Dodaj do ulubionych

Hugh Heffner reaktywacja - zwyciężymy!!!

08.12.06, 13:48
czyli do usranej śmierci:
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=674&w=53593320&a=53593320
Proszę osobę przenoszącą wątki o zbanowanie mojego nicka to się odpi-erdolę
raz na zawsze.
Obserwuj wątek
    • longeta Re: Hugh Heffner reaktywacja - zwyciężymy!!! 08.12.06, 13:52
      Uuu,co za desperacja.
      Nie ufasz laborantkom z łodzi;-)
      • cassani Re: Hugh Heffner reaktywacja - zwyciężymy!!! 08.12.06, 13:56
        nie desperacja - tylko od dzisiaj zaczynam przeprowadzać autodestrukcję - takie
        samospalenie :) W związku z idiotycznym przenoszeniem wątków i niemoznosci
        wyleczenia jakiegoś debila z tych praktyk ja zacznę regularnie łamać netykietę
        w celu zbanowania mojego nicka. Bo obrazić się nie zamierzam i stąd wynosić -
        wole żeby ten idiota co się zajmuje tymi przenosinami sam mnie zbanował. Czym
        wszech i w obec się pochwalę Wam wszystkim.
        • longeta Re: Hugh Heffner reaktywacja - zwyciężymy!!! 08.12.06, 14:01
          Tutaj cie popieram,a podejrzewasz kogoś?
          Myślisz że to ten chu...w tych spodniach w kwiatki z Wawy?
          • cassani Re: Hugh Heffner reaktywacja - zwyciężymy!!! 08.12.06, 14:04
            podejrzewam jakiegoś ćwoka z GW.
            • longeta Re: Hugh Heffner reaktywacja - zwyciężymy!!! 08.12.06, 14:12
              Jakby coś np.dostane banana to dam ci znać na maila.

              ćwok,ale to delikatnie ujołeś,Uwolnij swoje emocje;-)

              Ja napisze tak(do niego):
              POsłuchaj debilu,to do ciebie:-)
              To ciągłe przenoszenie wątków których i tak nie rozumiesz
              jest błędem,zapominasz o obywatelach którzy kupuja ten szmatławiec.

              ps.spółke kasia@kasia wykluczam:-)
              • yavorius Re: Hugh Heffner reaktywacja - zwyciężymy!!! 08.12.06, 14:25
                longeta napisał:
                > Ja napisze tak(do niego):
                > POsłuchaj debilu,to do ciebie:-)
                > To ciągłe przenoszenie wątków których i tak nie rozumiesz
                > jest błędem,zapominasz o obywatelach którzy kupuja ten szmatławiec.

                No to śmiało, pokaż jaki jesteś odważny.
                forum@agora.pl
                • longeta Re: Hugh Heffner reaktywacja - zwyciężymy!!! 08.12.06, 14:31
                  yavorius napisał: ...

                  Wystarczająco,ZBYT dużo czasu spędzam tutaj
                  nie mam zamiaru szlajać się po innych forach,ale zapraszam (zawsze otwarty na
                  priw:-)))
                  • yavorius Re: Hugh Heffner reaktywacja - zwyciężymy!!! 08.12.06, 14:33
                    No cóż, ja Ci podałem adres mailowy do Administracji forum, a nie adres do
                    innego forum, ale widzę, że dla Ciebie jest to jedno i to samo.
                    • cassani PIM!PIM!PIM! 08.12.06, 14:35
                      FORUMOWICZU! UWAŻAJ! ON NAJPRAWDOPODOBNIEJ I TAK NIC NIE ROZUMIE!PIM!PIM!PIM!
                    • longeta Re: Hugh Heffner reaktywacja - zwyciężymy!!! 08.12.06, 14:39
                      yavorius napisał:

                      > No cóż, ja Ci podałem adres mailowy do Administracji forum, a nie adres do
                      > innego forum, ale widzę, że dla Ciebie jest to jedno i to samo.

                      Nie wiedziałem,napisze napewno na ten adres:-)
    • cassani ostatnia deska ratunku 08.12.06, 14:17
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=716&w=53600893
      Jeżeli nie pomoże człowiek którego zdjęcia jest codziennie publikowane przez GW
      to już nam nic nie pomoże ;(((
      • longeta Re: ostatnia deska ratunku 08.12.06, 14:22
        Czy to ten człowiek, co był kiedyś w Brzezinachw celu....

        No moze pomoze;-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka