IP: *.pai.net.pl 16.04.07, 18:17
No tak a teraz znowu Łask nas wycacka z Cargo. Brawo juz dzisaj cos mowili w
ŁWD o 50 mln Euro na ten cel.
Obserwuj wątek
    • kola256 Re: Cargo 16.04.07, 19:31
      Przecie to nasz drugi port lotniczy.
      pl.wikipedia.org/wiki/Port_lotniczy_%C5%81%C3%B3d%C5%BA-%C5%81ask
    • Gość: Maxior Re: Cargo IP: *.toya.net.pl 16.04.07, 20:50
      miasta.gazeta.pl/lodz/1,35136,4064670.html
      • Gość: adam Re: Cargo IP: *.toya.net.pl 16.04.07, 22:00
        Dobrze mowi prezes Laszkiewicz. Najlepiej niech od razu przekieruje tam caly
        ruch i wtedy bedzie mogl spokojnie brac kase i nikt mu nie bedzie glowy zawracal.
        • ww_lodz Re: Cargo 16.04.07, 22:12
          Czy komentowanie tego co mówi p. Łaszkiewicz ma w ogóle jakis sens?
          • Gość: Cargo Re: Cargo IP: 195.69.83.* 17.04.07, 01:15
            Do końca roku powiada v-ce prezes. Ok poczekamy i pewnie kolejne gadanie bez
            pokrycia tak jak to było z nowymi połączeniami w marcu.
            • Gość: nnnn Re: Cargo IP: *.toya.net.pl 17.04.07, 14:44
              w mordę dziada.
              • ww_lodz Re: Cargo 17.04.07, 18:47
                xD

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka