Gość: lotnik
IP: *.toya.net.pl
29.06.07, 23:46
Spieszmy sie kochac linie lotnicze - tak szybko odchodza (z Lodzi). Juz
wkrotce CW opusci Lodz. Siedziba zostanie w calosci przeniesiona do Warszawy,
a polaczenia z LCJ zlikwidowane. Szkoda, ze zmarnowany zostanie taki
potencjal, ale LOT nie takie szanse juz marnowal.