Dodaj do ulubionych

Dzień Trzech Króli wolny od pracy?

    • Gość: wesoly_emigrant Wreszcie Polska normalnieje!! IP: *.mysmart.ie 15.01.08, 21:21
      az milo czyta sie te komentarze, do pracy a nie do kosciola, jest
      jeden dzien swiety w tygodniu i wystarczy, trzeba ciezko pracowac
      zeby pozniej zbierac owoce swojej pracy!
      • Gość: fuji Re: Czy Tuske uda sie sfaszyzowac kraj? IP: *.fwgc.dot.ca.gov 15.01.08, 21:23
        Ma kupe bezmyslnego motlochu, ale czy to wystarczy? Quo vadis Polska?
        Shame!!!!!!!
        • cesarz_lodow_smietankowych A co ma do tego Tusk? 15.01.08, 21:26
          Nie rozumiem o czym ty bredzisz.
        • Gość: Kaczo i Boso Re: Czy Tuske uda sie... czyli kolejny wariat IP: *.natpool5.outside.ucf.edu 15.01.08, 22:35
          Ten maly, wciaz piszacy przepelnione slina i zolcia posty,
          ludzik "fuji" (wystepujacy tez jako "dodo" i pod kilkoma innymi
          pseudonimami) ma dosyc charakterystyczny adres IP, tj.
          <*.fwgc.dot.ca.gov>!
    • Gość: S_Goryl Dzień Trzech Króli wolny od pracy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.08, 21:22
      Szanowny Panie Prezydencie Łodzi!
      A może czas zacząć się leczyć?
    • pariah Dzień Trzech Króli wolny od pracy - czemu nie? 15.01.08, 21:22
      Mam lepszy pomysł: niech wezmą kalendarz liturgiczny KośćKata i wszystko co tam
      uchodzi za święto, zrobi się dniem wolnym od pracy!
      Wtedy każdy katolik będzie miał pewność że nie grzeszy, pracując i dnia
      świętego nie święcąc.
      I zapłaci się owym nabożnym ludziom za tyle dni pracy ile wtedy przepracują.
      I niech wtedy postarają się przeżyć za te zarobione złote polskie - oczywiście
      po uwzględnieniu wszelkich "tac", "kolęd" i "ofiar" na rzecz wspominanego
      KośćKata, zwłaszcza Piramidy Opatrzności Bożej.

      Jak widać głupota poparta ideologią, zwłaszcza religijną, ma się dobrze w tym
      kraju.
      Wolska uber Alles !!
    • Gość: kolin_lodz Dzień Trzech Króli wolny od pracy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.08, 21:23
      Dziekuję panie Kropiwnicki, że zamiast zajmować się Pan zarządzaniem
      miastem kompromituje Pan siebie, nasze miasto i także współwyznawców.
      Kretyński pomysł, który tylko powoduje kolejną nagonkę na Kościół.
    • Gość: kris Dzień Trzech Króli wolny od pracy? IP: *.ipt.aol.com 15.01.08, 21:25
      nastepny oszolom myslal dlugo az wymyslil
    • Gość: r0b0l suuper. proponuje 355 dni w roku wolnych IP: *.e-wro.net.pl 15.01.08, 21:25
      od pracy
      • Gość: pepe Re: suuper. proponuje 355 dni w roku wolnych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.08, 21:28
        W sumie popieram, te 10 dni da sie jakos wytrzymac :D
        • Gość: dodo Re: jasne!!! jalmuzna kolchoznicza wystarczy.. IP: *.fwgc.dot.ca.gov 15.01.08, 21:30
          .. ALE Z CZEGO tUSKE BADZIE ZYL WASZ BOG
          • Gość: Kaczo i Boso Re: jalmuzna kolchoznicza wystarczy? IP: *.natpool1.outside.ucf.edu 16.01.08, 17:34
            "dodo" vel "fuji"... Po przeczytaniu kolejnych twoich postow napisze
            tylko jedno - jestes wyjatkowej klasy szmaciarzem!!!
    • Gość: scypio72 Dzień Trzech Króli wolny od pracy? IP: *.rudanet.pl 15.01.08, 21:25
      proponuje znaleść 365 świąt religijnych a kasza manna będzie lecieć nam z nieba. Pan Bóg powinien być wtedy zadowolony
      • Gość: tadjan Re: Dzień Trzech Króli wolny od pracy? IP: *.132.rev.vline.pl 15.01.08, 22:51
        Gość portalu: scypio72 napisał(a):

        > proponuje znaleść 365 świąt religijnych a kasza manna będzie
        lecieć nam z nieba
        > . Pan Bóg powinien być wtedy zadowolony
        -----------------------------------------------
        manna z porcją kaczki nadziewanej, pieczonej na oleju z oliwek (broń
        Boże na rzepakowym). A na deser kompocik np. morelowy. A toś nam się
        kropa wraz z archidiecezją upasł. Trzymaj tak dalej. Koniec będzie
        piękny...
    • Gość: LESSNOW Dzień Trzech Króli wolny od pracy? IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.01.08, 21:30
      MYSLE ZE PIATKI I SRODY TEZ MOGLYBY BYC WOLNE
    • Gość: smakaroni Kropa ma pomnik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.08, 21:30
      Wiecie, ze mieszkancy Lodzi postawili pomnik Prezydentowi?
      kamien.pomnik.patrz.pl/
      • pos3gacz Re: Kropa ma pomnik 15.01.08, 22:39
        Gość portalu: smakaroni napisał(a):

        > Wiecie, ze mieszkancy Lodzi postawili pomnik Prezydentowi?
        > kamien.pomnik.patrz.pl/
        xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
        Piękny pomnik ku pamieci potomnym, aby durni nie brać w prezydenty.
    • jasiek.pl Dzień Trzech Króli wolny pod warunkiem, że.... 15.01.08, 21:31
      Panie Kropiwnicki! Popre pański "pomysł" jak zobowiążesz księży do
      odwiedzania mojego domu w przepisowym terminie, natomiast
      niedotrzymanie jego zwalnia mnie z płacenia tzw. kopertówki "co
      łaska". Zabronisz im wygłaszania z ambony informacji "ile dałem'
      oraz informowania że moich 2 sąsiadów ich nie wpuściło do chaty.
    • baba-jaga Proponuje szesc dni wolnych na swieto Trzech Kroli 15.01.08, 21:32
      po jednym dniu na kazdego krola,i po jednym dniu na ich blaznow-Polakow.
    • Gość: Cruella A co z dniem urodzin Ojca Dyrektora?? IP: *.linkercorp.com 15.01.08, 21:33
      Mam juz nazwe: Swieto Objawien Torunskich (Geotermicznych)
      • Gość: pafni Re: A co z dniem urodzin Ojca Dyrektora?? IP: *.gdynia.mm.pl 15.01.08, 21:43
        haaaaa.....dobre!
      • Gość: . Byłoby święto, ale liberały dorwały się do koryta IP: *.tktelekom.pl 15.01.08, 23:48
        i rabunku.

        A ci diabła uświęcą a nie pobożnego kapłana ;-)))))))))))))
    • pos3gacz Kropiwnicki chyba już do końca zidiociał.!!! 15.01.08, 21:36

    • 1europejczyk "Niech wszystkie dni beda dniami wolnymi od pracy" 15.01.08, 21:36
      Trzeba miec dobrze "narąbane" w glowie by w kraju w ktorym aktywnosc zawodowa
      jest jedna z najnizszych w Europie, w kraju, ktory jesli juz nie zyje to rozwija
      sie na koszt zachodnich podatnikow wystepowac z podobna incjatywa.
      Zamiast zwiekszac liczbe dni wolnych od pracy nalezy ja sukcesywnie zmniejszac
      by nie spotkac sie z uzasadnionym zarzutem cwanych nierobow tych, ktorzy
      dotychczas placili i placa za nasza 6% dynamike wzrostu gospodarczego.
      Podobny pomysl mogl narodzic sie w glowach tych co sa odpowiedzialni za
      dotychczasowe 18-letnie bezmozgowie w Polsce: stetryczalych zadnych za wszelka
      cene wladzy piernikow, ktorych przyszlosc liczona jest juz tylko w kategoriach
      kadencji wyborczych a nie jak wypadaloby tym, co sa odpowiedzialni za losy
      naszych przyszlych pokolen, w dziesiecioleciach.
      Re: Dzień Trzech Króli wolny od pracy?
    • trzymilionowy.post Projekt uchwały Sejmu: Jezus królem Polski 15.01.08, 21:38
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=54231052&a=54231052
      Powtórka z rozrywki?
      • Gość: pafni Re: Projekt uchwały Sejmu: Jezus królem Polski IP: *.gdynia.mm.pl 15.01.08, 21:41
        Tak to jest czad !!! Najlepszy odlot tamtego roku. Można równie dobrze obwołac Boga Bogiem polaków. Co oni cpają?
      • Gość: dd Re: Projekt uchwały Sejmu: Jezus królem Polski IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.04.09, 10:32
        To święto dla psów.
    • Gość: KROPIE JUŻ DZIĘKUJ Kropa won, kropa won, kropa won, kropa won IP: *.retsat1.com.pl 15.01.08, 21:39
      Treść o wielebnym J. Kropiewnickim:

      Prezydenci mają przepisy w nosie
      Prezydenci Łodzi nic nie robią sobie z przepisów o ruchu drogowym. Ilekroć
      miejscy notable przyjeżdżają na jakąś uroczystość w Teatrze Nowym, zawsze ich
      samochody parkują na zakazie.

      Choć uroczystość nadania imienia Teatrowi Nowemu szybko się zakończyła,
      prezydenckie auta wraz z kierowcami jeszcze długo stały na ul. Więckowskiego na
      zakazie. Fot. Piotr Kostrzewski

      Podobnie było wczoraj, podczas uroczystości nadania imienia Kazimierza Dejmka
      Teatrowi Nowemu. Trzy fordy mondeo Urzędu Miasta Łodzi, którymi przyjechali
      m.in. prezydent Jerzy Kropiwnicki i wiceprezydent Włodzimierz Tomaszewski,
      parkowały na ul. Więckowskiego, pomimo że zabraniał im tego stojący tam zakaz
      zatrzymywania się i postoju. Gdy uczestnicy uroczystości przenieśli się sprzed
      teatru do wnętrza, pojazdy z kierowcami w środku czekały na swoich dysponentów
      przed samym wejściem. Jakby tego było mało, aut pilnowali strażnicy miejscy.
      Wcześniej odcinek ulicy pomiędzy al. Kościuszki a ul. Wólczańską, na polecenie
      Zarządu Dróg i Transportu, zamknięto na kilka minut dla ruchu.

      - To jakaś paranoja, oni z ulic Łodzi robią sobie prywatny folwark! - denerwował
      się jeden z przechodniów. - Widziałem jak strażnicy miejscy kilka minut przed
      zamknięciem ulicy przepędzali kierowców, strasząc ich mandatami.

      Zapytaliśmy w Urzędzie Miasta Łodzi, czy ich kierowców nie obowiązują przepisy o
      ruchu drogowym? Przecież kilka tygodni temu prezydent Jerzy Kropiwnicki nakazał
      osobiście karać wszystkich, którzy parkują na ul. Piotrkowskiej. Blokady na koła
      założono wówczas m.in. łódzkim parlamentarzystom.

      - Ulica Więckowskiego była zamknięta dla ruchu, dlatego nie było różnicy, gdzie
      parkują nasze auta - tłumaczy Marzena Korosteńska, z-ca rzecznika prasowego UMŁ.
      - Nawet gdy ulica jest zamknięta, to znaki i tak obowiązują - powiedziano nam
      jednak w drogówce.

      Poza tym po odsłonięciu patrona ulicę otwarto, a urzędowe samochody wciąż stały
      na zakazie.

      - Nie znam przepisu, który mówi, że prezydenckie samochody są zwolnione z
      przestrzegania przepisów drogowych - dodaje Radosław Kluska ze straży miejskiej
      w Łodzi. - Przed i w czasie imprezy pomagaliśmy tylko w jej sprawnej organizacji.

      Do wyjaśnienia pozostaje kwestia: dlaczego każdy z magistrackich urzędników musi
      przyjeżdżać na uroczystość własnym samochodem?

      - Wszyscy przed wizytą w teatrze mieli spotkania w innych miejscach, dlatego
      przyjechali oddzielnie - usłyszeliśmy w Urzędzie Miasta Łodzi.

      Każdy "nieuprzywilejowany" kierowca za parkowanie auta na zakazie zapłaci mandat
      100-złotowy, inkasując przy tym jeden punkt karny. (kd)

      PORA ZREZYGNOWAĆ KROPA...WSZYSCY MAJĄ CIĘ JUŻ DOŚĆ W TEJ ŁODZI...
      JESTEŚ MISTRZEM W NISZCZENIU TEGO MIASTA!!!!!!!!!!
    • ka12332 o ,bosz 15.01.08, 21:40
      miasta papieskie ,spotakanie opłatkowe , bosz
      sukienkowe chłopaki lobbują. nygusy jedne


      --
      ksiezapedofile.info/
    • vytrisalov Podobno byl tez czwarty krol 15.01.08, 21:45
      Jak glosi legenda, byl tez czwarty, prawoslawny krol, ktory nigdy nie dotarl do
      Betlejem. Nie rozumiem, dlaczego nie zrobic swieta Czterech Kroli, co ten
      czwarty gorszy, bo Rusek???
      Ten dzien powinien byc wolny od pracy i tego dnia wolno bedzie pic szampana "z
      gwinta", po rusku.
      • Gość: Wiara Re: Podobno byl tez czwarty krol IP: *.ryb.abpl.pl 14.10.10, 13:56
        Czwarty Król powinien mieć odobne święto. To jest Hańba aby święto mieli tylko ci trzej. Hucpa!
    • Gość: autor Dzień Trzech Króli wolny od pracy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.08, 21:45
      Łódź przeprasza za kretyńskiego prezydenta !
      Łódź dziękuję kropaszczence za Euro 2012 !
      • Gość: waco Re: Dzień Trzech Króli wolny od pracy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.08, 22:27
        filmik o pomniku dla Prezydenta:
        miastozinnejbeczki.blox.pl/2007/05/Glazy.html
    • orcheystra Dzień Trzech Króli wolny od pracy? 15.01.08, 21:45
      skretynienie już kompletne
    • Gość: Gustaff Trzy dni wolne na Trzech Króli ! IP: *.ksknet.pl 15.01.08, 21:48
      Trzy dni wolne ! Na każdego króla jeden dzień ! No i czwarty dzień,
      aby spotkać się władzami ... umysłowymi !
    • Gość: Brat Dzień Trzech Króli wolny od pracy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.08, 21:48
      Panie Prezydencie Kropiwnicki ma pan słuszną rację - 6 stycznia
      Święto Trzech Króli - Trzech Mędrców, powinno być przywrócone jako
      święto Polaków, które Gomułka i Cyrankiewicz nam zabrali ,,dla poprawienia stopy życiowej". Trzeba przywracać dobry porządek w naszej kochanej Ojczyźnie. A przeciwnicy laicy może zrozumieją,że
      ich drogi błądzą po manowcach.
      Panie Prezydencie jest Pan mądrym i dobrym człowiekiem.
    • Gość: ciekawski Dzień Trzech Króli wolny od pracy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.08, 21:49
      skąd się tacu qr.wa debile biorą
    • Gość: Victor Dzień Trzech Króli wolny od pracy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.08, 21:52
      Kropiwnicki niech się weźmie do roboty bo tak zacofanego miasta w
      rozwoju i oskurnego nie ma w całej zachodniej Polsce. Niedługo
      robaki mu wyjda na ulice a on bedzie dni wolne sobie
      zwiększał.Proponuje cały Ramadan tez zrobic wolny bo to 30 dni i
      dopiero jest wolne
    • e-tam Dzień Trzech Króli wolny od pracy? 15.01.08, 21:52
      Może być i 6 stycznia wolny, ale na pewno takim dniem powinien być 29 lutego.
      Niby dlaczego w dodatkowym dniu trzeba pracować? Bonusy powinny być przyjemne.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka