Dodaj do ulubionych

Jak fajowo mieszkac w ...

09.06.03, 10:17
...Godziszowie:-) A dlaczego? A dlatego, ze z takimi ludzmi to dopiero musi
byc smiesznie hłehłe.
Antydzierżbór Godziszowianie!!!
Obserwuj wątek
    • dziad_borowy Zapomniana linka 09.06.03, 10:19
      info.onet.pl/730440,11,item.html
      Antydzierżbór Godziszowianie!!!
      • neochuan Godzi? 09.06.03, 10:43
        godzi sze tak wyszmiewacz? Dżadże?
        • dziad_borowy Nieg(ł)odnym Ci ja, oj nieg(ł)odnym 09.06.03, 10:57
          A Dżadż na to, to nic że nie godżi lalala!!!
          Antydzierżbór Godziszowianie!!!
    • aard Najbardziej zaimponowało mi Chile(linka ta sama)nt 09.06.03, 11:34

    • Gość: piotr Re: Jak fajowo mieszkac w ... IP: *.toya.net.pl 09.06.03, 14:42
      Sorry,wczesniej zapodziałem,
      niz się zreflektowałem:-((

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=63&w=6407579
      pozdrawiam piotr

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka