Dodaj do ulubionych

Dublin - Centralwings

IP: 81.168.254.* 06.04.07, 13:27
Czyli znowu wpadka Centralwings...
W sumie nic nowego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ciekawe co tym razem wymyśli rzecznik prasowy...
Obserwuj wątek
    • Gość: zdziwony Re: Dublin - Centralwings IP: *.toya.net.pl 06.04.07, 13:40
      Ale o co chodzi???
      • Gość: ewamalgorzata Re: Dublin - Centralwings IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.04.07, 16:10
        Chyba o to:
        wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,4043544.html
        • Gość: profes79 Re: Dublin - Centralwings IP: *.cable.ubr01.sutt.blueyonder.co.uk 06.04.07, 16:35
          Zachcialo sie latac narodowym przewoznikiem....Noga moja w samolocie tej linii
          nie postanie.
          • Gość: fin Re: Dublin - Centralwings IP: 193.238.16.* 06.04.07, 23:41
            No, makabra. Ryan by olał, a gupi C0 kombinuje. Żenua!
    • protz Re: Dublin - Centralwings 07.04.07, 01:17
      Ryan nie ma overbookingów.
      • Gość: fin Re: Dublin - Centralwings IP: 193.238.16.* 07.04.07, 10:01
        Fakt, ma jelenie ;P
      • Gość: Redrum Re: Dublin - Centralwings IP: *.toya.net.pl 07.04.07, 11:56
        > Ryan nie ma overbookingów.

        Ma, ale tylko na jednej trasie w calej swojej siatce. Łatwo zgadnąć ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka