Dodaj do ulubionych

What a wonderful woooorl w ten dzien listopadowy.

09.11.07, 12:51
www.widelec.pl/widelec/1,82861,4651812.html , moze komus sie
humor poprawi?
Obserwuj wątek
    • aaa202 A tu jest pani o wielkich piersiach i ustach 09.11.07, 12:58
      www.widelec.pl/widelec/1,82861,4652588.html
      a poza tym nic się nie dzieje.
      • nett1980 Re: A tu jest pani o wielkich piersiach i ustach 09.11.07, 13:04
        Eee zolw lepszy!
        Jakos mi sie skojarzyla z "Ziemia Obiecana", tzn. za jakies 20 lat
        moglaby zastapic w nowej ekranizacji Kaline Jedrusik.
        • aaa202 Trochę rzeczywiście tak. Oczy podbite, 09.11.07, 13:11
          czarna kreska wokół nich oraz ten biust.

          Kalina Jędrusik, zdaje się, umarła podczas ataku astmy, udusiła się.
          Takie skojarzenie bez związku raczej.

          A ponoć Stanisław Dygat, zainspirowany specyficznym prowadzeniem
          małżonki, wyrzekł raz do mikrofonu i bardzo publicznie, że kobiety
          to ku.rwy.
          Jeszcze bardziej bez związku.

          Tak, żółw lepszy.
          • nett1980 Re: Trochę rzeczywiście tak. Oczy podbite, 09.11.07, 13:19
            Tamta dziewczyna jest jeszcze swieza, ale, niestety, ma tendencje do
            bycia (co sie wsrod kobiet rzadko zdarza) oblesna w wieku
            pozniejszym, ma cos takiego w twarzy. O to mi chodzilo...
            • aaa202 Szarzyznę ma w twarzy, 09.11.07, 13:26
              a fajki tylko ten stan pogłębią.

              Ciekawe, czy ja będę obleśna w wieku późniejszym. Pewnie tak.
              A chyba nawet już jestem w wieku późniejszym.
              To i pewnie dokonało się.
              • nett1980 Re: Szarzyznę ma w twarzy, 09.11.07, 13:35
                Hmm mmm,to masz wyzywajaca urode, IQ ponizej sredniej i calkowity
                brak klasy? Ciekawe.
                • aaa202 Ojej, czyli jest źle. Ponadto biust mam 09.11.07, 13:42
                  parokrotnie mniejszy.
                  • nett1980 Re: Ojej, czyli jest źle. Ponadto biust mam 09.11.07, 14:11
                    Przykro mi???
      • brite tej pani się robią 09.11.07, 13:32
        niezłe wory pod oczami od palenia.
        • nett1980 Re: tej pani się robią 09.11.07, 13:36
          Taak a mialoby o zolwiu.
          Zolw jest OK! Bo nie pali?
        • aaa202 Ja w ogóle z trudem wytrzymuję 09.11.07, 13:39
          jej widok. Jakaś taka obrzęknięta jest, ma płytki, nierówny oddech,
          fioletowe, cienkie paznokcie, żółty siniec na prawej ręce, mruga
          dużo oczami, bo pewno dym ją szczypie. Niedotlenienie, ciasne
          ubranie, czarny tusz napakowany do oczu i dookoła nich.
          No ale cyc interesujący, żeby oddać sprawiedliwość.
          • brite Re: Ja w ogóle z trudem wytrzymuję 09.11.07, 13:46
            aaa202 napisała:

            > Jakaś taka obrzęknięta jest

            Obawiam się, że z wiekiem będzie się tylko bardziej rozdymać.
            A szkoda, bo potencjał był.
            • aaa202 Trzeba jej poradzić, żeby wraz z rozdymaniem się, 09.11.07, 13:54
              odsuwała się od kamery.
              No chyba, że zechce nakręcić film o rowku-rowie-zapadlisku
              tektonicznym między piersiami.
              • nett1980 Re: Trzeba jej poradzić, żeby wraz z rozdymaniem 09.11.07, 14:11
                >No chyba, że zechce nakręcić
                tektonicznym między piersiami.

                A moze przez ten czas wpadnie na to, ze papieros jest do d**y? Jakby
                chciala byc doslowna, to "film o rowku-rowie-zapadlisku"-
                antyreklame papierosow tez mozna nakrecic .
                • brite Re: Trzeba jej poradzić, żeby wraz z rozdymaniem 09.11.07, 14:13
                  > antyreklame papierosow tez mozna nakrecic .

                  To to nie była antyreklama???
                  • nett1980 Re: Trzeba jej poradzić, żeby wraz z rozdymaniem 09.11.07, 14:21
                    Ja mysle, ze ona sobie wyobrazala, z jest supersexi i faceci po
                    drugiej stronie ekranu robia to co ten piesek :
                    www.cosmo.ru/monitor/monitor_cleaner.swf
                    • aaa202 No, potencjalnie jest sexy, 09.11.07, 14:29
                      ale mimo fajczenia, a nie dzięki niemu.
                      I niech łapie tę ulotną chwilę swojego życia, bo potem, jak
                      zauważyliście, może być albo obleśna, albo rozdęta, albo wszystko
                      naraz.

                      Dobrze, że to nie ja powiedziałam.
                      • aaa202 A, jeszcze słyszałam niedawno dowcip 09.11.07, 14:31
                        i go opowiem dopóki pamiętam, ale tylko dlatego, że łączy się z
                        tematem, a nie dlatego, że uważam go za smieszny.
                        Dobra.

                        Mężczyźni palą, kiedy są z siebie dumni, a kobiety, kiedy są
                        wściekłe. Dlatego oboje palą po seksie.

                        Albo jakoś tak.
                      • nett1980 Re: No, potencjalnie jest sexy, 09.11.07, 14:41
                        No to nie wiem czy Sharon Stone byla sexi w "Nagim instynkcie" przez
                        to ze palila, czy moze, bo chwacko nozki przekladala?
                        • aaa202 Ja mam wrażenie, że seksowność 09.11.07, 14:46
                          Sharon Stone w Nagim instynkcie to raczej się nam wmawia.
                          Mnie tam nic nie staje.
                          Tak jak i "kultowość" Rejsu i czyn Jana Pawła II.
                          • Gość: nett1980 Re: Ja mam wrażenie, że seksowność IP: *.toya.net.pl 09.11.07, 14:59
                            Nie jestes moze odp. tardżetem dla seksapilu Sharon? A przy Bradu
                            Pitu, tudziez innych Klunejach hmmm sutki ci nie stercza(ze uzyje
                            longetaizmu)?
                            • aaa202 Nieee, nooo, 09.11.07, 15:10
                              kiedyś po obejrzeniu Lalki z Wokulskim-Kamasem chciałam go poprosić
                              o spermę. Ja taka więcej romantyczna jestem.
                              Ale Wokulski miał inny target. Ale strasznie spudłował, strasznie.

                              Potem pamiętam Kamasa z "Klanu", jako wuja-prawnika. Nadal ciacho,
                              ale nie wiem, co by było z wypełnieniem mojej prośby.
                              • brite Re: Nieee, nooo, 09.11.07, 15:23
                                > Nadal ciacho,

                                To określenie mnie zawsze bawi. Od kiedy kobitki używają tego wyrażenia w tym
                                kontekście? Bo to chyba jest jakiś względnie nowy nabytek językowy?
                                • aaa202 Musimy się jakoś zacząć odkuwać 09.11.07, 15:29
                                  za "laski", "foczki", "towary" i podobne nonsensy. ZACZĄĆ
                                  podkreślam, bo określenie "ciacho" nawet nie próbuje być tak
                                  szkaradne jak przytoczone wyżej. Ale mam nadzieję, że polszczyzna
                                  się takich dorobi.
                                  • brite Re: Musimy się jakoś zacząć odkuwać 09.11.07, 15:48
                                    "ciacho" jest urocze, sądzę, że to kalka z "pie" albo i "sweety pie", bo coś
                                    takiego słyszałem na hamerykańskich filmach.
                                    A z tych z drugiej strony, to słyszałem też "skórki".

                                    A skoro już jesteśmy przy podziwianiu brzydkich facetów, to o ile jeszcze mogę
                                    zrozumieć nazwanie Kamasa 'ciachem' (ma fajny głos), to nie rozumiem damskich
                                    westchnień to takiego np. Daniela Auteil (skądinąd fajnego aktora):
                                    images.google.pl/images?q=daniel%20auteuil&ie=UTF-8&oe=UTF-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&sa=N&tab=wi
                                    bądź do innych francuskich ludzi-kogutów.
                                    • aaa202 Kogut to byłby komplement. 09.11.07, 16:04
                                      Dla mnie gość wygląda jak gołąb. Trzymałabym go na balkonie i
                                      straszyła kijem od szczotki z nabitym gwoździem.

                                      Znałam lepiej 3 Francuzów, którzy zrządzeniem losu znaleźli się w
                                      naszej części Europy, wszyscy zadzierali nosa, byli kurduplowaci i
                                      jacyś tacy wydelikaceni. Nic im się nie podobało, niczego nie umieli
                                      zrobić, brzydzili się usiąść, brzydzili się używać sztućców,
                                      brzydzili Cygana, brzydzili dziecka, starca, brzydzili kiosku,
                                      biletu, autobusu, wiaty, kawy, nieba, słońca, trawy, deszczu. Do
                                      tego ich jedynym zawodem i przystosowaniem do życia w cywilizacji
                                      było to, że byli Francuzami. I to im wystarczyło.
                              • Gość: nett1980 Re: Nieee, nooo, IP: *.toya.net.pl 09.11.07, 15:34
                                Podziwiam, podziwiam, Kamas =ciacho? Ja tam najbardziej pamietam
                                latajacy metal i studentow co Jankowskiej dokuczali.
                                Na mnie zawsze dzial taki francuski aktor- Gerardem Philippem .Za
                                mala jednak bylam, zeby mi sutki steraczaly jak go pierwszy raz
                                ujrzalam
                                • aaa202 Lalka z Kamasem 09.11.07, 15:53
                                  to też chyba '77, czyli rok mojego urodzenia, ale na szczęście
                                  pokazywali także wtedy, gdy już się przepoczwarzyłam w kobietę, cud
                                  urody zresztą.
                                  U Kamasa podoba mi się zwłaszcza nos i uszy. Wielki nochal i jeszcze
                                  większe małżowiny.
                                  Tak, może dziwny gust mam, ale od takiego Pita nic też mi nie
                                  sterczy.

                                  Na jednej konferencji jakiś rachityczny człowiek żarliwie i z
                                  przejęciem wygłaszał ref. o różnicy przedstawień Bogarodzicy na
                                  obszarze Slavia Orthodoxa i Slavia Romana, czyli prawosławny
                                  wizerunek zabudowanej po czoło postaci o nieokreślonej płci vs
                                  erotyczne zobrazowania katolickie. Na to mój kolega o posturze
                                  niedźwiedzia i takimż głosie powiedział: "Mnie tam w kościele nigdy
                                  nie stanął." Sala gruchnęła śmiechem, tylko prelegent nie wiedział o
                                  co chodzi, nie dosłyszał.
                                  • brite Re: Lalka z Kamasem 09.11.07, 16:08
                                    > nie dosłyszał.

                                    Widocznie miał za małe małżowiny, znaczy się nie Twój typ.
                                    • miejskie_narty Re: Lalka z Kamasem 09.11.07, 16:14
                                      Albo rozbierał w myślach MB:)
                                      • aaa202 Faktycznie, miał coś jakby szczytowanie 09.11.07, 16:27
                                        kiedy opowiadał o pulchnych polikach, różowych dłoniach, zarysie
                                        piersi pod szatą, zmysłowości spojrzenia na gołopupe Dzieciątko
                                        wydymające różane usteczka.

                                        A bajdełej, co ma na sobie Czarna Madonna z Jasnej Góry, kiedy
                                        zmieniają jej sukienkę? No jak to złote zdejmą, to co zostaje?
                                        • Gość: nett1980 Re: Faktycznie, miał coś jakby szczytowanie IP: *.toya.net.pl 09.11.07, 16:29
                                          "Z goła" prawda?
                                        • miejskie_narty Re: Faktycznie, miał coś jakby szczytowanie 09.11.07, 16:33
                                          Pod spodem jest niedomalowana.

                                          Zresztą bardziej niż bielizna ciekawią mnie blizny idące od policzka w dół. Jak dwa razy okrążą szyję i dojdą do serca, będzie koniec świata. Wiadomo może, gdzie teraz są?
                                          • aaa202 Wklejam. Tylko ręce na kołdrze, proszę. 09.11.07, 16:40
                                            upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/51/Blackmadonna.jpeg
                                            • miejskie_narty O siet. Trzecia blizna się pojawiła 09.11.07, 16:43
                                              Będzie trzecia wojna światowa. Poza tym same chłopaki się rodzą.
                                              • aaa202 A ja myślę, że to szyny szybkiej kolei 09.11.07, 17:18
                                                Łódź-Warszawa.
                                                Jak linie dojdą do serca, będziemy dojeżdżać do stolicy w 60 minut!
                                                W 45!
                                                • vauban Rety 09.11.07, 18:29
                                                  Jak ja uwielbiam czytać łódzkie forum. Od razu mi morale się polepsza ;)
                                          • brite Re: Faktycznie, miał coś jakby szczytowanie 09.11.07, 16:40
                                            > Jak dwa razy okrążą szyję i dojdą do serca, będzie koniec świata.

                                            To może warto zatrudnić jakiegoś konserwatora, który uzupełni te ubytki i
                                            oszczędzi ludziom wszelkich niewygód związanych z takim niefortunnym wydarzeniem?
                                            • miejskie_narty Re: Faktycznie, miał coś jakby szczytowanie 09.11.07, 16:44
                                              Nie da rady, bo to nie idzie tylko ze złej farby, tylko z całego ludzkiego zła, w ogóle!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka