Dodaj do ulubionych

Pozegnanie z CW

IP: *.toya.net.pl 29.06.07, 23:46
Spieszmy sie kochac linie lotnicze - tak szybko odchodza (z Lodzi). Juz
wkrotce CW opusci Lodz. Siedziba zostanie w calosci przeniesiona do Warszawy,
a polaczenia z LCJ zlikwidowane. Szkoda, ze zmarnowany zostanie taki
potencjal, ale LOT nie takie szanse juz marnowal.
Obserwuj wątek
    • Gość: meteo_expert Re: Pozegnanie z CW IP: *.skomur.pl 29.06.07, 23:51
      Skąd info ze zwijają połączenia??
      • Gość: lotnik Re: Pozegnanie z CW IP: *.toya.net.pl 29.06.07, 23:53
        Bezposrednio z LOTu.
        • Gość: lotnik Re: Pozegnanie z CW IP: *.toya.net.pl 29.06.07, 23:56
          A moze Gazeta by sie zainteresowala tym tematem. Chociaz pewnie lepiej bedzie
          napisac kolejna laurke na temat dynamicznie rozwijajacego sie portu lotniczego i
          jego preznego zarzadu.
    • Gość: WW Re: Pozegnanie z CW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.07, 01:09
      To, że likwidują łódzkie biuro to nie znaczy, ze likwidują połączenia.

      WW
      • Gość: lotnik Re: Pozegnanie z CW IP: *.toya.net.pl 30.06.07, 10:55
        Oczywiscie, ze to nie jest jednoznaczne, ale tak jak pisalem maja zlikwidowac i
        biuro i polaczenia.
        • ww_lodz Re: Pozegnanie z CW 30.06.07, 11:14
          Nie będzie hałasu przynajmniej.... ;/
        • Gość: 1910 Re: Pozegnanie z CW IP: 89.19.81.* 30.06.07, 19:40
          Pan Lotnik juz kiedys pisal tu jakies pseudo-rewelacje.Zapewne i tym razem
          wypisuje pierdoly.
    • Gość: cardiacus Re: Pozegnanie z CW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.07, 11:31
      A dlaczego likwiduje się opłacalne połaczenia?
      • ww_lodz Re: Pozegnanie z CW 30.06.07, 11:35
        Bo będą bardziej opłacalne we Wrocławiu czy Poznaniu, szczególnie Paryż.
        • Gość: S&F Re: Pozegnanie z CW IP: *.lodz.dialog.net.pl 30.06.07, 18:54
          ww_lodz napisał:
          > Bo będą bardziej opłacalne we Wrocławiu czy Poznaniu, szczególnie Paryż.

          No faktycznie, ceny do Paryża mamy chyba najwyższe ale im sie nie opłaca.



    • Gość: P. CW znienia siedzibe IP: *.pool85-50-106.dynamic.orange.es 01.07.07, 16:13
      Narazie CW zmienia siedzibe w Lodzi na inna, wieksza i bardziej wygodna. Gorsza
      wiadomosc jest taka, ze od stycznia przenosi sie do Wawy. Dla mnie to dziwne ze
      kilka miesiacy przed odejsciem z miasta zmienia sie siedzibe firmy na wieksza i
      bardziej wygodna. Poza tym nowy zarzad przeprowadza zmiany kadrowe, ktore moim
      znadniem maja byc motywem do likwidacji biura w lodzi, zmienia szefow dzialow na
      niedoswiadczonych ludzi, czasem nawet studentow!... Przykre ale prawdzie.Potem
      powiedza ze kadra lodzka byla niedoswiadczona i niewykwalifikowana, dlatego
      przenosza sie do wawy bo tam maja swoich ekspertow... ehhh.... zycie 120 km od
      stolicy.
    • Gość: barnaba Re: Pozegnanie z CW IP: *.lodz.msk.pl 01.07.07, 18:36
      Na razie to tylko plotka, do tego wracająca od około pół roku.
      Zobaczymy...
      • Gość: lotnik Re: Pozegnanie z CW IP: *.toya.net.pl 01.07.07, 21:24
        Niestety wszystko wskazuje na to, ze tym razem to nie plotka. Chcialbym sie
        mylic, ale dzialania juz sie zaczely.
        • Gość: DM Re: Pozegnanie z CW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.07, 22:19
          Niestety ale łódzki personel C0 w swej masie (poza kilkoma wyjątkami) jest
          kiepski i nieprofesjonalny. Łódzkie biuro nie potrafiło wypracować sobie dobrej
          marki i stać się niezbędnym. Królowało intryganctwo i działa wg reguły BMW.

          A ruchy kadrowe dotyczą także biura w Warszawie - i tu znowu nie mogę w sobie
          wzbudzić żalu gdy wywala się brutalnie kogoś kto kilka miesięcy temu tak samo
          wywalał innych - i tez bez powodu.

          Dziadek
          • kriku Re: Pozegnanie z CW 02.07.07, 00:00
            > Królowało intryganctwo i działa wg reguły BMW
            Co to za reguła? Wyjaśnij proszę.
            • Gość: DM Re: Pozegnanie z CW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.07, 00:03
              Bierny Mierny Wierny

              Dziad M.
            • protz Re: Pozegnanie z CW 02.07.07, 00:44
              Toz to druga najwazniejsza reguła po TKM.
            • Gość: gazeta.pl Re: Pozegnanie z CW IP: *.toya.net.pl 02.07.07, 08:46
              > Co to za reguła? Wyjaś
              Myślałem że wiesz.Bedąc w pracy spojrzyj w dół i zobaczysz BMW ;-)
            • Gość: zuzanna Re: Pozegnanie z CW IP: 81.168.254.* 04.07.07, 18:04
              BMW - bierni mierni wierni
          • Gość: zuzanna Re: Pozegnanie z CW IP: 81.168.254.* 04.07.07, 18:04
            Całkowicie sie zgadzam. Łodzkie biuro funkcjonowalo na zasadzie zostan pupilem
            szefowej kadr a nawet jak nie masz pojecia o robocie będą cię trzymać i dadzą
            ci podwyzkę.
            • Gość: EW Re: Pozegnanie z CW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 19:30
              Szefowej kadr lub Waldusia od komisu samochodowego.

              EW
    • Gość: kp Re: Pozegnanie z CW IP: *.cable.ubr12.edin.blueyonder.co.uk 04.07.07, 16:52
      Centralwings chce uciec z Łodzi

      Polskie tanie linie lotnicze Centralwings otworzyły w Łodzi nową siedzibę. W
      trzypiętrowym budynku przy ulicy Gdańskiej pracuje 50 osób

      Jednak, jak się nieoficjalnie dowiedziało Radio Łódź, być może nie będą pracować
      tam długo. Władze firmy rozważają bowiem przeniesienie wszystkich pracowników do
      Warszawy. Już trwają poszukiwania lokalu w stolicy. Wiceprezes Centralwings
      Cezary Ciarciński zaprzecza jednak tym informacjom. Centralwings zawiesił też
      rozmowy z władzami Łodzi na temat dwóch nowych połączeń lotniczych. Trwa
      analizowanie ich opłacalności. Decyzja o przeniesieniu firmy do Warszawy
      najprawdopodobniej zapadnie w piątek na posiedzeniu rady nadzorczej.


      www.radiolodz.pl/serwis/index.php?id=11&idd=3382
      • Gość: gitz Re: Pozegnanie z CW IP: *.teoc.pl 04.07.07, 18:41
        Ciekawe, że sprawa wstrzymania negocjacji połączeń przeszła ponownie bez echa.
    • Gość: stały pasazer Re: Pozegnanie z CW IP: *.korbank.pl 04.07.07, 18:50
      Centralwings w dniu dzisiejszym ogłosił uruchomienie 3 nowych kierunków z
      Poznania!! A juz niedługo stworzą swoja bazę! I jeszcze połaczenia na wschód i
      za atlantyk!!
      A w niedalekiej przyszłosci Ławica będzie 3 lotniskiem w Polsce.
    • Gość: nowy Re: Pozegnanie z CW IP: *.lodz.msk.pl 04.07.07, 19:11
      Przecież Łódź ma już lotnisko. Na Okęciu.
      • ewamalgorzata Re: Pozegnanie z CW 04.07.07, 19:29
        Bardzo, k*, śmieszne....
        Nie,no, gdyby nie login bym podejrzewała ironię..ale tak to sama nie wiem
        Jak sie ktoś loguje pod najgorszym nickiem pod słońcem - niech nie liczy na
        wyrozumiałość;p
        • ww_lodz Re: Pozegnanie z CW - niestety prawda... 04.07.07, 21:59
          Gratuluje!
          serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34309,4291430.html
      • Gość: S&F Re: Pozegnanie z CW IP: *.lodz.dialog.net.pl 04.07.07, 22:24
        Gość portalu: nowy napisał(a):
        > Przecież Łódź ma już lotnisko. Na Okęciu.

        Czyż byś był,którymś z tych w W-ce, którym zależy na niepowodzeniu Łodzi we
        wszystkim co się tylko da. Komuna się skończyła i tacy jak ty też
        ulegną "skończeniu".



      • default_user Re: Pozegnanie z CW 05.07.07, 09:20
        Gość portalu: nowy napisał(a):

        > Przecież Łódź ma już lotnisko. Na Okęciu.
        A obyś tego w złą godzinę nie powiedział:
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=391&w=65353501
        M..M

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka