Dodaj do ulubionych

Dupczenie owiec,na życzenie

29.01.07, 19:14
Tak, to ten długo oczekiwany i wymarzony wątek wreszcie jest:
-bez polityki
-bez jaroszów i wegetarian;-)
-bez psów i kotów
-bez samochodów i rowerów
-bez zimy i pługa

Tylko same bezy,o czym to qu.. teraz pisać?
Obserwuj wątek
    • primitivo Re: Dupczenie owiec,na życzenie 29.01.07, 19:20
      longeta napisał:

      > Tak, to ten długo oczekiwany i wymarzony wątek wreszcie jest:
      > -bez polityki
      > -bez jaroszów i wegetarian;-)
      > -bez psów i kotów
      > -bez samochodów i rowerów
      > -bez zimy i pługa

      nie uwazasz ze dyskryminujesz inwalidow pomijajac ich?
      • lavinka jak dotąd... 29.01.07, 19:28
        Na wątki o inwalidach nikt nie narzekał...no może były pewne wątpliwości co do
        intencji założycieli ww wątków,ale do inwalidów jako takich nikt nic nie miał..
        no może poza założycielem ww wątków...
        lav
      • longeta Re: Dupczenie owiec,na życzenie 29.01.07, 19:34
        primitivo napisał: > nie uwazasz ze dyskryminujesz inwalidow pomijajac ich?

        Taak,ten temat też był,ale każdy pisać może trochę lepiej lub trochę gorzej;-)
        • primitivo Re: Dupczenie owiec,na życzenie 29.01.07, 19:52
          fakt, o dupczeniu owiec niech pisza rozsmakowani w tym erudyci, moje doswiadczenie w tej kwestii jest zadne co z miejsca mnie dyskwalifikuje
          • longeta Re: Dupczenie owiec,na życzenie 29.01.07, 20:00
            No nie bierz wszystkiego do siebie.
            Forumowiczki były tym zainteresowane,ech-te baby;-)
          • nakole Zdecydowanie... 29.01.07, 20:38
            powinieneś to jak najszybciej nadrobić :-D
            • primitivo Re: Zdecydowanie... 29.01.07, 21:10
              z tego co do tej pory napisaliscie wynika ze nie macie specjalnie zapadajacych w pamiec doswiadczen...jakos nie czuje sie wystarczajaco zmotywowany
              • longeta To odpuść,są ciekawsze tematy np. 29.01.07, 21:24
                -polityka
                -jarosze i wegetarianie
                -zima i pługi
                itp.
                • primitivo o tak, wydupczyc polityka... 29.01.07, 22:12
                  ...to jest cos
                  • nakole A, fe ! 29.01.07, 23:24
                    To jest prymitywne...
                    • longeta Re: A, fe ! 30.01.07, 08:22
                      nakole napisał:

                      > To jest prymitywne...

                      To jeszcze bardziej:
                      wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1356&wid=8708830&rfbawp=1170141667.271
                      • lavinka Re: A, fe ! 30.01.07, 09:57
                        Akurat bo zaczną adoptować... pewnie zrobią to tylko lezbijki... faceci nadal
                        będą się trzymać w tym temacie zdaleka. Ale i tak wolę by dzieci adoptowali
                        homoseksualiści niż tradycyjna rodzina Talibska czy "Katolicko-Moherowo-antysemicka"
                        • longeta Re: A, fe ! 30.01.07, 10:00
                          lavinka napisała:

                          > Akurat bo zaczną adoptować... pewnie zrobią to tylko lezbijki... faceci nadal
                          > będą się trzymać w tym temacie zdaleka. Ale i tak wolę by dzieci adoptowali
                          > homoseksualiści niż tradycyjna rodzina Talibska czy "Katolicko-Moherowo-antysem
                          > icka"

                          I ty też "Brutusie" :-(
                          • lavinka No,co... 30.01.07, 11:05
                            Ja tylko wybieram mniejsze zło... poza tym tojest trochę zamienił stryjek
                            siekierkę na kijek.... ale co zrobić jak normalni ludzie nie chcą mieć dzieci?
                            lav
                            • longeta Re: No,co... 30.01.07, 11:08
                              Z tego co wiem,wiele rodzin chce adoptować dzieci.
                              Ale pedały w kolejce Caritasu hymmm,to się w głowie nie mieści:-)))
                              • lavinka Re: No,co... 30.01.07, 19:21
                                W naszej polskiej z pewnością... ale biorąc po uwagę wsokość zasiłku na dziecko
                                na zachodzie to ja też mogę kilka adoptować... akurat starczy na dom na Mazurach
                                i letnią rezydencję w Wilanowie ;-)))
                                lav
                                • longeta Re: No,co... 30.01.07, 19:25
                                  lavinka napisała:

                                  > W naszej polskiej z pewnością... ale biorąc po uwagę wsokość zasiłku na dziecko
                                  > na zachodzie

                                  Nie za bardzo,w Irlandii Północnej moja znajoma rodzina na trójkę dzieci dostaje
                                  około 1200 zł(w przeliczeniu)
                                  • lavinka Re: No,co... 30.01.07, 19:43
                                    To ja wolę stawki Holenderskie.
                                    lav
                    • primitivo Re: A, fe ! 30.01.07, 08:43
                      rozumiem ze przywykles do odwrotnej sytuacji...troszke wzajemnosci kolego
                      • nakole Re: A, fe ! 30.01.07, 18:09
                        Hi, hi, ale przenikliwy jesteś jak promienie X.

                        Buziol ;-PP
    • gray Re: Dupczenie owiec,na życzenie 29.01.07, 19:39

      a nie lepiej wydać jakieś pamiętniki? mógłbyś być lepszy od rowling...
      • longeta Pracuję nad tym,wydam pod pseudonimem 29.01.07, 19:46
        Nazwisko niestety zbyt znane:-(
    • lavinka o krowie 29.01.07, 22:13
      To może....

      Krowa a ustrój

      USTRÓJ POPRZEDZAJĄCY WSPÓLNOTĘ PIERWOTNA: Są krowy. Jesteś ty. Są i inni.
      Wszyscy żyją w pokoju.

      USTRÓJ WSPÓLNOTY PIERWOTNEJ: Macie jakąś ilość krów. Krowy są dojone.

      FEUDALIZM: Masz dwie krowy. Opiekujesz się nimi, a Twój senior zabiera Ci część
      mleka.

      USTRÓJ NIEWOLNICZY: Twój pan ma dwie krowy. Ty się nimi opiekujesz, on daje Ci
      część mleka.

      CZYSTY SOCJALIZM: Masz dwie krowy. Rząd je zabiera i umieszcza w oborze
      razem z krowami innych. Ty musisz opiekować się wszystkimi krowami. Rząd
      wydaje Ci tyle mleka, ile potrzebujesz.

      SOCJALIZM BIUROKRATYCZNY: Masz dwie krowy. Rząd zabiera je i umieszcza w
      oborze razem z krowami innych. Zajmują się nimi dawni hodowcy kurczaków. Ty
      musisz zajmować się kurczakami, które rząd odebrał ich hodowcom. Rząd daje
      Ci tyle mleka i jajek, ile zgodnie z przepisami potrzebujesz.

      FASZYZM: Masz dwie krowy. Rząd zabiera obie, wynajmuje Cię, żebyś się
      nimi opiekował i sprzedaje Ci mleko.

      CZYSTY KOMUNIZM: Masz dwie krowy. Sąsiedzi pomagają Ci się nimi opiekować i
      wszyscy dzielicie się mlekiem.

      KOMUNIZM RADZIECKI: Masz dwie krowy. Musisz się nimi opiekować, a rząd zabiera
      całe mleko.

      DYKTATURA: Masz dwie krowy. Rząd zabiera obie i zostajesz rozstrzelany.

      DEMOKRACJA SINGAPURSKA: Masz dwie krowy. Rząd karze Cię grzywną za
      trzymanie dwóch zwierząt hodowlanych w mieszkaniu bez zezwolenia.

      MILITARYZM: Masz dwie krowy. Rząd zabiera obie i wciela Cię do armii.

      CZYSTA DEMOKRACJA: Masz dwie krowy. Twoi sąsiedzi decydują, kto dostaje mleko.

      DEMOKRACJA PRZEDSTAWICIELSKA: Masz dwie krowy. Twoi sąsiedzi wybierają
      kogoś, kto powie Ci, czyje jest mleko.

      DEMOKRACJA AMERYKAŃSKA: Rząd obiecuje Ci dwie krowy, jeśli na niego
      zagłosujesz. Po wyborach prezydent zostaje odwołany za spekulacje na
      rynku terminowych transakcji na krowy. Prasa rozdmuchuje aferę "Cowgate".

      DEMOKRACJA BRYTYJSKA: Masz dwie krowy. Karmisz je mózgami owiec tak długo,
      aż zwariują. Rząd nic nie robi.

      DEMOKRACJA WŁOSKA: Masz dwie krowy. Przed rannym udojem słuchasz radia, żeby
      dowiedzieć się, kto jest dzisiaj premierem.

      BIUROKRACJA: Masz dwie krowy. Najpierw rząd wydaje przepisy, które mówią
      kiedy możesz karmić i doić swoje krowy. Potem płaci Ci, żebyś ich nie doił.
      Następnie zabiera obie krowy, jedną zabija, drugą doi i wylewa mleko do
      ścieków. Na koniec domaga się od Ciebie wypełnienia formularzy
      wyjaśniających zaginięcie jednej z krów.

      ANARCHIA: Masz dwie krowy. Albo sprzedajesz mleko po dobrej cenie, albo
      Twoi sąsiedzi będą próbowali Cię zabić i przejąć krowy.

      KAPITALIZM: Masz dwie krowy. Sprzedajesz jedną i kupujesz byka.

      KAPITALIZM DALEKOWSCHODNI: Masz dwie krowy. Sprzedajesz je swojej spółce
      giełdowej, korzystając z akredytywy nieodwołalnej poręczonej przez bank
      szwagra. Następnie wykonujesz transakcję swapową z funduszem powierniczym,
      dzięki czemu odzyskujesz wszystkie swoje cztery krowy i dostajesz ulgę
      podatkową za hodowanie pięciu krów. Prawa do mleka sześciu krów
      sprzedajesz na rynku transakcji terminowych przez pośrednika z Panamy firmie
      z Kajmanów, której ukrytym udziałowcem jest żona szwagra. Prawa do mleka
      wszystkich siedmiu krów odkupuje Twoja spółka giełdowa, która w rocznym
      sprawozdaniu wykazuje osiem krów na stanie z opcją na zakup jeszcze jednej.
      W tym samym czasie zabijasz swoje dwie krowy, bo miały złe Feng Shui.

      PROEKOLOGIZM: Masz dwie krowy. Rząd zabrania Ci je doić i zabijać.

      FEMINIZM: Masz dwie krowy. Pobierają się i adoptują cielaka.

      TOTALITARYZM: Masz dwie krowy. Rząd zabiera obie i zaprzecza, by one
      kiedykolwiek istniały. Mleko jest objęte zakazem produkcji i konsumpcji.

      LIBERTYNIZM: Masz dwie krowy. Jedna przeczytała konstytucję, wierzy w nią
      i ma kilka dobrych pomysłów na rządzenie. Startuje w wyborach i podczas
      gdy większość ludzi uważa, że krowa jest najlepszym kandydatem, nikt
      oprócz drugiej krowy na nią nie głosuje, bo wszyscy sądzą, że byłoby to
      wyrzucanie ich głosu w błoto.

      SURREALIZM: Masz dwie żyrafy. Rząd wymaga, by brały lekcje gry na harmonijce.

      USTRÓJ HOLENDERSKI: Masz dwie krowy z którymi współżyjesz. Nikt nie ma ci
      tego za złe, a najmniej same krowy.

      POLSKI PARLAMENTARYZM: Większość rolników posiada dwie krowy. Rząd skupuje
      ich mleko, niezależnie od tego czy ktoś chce je pić. Pozostali są zmuszani
      do płacenia rządowi opłat (tzw. podatki) z których czerpie się fundusze na
      skupowanie mleka.

      POLSKI PARLAMENTARYZM W WERSJI AWS: jak wyżej, a ponadto wykazuje sie
      sprawiedliwosc i optymalnosc tego systemu poniewaz krowy sa polskie.

      POLSKI PARLAMENTARYZM W WERSJI SLD: jak wyżej, a ponadto wszystkim sie
      obiecuje ze mleko bedzie tansze a wszyscy beda pracowac (np. przy dojeniu
      mleka).

      POLSKI PARLAMENTARYZM W WERSJI PSL: jak wyżej, a ponadto proba zakupu
      jogurtu w innym panstwie konczy sie wprowadzeniem 100-procentowych cel
      zaporowych na import.

      POLSKI PARLAMENTARYZM W WERSJI PiS: jak wyżej, tyle ze wszystkie krowy sa
      lustrowane przed dojeniem. ponadto wszystkiemu winna jest RPP.

      LEPPERYZM LAGODNY: Jak polski parlmentaryzm, tyle ze proba picia innego
      napoju niz mleko jest zdrada stanu. W razie proby odmowy zakupu mleka
      wprowadza sie blokady ulic. Wszystkiemu winien jest Balcerowicz.

      LEPPERYZM UMIARKOWANY: j.w, tyle ze bez zbednych zasad prawnych. Wszystkiemu
      jest winien Balcerowicz i jego ojciec.

      LEPPERYZM SKRAJNY: j.w. Wszystkiemu jest winna rodzina Balcerowicza do
      piatego pokolenia wstecz. Niektore krowy zostaly zainfekowane waglikiem o
      czym rzad wie, ale nie mowi. Wszystko to jest zarejestrowane na dwoch
      kasetach, jednej tasmie VHS i trzech plytkach.

      BUDDYZM ZEN: Masz dwie krowy. Zrozmiesz to gdy potrafisz klasnac jedna reka.
      Cyprys na podworku.

      USTRÓJ RUMUNSKI: W kraju sa dwie krowy. Twoi sasiedzi juz nauczyli sie mowic
      "Pane daj" w czternastu jezykach.

      USTRÓJ SZWEDZKI: Masz dwie krowy ktorymi opiekuje sie Panstwo.

      USTRÓJ WCZESNORADZIECKI: Masz dwie milujace pokoj krowy. Po probie
      imperialistycznego zamachu przeprowadzonego przez trockistowskich
      kontrrewolucjonistow krowy odpowiedzialy ogniem i spokojnie odlecialy w
      kierunku najblizszej bazy.

      USTRÓJ RADZIECKI: Masz dwie milujace pokoj krowy. Wpadasz czasem z wizyta do
      sasiednich obor, aby pozostale krowy mialy tak samo dobrze jak twoje.

      DOJRZALY USTRÓJ RADZIECKI: Masz dwie krowy i po dziesiec karabinow dla kazdej krowy.

      SCHYLKOWY USTRÓJ RADZIECKI: Masz dwie krowy i po dziesiec karabinow dla
      kazdej krowy. Nie masz siana.

      USTRÓJ POSTRADZIECKI: Sprzedajesz krowy facetowi w turbanie i z wiazka
      granatow wokol pasa. Karabiny ukradli.

      USTRÓJ WCZESNOAFGANSKI: Masz piekny, gorzysty kraj i zadnej krowy.

      USTRÓJ AFGANSKI: Masz piekny, gorzysty kraj, zadnej krowy i kupe Ruskich.

      USTRÓJ WCZESNOTALIBANSKI: Masz piekny, gorzysty kraj, zadnej krowy, zadnych
      ruskich, zadnych dolarow. Za kradziez krowy obcinaja reke. Nie wiesz co to
      jest samochod.

      USTRÓJ POZNOTALIBANSKI: Masz piekny, rowninny kraj. Najblizszy sasiad
      mieszka o kilkaset kilometrow. Z nieba czasem leca bomby, a czasami krowy.

      USTRÓJ KRZYZACKI: Masz dwie krowy. Obie maja charketrystyczny uklad plam.

      USTRÓJ WG LOVECRAFTA: Masz dwie krowy. Masz wrazenie ze kiedy wchodzisz do
      obory spogladaja za toba dziwnym spojrzeniem. Cienie sie wydluzaja. Nocami
      slyszysz ponure wycia krow.

      USTRÓJ WG FOXA MULDERA: Masz dwie martwe krowy na ktorych ktos dokonal
      obdukcji. Rzad cos ukrywa.

      USTRÓJ WG SCULLY: j.w. ale wszystko da sie naukowo wyjasnic.

      KAPITALIZM TRADYCYJNY
      Masz dwie krowy.
      Sprzedajesz jedna i kupujesz byka.
      Stado się rozmnaża i firma się rozrasta.
      Sprzedajesz całość i żyjesz z dochodu.

      KORPORACJA AMERYKAŃSKA
      Masz dwie krowy.
      Jedna sprzedajesz, a druga zmuszasz, aby dawała tyle mleka, co cztery krowy.
      Jesteś zdziwiony, ze krowa zdycha.

      FRANCUSKA KORPORACJA
      Masz dwie krowy.
      Rozpoczynasz strajk, ponieważ chcesz mieć trzy krowy.

      JAPOŃSKA KORPORACJA
      Masz dwie krowy.
      Przeproje
      • huann eksplorujesz zsiadłe forum? /muuu! 29.01.07, 22:19

        • lavinka muuu...no... 29.01.07, 22:35
          Może je nieco zreanimuję ;-) Ostatnio jestem bardziej płodna w pomysły...
          tylko,że to ma mało spólnego z Łodzią...
    • vazz Więc to watek o bezach?Zaczynamy! 30.01.07, 10:47
      Wykonanie:
      Porcja dla 10 osob. Czas przygotow. 1 + 4 godz.
      bialka z 7 jajek,
      250 g cukru,
      350 g cukru pudru,
      1 lyzeczka bialego octu winnego,
      4 mango.
      Krem:
      500 ml mleka,
      100 g cukru,
      4 zoltka,
      1 lyzeczka skorki startej z cytryny,
      1,5 lyzki maki kukurydzianej,
      1/2 lyzki maki kartoflanej,
      30 ml brandy,
      sol.

      1. Cukier wsypac do duzego, zeliwnego garnka. Postawic na malym ogniu, gotowac
      stale mieszajac, az cukier sie rozpusci i powstanie zlotobrazowy karmel.
      Przelac do formy w ksztalcie pierscienia. Forme przechylac tak, by karmel
      pokryl dno i brzegi.
      2. W duzej misce ubic bialka. Gdy zacznie sie tworzyc piana dodac ocet i ubijac
      dalej, dodajac po lyzeczce cukier puder. Gdy piana bedzie sztywna przelozyc
      do formy pokrytej karmelem.
      3. Do duzego naczynia wlac wrzaca wode na wysokosc 2,5 cm. Do naczynia wlozyc
      forme z piana i wstawic do piekarnika nagrzanego do temp. 200 st.. Piec az
      beza "nadmie sie" (ok. 15 min) i nabierze zlotego koloru. Zmniejszyc temp.
      piekarnika do 120 st. i piec jeszcze ok. 25 min. Wylaczyc piekarnik i uchylic
      drzwiczki, by beza stygla powoli. Ochlodzona wstawic do lodowki na 3 godz.
      4. Przygotowac krem: zagotowac mleko z odrobina soli i skorka cytrynowa. Zoltka
      ubic z cukrem na puszysta mase. Dodac make kukurydziana i kartoflana. Wymieszac
      i powoli wlewac gorace mleko ciagle mieszajac. Krem przelac do garnka i
      trzymac na malym ogniu. Mieszac az krem zgestnieje (nie zagotowac). Zdjac z
      ognia, wlac brandy, wymieszac i ostudzic.
      5. Mango obrac, usunac pestke i pokroic na duze plastry. Beze wyjac z formy i
      przelozyc na talerz. Posypac karmelem z formy. Plastry mango wlozyc do srodka
      bezy i ulozyc dookola. Oddzielnie podac krem.
      • nakole Re: Więc to watek o bezach?Zaczynamy! 30.01.07, 18:18
        Mmmmm, smakowite ! ;-) Czy szypta imbiru byłaby tu na miejscu?
        • lavinka Re: Więc to watek o bezach?Zaczynamy! 30.01.07, 18:49
          pyton?
          • nakole Re: Więc to watek o bezach?Zaczynamy! 30.01.07, 19:24
            Bzaaa!
            • lavinka Re: Więc to watek o bezach?Zaczynamy! 30.01.07, 19:43
              Jednakowoż pyton.
              • nakole Re: Więc to watek o bezach?Zaczynamy! 30.01.07, 20:25
                piton[ga]
                Lubiem im[bier y takie podobneeee

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka