dziad_borowy 09.06.03, 10:17 ...Godziszowie:-) A dlaczego? A dlatego, ze z takimi ludzmi to dopiero musi byc smiesznie hłehłe. Antydzierżbór Godziszowianie!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dziad_borowy Zapomniana linka 09.06.03, 10:19 info.onet.pl/730440,11,item.html Antydzierżbór Godziszowianie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
dziad_borowy Nieg(ł)odnym Ci ja, oj nieg(ł)odnym 09.06.03, 10:57 A Dżadż na to, to nic że nie godżi lalala!!! Antydzierżbór Godziszowianie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotr Re: Jak fajowo mieszkac w ... IP: *.toya.net.pl 09.06.03, 14:42 Sorry,wczesniej zapodziałem, niz się zreflektowałem:-(( forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=63&w=6407579 pozdrawiam piotr Odpowiedz Link Zgłoś