Dodaj do ulubionych

skróty i inne opisy na GG

29.07.07, 14:14
niektórzy moi znajomi mają czasami na GG tajemnicze opisy. nie wiedzą, ze mam
ich w kontaktach, więc jakoś specjanie nie dopytuję co owe opisy znaczą...
ostatnio nurtuje mnie taki skrót:
KCB<3

niestety wyjasnienia w zasobach interentu nie znalazłam...
Obserwuj wątek
    • tylko-forum Re: skróty i inne opisy na GG 29.07.07, 14:19
      ...to poszukaj w swoim GG
      kliknij na swoje sloneczko i zobaczysz ze oprocz widoczny/niewidoczny itp. jest
      tez "opis..." - klikasz i opisujesz...;-)
      • evonka hmmm... 29.07.07, 14:22
        no tak tak, interesujące co napisałes, ale nadal nie wiem co oznacza skrót KCB<3

        moze sie tylko domyslać, ze samo <3 to takie niby serduczko z boku... ale
        KCB??? "kocham cie bardzo"???
        • aaa202 Znaczek <3 29.07.07, 14:26
          Mnie nasuwa zupełnie inne od serduszka skojarzenia, ale ja dziś jestem chora.
          • breblebrox Re: Znaczek <3 29.07.07, 19:10
            Eche, wygląda jak ząb z jednym korzeniem.
            • aaa202 Ja widzę symboliczne prącie z symboliczną moszną 29.07.07, 20:11
              • zg.ierzyk <3 znaczy mniej trzyj 29.07.07, 21:01
                <3 znaczy mniej trzyj
                widocznie tarł zbyt mocno!
              • evonka plecy i pupa 29.07.07, 23:36
                a propos przypomniało mi się określenie jakie stosowała pewna pani wobec
                pewnego typu biustów, mocno wyeksponowanych, ścisnietych tak, żeby tworzyła się
                kreseczka widoczna na szerokim deolcie....: pupa na parapecie. ;-)))
        • tylko-forum Re: hmmm... 30.07.07, 07:37
          lp6.blox.pl/2007/06/KCB-Pysiu.html
    • nett1980 Re: skróty i inne opisy na GG 29.07.07, 21:39
      Znajoma nastolata uzywalam wlasnie KCB jako wyznania milosci .
      A znajomy ma na te weekend opis "Nic tak nie ozywia fotografii jak dobry
      trup"...Na szczescie przypomnialam sobie z jakiego to filmu ;>
      • evonka KCB...??? 29.07.07, 23:34
        kocham cię bardzo??? a dlaczego nie BCK - bardzo cię kocham...?
        • teufel Re: KCB...??? 29.07.07, 23:46
          żebyś mogła założyc ten wątek
        • tylko-forum Re: KCB...??? 30.07.07, 07:58
          evonka napisała:

          > kocham cię bardzo??? a dlaczego nie BCK - bardzo cię kocham...?

          Bo szyk z orzeczeniem na końcu nie jest charakterystyczny dla naszego
          narzecza...;-)
    • fauve Re: skróty i inne opisy na GG 30.07.07, 14:45
      Kocham Czyścić Bidety przed 3-cią

      ...może
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka