teufel
20.06.03, 06:54
Moja płyta działa, ale cała rejestracja na tej stonie wieszała
się i trwało to blisko godzinę, a mam pewną wiedzę o kompach,
więc o nie było przez laizm.
Teraz chcę założyć stałkę w Toyi, ale słyszałem o proteście
użytkowników i słabym sprzęcie.