Dodaj do ulubionych

Kłopoty z internetem

20.06.03, 06:54
Moja płyta działa, ale cała rejestracja na tej stonie wieszała
się i trwało to blisko godzinę, a mam pewną wiedzę o kompach,
więc o nie było przez laizm.

Teraz chcę założyć stałkę w Toyi, ale słyszałem o proteście
użytkowników i słabym sprzęcie.
Obserwuj wątek
    • leoel Re: Kłopoty z internetem 22.06.03, 17:35
      Super. Żeby zainstalować internet, połącz się się z internetem.
      Idem per idem. To samo przes to samo. Wysłać ich na kurs logiki.
      • janior Re: Kłopoty z internetem 22.06.03, 20:30
        leoel napisał:

        > Super. Żeby zainstalować internet, połącz się się z internetem.
        > Idem per idem. To samo przes to samo. Wysłać ich na kurs logiki.

        O logice to chyba Hubar może coś powiedzieć :ppp

        A głupota Telekompromitacji Polskiej nie zna granic...
        • teufel Re: Kłopoty z internetem 24.06.03, 07:38
          Janior nie stresuj go. On nienawidzi Logiki. TP i wiele innych firm widzi tylko
          swój czuek nosa czyli my jesteśmy dla nich a nie odwrotnie.
    • Gość: ELVIZ MULTIMEDIA!!! IP: *.mipro.pl 24.06.03, 09:41
      Założyłem wczoraj - koszt podłączenia 1 zł, pierwsze dwa abonamenty 0,50zł,
      później 64 złote. Modem dostałem w dzierżawę - nic nie płacąc. Modem jest ok -
      Motorola. Prędkość ściągania plików w szczycie mam około 24 kb/s i jestem
      bardzo zadowolony, strony ładują się szybko i bez kłopotów, a podłączenie
      trwało niecałe 15 minut. Czysto, sprawnie i OK! Toya - nie polecam nikomu!!!
    • Gość: MarcinK Re: Kłopoty z internetem IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 24.06.03, 09:46
      Witam

      A ja olałem płytę i cały proces przeprowadziłem ręcznie - 10 minut i wszystko
      OK.

      Pozdrawiam, MarcinK
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka