nett1980
06.02.07, 17:23
Mialam wtedy pare lat i za Chiny Ludowe nie wiedzialam o czym akcja , w kraju
takich absurdow sie zylo ,ze ten film byl niezrozumialy dla
dzieciaka.Najbardziej podobal mi sie Wesoly Romek i Bem na zakonczenie ,
znaczy dziecko czule na muzyke bylam :> Ehh Bareja najwiekszym polskim
rezyserem byl .
A na Rysia sie pewnie wybiore ..