Gość: wacek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.07, 19:29 Teraz wiem dlaczego Dorn podał się do dymisji zadanie przerosło jego możliwości Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Observer Command&Control działa fatalnie - a'propos kamer.. IP: *.toya.net.pl 11.02.07, 20:52 A'propos kamer monitorujących miasto to niestety sam na własnej skórze przekonałem się jest nimi kiepsko..jeżeli myślicie,że one widzą wszystko i pomagają nam się czuć bezpiecznie to niestety jesteście w błędzie. Niedawno zostałem pobity w okolicy skrzyżowania Sienkiewicza/Al.Piłudskiego czyli tam gdzie są kamery i nie tylko miejskie. Zdażenie to z pewnością zostało nagrane tymi kamerami i co usłyszałem na komendzie? - "..przykro nam ale kamery nie są w stanie przedstawić twarzy napastnika, są już w bardzo kiepskim stanie.." Po prostu paranoja a swoją drogą to żal mi policjantów pracująch na posterunku przy ul. Kościuszki te warunki ich pracy urągają wszelkim standardom... Odpowiedz Link Zgłoś
sceptyk31 Command&Control działa fatalnie 11.02.07, 20:58 Niestety takich problemow nie uda się załatwic nawet przy pomocy pieciu konferencji prasowych. A jak na razie obecnie jedynie słuszna partia juz drugi rok obiecuje. Teraz to nawet przestali obiecywać, wystawiaja Kuchcińskiego bo on mówi tak że i tak nikt nic nie zrozumie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: profes79 Re: Command&Control działa fatalnie IP: 81.144.141.* 11.02.07, 22:24 "system wiesza się i pracuje z szybkością starej amigi" Wypraszam sobie, bardzo dobry komputer :) Ktos w koncu powinien potrzasnac komenda policji. POrzadnie. Zobaczymy co wypadnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirek Re: Command&Control działa fatalnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.07, 10:13 ato wszystko to anachroniczny systemzarządzania środkmi finanasowymi policji. W policji najawżniejszy jest etat. A że nie ma pieniędzy na sprawne funkcjonowanie tego etatu to już inny problem. Związki zawodowe bronią wyłącznie etatów. Jeżeli policzymy ile państwo kosztuje utrzymanie jednego policjanta ( pensja, emerytura, dodatki mieszkaniowe i inne świadczenia) to średnio koszt jednego policjanta wynosi grubo ponad 8 tysięcy miesięcznie, vzyli ok. 100 tysiecy rocznie. Za 100 tysięcy można wymienić komputery w całym SWD i w paru innych komórkach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadjan Command&Control działa fatalnie IP: *.81.rev.vline.pl 11.02.07, 23:06 To działa jak chce, bo tacy są tam ludzie. Próbowałem kiedyś interweniować w sprawie parkowania niezgodnie z przepisami na ulicy Wigury przed Prokuraturą. Na jezdni, na chodnikach dla pieszych, na przejściu dla pieszych. Długo mi taki gość tłumaczył, że nie ma zagrożenia - no widać tak jest fajnie i Policja widzi i Prokuratura widzi ten bajzel z okna. I co? I nic! Chrzanią to, tak samo jak Command Control. Ja to stanowisko widziałem w budowie z 10 lat temu albo niewiele mniej. I ciągle bez zmian - tylko biadolenie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m@teo Najgorsze jest to, że jest to prawda IP: *.toya.net.pl 11.02.07, 23:20 Ten artykuł tylko w minimalnej części odda to co rzeczywiście jest prawdą. Jest to kropla wody w morzu. Lecz już wtedy szarzy policjanci wiedzieli, że nic dobrego z tego nie będzie. Najśmieszniejsze jest to, że o tym wiedzieli ci co ten system montowali. Mam nadzieję, że jedynie społeczeństwo zacznie się domyślać, że to nie ten policjant Kowalski co przyjeżdża na interwencję jest odpowiedzialny za bałagan, ale ktoś wyżej postawiony. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kami Niezła jazda IP: 62.233.164.* 11.02.07, 23:54 i kto się z tym upora? www.foto-tel.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sławek Command&Control działa fatalnie IP: *.derbynet.pl 12.02.07, 00:25 No cóż, można powiedzieć /napisać/ nic nowego, jesteśmy tu gdzie jesteśmy. Aha i jeszcze jedno, tu opisano problem Łodzi ale wiem /WIEM/ że w innych miastach sytuacja wygląda TAK SAMO. Do niedawna sam byłem uczestnikiem działań policji w których na ulicę "wyganiało się" oficerów, z jednostki rangi komendy miejskiej, którymi zarządzali sierżanci z komend rejonowych. To też taki Polski wynalazek. A jaki prestiż tych oficerów. Śmiać mi się chce doprawdy śmiać. A tu znowu jakiegoś cywila sadzają na stołek Komendanta Głównego. Wszystkiego najlepszego Panowie Policjanci, wszystkiego najlepszego... Odpowiedz Link Zgłoś
lodzermensch1 Re: Command&Control działa fatalnie 12.02.07, 10:13 C&C i jego działanie to jeden z wielu idiotyzmów w łodzkiej Policji. Jednym z kolejnych jest brak policji na głównej ulicy miasta w weekendy, kiedy to hordy bandziorów terroryzują pół ulicy. Jak się dowiedziałem, zdarzają się bardzo często weekendy, kiedy na ul Piotrkowskiej jest jeden patrol. Po podjęciu interwencji, patrol ten jedzie na komisariat, gdzie do godz. 2:00 wypełniają papierki. W tym czasie na Piotrkowskiej polskie prawo ustępuje prawu dżungli. Ktoś wreszcie powinien odpowiedzieć za to! O liczbie patroli nocnych w liczbie 7 szt. na całe miasto też słyszałem. A później się dziwić że się czeka godz. na przyjazd Policji (tyle czekałem po zgłoszeniu o kradzieży, gdzie osobiści goniłem złodziei. W efekcie złodzieje uciekli, a ja zmarnowałem tylko czas.) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zachwycony Re: kropie już dziękujemy.... IP: *.toya.net.pl 12.02.07, 11:46 jaki prezydent taka komenda miejska... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorro nie tylko policyjne warunki na kościuszki są w opł IP: 212.191.170.* 12.02.07, 12:09 akanym stanie ale sami policjańci w tym mieście są w opłakanym stanie ,niedawno byłem świadkiem jak policjańci zatrzymywali grupe kieszonkowców byli po cywilnemu i mało co jeden z nich czerwony na twarzy chyba z przepicia być może się myle może taka jego uroda nie dostał zawału a dyszał jak parowóz a jak by mu przyszło ich ganiać po ulicy to chyba płuca by wypluł drugi zaś mały gruby po za kajdankami nie miał z tymi typami żadnych szans w biegach lub walce wręcz mało blacha policyjna jego na glebie nie wylądowała i dopiero wtedy towarzycho dało się spokojnie zapuszkować ...co z tego jak na drugi dzień doliniarze ci sami dalej łupili nowych klijętów w innym regionie łodzi ...ładne prawo w tym kraju mamy kowalskiego jak sobie pochla i nafluga na ulicy człowiekowi do pierdla się zamyka a bandziorów na drugi dzień na wolność się wypuszcza oby tak dalej daleko zajedziecie panowie przy władzy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorro bis Re: nie tylko policyjne warunki na kościuszki są IP: *.toya.net.pl 12.02.07, 15:54 Krytykować można jak się ma jakieś choć minimalne pojęcie o tym co się krytykuje. Jeśli chodzi o przepicie to pewnie piszesz to bo wiesz z własnego podwórka. Inna sprawa to czy w zatrzymaniu chodzi o publikę czy o jego skuteczność. Ważne jest żeby się nie nabiegać a zatrzymać. Ty jednak zorro podchodzisz do tego fizycznie. > mało blacha policyjna jego na glebie nie wylądowała i dopiero wtedy towarzycho > dało się spokojnie zapuszkować zobacz panie zorro fizyczny i po co biegać jak sama blacha robi takie wrażenie, że bandyci na jej widok dają się zapuszkować. ...co z tego jak na drugi dzień doliniarze ci > sami dalej łupili nowych klijętów w innym regionie łodzi O tym czy ten sam doliniarz będzie chodził na drugi dzień, nie zawsze decyduje policjant, ale skąd jednak Ty możesz o tym wiedzieć. Decyduje o tym właściwy SĄD. ...ładne prawo w tym > kraju mamy kowalskiego jak sobie pochla i nafluga na ulicy człowiekowi do > pierdla się zamyka Jak się Kowalski nie umie zachować tak jak inni obywatele to trzeba go naprostować. Czyżbyś miał na nazwisko Kowalski...? Na koniec śmieszny zorro warto popracować nad ortografią: klijętów łodzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m@teo Re: Command&Control działa fatalnie IP: *.toya.net.pl 12.02.07, 12:04 lodzermensch1 tu masz 1000% racji, ale żeby wszyscy chcieli tak pojmować sprawy. To jest prawda! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: twoj do lodzermensch1 IP: 193.239.245.* 13.02.07, 15:37 CZlowieku nie masz ku.. zadnego pojecia na temat psiarni i ich pracy a sie wypowiadasz jak typowy frajerek. Osoby pracujace w c&c to glownie pracownicy cywilni(to nie sa nawet psy) gdzie ich pensja wynosi 800-1000zl. Poza tym pracuja po 12h. Przy takiej pracy max powinni siedziec po 8h, bo juz po 6h efektywnosc spada drastycznie. Jak zlapales zlodzieja to mogles mu porzadnie wpie..c a nie jak jakis lalus czekac na policje, to daloby chlopakowi wieksza nauczke Odpowiedz Link Zgłoś
lodzermensz Myśleć, Policjo, to nie boli ! 12.02.07, 13:15 A pomyśleć, że tylu niepełnosprawnych z pocałowaniem ręki przyjęłoby taką pracę w policji – siedząc na swoim wózku przed monitorami, nawet za jakieś marne dwa tysiące. Jeszcze by policja dostawała ogromne pieniądze za zatrudnianie niepełnosprawnych z PFRON-u. No, ale Policji myślenie zawsze sprawiało trudności. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PP Re: Myśleć, Policjo, to nie boli ! IP: *.30.rev.vline.pl 12.02.07, 16:16 Za ile? Za 2 marne tysiące? Połowa pracowników sali operatorów zarabia 2 tysiąca...na dwa miesiace :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anonim Re: Myśleć, Policjo, to nie boli ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.07, 17:37 2 tysie na miesiac?? 2 tysie na 2 miesiace?? chyba 2 tysie na 2,5 miesiaca bo srednio to okolo 800-900 jest Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: daro Command&Control działa fatalnie IP: *.kis.p.lodz.pl 12.02.07, 15:36 "... Nawet myszka, działa tak, że czasem trzeba nią walnąć o biurko. ..." hmmmm ... a może lepiej wyczyścić rolki ? :P Odpowiedz Link Zgłoś