Gość: anka IP: 81.168.254.* 06.04.07, 13:27 Czyli znowu wpadka Centralwings... W sumie nic nowego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ciekawe co tym razem wymyśli rzecznik prasowy... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: zdziwony Re: Dublin - Centralwings IP: *.toya.net.pl 06.04.07, 13:40 Ale o co chodzi??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewamalgorzata Re: Dublin - Centralwings IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.04.07, 16:10 Chyba o to: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,4043544.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: profes79 Re: Dublin - Centralwings IP: *.cable.ubr01.sutt.blueyonder.co.uk 06.04.07, 16:35 Zachcialo sie latac narodowym przewoznikiem....Noga moja w samolocie tej linii nie postanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fin Re: Dublin - Centralwings IP: 193.238.16.* 06.04.07, 23:41 No, makabra. Ryan by olał, a gupi C0 kombinuje. Żenua! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fin Re: Dublin - Centralwings IP: 193.238.16.* 07.04.07, 10:01 Fakt, ma jelenie ;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Redrum Re: Dublin - Centralwings IP: *.toya.net.pl 07.04.07, 11:56 > Ryan nie ma overbookingów. Ma, ale tylko na jednej trasie w calej swojej siatce. Łatwo zgadnąć ;-) Odpowiedz Link Zgłoś