Gość: wesoly_emigrant Wreszcie Polska normalnieje!! IP: *.mysmart.ie 15.01.08, 21:21 az milo czyta sie te komentarze, do pracy a nie do kosciola, jest jeden dzien swiety w tygodniu i wystarczy, trzeba ciezko pracowac zeby pozniej zbierac owoce swojej pracy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fuji Re: Czy Tuske uda sie sfaszyzowac kraj? IP: *.fwgc.dot.ca.gov 15.01.08, 21:23 Ma kupe bezmyslnego motlochu, ale czy to wystarczy? Quo vadis Polska? Shame!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
cesarz_lodow_smietankowych A co ma do tego Tusk? 15.01.08, 21:26 Nie rozumiem o czym ty bredzisz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaczo i Boso Re: Czy Tuske uda sie... czyli kolejny wariat IP: *.natpool5.outside.ucf.edu 15.01.08, 22:35 Ten maly, wciaz piszacy przepelnione slina i zolcia posty, ludzik "fuji" (wystepujacy tez jako "dodo" i pod kilkoma innymi pseudonimami) ma dosyc charakterystyczny adres IP, tj. <*.fwgc.dot.ca.gov>! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: S_Goryl Dzień Trzech Króli wolny od pracy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.08, 21:22 Szanowny Panie Prezydencie Łodzi! A może czas zacząć się leczyć? Odpowiedz Link Zgłoś
pariah Dzień Trzech Króli wolny od pracy - czemu nie? 15.01.08, 21:22 Mam lepszy pomysł: niech wezmą kalendarz liturgiczny KośćKata i wszystko co tam uchodzi za święto, zrobi się dniem wolnym od pracy! Wtedy każdy katolik będzie miał pewność że nie grzeszy, pracując i dnia świętego nie święcąc. I zapłaci się owym nabożnym ludziom za tyle dni pracy ile wtedy przepracują. I niech wtedy postarają się przeżyć za te zarobione złote polskie - oczywiście po uwzględnieniu wszelkich "tac", "kolęd" i "ofiar" na rzecz wspominanego KośćKata, zwłaszcza Piramidy Opatrzności Bożej. Jak widać głupota poparta ideologią, zwłaszcza religijną, ma się dobrze w tym kraju. Wolska uber Alles !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolin_lodz Dzień Trzech Króli wolny od pracy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.08, 21:23 Dziekuję panie Kropiwnicki, że zamiast zajmować się Pan zarządzaniem miastem kompromituje Pan siebie, nasze miasto i także współwyznawców. Kretyński pomysł, który tylko powoduje kolejną nagonkę na Kościół. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kris Dzień Trzech Króli wolny od pracy? IP: *.ipt.aol.com 15.01.08, 21:25 nastepny oszolom myslal dlugo az wymyslil Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: r0b0l suuper. proponuje 355 dni w roku wolnych IP: *.e-wro.net.pl 15.01.08, 21:25 od pracy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pepe Re: suuper. proponuje 355 dni w roku wolnych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.08, 21:28 W sumie popieram, te 10 dni da sie jakos wytrzymac :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dodo Re: jasne!!! jalmuzna kolchoznicza wystarczy.. IP: *.fwgc.dot.ca.gov 15.01.08, 21:30 .. ALE Z CZEGO tUSKE BADZIE ZYL WASZ BOG Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaczo i Boso Re: jalmuzna kolchoznicza wystarczy? IP: *.natpool1.outside.ucf.edu 16.01.08, 17:34 "dodo" vel "fuji"... Po przeczytaniu kolejnych twoich postow napisze tylko jedno - jestes wyjatkowej klasy szmaciarzem!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: scypio72 Dzień Trzech Króli wolny od pracy? IP: *.rudanet.pl 15.01.08, 21:25 proponuje znaleść 365 świąt religijnych a kasza manna będzie lecieć nam z nieba. Pan Bóg powinien być wtedy zadowolony Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadjan Re: Dzień Trzech Króli wolny od pracy? IP: *.132.rev.vline.pl 15.01.08, 22:51 Gość portalu: scypio72 napisał(a): > proponuje znaleść 365 świąt religijnych a kasza manna będzie lecieć nam z nieba > . Pan Bóg powinien być wtedy zadowolony ----------------------------------------------- manna z porcją kaczki nadziewanej, pieczonej na oleju z oliwek (broń Boże na rzepakowym). A na deser kompocik np. morelowy. A toś nam się kropa wraz z archidiecezją upasł. Trzymaj tak dalej. Koniec będzie piękny... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LESSNOW Dzień Trzech Króli wolny od pracy? IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.01.08, 21:30 MYSLE ZE PIATKI I SRODY TEZ MOGLYBY BYC WOLNE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smakaroni Kropa ma pomnik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.08, 21:30 Wiecie, ze mieszkancy Lodzi postawili pomnik Prezydentowi? kamien.pomnik.patrz.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
pos3gacz Re: Kropa ma pomnik 15.01.08, 22:39 Gość portalu: smakaroni napisał(a): > Wiecie, ze mieszkancy Lodzi postawili pomnik Prezydentowi? > kamien.pomnik.patrz.pl/ xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Piękny pomnik ku pamieci potomnym, aby durni nie brać w prezydenty. Odpowiedz Link Zgłoś
jasiek.pl Dzień Trzech Króli wolny pod warunkiem, że.... 15.01.08, 21:31 Panie Kropiwnicki! Popre pański "pomysł" jak zobowiążesz księży do odwiedzania mojego domu w przepisowym terminie, natomiast niedotrzymanie jego zwalnia mnie z płacenia tzw. kopertówki "co łaska". Zabronisz im wygłaszania z ambony informacji "ile dałem' oraz informowania że moich 2 sąsiadów ich nie wpuściło do chaty. Odpowiedz Link Zgłoś
baba-jaga Proponuje szesc dni wolnych na swieto Trzech Kroli 15.01.08, 21:32 po jednym dniu na kazdego krola,i po jednym dniu na ich blaznow-Polakow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cruella A co z dniem urodzin Ojca Dyrektora?? IP: *.linkercorp.com 15.01.08, 21:33 Mam juz nazwe: Swieto Objawien Torunskich (Geotermicznych) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pafni Re: A co z dniem urodzin Ojca Dyrektora?? IP: *.gdynia.mm.pl 15.01.08, 21:43 haaaaa.....dobre! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Byłoby święto, ale liberały dorwały się do koryta IP: *.tktelekom.pl 15.01.08, 23:48 i rabunku. A ci diabła uświęcą a nie pobożnego kapłana ;-))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
1europejczyk "Niech wszystkie dni beda dniami wolnymi od pracy" 15.01.08, 21:36 Trzeba miec dobrze "narąbane" w glowie by w kraju w ktorym aktywnosc zawodowa jest jedna z najnizszych w Europie, w kraju, ktory jesli juz nie zyje to rozwija sie na koszt zachodnich podatnikow wystepowac z podobna incjatywa. Zamiast zwiekszac liczbe dni wolnych od pracy nalezy ja sukcesywnie zmniejszac by nie spotkac sie z uzasadnionym zarzutem cwanych nierobow tych, ktorzy dotychczas placili i placa za nasza 6% dynamike wzrostu gospodarczego. Podobny pomysl mogl narodzic sie w glowach tych co sa odpowiedzialni za dotychczasowe 18-letnie bezmozgowie w Polsce: stetryczalych zadnych za wszelka cene wladzy piernikow, ktorych przyszlosc liczona jest juz tylko w kategoriach kadencji wyborczych a nie jak wypadaloby tym, co sa odpowiedzialni za losy naszych przyszlych pokolen, w dziesiecioleciach. Re: Dzień Trzech Króli wolny od pracy? Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post Projekt uchwały Sejmu: Jezus królem Polski 15.01.08, 21:38 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=54231052&a=54231052 Powtórka z rozrywki? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pafni Re: Projekt uchwały Sejmu: Jezus królem Polski IP: *.gdynia.mm.pl 15.01.08, 21:41 Tak to jest czad !!! Najlepszy odlot tamtego roku. Można równie dobrze obwołac Boga Bogiem polaków. Co oni cpają? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dd Re: Projekt uchwały Sejmu: Jezus królem Polski IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.04.09, 10:32 To święto dla psów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KROPIE JUŻ DZIĘKUJ Kropa won, kropa won, kropa won, kropa won IP: *.retsat1.com.pl 15.01.08, 21:39 Treść o wielebnym J. Kropiewnickim: Prezydenci mają przepisy w nosie Prezydenci Łodzi nic nie robią sobie z przepisów o ruchu drogowym. Ilekroć miejscy notable przyjeżdżają na jakąś uroczystość w Teatrze Nowym, zawsze ich samochody parkują na zakazie. Choć uroczystość nadania imienia Teatrowi Nowemu szybko się zakończyła, prezydenckie auta wraz z kierowcami jeszcze długo stały na ul. Więckowskiego na zakazie. Fot. Piotr Kostrzewski Podobnie było wczoraj, podczas uroczystości nadania imienia Kazimierza Dejmka Teatrowi Nowemu. Trzy fordy mondeo Urzędu Miasta Łodzi, którymi przyjechali m.in. prezydent Jerzy Kropiwnicki i wiceprezydent Włodzimierz Tomaszewski, parkowały na ul. Więckowskiego, pomimo że zabraniał im tego stojący tam zakaz zatrzymywania się i postoju. Gdy uczestnicy uroczystości przenieśli się sprzed teatru do wnętrza, pojazdy z kierowcami w środku czekały na swoich dysponentów przed samym wejściem. Jakby tego było mało, aut pilnowali strażnicy miejscy. Wcześniej odcinek ulicy pomiędzy al. Kościuszki a ul. Wólczańską, na polecenie Zarządu Dróg i Transportu, zamknięto na kilka minut dla ruchu. - To jakaś paranoja, oni z ulic Łodzi robią sobie prywatny folwark! - denerwował się jeden z przechodniów. - Widziałem jak strażnicy miejscy kilka minut przed zamknięciem ulicy przepędzali kierowców, strasząc ich mandatami. Zapytaliśmy w Urzędzie Miasta Łodzi, czy ich kierowców nie obowiązują przepisy o ruchu drogowym? Przecież kilka tygodni temu prezydent Jerzy Kropiwnicki nakazał osobiście karać wszystkich, którzy parkują na ul. Piotrkowskiej. Blokady na koła założono wówczas m.in. łódzkim parlamentarzystom. - Ulica Więckowskiego była zamknięta dla ruchu, dlatego nie było różnicy, gdzie parkują nasze auta - tłumaczy Marzena Korosteńska, z-ca rzecznika prasowego UMŁ. - Nawet gdy ulica jest zamknięta, to znaki i tak obowiązują - powiedziano nam jednak w drogówce. Poza tym po odsłonięciu patrona ulicę otwarto, a urzędowe samochody wciąż stały na zakazie. - Nie znam przepisu, który mówi, że prezydenckie samochody są zwolnione z przestrzegania przepisów drogowych - dodaje Radosław Kluska ze straży miejskiej w Łodzi. - Przed i w czasie imprezy pomagaliśmy tylko w jej sprawnej organizacji. Do wyjaśnienia pozostaje kwestia: dlaczego każdy z magistrackich urzędników musi przyjeżdżać na uroczystość własnym samochodem? - Wszyscy przed wizytą w teatrze mieli spotkania w innych miejscach, dlatego przyjechali oddzielnie - usłyszeliśmy w Urzędzie Miasta Łodzi. Każdy "nieuprzywilejowany" kierowca za parkowanie auta na zakazie zapłaci mandat 100-złotowy, inkasując przy tym jeden punkt karny. (kd) PORA ZREZYGNOWAĆ KROPA...WSZYSCY MAJĄ CIĘ JUŻ DOŚĆ W TEJ ŁODZI... JESTEŚ MISTRZEM W NISZCZENIU TEGO MIASTA!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ka12332 o ,bosz 15.01.08, 21:40 miasta papieskie ,spotakanie opłatkowe , bosz sukienkowe chłopaki lobbują. nygusy jedne -- ksiezapedofile.info/ Odpowiedz Link Zgłoś
vytrisalov Podobno byl tez czwarty krol 15.01.08, 21:45 Jak glosi legenda, byl tez czwarty, prawoslawny krol, ktory nigdy nie dotarl do Betlejem. Nie rozumiem, dlaczego nie zrobic swieta Czterech Kroli, co ten czwarty gorszy, bo Rusek??? Ten dzien powinien byc wolny od pracy i tego dnia wolno bedzie pic szampana "z gwinta", po rusku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wiara Re: Podobno byl tez czwarty krol IP: *.ryb.abpl.pl 14.10.10, 13:56 Czwarty Król powinien mieć odobne święto. To jest Hańba aby święto mieli tylko ci trzej. Hucpa! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: autor Dzień Trzech Króli wolny od pracy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.08, 21:45 Łódź przeprasza za kretyńskiego prezydenta ! Łódź dziękuję kropaszczence za Euro 2012 ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: waco Re: Dzień Trzech Króli wolny od pracy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.08, 22:27 filmik o pomniku dla Prezydenta: miastozinnejbeczki.blox.pl/2007/05/Glazy.html Odpowiedz Link Zgłoś
orcheystra Dzień Trzech Króli wolny od pracy? 15.01.08, 21:45 skretynienie już kompletne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gustaff Trzy dni wolne na Trzech Króli ! IP: *.ksknet.pl 15.01.08, 21:48 Trzy dni wolne ! Na każdego króla jeden dzień ! No i czwarty dzień, aby spotkać się władzami ... umysłowymi ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Brat Dzień Trzech Króli wolny od pracy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.08, 21:48 Panie Prezydencie Kropiwnicki ma pan słuszną rację - 6 stycznia Święto Trzech Króli - Trzech Mędrców, powinno być przywrócone jako święto Polaków, które Gomułka i Cyrankiewicz nam zabrali ,,dla poprawienia stopy życiowej". Trzeba przywracać dobry porządek w naszej kochanej Ojczyźnie. A przeciwnicy laicy może zrozumieją,że ich drogi błądzą po manowcach. Panie Prezydencie jest Pan mądrym i dobrym człowiekiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciekawski Dzień Trzech Króli wolny od pracy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.08, 21:49 skąd się tacu qr.wa debile biorą Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Victor Dzień Trzech Króli wolny od pracy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.08, 21:52 Kropiwnicki niech się weźmie do roboty bo tak zacofanego miasta w rozwoju i oskurnego nie ma w całej zachodniej Polsce. Niedługo robaki mu wyjda na ulice a on bedzie dni wolne sobie zwiększał.Proponuje cały Ramadan tez zrobic wolny bo to 30 dni i dopiero jest wolne Odpowiedz Link Zgłoś
e-tam Dzień Trzech Króli wolny od pracy? 15.01.08, 21:52 Może być i 6 stycznia wolny, ale na pewno takim dniem powinien być 29 lutego. Niby dlaczego w dodatkowym dniu trzeba pracować? Bonusy powinny być przyjemne. Odpowiedz Link Zgłoś