cassani 08.12.06, 13:48 czyli do usranej śmierci: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=674&w=53593320&a=53593320 Proszę osobę przenoszącą wątki o zbanowanie mojego nicka to się odpi-erdolę raz na zawsze. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
longeta Re: Hugh Heffner reaktywacja - zwyciężymy!!! 08.12.06, 13:52 Uuu,co za desperacja. Nie ufasz laborantkom z łodzi;-) Odpowiedz Link Zgłoś
cassani Re: Hugh Heffner reaktywacja - zwyciężymy!!! 08.12.06, 13:56 nie desperacja - tylko od dzisiaj zaczynam przeprowadzać autodestrukcję - takie samospalenie :) W związku z idiotycznym przenoszeniem wątków i niemoznosci wyleczenia jakiegoś debila z tych praktyk ja zacznę regularnie łamać netykietę w celu zbanowania mojego nicka. Bo obrazić się nie zamierzam i stąd wynosić - wole żeby ten idiota co się zajmuje tymi przenosinami sam mnie zbanował. Czym wszech i w obec się pochwalę Wam wszystkim. Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: Hugh Heffner reaktywacja - zwyciężymy!!! 08.12.06, 14:01 Tutaj cie popieram,a podejrzewasz kogoś? Myślisz że to ten chu...w tych spodniach w kwiatki z Wawy? Odpowiedz Link Zgłoś
cassani Re: Hugh Heffner reaktywacja - zwyciężymy!!! 08.12.06, 14:04 podejrzewam jakiegoś ćwoka z GW. Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: Hugh Heffner reaktywacja - zwyciężymy!!! 08.12.06, 14:12 Jakby coś np.dostane banana to dam ci znać na maila. ćwok,ale to delikatnie ujołeś,Uwolnij swoje emocje;-) Ja napisze tak(do niego): POsłuchaj debilu,to do ciebie:-) To ciągłe przenoszenie wątków których i tak nie rozumiesz jest błędem,zapominasz o obywatelach którzy kupuja ten szmatławiec. ps.spółke kasia@kasia wykluczam:-) Odpowiedz Link Zgłoś
yavorius Re: Hugh Heffner reaktywacja - zwyciężymy!!! 08.12.06, 14:25 longeta napisał: > Ja napisze tak(do niego): > POsłuchaj debilu,to do ciebie:-) > To ciągłe przenoszenie wątków których i tak nie rozumiesz > jest błędem,zapominasz o obywatelach którzy kupuja ten szmatławiec. No to śmiało, pokaż jaki jesteś odważny. forum@agora.pl Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: Hugh Heffner reaktywacja - zwyciężymy!!! 08.12.06, 14:31 yavorius napisał: ... Wystarczająco,ZBYT dużo czasu spędzam tutaj nie mam zamiaru szlajać się po innych forach,ale zapraszam (zawsze otwarty na priw:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
yavorius Re: Hugh Heffner reaktywacja - zwyciężymy!!! 08.12.06, 14:33 No cóż, ja Ci podałem adres mailowy do Administracji forum, a nie adres do innego forum, ale widzę, że dla Ciebie jest to jedno i to samo. Odpowiedz Link Zgłoś
cassani PIM!PIM!PIM! 08.12.06, 14:35 FORUMOWICZU! UWAŻAJ! ON NAJPRAWDOPODOBNIEJ I TAK NIC NIE ROZUMIE!PIM!PIM!PIM! Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: Hugh Heffner reaktywacja - zwyciężymy!!! 08.12.06, 14:39 yavorius napisał: > No cóż, ja Ci podałem adres mailowy do Administracji forum, a nie adres do > innego forum, ale widzę, że dla Ciebie jest to jedno i to samo. Nie wiedziałem,napisze napewno na ten adres:-) Odpowiedz Link Zgłoś
cassani ostatnia deska ratunku 08.12.06, 14:17 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=716&w=53600893 Jeżeli nie pomoże człowiek którego zdjęcia jest codziennie publikowane przez GW to już nam nic nie pomoże ;((( Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: ostatnia deska ratunku 08.12.06, 14:22 Czy to ten człowiek, co był kiedyś w Brzezinachw celu.... No moze pomoze;-) Odpowiedz Link Zgłoś