Gość: Car IP: *.pai.net.pl 16.04.07, 18:17 No tak a teraz znowu Łask nas wycacka z Cargo. Brawo juz dzisaj cos mowili w ŁWD o 50 mln Euro na ten cel. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kola256 Re: Cargo 16.04.07, 19:31 Przecie to nasz drugi port lotniczy. pl.wikipedia.org/wiki/Port_lotniczy_%C5%81%C3%B3d%C5%BA-%C5%81ask Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maxior Re: Cargo IP: *.toya.net.pl 16.04.07, 20:50 miasta.gazeta.pl/lodz/1,35136,4064670.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam Re: Cargo IP: *.toya.net.pl 16.04.07, 22:00 Dobrze mowi prezes Laszkiewicz. Najlepiej niech od razu przekieruje tam caly ruch i wtedy bedzie mogl spokojnie brac kase i nikt mu nie bedzie glowy zawracal. Odpowiedz Link Zgłoś
ww_lodz Re: Cargo 16.04.07, 22:12 Czy komentowanie tego co mówi p. Łaszkiewicz ma w ogóle jakis sens? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cargo Re: Cargo IP: 195.69.83.* 17.04.07, 01:15 Do końca roku powiada v-ce prezes. Ok poczekamy i pewnie kolejne gadanie bez pokrycia tak jak to było z nowymi połączeniami w marcu. Odpowiedz Link Zgłoś