big_news
22.11.06, 01:11
Kolejny raz się zastanawiam. I chodzi mi w tym wypadku o forum, a nie o coś
bardziej ogólnego.
Dlaczego Ktoś, zgodnie ze swoim _widzi_mi_się_, wywala poszczególne wątki tu
czy tam? Czy ten Ktoś nie może zrozumieć, że założyciel wątku w zrobił to w
tym, a nie innym miejscu w pełni świadomie? Co to kuźwa jest?! Jakieś
przedszkole czy ochronka?!
Jak powszechnie wiadomo, jestem niespotykanie spokojnym człowiekiem;)
Ale te paskudne praktyki Ktosia, już mnie dokumentnie wkurzyły.
Dość tego!
Nie rób Ktosiu z tego forum niestrawnego miejsca, w którym pierdzieli się
tylko o neutralnych sprawach! To nie jest gimnazjum dla panienek z dobrych
domów, do cholery ciężkiej! Takie panienki tutaj nie zaglądają i żebyś Ktosiu
nie wiem co robił, to one tutaj nie zaczną nadawać!
Tu piszą ludzie z krwi i kości i będą poruszac te tematy, które ich
interesują. Albo znikną stąd w ogóle.
Zrozum to Ktosiu wreszcie!