Gość: arachno Re: Bandyci złapani IP: 141.48.79.* 13.06.03, 08:48 Takie dranie nalezy eliminowac ze spoleczenstwa. Policja powinna strzelac do takich bez ostrzezenia. Najgorsze, ze ONI czuja sie bezkarni. Zadna prewencja juz nie skutkuje, wiec potrzeba radykalnych rozwiazan. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luki oprocz smutku jest strach. IP: 172.16.3.* 13.06.03, 08:58 Mnie oprocz smutku ogarnal wczoraj strach. Kiedy ogladalem film mialem przed oczyma siebie siedzacego ze swoja zona na miejscu katowanego chlopaka. mialem lzy w oczach bo to samo moglo spotkac nie mnie, ale wlasnie moja zone. To byloby najgorsze. pewnie wcielilbym sie wowczas w takiego zwierzaka i pozagryzal (czytaj doslownie), ale co jesli byloby wiecej niz trzech....wczoraj wyszedlem z pracy poznym popoludniem. wracalem autobusem i dosiadlo sie paru dresiarzy. byli spokojni, ale mimo wszystko po raz pierwszy w zyciu poczulem strach i uswiadomilem sobie, ze w swoim wlasnym kraju nie czuje sie bezpiecznie. Zalosne! Rozgladalem sie po autobusie czy sa jacys "barczysci", ktorzy mogliby pomoc. O pilicji i strazy miejskiej nawet nie pomyslalem. Tych ktorych obserwuje w Warszawie mozna przestraszyc bardziej stanowczym spojrzeniem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maturzysta onanist Re: oprocz smutku jest strach. IP: *.icpnet.pl 15.06.03, 13:17 dopiero wczoraj poczules sie zagrozony? to i tak masz dobrze, ja musze uwazac za kazdym razem jak z domu wychodze, ale jeszcze troche...przypakuje to wam rozpierodle te pojebane dresiarskie geby :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kropek Re: Bandyci złapani IP: *.chello.pl 13.06.03, 09:00 Bardzo serdecznie gratuluję Panu Komendantowi Głównemu Policji dobrego samopoczucia, nieustajacego wzrostu wykrywalności przestępstw i olbrzymiego zaufania społecznego dla policji. Tylko dlaczego pobity nie zgłosił się sam na policję. Dalszych sukcesów Panie Komendancie, niczym Pan nie odstaje od ogólnego poziomu ekipy rządzącej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: @aman ...a Kropiwnicki IP: 217.96.10.* 13.06.03, 09:02 Jak dziennikarze nic nie wyciągną, to pan Kropiwnicki siedzi cicho. Jak jest wynaturzenie, to wyciąga rękę po... No, po co? Po bandytów? Żeby zrobić porządek w policji? Nie. Wyciąga ją po pieniądze. Dzięki temu ktoś się wzbogaci, a więcej policji będzie się tłoczyło zawsze tam, gdzie "akurat" nic się nie dzieje. Brawo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania I JAK TU NIE3 BYĆ ZA KARAMI SMIERCI ???? IP: 195.205.251.* 13.06.03, 09:22 I JAK TU NIE3 BYĆ ZA KARAMI SMIERCI ???? I JAK TU NIE3 BYĆ ZA KARAMI SMIERCI ???? I JAK TU NIE3 BYĆ ZA KARAMI SMIERCI ???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ELVIZ Policja to cioty!Prokuratura to cioty! IP: *.mipro.pl 13.06.03, 09:27 Noo i dwóch sobie na wakacje może jechać. Policja nie trenuje sztuk walki to się boi. Ja już nie chodze nigdzie wieczorami, wolę sobie w domku posiedzieć. Jeśli Kropa umiał narozrabiać w Teatrze Nowym, to może i opieprzy i zwolni w Policji kogo trzeba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marol edi IP: *.dmz.infor.pl / 192.168.35.* 13.06.03, 09:53 Edi - pedi, ch*j i szmata napier*olil malolata teraz spedzi cale lata tam gdzie jest wiezienna krata nie pomoze mu juz tata za kratami swiat jest piekny od d...mania zwieracz peknie edmund, edi, edulina juz nie ciagna go dziewczyny bo gdy byl w wieziennej celi ciut niechcacy sie zecwelil teraz nad minety smak Edi przedklada meski swiat A ta reszta je*anych skurwieli, lacznie z glupia cizia, co z nimi byla powinna troszke zupenie gratisowo poza*.ierdalac na rzecz lokalnej spolecznosci. Swoja droga pies j*bal taka sekcja karate, co ksztalci popier*olencow pokroju Ch*.j Mu w D*pe J*banego Edmunda - powinna ulec rozwiazaniu. Co sie k*rwa mac dzieje? Nie mniej od studentow (!) w*urwia ta swolocz strachliwa, ktora nawet nie potrafila na psiarnie zadzwonic. Wszyscysmy siebie warci! Wybaczyc prosze slownictwo niewybredne, ale nerwy puszczaja. "Nie ma litosci dla skurw*synow" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: @aman arczichch! IP: 217.96.10.* 13.06.03, 10:01 O czym ty tu mówisz? Robisz ze zwykłego, perwersyjnie sadystycznego bandyty swojego bohatera? Bo masz JAKIEKOLWIEK uzasadnienie? Zastanów się nad adekwatnością, nad prawdziwym celem tej "akcji". Nawet jeśli (a wątpię) ktoś mu obraził dziewczynę, dlaczego sprawy nie rozstrzygnął SAM, jak przystało na faceta? Po co tam była potrzebna kamera? Po co to znęcanie? Nie kleisz się w tych swoich uzasadnieniach. Do mnie też przyjdziecie z nożami, bejzbolami, w dziesięciu i z kamerą, BO NAPISAŁEM tego posta? A może tylko dlatego, że "obraziłem cię spojrzeniem"? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dread Re: arczichch! IP: 217.98.93.* 13.06.03, 10:08 Żądam kary śmierci dla tych psychopatycznych katów!!! Pewnie dostanie jakiś śmieszny "wyrok" i wyjdzie po roku na wolność. Do takich bestii należy strzelać jak do wściekłych psów.To nie są przecież ludzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JJ Re: arczichch! IP: *.coi.waw.pl 13.06.03, 10:22 Gość portalu: Dread napisał(a): > Żądam kary śmierci dla tych psychopatycznych katów!!! Pewnie dostanie jakiś > śmieszny "wyrok" i wyjdzie po roku na wolność. Do takich bestii należy strzelać > > jak do wściekłych psów.To nie są przecież ludzie. JA TEŻ Odpowiedz Link Zgłoś
unikorn ? 13.06.03, 10:16 Czy może ktoś podesłać ten film ewentualnie link do download'u z net-u? Ciężko się odnieść do czegoś, czego się nie widzało... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: propozycja Re: Bandyci złapani IP: 158.75.50.* 13.06.03, 10:23 Jaka powinna być kara - hmmm - może publiczna i dotkliwa chłosta. Bo utrzymywanie w więzieniu takich kretynów z naszych podatków to strata pieniędzy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: August Re: Bandyci złapani IP: *.nest.gliwice.pl 13.06.03, 10:23 Kiedy zostanie złapany i osądzony ten siwy bandyta z Łodzi z niebieskimi rocbieganymi oczkami Leszek M.? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: d_emonpl Wezmy sprawe drechow we wlasne rece! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.03, 10:30 Witam, nie jestem z Lodzi, ale sprawa takze mnie dotyczy, gdyz kilka razy bylem napadniety prze drechow. Skoro policja i wymiar sprawiedliwosci nic nie robi, to chcialbym zaproponowac, zebysmy wzieli sprawe we wlasne rece. Oczywiscie wiadomo, ze w otwartym terenie nie mamy z nimi szans, ale nie oznacza to, ze nie mozemy nic zrobic. Przede wszystkim trzeba wiedziec kim jest dres: drech jest idiota. Jezeli to sobie uswiadomimy, to my, ludzie inteligenti, mamy obowiazek moralny bronic sie przed kretynyami, wyeliminowac ich ze spoleczenstwa. Ale nie doslownie, nie, trudno oczekiwac, zeby za pobicie wymierzyc komus kare smierci, ale mozemy zrobic cos innego... Kilka lat temu nierozwiazywlany wydawal sie problem nieuczciwych dluznikow. Robily sie zatory platnicze, a niewiarygodne firmy prosperowaly dobrze. Kilka lat temu wierzyciele postanowili sie zorganizowac i stworzyli w internecie Czarna Liste Dluznikow. Sprawa zostala naglosniona, wypowiadaly sie z jednej strony autorytety prawa, ze takie cos jest niezgodne z polskim prawem. Po drugiej stronie byli wierzyciele. W kazdym razie o sprawie zrobilo sie glosno i powstaly nowe uregulowania prawne. Inny przyklad - problem spamu. Koles w USA rozsylal miliony maili zasmiecajacych konta pocztowe. Wydawaloby sie, ze nic mu nie mozna zrobic. Ale kilka tygodni temu internauci odnalezli jego adres i zamowili na jego dane kilka ttysiecy bezplatnych katalogow. Przed jego domem wsrod waznych listow i rachunkow pojawily sie tysiace listow. A co my mozemy zrobic z dresami? Proponuje utworzyc Czarna Liste Drechow - strone internetowa zawierajaca wizerunki i pelne dane osobowe osiedlowych bandytow. Na ta strone kazdy by mogl zglosic nowe osoby, oczywiscie zrobilibysmy jakas kontrole zeby przypadkowe osoby sie nie pojawily. Oczywiscie wiem, ze to by bylo zlamanie polskiego prawa, ALE mam dostep do komercyjnego konta w USA, tak wiec strony nie mozna by bylo zablokowac. mysle, ze jako spoleczenstwo powinnismy dac stanowcza odpowiedz dresom. zobaczy wtedy taki kretyn swoje zdjecie i dane osobowe w internecie, i co poczuje: BEZRADNOSC! pozdrawiam i napiszcie co o tym myslicie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jason Re: Wezmy sprawe drechow we wlasne rece! IP: 217.6.182.* 13.06.03, 10:41 Jestem całkowicie za tym, dobry pomysł, ktoś musi w końcu zabrać się za takich frajerów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bobo Re: Wezmy sprawe drechow we wlasne rece! IP: *.26-151.libero.it 13.06.03, 11:12 Ukarac Dariusza Malczewskiego, napietnowac jego i jego rodzine , niech sie wstydza, jego matka i ojciec , niech wiedza jaki gnòj maja w domu... Umiescic jego zdjecie na slupach w Dabrowie. No i chyba juz nie beda studiowac, bo to hanba dla tej uczelni.PODAC GDZIE STUDIUJA!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rogalinski Re: Wezmy sprawe drechow we wlasne rece! IP: delta:* / 10.10.10.* 13.06.03, 10:49 Myslenie Twoje idzie we wlasciwym kierunku, tylko ja boje sie, ze ci idioci byliby dumni, ze sa na jakiejs stronie (im zalezy na popularnosci i rozglosie, oni sie tak zachowuja i ubieraja, bo chca sie wyrozniac). Proponuje nieco zmodyfikowany projekt: strona, gdzie pojawily by sie opisy podobnych spraw, na ktore nie zareagowala policja i prokuratura z opisem i nazwiskami policjantow, prokuratorow i sedziow, ktorzy sprawy umozyli, zaniechali dzialan czy ich nie podjeli. Polityczna kontrola aparatu scigania i wymiaru sprawiedliwosci jest zadna, jak widac na tym przykladzie - jesli ludzie nie zaczna protestowac - to policja, prokuratura i inni, po prostu to olewaja. Prokurator Olejnik (nota bene z Lodzi, jak i z Lodzi jest ten przypadek pozabijanych dzieci w beczkach) zamiast scigac oprychow, zajmuje sie gierkami politycznymi i przypomina Rokicie, ze mu 3lata pierdla groza za ujawnienie SMS-a Halbera! A jak na ulicach, w bialy dzien bija i morduja ludzi, to maja to w d...! Tak nie moze byc! To jest zupelny obled. Przyklad NY dowodzi, ze mozna. Nie prawda jest, ze lagodne kary dla bandytow uspoleczniaja ich. Badania, sa dostepne, dowodza co innego. A pamietacie sprawe kobiety, ktora chyba skradla bulke w sklepie z glodu i chcieli ja z miejsca ukarac. To jest odwrocenie pojec i totalny obled. I my mamy byc w UE? Z tym syfem i pomieszaniem warosci. ROB TE STRONE. Do sometthing! Anything! This is power of one! Pozdrawiam. I ciesze sie, ze tylu zwyklych ludzi COS ROBI! Jestescie WIELCY! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bartol Re: Wezmy sprawe drechow we wlasne rece! IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 13.06.03, 11:55 Wszystko OK. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz: w jaki sposób weryfikować takie dane?? Nie chciałbym przez jakiegoś "dowcipnisia" znaleźć się na takiej liście!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rogalinski Re: Wezmy sprawe drechow we wlasne rece! IP: delta:* / 10.10.10.* 13.06.03, 12:04 To proste: jesli zlozyl zawiadomienie lub inny kwit, niech go przysle via e-mail oraz podpisz sie imieniem i nazwiskiem (do wiadomosci autorow strony. Do konca nie mozna wykluczyc istnienie dowcipnisiow, stad tez podawanie nazwisk byloby ograniczone do inicjalu nazwiska. Jest to do zrobienia. Spokojnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: psycholog umiejetnosci IP: *.swps.edu.pl / 192.168.15.* 16.06.03, 17:20 Mam nadzieję że media nie zrobią z tego sensacji. nie chiał bym żeby te drechy poczuły sie dumne. Mam nadzieję że jeśli ich pokażą to tak by nie tylko ich napiętnować ale też żeby ich ośmieszyć. Jednym z najważniejszych motywów takiego zachowania jest nadrabianie poczucia niższości (tatuś bił a mamusia się znęcała psychicznie). nie może stać się więc tak by jakiś inny drech pomyśliał że nagrywanie i bicie ludzi to fajny pomysł żeby zaszpanować. A propo ich umiejętności to zaznaczam, że napisałem o tym żeby właśnie tego imbecyla ośmieszyć a nie żeby dawać rady jak było by lepiej przywalić. Nie dość że piepszony śmierdziel to jeszcze nie potrafi sie nawet popisywać. Nie tylko zgroza ale i żal bierze. Może lepiej niech sobie kupi misia albo ciężarówke i porobi babi w piaskownicy. Minęło kilka dni ale moje oburzenie nie spada. Człowiek naprawde zaczyna mieć oczy z tyłu głowy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TrU Re: Wezmy sprawe drechow we wlasne rece! IP: *.Astral.Lodz.PL 15.06.03, 00:21 Pomysł jest naprawde dobry, ale ciężko będzie znaleźć osobę chętną do prowadzenia strony. Zrobić prostą grafikę linki i powrzucać to na serwer to zadem problem. Najgorsze będzie utrzymanie tej strony, aktualki itp... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tupki A co robila jego dziewczyna, ... IP: *.fi.datex-ohmeda.com 13.06.03, 10:36 ... ktora siedziala obok bitego??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maturzysta onanist Re: A co robila jego dziewczyna, ... IP: *.icpnet.pl 13.06.03, 14:13 nic nie robila, rozumiem ta sytuacje, ale kurwa jak mozna patrzec jak ktos rozpierdala glowe twojego faceta i nic nie robic!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maruda Re: Bandyci złapani IP: *.uwoj.krakow.pl 13.06.03, 10:43 Pan Prezydent Kropiwnicki niech powie najpierw co sam zrobił poza groźbą napisania listów do władz.Zapomniał biedaczek, że sam jest władzą i po to Go wybrano aby zapewnił mieszkańcom bezpieczeństwo.Weź się Pan Panie Prezydencie Kropiwnicki do roboty! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mariusz Takich matołów to odrazu do odstrzału .. cfaniaki rąba IP: *.ksk.net.pl / 192.168.3.* 13.06.03, 10:50 ne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ROFTLMAO Re: Takich matołów to odrazu do odstrzału .. cfan IP: 12.3.20.* 13.06.03, 20:05 Takiego matoła, który nie zna podstaw ortografii, od razu do odstrzału! : -DDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zibi Re: Bandyci złapani IP: 212.244.166.* 13.06.03, 10:52 myślę, że wszyscy jesteśmy tacy.Wystarczyło tylko stanąć kawałek dalej i drzęć się- gnoje by poszli sobie. Bardzo podoba mi sę że Gazeta podała nazwiska tej bydlaków - Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Smoke|a|Lot Re: Bandyci złapani IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.03, 10:55 boze, wiele przezylem, wiele widzialem, sam nie jestem idealem ale ten film jest okropny, straszny, lzy mi pociekly jak to obejrzalem, film wcale nie zniknal z sieci, wrecz przeciwnie, jest teraz powodem swietnych zartow wsrod debilnej mlodziezy, macie przyklad: Irc kanal xxxx (wcale nie siedza tam debile ale...) * Topic is 'xxxx/~xxxx/edi_fight.rar << Film pokazujacy Jak pobilem xxxxxx - hahahahah' Nie moge naprawde, sciagnolem to i zaluje, nie jestem tego w stanie opisac slowami:/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Co z tego, za kilka miesięcy wyjdą na wolność IP: *.impaq.com.pl 13.06.03, 11:24 Problemem jest co robić z takimi zdegenerowanymi ludźmi. Po kilku miesiącach pewnie wyjdzie na wolność i znowu kogoś pobije albo zabije. Państwo powinno wypracować program resocjalizacji dla takich ludzi, dać im zajęcie, np. wcielanie do specjalnych jednostek wojskowych. Skoro ludzie Ci chcą się bić to niech nie robią tego na ulicy, tylko na prawdziwej wojnie. Zamiast płacić żołnierzom za wyjazd do Iraku, niech jadą tam za darmo tacy ludzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: herk Re: Co z tego, za kilka miesięcy wyjdą na wolność IP: *.acn.waw.pl 13.06.03, 13:44 no wlasnie, wiekszosc tych gosci, co sie umawiaja po 100 na jakichs stadionach, albo w lesie, i sie bija ze soba, mowi, ze najchetniej wstapiliby do policji, albo do komandosow itp... To czemu im tego nie umozliwic? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rav Re: Bandyci złapani IP: 195.94.214.* 13.06.03, 11:25 a ja bym dal po 10 lat tym frajerom i temu ktory nagrywal tak samo. za slabe mamy kary na takich pajacow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maruda Re: Bandyci złapani IP: *.uwoj.krakow.pl 13.06.03, 11:28 Czytajcie kto jest winny,a kto niewinny?!Patrz dokładnie par.3 Kodeks Karny Art. 18. § 1. Odpowiada za sprawstwo nie tylko ten, kto wykonuje czyn zabroniony sam albo wspólnie i w porozumieniu z inną osobą, ale także ten, kto kieruje wykonaniem czynu zabronionego przez inną osobę lub wykorzystując uzależnienie innej osoby od siebie, poleca jej wykonanie takiego czynu. § 2. Odpowiada za podżeganie, kto chcąc, aby inna osoba dokonała czynu zabronionego, nakłania ją do tego. § 3. Odpowiada za pomocnictwo, kto w zamiarze, aby inna osoba dokonała czynu zabronionego, swoim zachowaniem ułatwia jego popełnienie, w szczególności dostarczając narzędzie, środek przewozu, udzielając rady lub informacji; odpowiada za pomocnictwo także ten, kto wbrew prawnemu, szczególnemu obowiązkowi niedopuszczenia do popełnienia czynu zabronionego swoim zaniechaniem ułatwia innej osobie jego popełnienie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Teresa Re: Bandyci złapani IP: *.pai.net.pl 13.06.03, 11:36 Podobne sytuacje zdarzają się na osiedlach.Policji wogóle nie widać, a Straż Miejska spisuje działkowiczów za handel truskawkami.Najwyższa pora to zmienić. Płacimy podatki za które utrzymywane są słuzby.Pora wziąć się do Pracy szanowna Policjo i chodzić w pieszych patrolach nie tylko na Piotrkowskiej Panie Prezydencie bo na osiedlach mieszka więcej podatników Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Warszawiak Re: Bandyci złapani IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.03, 11:38 Gość portalu: majkel napisał(a): > miasto leszka millera - nic dodac, nic ujac No, ale to łajno Lesio Zmyłer się teraz zajmuje pierdzeniem w stołek na szczeblu centralnym i jest dobry głównie w robieniu energicznych min oraz zasłon dymnych. HMWD. Miejmy nadzieję, że już se długo nie pożąci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oldtimer Re: Bandyci złapani IP: *.krak.tke.pl 13.06.03, 11:41 Miasto Kropiwnickiego - jaki prezydent,takie miasto? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ztr Re: Brońmy się sami - sposób na dresy IP: *.mik.krakow.supermedia.pl 13.06.03, 11:43 Jeżeli Policja ma związane ręce (no cóż - eurodemokracja) - brońmy się sami. Tak jak w filmie "Siedmiu wspaniałych". Jeżeli boimy się działać samodzielnie, można wynająć jakąś nieformalną grupę, która będzie drechom deptać po piętach. Np. Ukraińców czy innych Czeczenów. I to bez zabijania czy masakrowania. Wystarczy, że wywiozą delikwenta 200 km za miasto, złamią mu jedną nogę i jedną rekę i ABSOLUTNIE nic poza tym. Taki dupek nie weżmie już więcej do ręki bejsbola, ani nie zamachnie się nogą - nawet jak mu się już zrośnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obserwator Re: Brońmy się sami - sposób na dresy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.03, 12:29 W żadnym z komentarzy nie poruszono roli wymiaru sprawiedliwości a w szczególności sądów. Tak się składa, że znam osobiście sędzinę P. Wesołowską, która była uprzejma komentować to wydarzenie. Jak zwykle uderzyła retoryką przesiąkniętą oparami zgniłego pacyfizmu. Zastanawiała się co też takiego w dzieciństwie i wychowaniu tych sk-synów spowodowało, że oni tak się zachowali. Wygadywała dyrdymały o tym, że państwo nie prowadzi aktywnej polityki w zakresie funkcjonowania rodziny, że szkoła nie wychowuje itp., itd., zamiast orzekać w tego typu sprawach najsurowsze wyroki jakie dopuszcza kodeks, jak również wesprzeć inicjatywę braci Kaczyńskich mającą na celu wprowadzenie do kodeksu surowszych i nieuchronnych kar. Zainicjować ruwnież zmiany w regulaminach policji uprawniające do wręcz brutalnego działania wobec bandytów. Te sk-syny nie rozumieją innego argumentu jak argument siły. Wniosek : jest tak jak jest z powodu działania w wymiarze sprawiedliwości osób podobnych do P. Wesołowskiej prezentującej w swych poczynaniach humanitaryzm przekraczający granice sensu w realnym porządku moralnym naszego społeczeństwa, mogący mieć zastosowanie jedynie w sferach anielskich. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jazz Re: Bandyci złapani IP: 212.244.70.* 13.06.03, 12:10 Przyjdzie WAFFEN SS i raz dwa zagazuje to całe polskie gówno. Odpowiedz Link Zgłoś