nett1980 09.11.07, 12:51 www.widelec.pl/widelec/1,82861,4651812.html , moze komus sie humor poprawi? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aaa202 A tu jest pani o wielkich piersiach i ustach 09.11.07, 12:58 www.widelec.pl/widelec/1,82861,4652588.html a poza tym nic się nie dzieje. Odpowiedz Link Zgłoś
nett1980 Re: A tu jest pani o wielkich piersiach i ustach 09.11.07, 13:04 Eee zolw lepszy! Jakos mi sie skojarzyla z "Ziemia Obiecana", tzn. za jakies 20 lat moglaby zastapic w nowej ekranizacji Kaline Jedrusik. Odpowiedz Link Zgłoś
aaa202 Trochę rzeczywiście tak. Oczy podbite, 09.11.07, 13:11 czarna kreska wokół nich oraz ten biust. Kalina Jędrusik, zdaje się, umarła podczas ataku astmy, udusiła się. Takie skojarzenie bez związku raczej. A ponoć Stanisław Dygat, zainspirowany specyficznym prowadzeniem małżonki, wyrzekł raz do mikrofonu i bardzo publicznie, że kobiety to ku.rwy. Jeszcze bardziej bez związku. Tak, żółw lepszy. Odpowiedz Link Zgłoś
nett1980 Re: Trochę rzeczywiście tak. Oczy podbite, 09.11.07, 13:19 Tamta dziewczyna jest jeszcze swieza, ale, niestety, ma tendencje do bycia (co sie wsrod kobiet rzadko zdarza) oblesna w wieku pozniejszym, ma cos takiego w twarzy. O to mi chodzilo... Odpowiedz Link Zgłoś
aaa202 Szarzyznę ma w twarzy, 09.11.07, 13:26 a fajki tylko ten stan pogłębią. Ciekawe, czy ja będę obleśna w wieku późniejszym. Pewnie tak. A chyba nawet już jestem w wieku późniejszym. To i pewnie dokonało się. Odpowiedz Link Zgłoś
nett1980 Re: Szarzyznę ma w twarzy, 09.11.07, 13:35 Hmm mmm,to masz wyzywajaca urode, IQ ponizej sredniej i calkowity brak klasy? Ciekawe. Odpowiedz Link Zgłoś
aaa202 Ojej, czyli jest źle. Ponadto biust mam 09.11.07, 13:42 parokrotnie mniejszy. Odpowiedz Link Zgłoś
nett1980 Re: Ojej, czyli jest źle. Ponadto biust mam 09.11.07, 14:11 Przykro mi??? Odpowiedz Link Zgłoś
nett1980 Re: tej pani się robią 09.11.07, 13:36 Taak a mialoby o zolwiu. Zolw jest OK! Bo nie pali? Odpowiedz Link Zgłoś
aaa202 Ja w ogóle z trudem wytrzymuję 09.11.07, 13:39 jej widok. Jakaś taka obrzęknięta jest, ma płytki, nierówny oddech, fioletowe, cienkie paznokcie, żółty siniec na prawej ręce, mruga dużo oczami, bo pewno dym ją szczypie. Niedotlenienie, ciasne ubranie, czarny tusz napakowany do oczu i dookoła nich. No ale cyc interesujący, żeby oddać sprawiedliwość. Odpowiedz Link Zgłoś
brite Re: Ja w ogóle z trudem wytrzymuję 09.11.07, 13:46 aaa202 napisała: > Jakaś taka obrzęknięta jest Obawiam się, że z wiekiem będzie się tylko bardziej rozdymać. A szkoda, bo potencjał był. Odpowiedz Link Zgłoś
aaa202 Trzeba jej poradzić, żeby wraz z rozdymaniem się, 09.11.07, 13:54 odsuwała się od kamery. No chyba, że zechce nakręcić film o rowku-rowie-zapadlisku tektonicznym między piersiami. Odpowiedz Link Zgłoś
nett1980 Re: Trzeba jej poradzić, żeby wraz z rozdymaniem 09.11.07, 14:11 >No chyba, że zechce nakręcić tektonicznym między piersiami. A moze przez ten czas wpadnie na to, ze papieros jest do d**y? Jakby chciala byc doslowna, to "film o rowku-rowie-zapadlisku"- antyreklame papierosow tez mozna nakrecic . Odpowiedz Link Zgłoś
brite Re: Trzeba jej poradzić, żeby wraz z rozdymaniem 09.11.07, 14:13 > antyreklame papierosow tez mozna nakrecic . To to nie była antyreklama??? Odpowiedz Link Zgłoś
nett1980 Re: Trzeba jej poradzić, żeby wraz z rozdymaniem 09.11.07, 14:21 Ja mysle, ze ona sobie wyobrazala, z jest supersexi i faceci po drugiej stronie ekranu robia to co ten piesek : www.cosmo.ru/monitor/monitor_cleaner.swf Odpowiedz Link Zgłoś
aaa202 No, potencjalnie jest sexy, 09.11.07, 14:29 ale mimo fajczenia, a nie dzięki niemu. I niech łapie tę ulotną chwilę swojego życia, bo potem, jak zauważyliście, może być albo obleśna, albo rozdęta, albo wszystko naraz. Dobrze, że to nie ja powiedziałam. Odpowiedz Link Zgłoś
aaa202 A, jeszcze słyszałam niedawno dowcip 09.11.07, 14:31 i go opowiem dopóki pamiętam, ale tylko dlatego, że łączy się z tematem, a nie dlatego, że uważam go za smieszny. Dobra. Mężczyźni palą, kiedy są z siebie dumni, a kobiety, kiedy są wściekłe. Dlatego oboje palą po seksie. Albo jakoś tak. Odpowiedz Link Zgłoś
nett1980 Re: No, potencjalnie jest sexy, 09.11.07, 14:41 No to nie wiem czy Sharon Stone byla sexi w "Nagim instynkcie" przez to ze palila, czy moze, bo chwacko nozki przekladala? Odpowiedz Link Zgłoś
aaa202 Ja mam wrażenie, że seksowność 09.11.07, 14:46 Sharon Stone w Nagim instynkcie to raczej się nam wmawia. Mnie tam nic nie staje. Tak jak i "kultowość" Rejsu i czyn Jana Pawła II. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nett1980 Re: Ja mam wrażenie, że seksowność IP: *.toya.net.pl 09.11.07, 14:59 Nie jestes moze odp. tardżetem dla seksapilu Sharon? A przy Bradu Pitu, tudziez innych Klunejach hmmm sutki ci nie stercza(ze uzyje longetaizmu)? Odpowiedz Link Zgłoś
aaa202 Nieee, nooo, 09.11.07, 15:10 kiedyś po obejrzeniu Lalki z Wokulskim-Kamasem chciałam go poprosić o spermę. Ja taka więcej romantyczna jestem. Ale Wokulski miał inny target. Ale strasznie spudłował, strasznie. Potem pamiętam Kamasa z "Klanu", jako wuja-prawnika. Nadal ciacho, ale nie wiem, co by było z wypełnieniem mojej prośby. Odpowiedz Link Zgłoś
brite Re: Nieee, nooo, 09.11.07, 15:23 > Nadal ciacho, To określenie mnie zawsze bawi. Od kiedy kobitki używają tego wyrażenia w tym kontekście? Bo to chyba jest jakiś względnie nowy nabytek językowy? Odpowiedz Link Zgłoś
aaa202 Musimy się jakoś zacząć odkuwać 09.11.07, 15:29 za "laski", "foczki", "towary" i podobne nonsensy. ZACZĄĆ podkreślam, bo określenie "ciacho" nawet nie próbuje być tak szkaradne jak przytoczone wyżej. Ale mam nadzieję, że polszczyzna się takich dorobi. Odpowiedz Link Zgłoś
brite Re: Musimy się jakoś zacząć odkuwać 09.11.07, 15:48 "ciacho" jest urocze, sądzę, że to kalka z "pie" albo i "sweety pie", bo coś takiego słyszałem na hamerykańskich filmach. A z tych z drugiej strony, to słyszałem też "skórki". A skoro już jesteśmy przy podziwianiu brzydkich facetów, to o ile jeszcze mogę zrozumieć nazwanie Kamasa 'ciachem' (ma fajny głos), to nie rozumiem damskich westchnień to takiego np. Daniela Auteil (skądinąd fajnego aktora): images.google.pl/images?q=daniel%20auteuil&ie=UTF-8&oe=UTF-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&sa=N&tab=wi bądź do innych francuskich ludzi-kogutów. Odpowiedz Link Zgłoś
aaa202 Kogut to byłby komplement. 09.11.07, 16:04 Dla mnie gość wygląda jak gołąb. Trzymałabym go na balkonie i straszyła kijem od szczotki z nabitym gwoździem. Znałam lepiej 3 Francuzów, którzy zrządzeniem losu znaleźli się w naszej części Europy, wszyscy zadzierali nosa, byli kurduplowaci i jacyś tacy wydelikaceni. Nic im się nie podobało, niczego nie umieli zrobić, brzydzili się usiąść, brzydzili się używać sztućców, brzydzili Cygana, brzydzili dziecka, starca, brzydzili kiosku, biletu, autobusu, wiaty, kawy, nieba, słońca, trawy, deszczu. Do tego ich jedynym zawodem i przystosowaniem do życia w cywilizacji było to, że byli Francuzami. I to im wystarczyło. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nett1980 Re: Nieee, nooo, IP: *.toya.net.pl 09.11.07, 15:34 Podziwiam, podziwiam, Kamas =ciacho? Ja tam najbardziej pamietam latajacy metal i studentow co Jankowskiej dokuczali. Na mnie zawsze dzial taki francuski aktor- Gerardem Philippem .Za mala jednak bylam, zeby mi sutki steraczaly jak go pierwszy raz ujrzalam Odpowiedz Link Zgłoś
aaa202 Lalka z Kamasem 09.11.07, 15:53 to też chyba '77, czyli rok mojego urodzenia, ale na szczęście pokazywali także wtedy, gdy już się przepoczwarzyłam w kobietę, cud urody zresztą. U Kamasa podoba mi się zwłaszcza nos i uszy. Wielki nochal i jeszcze większe małżowiny. Tak, może dziwny gust mam, ale od takiego Pita nic też mi nie sterczy. Na jednej konferencji jakiś rachityczny człowiek żarliwie i z przejęciem wygłaszał ref. o różnicy przedstawień Bogarodzicy na obszarze Slavia Orthodoxa i Slavia Romana, czyli prawosławny wizerunek zabudowanej po czoło postaci o nieokreślonej płci vs erotyczne zobrazowania katolickie. Na to mój kolega o posturze niedźwiedzia i takimż głosie powiedział: "Mnie tam w kościele nigdy nie stanął." Sala gruchnęła śmiechem, tylko prelegent nie wiedział o co chodzi, nie dosłyszał. Odpowiedz Link Zgłoś
brite Re: Lalka z Kamasem 09.11.07, 16:08 > nie dosłyszał. Widocznie miał za małe małżowiny, znaczy się nie Twój typ. Odpowiedz Link Zgłoś
miejskie_narty Re: Lalka z Kamasem 09.11.07, 16:14 Albo rozbierał w myślach MB:) Odpowiedz Link Zgłoś
aaa202 Faktycznie, miał coś jakby szczytowanie 09.11.07, 16:27 kiedy opowiadał o pulchnych polikach, różowych dłoniach, zarysie piersi pod szatą, zmysłowości spojrzenia na gołopupe Dzieciątko wydymające różane usteczka. A bajdełej, co ma na sobie Czarna Madonna z Jasnej Góry, kiedy zmieniają jej sukienkę? No jak to złote zdejmą, to co zostaje? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nett1980 Re: Faktycznie, miał coś jakby szczytowanie IP: *.toya.net.pl 09.11.07, 16:29 "Z goła" prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
miejskie_narty Re: Faktycznie, miał coś jakby szczytowanie 09.11.07, 16:33 Pod spodem jest niedomalowana. Zresztą bardziej niż bielizna ciekawią mnie blizny idące od policzka w dół. Jak dwa razy okrążą szyję i dojdą do serca, będzie koniec świata. Wiadomo może, gdzie teraz są? Odpowiedz Link Zgłoś
aaa202 Wklejam. Tylko ręce na kołdrze, proszę. 09.11.07, 16:40 upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/51/Blackmadonna.jpeg Odpowiedz Link Zgłoś
miejskie_narty O siet. Trzecia blizna się pojawiła 09.11.07, 16:43 Będzie trzecia wojna światowa. Poza tym same chłopaki się rodzą. Odpowiedz Link Zgłoś
aaa202 A ja myślę, że to szyny szybkiej kolei 09.11.07, 17:18 Łódź-Warszawa. Jak linie dojdą do serca, będziemy dojeżdżać do stolicy w 60 minut! W 45! Odpowiedz Link Zgłoś
vauban Rety 09.11.07, 18:29 Jak ja uwielbiam czytać łódzkie forum. Od razu mi morale się polepsza ;) Odpowiedz Link Zgłoś
brite Re: Faktycznie, miał coś jakby szczytowanie 09.11.07, 16:40 > Jak dwa razy okrążą szyję i dojdą do serca, będzie koniec świata. To może warto zatrudnić jakiegoś konserwatora, który uzupełni te ubytki i oszczędzi ludziom wszelkich niewygód związanych z takim niefortunnym wydarzeniem? Odpowiedz Link Zgłoś
miejskie_narty Re: Faktycznie, miał coś jakby szczytowanie 09.11.07, 16:44 Nie da rady, bo to nie idzie tylko ze złej farby, tylko z całego ludzkiego zła, w ogóle! Odpowiedz Link Zgłoś