Dodaj do ulubionych

Karol! Szach mat

28.08.26, 10:20
Karol! Szach mat.

Zwrócę się do marszałka Sejmu o ponowne głosowanie weta prezydenckiego w sprawie kryptowalut - zapowiedział premier Donald Tusk przed posiedzeniem rządu. Jak dodał, "nie wyobrażam sobie, aby Nawrocki, Kaczyński i Morawiecki z taką aż niewiarygodną lekkością odrzucali od siebie ten problem". - Pokażcie, że macie resztki wstydu - zaapelował do opozycji.

- To jest chyba ten moment, kiedy już nikt nie będzie miał czelności powiedzieć, że nie ma sprawy albo, że mamy dużo czasu - ciągnął Tusk. Jak dodał, "nie wyobraża sobie, aby zarówno prezydent Nawrocki, prezes Kaczyński i były premier Morawiecki z taką aż niewiarygodną lekkością odrzucali od siebie ten problem".

tvn24.pl/polska/zapowiedz-premiera-donalda-tuska-w-sprawie-zondacrypto-chodzi-o-weto-prezydenta-st9209990
Obserwuj wątek
    • pies.na.czarnych Re: Karol! Szach mat 28.08.26, 11:02
      Nerwowość Zbigniewa Boguckiego w sprawie Zonda jest oczywista.

      To on firmował prezydencką ustawę o krypto zbieżną w wielu aspektach z interesami Krala.

      Cała ta hucpa z wetami, pozwoliła inwestorom VIP jak Piesiewicz odzyskać środki, gdy reszta Polaków została oszukana. x.com/KrzysiekWSK/status/2093234901092847804?s=20
    • pies.na.czarnych Re: Karol! Szach mat 28.08.26, 12:23
      Kim właściwie jest ten Kral, skoro pomagał poszukiwanemu przez polskie organy ścigania byłemu wiceministrowi sprawiedliwości organizować możliwość osiedlenia się w Dubaju? Przecież do Krala trafił nawet skan paszportu Romanowskiego.

      Zatem - co jeszcze ma Kral? Maile, komunikatory, przelewy, przepływy kryptowalut, umowy, nagrania, nazwiska pośredników, informacje o finansowaniu i kulisach załatwiania różnych spraw?

      Będzie się działo. 🍿🍿🍿
      • sverir Re: Karol! Szach mat 28.08.26, 12:46
        Gdyby to była KO, to pewnie będzie się działo.
        Ale PiS jest teflonowy. Spodziewam się, że będzie zachowywał się jak gdyby nigdy nic, a w ostateczności zostają im tanie i inocomy, z miejsca zaczną mówić: ale Kral kupował też kajzerke w biedronce i zestawią niezwłocznie z finansowaniem prawej strony:)
        • pies.na.czarnych Re: Karol! Szach mat 28.08.26, 13:06
          To jest również kozackie 😂

          Scaloppine
          @scaloppine1
          Papuga Lewandowski ( słowo mecenas nie chce mi przejść przez gardło w tym przypadku) byl uprzejmy w czasie swojej konf prasowej powiedzieć, coś co logice kompletnie zaprzecza
          A mianowicie oswiadczył, ze co prawda w rozmowie w Budapeszcie z udzialem Romanowskiego i Krala uczesniczyl ale wiedzy nie ma o czym obaj panowie rozmawiali, a w tej czesci w ktorej byl tez to tez nie powie bo chroni go tajemnica obroncza… a do tego jeszcze dodał, że w owym czasie Kral byl adwokatem i w takiej roli sie spotykal z Romanowskim…

          😂😂😂😂😂😂

          To juz farsa na calego

          Kral od kilku miesiecy juz adwokatem nie byl!!!! Sam wystapil o go skreslenie z listy…

          Ale wg Lewandowskiego Kral jako adwokat sie z Romanowskim spotykal… x.com/scaloppine1/status/2093271993311195562?s=20
    • pies.na.czarnych Re: Karol! Szach mat 28.08.26, 13:10
      https://pbs.twimg.com/media/HQyz_HaW4AAbi0K?format=jpg&name=small

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka