym chce
          maglować swoje wypociny i ciągle się dziwi czemu to one sie przenoszą.
          • yavorius Re: Kto nami rządzi? 22.11.06, 11:40
            To może mi wytłumaczysz, czemu wątek o aborcji wisiał pół dnia wczoraj?
            • lavinka WŁaŚnĘ.... 22.11.06, 11:48
              Przecież takie wątki psują opinię postronnych obywateli,którzy na to forum
              trafią(zapewne przez pomyłkę).

              lav
            • hubar Re: Kto nami rządzi? 22.11.06, 12:43
              Ale czemu ja mam tłumaczyć, ja jestem moderatorem?
              Może nie wszystkie osoby tu piszące żyją tylko forum?
              • yavorius Re: Kto nami rządzi? 22.11.06, 12:46
                Czemu masz tłumaczyć? No bo zacząłeś je tłumaczyć :
                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=63&w=52632404&a=52648991
                Ja też nie żyję tylko forum, z tym że tak jak napisałem, do wątku o aborcji
                nawet się dopisała moja_ulubiona_adminka_na_literę_I.
          • big_news Re: Kto nami rządzi? 22.11.06, 12:00
            Pierwsze zdanie jest tak skomplikowanie złożone, że mój głupi jak but łeb za
            Chiny go nie pojmuje.
            Drugie zdanie oznajmia, iż jest podforum na politykę (które mało komu odpowiada
            i zrobiono je na siłę), czyli autor posta odkrył Amerykę oraz zawiera osobistą
            wycieczkę (czego należało się spodziewać), co z kolei bez większwego wysiłku
            można by podciągnąć pod złamanie netykiety.
            Jak na tak akuratnego forumowicza, piewcy przestrzegania regulaminów i dbałości
            o formę, Jego post to wyjątkowy gniot. Gdyby przyznawano odpowiednik forumowej
            Złotej Maliny, głosowałbym za taką nagrodą dla autora powyższego bez zastanowienia.
            • lavinka Re: Kto nami rządzi? 22.11.06, 12:06
              Wydaje mi się,że należy odddzielić wątki "polityczne" tzn. ludzie znikąd
              przepisują nagłówki z gazet prowadząc darmową agitację przedwyborczą od wątków
              "politycznych inaczej" tzn wątków na konkretny temat, bez niepotrzebnych wyzwisk
              czy komentarzy pod czyimś adresem. Tyle tylko,że to chyba niemozliwe ;-PPPP
              • big_news Re: Kto nami rządzi? 22.11.06, 12:12
                Tylko jak je oddzielić? Może te drugie przyszpilać?;)
                • yavorius Re: Kto nami rządzi? 22.11.06, 12:14
                  Ja bym przyszpilił wątek o aborcji...
                  • big_news Re: Kto nami rządzi? 22.11.06, 12:17
                    Czy to nie byłby już egzorcyzm?;)
                    • yavorius Re: Kto nami rządzi? 22.11.06, 12:20
                      Czy ja wiem...

                      ;-D
            • hubar Re: Kto nami rządzi? 22.11.06, 14:46
              Zgadzam się z Tobą "mało komu" to forum odpowiada. Wiekszość dyskusji
              politycznych prowadzonych jest właśnie na tamtym forum - zobacz na ilość
              forumowiczów i wątków. Na głównym z uporem lepszej sprawy walczą z tą regułem
              raptem... no ile osób?

              Co do osobistych wycieczek to już sie prosze nie osmieszaj. Raz ci etykietka nie
              odpowiada i byś nia sobie niebyt wytarł, a innym znów razem sie na nia
              powołujesz nie majac kompletnie racji.

              Malinka za jeden post SUPER! Ty zasługujesz na Ignobla za całokształt.
              • big_news Re: Kto nami rządzi? 22.11.06, 23:56
                Widzisz jakie to życie potrafi płatać figle? Sama redakcja.lodz zaczęła nadawać
                na forum głównym na wskroś politycznie. Więcej nawet: ona (ta redakcja) zaczęła
                wręcz politycznie spamować! Słowem - wyskoczyłeś jak filip z konopii i to Ty
                wyszedłeś na naiwniaka, a nie ja. Robienie na siłę z tego forum pozbawionego
                uczuć, beznamiętnego miejsca wymiany adresów sklepów i wyrażania uczuć dla
                zwierzątek, jest pomylonym pomysłem. Tamten sztuczny twór żyje tylko dlatego, że
                się go "zasila" co chwila wątkami umieszczanymi na forum głównym. Pytasz się ile
                osób oburza się na "nowe" widzenie FŁ? To porównaj sobie tę liczbę ze stałymi
                bywalcami "Kto nami rządzi". Zdziwisz się, kto ma rację. Etykietek to możesz mi
                przyklejać ile tylko chcesz. Powiewa mi to. Doskonale wiem co Cię tak gryzie. A
                to tylko świadczy o Twoim absolutnym braku poczucia humoru. Zaświadcza jedynie o
                Twojej pamiętliwości, która jak wiadomo też nie jest zaletą. I na koniec Cię
                zasmucę: Twoja ocena mojego bytu na forum zupełnie mnie nie zaskoczyła. Bo czego
                innego można się spodziewać po takim ponuraku jak Ty?:/
    • big_news Uprzejmie dziękuję wszystkim za poparcie 22.11.06, 09:27
      Oczywiście z wyjątkiem Ktosia, który(a) (mam nadzieję) ustosunkuje się w miarę
      prędko, do irytujących nas stosowanych przez niego praktyk.
      • longeta Zaczaiła się i myśli co tu skasować.... 22.11.06, 09:59
        a Ja myślę że to kompletny brak odwagi obywatelskiej,adminki ;zjadam; tylko w
        soboty;-)
        • big_news Re: Zaczaiła się i myśli co tu skasować.... 22.11.06, 10:05
          Mimo wszystko sądzę, że odpowie. Przecież nie siedzi murem na forum. Od czasu do
          czasu zajmuje się z pewnością czym innym. Pożyjemy, poczekamy...
          • lavinka Wiesz, niestety 22.11.06, 11:50
            Na innych forach, na innych prtalach takie sytuacje też się zdarzają.
            Napiszesz,że przykładowo: nie lubisz śledzi i już admin weźmie to jako osobistą
            wycieczkę w JEGO kierunku. No na pewno pisząc "śledź" miałeś JEGO na myśli ;-D

            lav
      • cassani Re: Uprzejmie dziękuję wszystkim za poparcie 22.11.06, 12:46
        big_news napisał:

        > Oczywiście z wyjątkiem Ktosia, który(a) (mam nadzieję) ustosunkuje się w miarę
        > prędko, do irytujących nas stosowanych przez niego praktyk.

        Bigi - w zyciu jest tylko jedno pewne - że do wpisu ustosunkuje się longeta.
        • big_news Re: Uprzejmie dziękuję wszystkim za poparcie 22.11.06, 12:54
          Czyli dać go na admina? Będzie pewność, że odpowie;)
          • cassani ja juz jestem ZA 22.11.06, 13:42
            naprawdę. będziemy mieli kabaretoforum.
        • longeta Re: Uprzejmie dziękuję wszystkim za poparcie 22.11.06, 13:40
          cassani napisał: > Bigi - w zyciu jest tylko jedno pewne - że do wpisu
          ustosunkuje się longeta.

          To akurat nie jest takie pewne,nie zawsze mam czas i nastrój:-)

          Za to pewne jest że adminki nie wejdą w dyskusje z nami,tak samo jak Ja nie mam
          zamiaru wchodzić na twoje tematy.
          • cassani Re: Uprzejmie dziękuję wszystkim za poparcie 22.11.06, 13:44
            ale ja zapraszam serdecznie na wszystkie wątki - także na moje. Czasami zbyt
            głęboko przyjmmujesz moje uwagi - a ja chcę dla Ciebie samego dobra- popatrz-
            przykład: Logi - jak chcesz być adminem - to mów - zaraz przeprowadzę szybki
            sondaż poparcia!
            • longeta Re: Uprzejmie dziękuję wszystkim za poparcie 22.11.06, 13:50
              cassani napisał: Logi - jak chcesz być adminem - to mów

              To mówie:
              -Nie,za to ty byś nadawał się świetnie;-)
              • cassani oj nie! 22.11.06, 14:00
                bo jeszcze okazałoby się że po namaszczeniu też bym zaczął przenosić wątki i co
                wtedy?
                :)
                • longeta Re: oj nie! 22.11.06, 14:04
                  cassani napisał:

                  > bo jeszcze okazałoby się że po namaszczeniu też bym zaczął przenosić wątki i co
                  >
                  > wtedy?
                  > :)

                  Przejechał bys się na mydle,które przypadkiem by zgubił pewien smukły nieznajomy;-)
    • cedryk2006 właśnie!!!! 22.11.06, 12:51
      Moje wątki zawsze odwiedza sporo osob, bo są ciekawe, kontrowersyjne.
      Zauwazylem jednak ze sa wywalane gdzies tam w kosmos. Proponuje zeby
      administracja zmienila swoje postepowanie, albo proponuje zmienic
      administracje.
      • big_news Re: właśnie!!!! 22.11.06, 12:53
        - Matulu, chwolą nos! -.
        - Kto? -.
        - Wy mnie, a ja wos -.
      • cassani Re: właśnie!!!! 22.11.06, 13:37
        cedryk2006 napisał:

        > Moje wątki zawsze odwiedza sporo osob, bo są ciekawe, kontrowersyjne.


        Moje są nudne i nijakie - ale też wywalają.
        Ps. Ale te Twoje - no naprawdę - palce lizać!
        • yavorius Re: właśnie!!!! 22.11.06, 13:45
          cassani napisał:
          > Ps. Ale te Twoje - no naprawdę - palce lizać!

          Również te u nóg!
          • gikona Re: właśnie!!!! 22.11.06, 13:54
            :DDD
            • cassani co tak się cieszysz :) 22.11.06, 13:59
              mogę Ci dwa duże cedrykopaluchy udostępnić!
              :)
              • gikona cieszę się 22.11.06, 14:04
                no bo mnie to rozbawiło, aż nagłos zachichotałam i się kolega współpokojowy
                spłoszył, a tak sie starałam dziś poważnie zachowywać...
                z paluchów nie skorzystam ale dzieki ;)
                • cassani Re: cieszę się 22.11.06, 14:05
                  bierz paluchy jak dają!
                  • gikona Re: cieszę się 22.11.06, 14:09
                    eee, w pracy by mi zawadzały...
                    • longeta Re: cieszę się 22.11.06, 14:12
                      gikona napisała:

                      > eee, w pracy by mi zawadzały...

                      za to po pracy, jak znalazł;-)
                      • gikona Re: cieszę się 22.11.06, 14:15
                        raczej ich nie znajduję po pracy:)
      • longeta Re: właśnie!!!! 22.11.06, 14:00
        cedryk2006 napisał: > Moje wątki zawsze odwiedza sporo osob, bo są ciekawe,
        kontrowersyjne.

        Jasio też powiedział:
        -Matka jest tylko jedna
        otwierając drzwi lodówki

        Na bezrybiu i rak ryba;-)
        • cassani Re: właśnie!!!! 22.11.06, 14:04
          longeta napisał:

          > Jasio też powiedział:
          > -Matka jest tylko jedna
          > otwierając drzwi lodówki
          >
          > Na bezrybiu i rak ryba;-)

          Longi - twórz kalambury, wymyślaj krzyżówki, pisz zagadki... karierę wróżę,
          karierę!
          • longeta Re: właśnie!!!! 22.11.06, 14:06
            cassani napisał:....

            Nie znasz tego kawału? i przysłowia też widzę ci są obce:-(
            • cassani Re: właśnie!!!! 22.11.06, 14:13
              za to chińskie przysłowia nie są mi obce.

              ps. dobre kawały w całym życiu słyszałem bodajże dwa.
              • huann Re: właśnie!!!! 22.11.06, 23:41
                podsumujmy: chińszczyzna w lodówce nie jest nam obca :]
    • lavinka co się dzieje z adminami...i nie tylko (wg Tuwima) 22.11.06, 14:57
      Figielek

      Raz się komar z komarem przekomarzać zaczął,
      Mówiąc, że widział raki, co się winkiem raczą.

      Cietrzew się zacietrzewił słysząc takie słowa,
      Sęp zasępił się strasznie, osowiała sowa,

      Kura dała drapaka, że aż się kurzyło,
      Zając zajęczał smętnie, kurczę się skurczyło.

      Kozioł fiknął koziołka, słoń się cały słaniał,
      Baran się rozindyczył, a indyk zbaraniał.

      J.Tuwim


      ;-)
      • longeta Re: co się dzieje z adminami...i nie tylko (wg Tu 22.11.06, 23:37
        Okazuje się że nikt nie rządzi:-)

        Adminki olewają swoje wierne nicki,a redakcja nie ma pojecia o czym sie pisze na
        forum łódż:-)

        Kompletna awaria;-)
        • lavinka ktoś wykorzystał 23.11.06, 09:55
          Że wszyscy zajeci byli górnikami....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka