Dodaj do ulubionych

Bandyci złapani

    • Gość: arachno Re: Bandyci złapani IP: 141.48.79.* 13.06.03, 08:48
      Takie dranie nalezy eliminowac ze spoleczenstwa. Policja powinna
      strzelac do takich bez ostrzezenia. Najgorsze, ze ONI czuja sie
      bezkarni. Zadna prewencja juz nie skutkuje, wiec potrzeba
      radykalnych rozwiazan.
    • Gość: luki oprocz smutku jest strach. IP: 172.16.3.* 13.06.03, 08:58
      Mnie oprocz smutku ogarnal wczoraj strach. Kiedy ogladalem film mialem przed
      oczyma siebie siedzacego ze swoja zona na miejscu katowanego chlopaka. mialem
      lzy w oczach bo to samo moglo spotkac nie mnie, ale wlasnie moja zone. To
      byloby najgorsze. pewnie wcielilbym sie wowczas w takiego zwierzaka i
      pozagryzal (czytaj doslownie), ale co jesli byloby wiecej niz trzech....wczoraj
      wyszedlem z pracy poznym popoludniem. wracalem autobusem i dosiadlo sie paru
      dresiarzy. byli spokojni, ale mimo wszystko po raz pierwszy w zyciu poczulem
      strach i uswiadomilem sobie, ze w swoim wlasnym kraju nie czuje sie
      bezpiecznie. Zalosne! Rozgladalem sie po autobusie czy sa jacys "barczysci",
      ktorzy mogliby pomoc. O pilicji i strazy miejskiej nawet nie pomyslalem. Tych
      ktorych obserwuje w Warszawie mozna przestraszyc bardziej stanowczym
      spojrzeniem.
      • Gość: Maturzysta onanist Re: oprocz smutku jest strach. IP: *.icpnet.pl 15.06.03, 13:17
        dopiero wczoraj poczules sie zagrozony? to i tak masz dobrze, ja musze uwazac
        za kazdym razem jak z domu wychodze, ale jeszcze troche...przypakuje to wam
        rozpierodle te pojebane dresiarskie geby :D
    • Gość: kropek Re: Bandyci złapani IP: *.chello.pl 13.06.03, 09:00
      Bardzo serdecznie gratuluję Panu Komendantowi Głównemu Policji
      dobrego samopoczucia, nieustajacego wzrostu wykrywalności
      przestępstw i olbrzymiego zaufania społecznego dla policji.
      Tylko dlaczego pobity nie zgłosił się sam na policję. Dalszych
      sukcesów Panie Komendancie, niczym Pan nie odstaje od ogólnego
      poziomu ekipy rządzącej.
    • Gość: @aman ...a Kropiwnicki IP: 217.96.10.* 13.06.03, 09:02
      Jak dziennikarze nic nie wyciągną, to pan Kropiwnicki siedzi
      cicho. Jak jest wynaturzenie, to wyciąga rękę po... No, po co?
      Po bandytów? Żeby zrobić porządek w policji? Nie. Wyciąga ją po
      pieniądze. Dzięki temu ktoś się wzbogaci, a więcej policji
      będzie się tłoczyło zawsze tam, gdzie "akurat" nic się nie
      dzieje. Brawo.
    • Gość: Ania I JAK TU NIE3 BYĆ ZA KARAMI SMIERCI ???? IP: 195.205.251.* 13.06.03, 09:22
      I JAK TU NIE3 BYĆ ZA KARAMI SMIERCI ????

      I JAK TU NIE3 BYĆ ZA KARAMI SMIERCI ????
      I JAK TU NIE3 BYĆ ZA KARAMI SMIERCI ????
    • Gość: ELVIZ Policja to cioty!Prokuratura to cioty! IP: *.mipro.pl 13.06.03, 09:27
      Noo i dwóch sobie na wakacje może jechać. Policja nie trenuje
      sztuk walki to się boi. Ja już nie chodze nigdzie wieczorami,
      wolę sobie w domku posiedzieć. Jeśli Kropa umiał narozrabiać w
      Teatrze Nowym, to może i opieprzy i zwolni w Policji kogo trzeba.
    • Gość: Marol edi IP: *.dmz.infor.pl / 192.168.35.* 13.06.03, 09:53
      Edi - pedi, ch*j i szmata
      napier*olil malolata
      teraz spedzi cale lata
      tam gdzie jest wiezienna krata
      nie pomoze mu juz tata
      za kratami swiat jest piekny
      od d...mania zwieracz peknie
      edmund, edi, edulina
      juz nie ciagna go dziewczyny
      bo gdy byl w wieziennej celi
      ciut niechcacy sie zecwelil
      teraz nad minety smak
      Edi przedklada meski swiat

      A ta reszta je*anych skurwieli, lacznie z glupia cizia, co z nimi byla powinna troszke zupenie gratisowo poza*.ierdalac na rzecz
      lokalnej spolecznosci. Swoja droga pies j*bal taka sekcja karate, co ksztalci popier*olencow pokroju Ch*.j Mu w D*pe J*banego
      Edmunda - powinna ulec rozwiazaniu. Co sie k*rwa mac dzieje? Nie mniej od studentow (!) w*urwia ta swolocz strachliwa, ktora
      nawet nie potrafila na psiarnie zadzwonic. Wszyscysmy siebie warci!
      Wybaczyc prosze slownictwo niewybredne, ale nerwy puszczaja. "Nie ma litosci dla skurw*synow"
    • Gość: @aman arczichch! IP: 217.96.10.* 13.06.03, 10:01
      O czym ty tu mówisz? Robisz ze zwykłego, perwersyjnie
      sadystycznego bandyty swojego bohatera? Bo masz JAKIEKOLWIEK
      uzasadnienie? Zastanów się nad adekwatnością, nad prawdziwym
      celem tej "akcji". Nawet jeśli (a wątpię) ktoś mu obraził
      dziewczynę, dlaczego sprawy nie rozstrzygnął SAM, jak przystało
      na faceta? Po co tam była potrzebna kamera? Po co to znęcanie?
      Nie kleisz się w tych swoich uzasadnieniach. Do mnie też
      przyjdziecie z nożami, bejzbolami, w dziesięciu i z kamerą, BO
      NAPISAŁEM tego posta? A może tylko dlatego, że "obraziłem cię
      spojrzeniem"?
      • Gość: Dread Re: arczichch! IP: 217.98.93.* 13.06.03, 10:08
        Żądam kary śmierci dla tych psychopatycznych katów!!! Pewnie dostanie jakiś
        śmieszny "wyrok" i wyjdzie po roku na wolność. Do takich bestii należy strzelać
        jak do wściekłych psów.To nie są przecież ludzie.
        • Gość: JJ Re: arczichch! IP: *.coi.waw.pl 13.06.03, 10:22
          Gość portalu: Dread napisał(a):

          > Żądam kary śmierci dla tych psychopatycznych katów!!! Pewnie dostanie jakiś
          > śmieszny "wyrok" i wyjdzie po roku na wolność. Do takich bestii należy
          strzelać
          >
          > jak do wściekłych psów.To nie są przecież ludzie.
          JA TEŻ
    • unikorn ? 13.06.03, 10:16
      Czy może ktoś podesłać ten film ewentualnie link do download'u z net-u?
      Ciężko się odnieść do czegoś, czego się nie widzało...
    • Gość: propozycja Re: Bandyci złapani IP: 158.75.50.* 13.06.03, 10:23
      Jaka powinna być kara - hmmm - może publiczna i dotkliwa
      chłosta. Bo utrzymywanie w więzieniu takich kretynów z naszych
      podatków to strata pieniędzy
    • Gość: August Re: Bandyci złapani IP: *.nest.gliwice.pl 13.06.03, 10:23
      Kiedy zostanie złapany i osądzony ten siwy bandyta z Łodzi z
      niebieskimi rocbieganymi oczkami Leszek M.?
    • Gość: d_emonpl Wezmy sprawe drechow we wlasne rece! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.03, 10:30
      Witam,
      nie jestem z Lodzi, ale sprawa takze mnie dotyczy, gdyz kilka razy bylem
      napadniety prze drechow.

      Skoro policja i wymiar sprawiedliwosci nic nie robi, to chcialbym zaproponowac,
      zebysmy wzieli sprawe we wlasne rece. Oczywiscie wiadomo, ze w otwartym terenie
      nie mamy z nimi szans, ale nie oznacza to, ze nie mozemy nic zrobic.

      Przede wszystkim trzeba wiedziec kim jest dres: drech jest idiota. Jezeli to
      sobie uswiadomimy, to my, ludzie inteligenti, mamy obowiazek moralny bronic sie
      przed kretynyami, wyeliminowac ich ze spoleczenstwa. Ale nie doslownie, nie,
      trudno oczekiwac, zeby za pobicie wymierzyc komus kare smierci, ale mozemy
      zrobic cos innego...

      Kilka lat temu nierozwiazywlany wydawal sie problem nieuczciwych dluznikow.
      Robily sie zatory platnicze, a niewiarygodne firmy prosperowaly dobrze. Kilka
      lat temu wierzyciele postanowili sie zorganizowac i stworzyli w internecie
      Czarna Liste Dluznikow. Sprawa zostala naglosniona, wypowiadaly sie z jednej
      strony autorytety prawa, ze takie cos jest niezgodne z polskim prawem. Po
      drugiej stronie byli wierzyciele. W kazdym razie o sprawie zrobilo sie glosno i
      powstaly nowe uregulowania prawne.

      Inny przyklad - problem spamu. Koles w USA rozsylal miliony maili
      zasmiecajacych konta pocztowe. Wydawaloby sie, ze nic mu nie mozna zrobic. Ale
      kilka tygodni temu internauci odnalezli jego adres i zamowili na jego dane
      kilka ttysiecy bezplatnych katalogow. Przed jego domem wsrod waznych listow i
      rachunkow pojawily sie tysiace listow.

      A co my mozemy zrobic z dresami? Proponuje utworzyc Czarna Liste Drechow -
      strone internetowa zawierajaca wizerunki i pelne dane osobowe osiedlowych
      bandytow. Na ta strone kazdy by mogl zglosic nowe osoby, oczywiscie
      zrobilibysmy jakas kontrole zeby przypadkowe osoby sie nie pojawily. Oczywiscie
      wiem, ze to by bylo zlamanie polskiego prawa, ALE mam dostep do komercyjnego
      konta w USA, tak wiec strony nie mozna by bylo zablokowac.

      mysle, ze jako spoleczenstwo powinnismy dac stanowcza odpowiedz dresom. zobaczy
      wtedy taki kretyn swoje zdjecie i dane osobowe w internecie, i co poczuje:
      BEZRADNOSC!

      pozdrawiam i napiszcie co o tym myslicie
      • Gość: Jason Re: Wezmy sprawe drechow we wlasne rece! IP: 217.6.182.* 13.06.03, 10:41
        Jestem całkowicie za tym, dobry pomysł, ktoś musi w końcu zabrać się za takich
        frajerów.
        • Gość: Bobo Re: Wezmy sprawe drechow we wlasne rece! IP: *.26-151.libero.it 13.06.03, 11:12
          Ukarac Dariusza Malczewskiego, napietnowac jego i jego rodzine ,
          niech sie wstydza, jego matka i ojciec , niech wiedza jaki gnòj
          maja w domu...
          Umiescic jego zdjecie na slupach w Dabrowie.
          No i chyba juz nie beda studiowac, bo to hanba dla tej
          uczelni.PODAC GDZIE STUDIUJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: Rogalinski Re: Wezmy sprawe drechow we wlasne rece! IP: delta:* / 10.10.10.* 13.06.03, 10:49
        Myslenie Twoje idzie we wlasciwym kierunku, tylko ja boje sie,
        ze ci idioci byliby dumni, ze sa na jakiejs stronie (im zalezy
        na popularnosci i rozglosie, oni sie tak zachowuja i ubieraja,
        bo chca sie wyrozniac). Proponuje nieco zmodyfikowany projekt:
        strona, gdzie pojawily by sie opisy podobnych spraw, na ktore
        nie zareagowala policja i prokuratura z opisem i nazwiskami
        policjantow, prokuratorow i sedziow, ktorzy sprawy umozyli,
        zaniechali dzialan czy ich nie podjeli.
        Polityczna kontrola aparatu scigania i wymiaru sprawiedliwosci
        jest zadna, jak widac na tym przykladzie - jesli ludzie nie
        zaczna protestowac - to policja, prokuratura i inni, po prostu
        to olewaja. Prokurator Olejnik (nota bene z Lodzi, jak i z Lodzi
        jest ten przypadek pozabijanych dzieci w beczkach) zamiast
        scigac oprychow, zajmuje sie gierkami politycznymi i przypomina
        Rokicie, ze mu 3lata pierdla groza za ujawnienie SMS-a Halbera!
        A jak na ulicach, w bialy dzien bija i morduja ludzi, to maja to
        w d...! Tak nie moze byc! To jest zupelny obled. Przyklad NY
        dowodzi, ze mozna. Nie prawda jest, ze lagodne kary dla bandytow
        uspoleczniaja ich. Badania, sa dostepne, dowodza co innego.
        A pamietacie sprawe kobiety, ktora chyba skradla bulke w sklepie
        z glodu i chcieli ja z miejsca ukarac.
        To jest odwrocenie pojec i totalny obled. I my mamy byc w UE? Z
        tym syfem i pomieszaniem warosci.
        ROB TE STRONE. Do sometthing! Anything! This is power of one!
        Pozdrawiam. I ciesze sie, ze tylu zwyklych ludzi COS ROBI!
        Jestescie WIELCY!
      • Gość: bartol Re: Wezmy sprawe drechow we wlasne rece! IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 13.06.03, 11:55
        Wszystko OK. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz: w jaki sposób weryfikować takie
        dane?? Nie chciałbym przez jakiegoś "dowcipnisia" znaleźć się na takiej liście!!
        • Gość: Rogalinski Re: Wezmy sprawe drechow we wlasne rece! IP: delta:* / 10.10.10.* 13.06.03, 12:04
          To proste: jesli zlozyl zawiadomienie lub inny kwit, niech go
          przysle via e-mail oraz podpisz sie imieniem i nazwiskiem (do
          wiadomosci autorow strony. Do konca nie mozna wykluczyc
          istnienie dowcipnisiow, stad tez podawanie nazwisk byloby
          ograniczone do inicjalu nazwiska. Jest to do zrobienia.
          Spokojnie.
          • Gość: psycholog umiejetnosci IP: *.swps.edu.pl / 192.168.15.* 16.06.03, 17:20
            Mam nadzieję że media nie zrobią z tego sensacji. nie
            chiał bym żeby te drechy poczuły sie dumne. Mam nadzieję
            że jeśli ich pokażą to tak by nie tylko ich napiętnować
            ale też żeby ich ośmieszyć. Jednym z najważniejszych
            motywów takiego zachowania jest nadrabianie poczucia
            niższości (tatuś bił a mamusia się znęcała psychicznie).
            nie może stać się więc tak by jakiś inny drech pomyśliał
            że nagrywanie i bicie ludzi to fajny pomysł żeby zaszpanować.

            A propo ich umiejętności to zaznaczam, że napisałem o tym
            żeby właśnie tego imbecyla ośmieszyć a nie żeby dawać
            rady jak było by lepiej przywalić. Nie dość że piepszony
            śmierdziel to jeszcze nie potrafi sie nawet popisywać.
            Nie tylko zgroza ale i żal bierze. Może lepiej niech
            sobie kupi misia albo ciężarówke i porobi babi w piaskownicy.

            Minęło kilka dni ale moje oburzenie nie spada. Człowiek
            naprawde zaczyna mieć oczy z tyłu głowy.
      • Gość: TrU Re: Wezmy sprawe drechow we wlasne rece! IP: *.Astral.Lodz.PL 15.06.03, 00:21
        Pomysł jest naprawde dobry, ale ciężko będzie znaleźć osobę chętną do
        prowadzenia strony. Zrobić prostą grafikę linki i powrzucać to na serwer to
        zadem problem. Najgorsze będzie utrzymanie tej strony, aktualki itp...
    • Gość: tupki A co robila jego dziewczyna, ... IP: *.fi.datex-ohmeda.com 13.06.03, 10:36
      ... ktora siedziala obok bitego???
      • Gość: Maturzysta onanist Re: A co robila jego dziewczyna, ... IP: *.icpnet.pl 13.06.03, 14:13
        nic nie robila, rozumiem ta sytuacje, ale kurwa jak mozna patrzec jak ktos
        rozpierdala glowe twojego faceta i nic nie robic!!!!!!!
    • Gość: maruda Re: Bandyci złapani IP: *.uwoj.krakow.pl 13.06.03, 10:43
      Pan Prezydent Kropiwnicki niech powie najpierw co sam zrobił
      poza groźbą napisania listów do władz.Zapomniał biedaczek, że
      sam jest władzą i po to Go wybrano aby zapewnił mieszkańcom
      bezpieczeństwo.Weź się Pan Panie Prezydencie Kropiwnicki do
      roboty!
    • Gość: Mariusz Takich matołów to odrazu do odstrzału .. cfaniaki rąba IP: *.ksk.net.pl / 192.168.3.* 13.06.03, 10:50
      ne
      • Gość: ROFTLMAO Re: Takich matołów to odrazu do odstrzału .. cfan IP: 12.3.20.* 13.06.03, 20:05
        Takiego matoła, który nie zna podstaw ortografii, od razu do odstrzału! :
        -DDDDDDD
    • Gość: zibi Re: Bandyci złapani IP: 212.244.166.* 13.06.03, 10:52
      myślę, że wszyscy jesteśmy tacy.Wystarczyło tylko stanąć kawałek
      dalej i drzęć się- gnoje by poszli sobie. Bardzo podoba mi sę że
      Gazeta podała nazwiska tej bydlaków -
    • Gość: Smoke|a|Lot Re: Bandyci złapani IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.03, 10:55
      boze, wiele przezylem, wiele widzialem, sam nie jestem idealem
      ale ten film jest okropny, straszny, lzy mi pociekly jak to
      obejrzalem, film wcale nie zniknal z sieci, wrecz przeciwnie,
      jest teraz powodem swietnych zartow wsrod debilnej mlodziezy,
      macie przyklad: Irc kanal xxxx (wcale nie siedza tam debile
      ale...) * Topic is 'xxxx/~xxxx/edi_fight.rar << Film
      pokazujacy Jak pobilem xxxxxx - hahahahah' Nie moge naprawde,
      sciagnolem to i zaluje, nie jestem tego w stanie opisac
      slowami:/
    • Gość: x Co z tego, za kilka miesięcy wyjdą na wolność IP: *.impaq.com.pl 13.06.03, 11:24
      Problemem jest co robić z takimi zdegenerowanymi ludźmi. Po
      kilku miesiącach pewnie wyjdzie na wolność i znowu kogoś pobije
      albo zabije. Państwo powinno wypracować program resocjalizacji
      dla takich ludzi, dać im zajęcie, np. wcielanie do specjalnych
      jednostek wojskowych. Skoro ludzie Ci chcą się bić to niech nie
      robią tego na ulicy, tylko na prawdziwej wojnie. Zamiast płacić
      żołnierzom za wyjazd do Iraku, niech jadą tam za darmo tacy
      ludzie.
      • Gość: herk Re: Co z tego, za kilka miesięcy wyjdą na wolność IP: *.acn.waw.pl 13.06.03, 13:44
        no wlasnie, wiekszosc tych gosci, co sie umawiaja po 100 na jakichs stadionach,
        albo w lesie, i sie bija ze soba, mowi, ze najchetniej wstapiliby do policji,
        albo do komandosow itp... To czemu im tego nie umozliwic?
    • Gość: rav Re: Bandyci złapani IP: 195.94.214.* 13.06.03, 11:25
      a ja bym dal po 10 lat tym frajerom i temu ktory nagrywal tak
      samo. za slabe mamy kary na takich pajacow
    • Gość: maruda Re: Bandyci złapani IP: *.uwoj.krakow.pl 13.06.03, 11:28
      Czytajcie kto jest winny,a kto niewinny?!Patrz dokładnie par.3
      Kodeks Karny Art. 18. § 1. Odpowiada za sprawstwo nie tylko ten,
      kto wykonuje czyn zabroniony sam albo wspólnie i w porozumieniu
      z inną osobą, ale także ten, kto kieruje wykonaniem czynu
      zabronionego przez inną osobę lub wykorzystując uzależnienie
      innej osoby od siebie, poleca jej wykonanie takiego czynu.
      § 2. Odpowiada za podżeganie, kto chcąc, aby inna osoba dokonała
      czynu zabronionego, nakłania ją do tego.
      § 3. Odpowiada za pomocnictwo, kto w zamiarze, aby inna osoba
      dokonała czynu zabronionego, swoim zachowaniem ułatwia jego
      popełnienie, w szczególności dostarczając narzędzie, środek
      przewozu, udzielając rady lub informacji; odpowiada za
      pomocnictwo także ten, kto wbrew prawnemu, szczególnemu
      obowiązkowi niedopuszczenia do popełnienia czynu zabronionego
      swoim zaniechaniem ułatwia innej osobie jego popełnienie.
    • Gość: Teresa Re: Bandyci złapani IP: *.pai.net.pl 13.06.03, 11:36
      Podobne sytuacje zdarzają się na osiedlach.Policji wogóle nie
      widać, a Straż Miejska spisuje działkowiczów za handel
      truskawkami.Najwyższa pora to zmienić. Płacimy podatki za które
      utrzymywane są słuzby.Pora wziąć się do Pracy szanowna Policjo i
      chodzić w pieszych patrolach nie tylko na Piotrkowskiej Panie
      Prezydencie bo na osiedlach mieszka więcej podatników
    • Gość: Warszawiak Re: Bandyci złapani IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.03, 11:38
      Gość portalu: majkel napisał(a):

      > miasto leszka millera - nic dodac, nic ujac

      No, ale to łajno Lesio Zmyłer się teraz zajmuje pierdzeniem w
      stołek na szczeblu centralnym i jest dobry głównie w robieniu
      energicznych min oraz zasłon dymnych. HMWD. Miejmy nadzieję, że
      już se długo nie pożąci.
    • Gość: Oldtimer Re: Bandyci złapani IP: *.krak.tke.pl 13.06.03, 11:41
      Miasto Kropiwnickiego - jaki prezydent,takie miasto?
    • Gość: ztr Re: Brońmy się sami - sposób na dresy IP: *.mik.krakow.supermedia.pl 13.06.03, 11:43
      Jeżeli Policja ma związane ręce (no cóż - eurodemokracja) -
      brońmy się sami. Tak jak w filmie "Siedmiu wspaniałych". Jeżeli
      boimy się działać samodzielnie, można wynająć jakąś nieformalną
      grupę, która będzie drechom deptać po piętach. Np. Ukraińców czy
      innych Czeczenów. I to bez zabijania czy masakrowania.
      Wystarczy, że wywiozą delikwenta 200 km za miasto, złamią mu
      jedną nogę i jedną rekę i ABSOLUTNIE nic poza tym. Taki dupek
      nie weżmie już więcej do ręki bejsbola, ani nie zamachnie się
      nogą - nawet jak mu się już zrośnie.
      • Gość: Obserwator Re: Brońmy się sami - sposób na dresy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.03, 12:29
        W żadnym z komentarzy nie poruszono roli wymiaru sprawiedliwości a w
        szczególności sądów. Tak się składa, że znam osobiście sędzinę P. Wesołowską,
        która była uprzejma komentować to wydarzenie. Jak zwykle uderzyła retoryką
        przesiąkniętą oparami zgniłego pacyfizmu. Zastanawiała się co też takiego w
        dzieciństwie i wychowaniu tych sk-synów spowodowało, że oni tak się zachowali.
        Wygadywała dyrdymały o tym, że państwo nie prowadzi aktywnej polityki w
        zakresie funkcjonowania rodziny, że szkoła nie wychowuje itp., itd.,
        zamiast orzekać w tego typu sprawach najsurowsze wyroki jakie dopuszcza kodeks,
        jak również wesprzeć inicjatywę braci Kaczyńskich mającą na celu wprowadzenie
        do kodeksu surowszych i nieuchronnych kar.
        Zainicjować ruwnież zmiany w regulaminach policji uprawniające do wręcz
        brutalnego działania wobec bandytów. Te sk-syny nie rozumieją innego argumentu
        jak argument siły.
        Wniosek : jest tak jak jest z powodu działania w wymiarze sprawiedliwości osób
        podobnych do P. Wesołowskiej prezentującej w swych poczynaniach humanitaryzm
        przekraczający granice sensu w realnym porządku moralnym naszego społeczeństwa,
        mogący mieć zastosowanie jedynie w sferach anielskich.
    • Gość: Jazz Re: Bandyci złapani IP: 212.244.70.* 13.06.03, 12:10
      Przyjdzie WAFFEN SS i raz dwa zagazuje to całe polskie gówno.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka