Dodaj do ulubionych

Oficjalne wyniki sondażu o Paradzie Techno

IP: *.freaky.2waky.com 20.08.03, 10:32
Wyśmiałbym p. Kropiwnickiego ale szkoda mi nawet energii na
śmiech, przykro mi się robi jak na niego patrzę, na jego decyzje
i rzeczy, którymi psuje wizerunek Łodzi w całej Polsce!!!
Szkoda prądu i tyle. Kto dopuścił do tego by został prezydentem
miasta...
Heh miejmy nadzieję, że w 2004 roku impreza będzie super potężna
i odbędzie się bez przeszkód, pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • Gość: nie łodzianin Re: Oficjalne wyniki sondażu o Paradzie Techno IP: *.waw.cdp.pl / 10.12.4.* 20.08.03, 10:40
      Szkoda, bo tyle kasy przecieklo między palcami dla Łodzian. A
      moze pan K. nie dostal tego, czego oczekiwa?...
      • Gość: Andrzej Prez. Kropiwonicki poflirtował z demokracją IP: *.acn.pl 20.08.03, 12:38
        I nic nie wyszło. Źle chyba wymierzył i nie przyłożył się zbytnio. W przysłym roku będzie mu trudniej zatrzymać machinę postępu obyczajowego.
        prawica.net/modules.php?name=News&file=article&sid=250
    • Gość: tomga Re: Oficjalne wyniki sondażu o Paradzie Techno IP: *.limes.com.pl 20.08.03, 10:40
      pewnie w przyszłym roku sytuacja sie powtórzy-najpierw zakaz a
      jak będzie już bardzo późno to Kropczasty znów pozwoli.... i
      potem powie:"patrzcie, usłuchałem woli mego ludu..."a wina
      spadnie na organizatorów
    • Gość: Umiarkowany Re: Oficjalne wyniki sondażu o Paradzie Techno IP: *.umcs.lublin.pl 20.08.03, 10:41
      Jesli ktos chce techno, to niech sobie lubu-dubu robi w domu. Po
      co uczciwi ludzie maja sie temu przygladac???
      • Gość: camel Re: Oficjalne wyniki sondażu o Paradzie Techno IP: *.lodz-teofilow.sdi.tpnet.pl 20.08.03, 10:51
        Gość portalu: Umiarkowany napisał(a):

        > Jesli ktos chce techno, to niech sobie lubu-dubu robi w domu.
        Po
        > co uczciwi ludzie maja sie temu przygladac???

        Ale nikt Parady w Lublinie, mieście uczciwych ludzi nie robi to
        w czym masz problem ??
        W Łodzi pocieszające jest to, że nawet pan arcybiskup apelami
        wygłaszanymi po kościołach nie pomógł.
        A swoją drogą po takiej wpadce to pan Augustyniak powinien
        przynajmniej podać się do dymisji,bo ośmiezył swojego pryncypała.
        Nie koniecznie dymisja musiała być przyjęta, ale ładnie by to
        wyglądało.Świadczyła by o poważnym podejściu do sprawowanej
        funkcji.
        • Gość: robas Augustyniak? Dymisja? IP: *.gen.twtelecom.net 20.08.03, 14:25
          Gość portalu: camel napisał(a):

          > Gość portalu: Umiarkowany napisał(a):
          >
          > > Jesli ktos chce techno, to niech sobie lubu-dubu robi w
          domu.
          > Po
          > > co uczciwi ludzie maja sie temu przygladac???
          >
          > Ale nikt Parady w Lublinie, mieście uczciwych ludzi nie robi
          to
          > w czym masz problem ??
          > W Łodzi pocieszające jest to, że nawet pan arcybiskup apelami
          > wygłaszanymi po kościołach nie pomógł.
          > A swoją drogą po takiej wpadce to pan Augustyniak powinien
          > przynajmniej podać się do dymisji,bo ośmiezył swojego
          pryncypała.
          > Nie koniecznie dymisja musiała być przyjęta, ale ładnie by to
          > wyglądało.Świadczyła by o poważnym podejściu do sprawowanej
          > funkcji.

          Skad! Pan Kajus przeciez poza byciem czyjas tuba nic nie
          potrafi. Nie skazuj go na smierc glodowa. Kropa kaze i Kajusek
          robi. To posluszny piesek, czemu go zwalniac. Zreszta, jaki
          pan, taki kram.
      • Gość: snake Re: Oficjalne wyniki sondażu o Paradzie Techno IP: *.lodz.sdi.tpnet.pl 20.08.03, 10:54
        Kolega umiarkowany,jest chyba tez ograniczony,albo nigdy nie
        mieszkal w bloku,jak to w lodzi "czasem" bywa???Informuje wiec
        kolege umiarkowanego,ze muzyka o pol tonu wyzej strasznie
        motywuje sasiadow(przewaznie "tolerancyjnych" lodzkich emerytow)
        do wykrecenia nr 997.A wtedy "lubu dubu" mamy gwarantowane:)))))
        Pozdrawiam wszystkich "umirkowanych";)!
      • Gość: CePeeS Re: Oficjalne wyniki sondażu o Paradzie Techno IP: *.eeng.dcu.ie 20.08.03, 11:24
        Gość portalu: Umiarkowany napisał(a):

        > Jesli ktos chce techno, to niech sobie lubu-dubu robi w domu.
        Po
        > co uczciwi ludzie maja sie temu przygladac???

        Z tej samej przyczyny dla ktorej Pielgrzymki sie przechadzaja
        po polskich drogach. Jak ktos jest b.religijny to niech sie
        modli w domu albo w kosciele. Ja nie jestem ich fanem i nie
        chce ich ogladac.
        Widzisz ze takim mysleniem nie dojdziemy do nikad. Sa fani
        Pielgrzymek sa tez fani Techno. Dajmy i jednym i drugim wyrazic
        swoje upodobania.

        Pozdrawiam
        • Gość: lance Re: Oficjalne wyniki sondażu o Paradzie Techno IP: *.icpnet.pl 20.08.03, 11:33
          Gość portalu: CePeeS napisał(a):

          > Z tej samej przyczyny dla ktorej Pielgrzymki sie przechadzaja
          > po polskich drogach. Jak ktos jest b.religijny to niech sie
          > modli w domu albo w kosciele. Ja nie jestem ich fanem i nie
          > chce ich ogladac.
          > Widzisz ze takim mysleniem nie dojdziemy do nikad. Sa fani
          > Pielgrzymek sa tez fani Techno. Dajmy i jednym i drugim
          wyrazic
          > swoje upodobania.
          >
          > Pozdrawiam

          Alleluja ! Czlowieku trafiles w sedno ! Mlodym ludziom nie
          podobaja sie pielgrzymki, starym parady techno. Ale zyjemy w
          wolnym kraju i kazdy ma prawo manifestowac swoje poglady. Ciesze
          sie z wynikow glosowania, mimo ze nie przepadam za tym gatunkiem
          muzyki.
          • joyless Re: Oficjalne wyniki sondażu o Paradzie Techno 20.08.03, 11:41
            I to właśnie chyba tylko dzięki Bogu, nasze łodzkie kółka
            różańcowe itp. nie mają większości głosów.
          • Gość: młody Re: Oficjalne wyniki sondażu o Paradzie Techno IP: *.energopomiar.com.pl 20.08.03, 12:32
            Gość portalu: lance napisał(a):

            > Gość portalu: CePeeS napisał(a):
            >
            > > Z tej samej przyczyny dla ktorej Pielgrzymki sie
            przechadzaja
            > > po polskich drogach. Jak ktos jest b.religijny to niech sie
            > > modli w domu albo w kosciele. Ja nie jestem ich fanem i nie
            > > chce ich ogladac.
            > > Widzisz ze takim mysleniem nie dojdziemy do nikad. Sa fani
            > > Pielgrzymek sa tez fani Techno. Dajmy i jednym i drugim
            > wyrazic
            > > swoje upodobania.
            > >
            > > Pozdrawiam
            >
            > Alleluja ! Czlowieku trafiles w sedno ! Mlodym ludziom nie
            > podobaja sie pielgrzymki, starym parady techno. Ale zyjemy w
            > wolnym kraju i kazdy ma prawo manifestowac swoje poglady.
            Ciesze
            > sie z wynikow glosowania, mimo ze nie przepadam za tym
            gatunkiem
            > muzyki.

            Jeżli piszesz bzdury to przynajmniej miej czelność siędo nich
            przyznać. Jeśli mówisz, że "Mlodym ludziom nie
            > podobaja sie pielgrzymki..." to wyjaśnij mi dlaczego 80% osób
            biąrących udział w pilgrzymkach to młodzież i zapewniam Cię że
            znacznie więcej osób młodych bierze udział w pielgrzymkach niż
            w jakich kolwiek paradach, nawet tej berlińskiej
            • Gość: dar nie czepiaj sie slów ... tylko zrozum idee IP: voodoo2:* / 10.48.97.* 20.08.03, 12:34
              Samo sedno - potwierdzam
            • Gość: Rzaba Re: Oficjalne wyniki sondażu o Paradzie Techno IP: 217.98.54.* 20.08.03, 14:55
              > Jeżli piszesz bzdury to przynajmniej miej czelność siędo nich
              > przyznać. Jeśli mówisz, że "Mlodym ludziom nie
              > > podobaja sie pielgrzymki..." to wyjaśnij mi dlaczego 80%
              osób
              > biąrących udział w pilgrzymkach to młodzież i zapewniam Cię że
              > znacznie więcej osób młodych bierze udział w pielgrzymkach niż
              > w jakich kolwiek paradach, nawet tej berlińskiej

              To ja Ci wyjaśnie, gdyż jest to możliwość oderwania się od
              rodziców. Wiadomo że mamusia prędzej puści córeczke na
              pielgrzymkę do Częstochowy niż na wyjazd z koleżankami do
              Władysławowa. I nie wmówisz mi że na takich pielgrzymkach to się
              wszyscy modlą są grzeczni i wogule cacy. Jak jest wiem z
              pierwszej ręki. Swoją drogą mógłby ktos zacząć prowadzić
              statystyki ile sprzedano prezerwatyw i alkocholu na trasach
              przemarszu takich pielgrzymek.
          • Gość: Leszek Re: Oficjalne wyniki sondażu o Paradzie Techno IP: *.ists.pl / 192.168.1.* 20.08.03, 16:06
            Gość portalu: lance napisał(a):

            Mlodym ludziom nie podobaja sie pielgrzymki, starym parady
            techno.

            Faktycznie, jak TV pokazala, do Czestochowy szly same stre
            grzyby po 50-ce, nieprawdaz?
      • Gość: VIPunia - Iwona Re: Oficjalne wyniki sondażu o Paradzie Techno IP: *.puszczykowo.sdi.tpnet.pl 20.08.03, 12:53
        Gość portalu: Umiarkowany napisał(a):

        > Jesli ktos chce techno, to niech sobie lubu-dubu robi w domu.
        Po
        > co uczciwi ludzie maja sie temu przygladac???

        hmmm tą wypowiedzią określasz, że Ci co uczestniczą w takich
        paradach są nieuczciwymi ludźmi. Zastanów się człowieku zanim
        kogoś coś powiesz, gdyż możesz tym samym kogoś urazić czy
        obrazić...
      • Gość: dtk Re: Oficjalne wyniki sondażu o Paradzie Techno IP: 62.148.92.* 20.08.03, 15:33
        Po abys wiedzial, ze w tym kraju jeszcze mozna zrobic cos z
        niczego... a nie tylko krytykowac i oprotestowywac kazda
        inicjatywe...
    • Gość: techno syfem Re: Oficjalne wyniki sondażu o Paradzie Techno IP: *.lubin.dialog.net.pl 20.08.03, 10:45
      w dupiem mam kto jakiej muzyki słucha.ja tam nie lubię muzyki
      techno.nie jestem z łodzi,ale jak na mojej ulicy parada taka
      miała by miejsce był bym zmuszony suchać dźwięków,które
      doprowadzają mnie do szału.z jednej strony pan kropiwnicki ma
      rację.bo po co nażucać komuś swój gust muzyczny???czy efektu
      świetnej zabawy nie widać na dyskotekach?od razu trzeba wyłazić
      na ulice i afiszować się?
    • Gość: metal Re: Oficjalne wyniki sondażu o Paradzie Techno IP: *.lubin.dialog.net.pl 20.08.03, 10:50
      parada taka to świetna zabawa dla nasterydowanych dresiarzy i
      dilerów narkotyków! a gdyby tak na ulicy zagrał jakiś zespół
      metalowy? ile by osób poszło na coś takiego? nikt! bo ludzie
      lubią perwersję,homoseksualizm,narkomanię na widoku! i jeszcze
      ta wstrętna muzyka.bleee
      • Gość: Kropidło Łódź może być bura i ponura, byle była katolicka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.03, 10:57
        • Gość: trend Re: Łódź może być bura i ponura, byle była katoli IP: *.lubin.dialog.net.pl 20.08.03, 12:07
          ...lub żydowska - jeden chuj
      • Gość: dust Re: Oficjalne wyniki sondażu o Paradzie Techno IP: 213.77.112.* 20.08.03, 12:59
        Osobiscie bylem na paradach bo jestem zwolennikiem muzyki
        techno, ale tej w dobrym wydaniu.Taka o to mozna wlasnie
        uslyszec tylko w Lodzi, a szczegolnie na paradzie.Jest to tak
        zwany underground. Jestem tolerancyjny wobec innych gatunkow
        muzycznych i nigdy nie mam nic na przeciwko imprez czy koncertow
        gatunkowo odbiegajacych od techno.Sam osobiscie chodze na takie
        i slucham. Dlatego jesli ktos mowi, ze techno to tylko
        narkotyki, homo niewaidomo itd.itp. tzn. ze jest nietolerancyjny
        wobec innych. Chce tu tez nadmienic, ze nie ma znaczenia jaka
        odbywa sie impreza czy to rockowa, hiphopowa, czy techno.
        Wszystkie w/w minusy mozna podlaczyc do kazdej z nich.
      • mmaly Re: Oficjalne wyniki sondażu o Paradzie Techno 20.08.03, 16:04
        Mieszkam w centrum Częstochowy. Co roku przez kilka miesięcy mam nieustanną paradę za oknami, w dodatku zwykle nie tylko bardzo hałaśliwą, ale i tandetną.
        Czy gdyby Pan Kropaszenko był Prezydentem Częstochowy, zakazałby organizowania imprez masowych Jasnej Górze i zabroniłby przemarszu pielgrzymek przez częstochowskie Aleje?
        Absurd jakiś ten Kropiwnicki.
    • Gość: x Re: Oficjalne wyniki sondażu o Paradzie Techno IP: *.pekao.com.pl 20.08.03, 10:52
      Gość portalu: łodzianin napisał(a):

      > Wyśmiałbym p. Kropiwnickiego ale szkoda mi nawet energii na
      > śmiech, przykro mi się robi jak na niego patrzę, na jego
      decyzje
      > i rzeczy, którymi psuje wizerunek Łodzi w całej Polsce!!!
      > Szkoda prądu i tyle. Kto dopuścił do tego by został
      prezydentem
      > miasta...
      > Heh miejmy nadzieję, że w 2004 roku impreza będzie super
      potężna
      > i odbędzie się bez przeszkód, pozdrawiam.

      Czy zastosowanie podstawowej procedury demokracji jest psuciem
      wizerunku Lodzi ???
      To mieszkancy Lodzi wybrali pana K w wyborach powszechnych !!! a
      on zapytal ich czy chca miec parade techno. Co w tym dziwnego ???

      pozdrawiam
    • Gość: Mr G Re: Oficjalne wyniki sondażu o Paradzie Techno IP: *.toya.net.pl 20.08.03, 10:59
      Glosowanie ździebko za późno ale cóż... ciesze sie ze nie
      dojdzie do skutku(Techno-Gwałt)-dosc obszczy-murkow i calego
      balaganu po imprezie. R'n'R!
    • marlon12 Re: Oficjalne wyniki sondażu o Paradzie Techno 20.08.03, 11:13
      WSZYSCY KTÓRZY SĄ ZA PARADĄ A PRZECIWKO DURNYM DECYZJĄ "OJCA
      PREZYDENTA" NIECH ZBIORĄ SIĘ W DNIU W KTÓRYM MIAŁA SIĘ ONA ODBYĆ
      NA PIOTRKOWSKIEJ. ZROBIMY SOBIE PRZEMARSZ ULICĄ :)) NO CO ? W
      KOŃCU PO PIOTRKOWSKIEJ KAŻDY MOŻE CHODZIĆ...
    • Gość: aqp Dostał Kropek w tubę i dobrze. IP: *.crowley.pl 20.08.03, 11:15
      Ale tak po za tym ręce opadają - zagłosujesz na SLD to okradną,
      na prawicę to pożniej trzeba walczyć z takimi kretynami jak
      Kropiwnicki.
      • Gość: KLD Cala nadzieja w obywatelskim spoleczenstwie i UW!!! IP: 62.233.162.* 20.08.03, 11:22
        Unia Wolnosci gwarantem normalnosci!!!
      • Gość: KICIA Re: Dostał Kropek w tubę i dobrze. IP: *.stacje.agora.pl 20.08.03, 11:27
        Gość portalu: aqp napisał(a):

        > Ale tak po za tym ręce opadają - zagłosujesz na SLD to okradną,
        > na prawicę to pożniej trzeba walczyć z takimi kretynami jak
        > Kropiwnicki.
        PRAWICA TEZ KRADNIE (PATRZ OSTRÓW WLKP - FABRYKA WAGON)
        LEWICA TEŻ MIEWA KRETYNÓW (NIC NIE PRZYCHODZI MI TERAZ DO GŁOWY)
        ŚRODKA NIE MA
        WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE
        • joyless Re: Dostał Kropek w tubę i dobrze. 20.08.03, 11:43
          Gość portalu: KICIA napisał(a):

          > (...)
          > WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE


          Jeśli już wybór NALEŻAŁ do Ciebie - teraz jest już "po ptakach" :-/
          • Gość: d/dm lc Re: Dostał Kropek w tubę i dobrze. IP: 195.136.95.* 20.08.03, 13:25
            minister zdrowia i opieki spolecznej ostrzega:
            kropiwnicki albo zdrowie!
            WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE
        • Gość: polityka to bagno Re: Dostał Kropek w tubę i dobrze. IP: *.lubin.dialog.net.pl 20.08.03, 12:04
          polityka to bagno-i ci z prawa i ci z lewa to złodzieje ,bandyci
          i skórwysyny
    • Gość: Olo Smutny człowiek, ale demokrata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.03, 11:21
      Kropiwnicki musi być smutnym człowiekiem. Ale i tak poszedł po
      rozum do głowy szybciej niż jego prawicowi koledzy. Którzy
      wiedzą lepiej od ludzi co jest dla nich dobre.
    • Gość: lewica Kropiwnicki=Polski Łukaszenka,nawet podobny! IP: *.eranet.pl 20.08.03, 11:30
      Zastanawia mnie tylko, po co Łodzianie go wybieraliście? Macie
      kogo chcieliście! Nie podobała wam się lewica, to będziecie
      jęczeć pod butem i kopniakami prawicowców.
      • joyless Re: Kropiwnicki=Polski Łukaszenka,nawet podobny! 20.08.03, 11:36
        No właścnie, po co?!?! "Mądry Polak po szkodzie" ;(

        Kropiwnicki musi odejść! ;>
    • Gość: as jak w wyborach : ...e i SLD sa zdyscyplinowani IP: *.geol.uni-heidelberg.de 20.08.03, 11:52
      • Gość: trend Re: jak w wyborach : ...e i SLD sa zdyscyplinowa IP: *.lubin.dialog.net.pl 20.08.03, 12:10
        ...a w polsce bezrobocie rośnie - i pan leszek millej się
        szczyci że za jego kadencji urosło tylko do 3 500 000 ,brawo
        lewico,brawo prawico zniszczcie polskę do końca tak jest
    • Gość: Slavex Kropiwnicki IP: *.wolsztyn.sdi.tpnet.pl 20.08.03, 12:01
      Ten gosc nie jest godny noszenia mojego nazwiska
    • Gość: n Re: Ciekawostka IP: *.centrala.kbsa / 10.146.129.* 20.08.03, 12:06
      Wczoraj w sondażu w WP przeciwnicy wyraźnie wygrali.
      • Gość: mat27 Re: Ciekawostka IP: *.interserwer.pl 20.08.03, 12:37
        Pewnie większość głosów oddano z jakiegoś biura Radia Maryja :)
      • Gość: kowal źle sformułowali pytanie!!! IP: *.pai.net.pl 20.08.03, 12:56
        Tam było pytanie: "czy parada techno powinna sie odbyć w łodzi?", wiec na "nie"
        głosowali ci, którzy uważaja , ze powinna sie odbyć gdzie indziej. Np. u nich !
        Swoja droga - co za debile nieinteligentne w tej WP !
        • Gość: Jaro Re: źle sformułowali pytanie!!! IP: *.fnet.pl / 192.168.1.* 20.08.03, 16:18
          Gość portalu: kowal napisał(a):

          > Tam było pytanie: "czy parada techno powinna sie odbyć w
          łodzi?", wiec na "nie"
          >
          > głosowali ci, którzy uważaja , ze powinna sie odbyć gdzie
          indziej. Np. u nich !
          >
          > Swoja droga - co za debile nieinteligentne w tej WP !


          Wcale nie debile nieinteligentne, tylko wyszkoleni manipulatorzy.
    • Gość: ws Re: Oficjalne wyniki sondażu o Paradzie Techno IP: *.obr.pl / 192.168.1.* 20.08.03, 12:46
      Panie Kropiwnicki,
      albo rybka albo pipka,
      a może i chciałby ale nie ma cz....
    • Gość: Zabobonny Re: 7 plag Łódzkich IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.08.03, 13:21
      7 plag- Miler,Ich Troje,Pogotowie
      Ratunkowe,Dializy,Ośmiornica,Kropiwnicki i resztę ,którą można
      dopisać......
      • Gość: Kubuś Puchatek Re: 7 plag Łódzkich IP: 195.136.60.* 20.08.03, 13:24
        no tak - to przeraża ile złego może wyjść z jednego miasta ...
        nie mam nic przeciwko Łodzi ale to zestawienie... brrr...
        • Gość: alicja Re: 7 plag Łódzkich IP: 80.72.35.* 20.08.03, 13:36

          Nie bedzie PARADY ani dzis ani jutro ARAB czuwa.
    • Gość: hannie Offprowincja? IP: *.jwt.com.pl 20.08.03, 14:15
      Naleze do Boad People. Opuscilam Lodz 3 lata temu i przyznam, ze
      z coraz mniejsza przyjemnoscia tam wracam. Lubilam Lodz za to, ze
      dzialo sie tam duzo rzeczy offowych, ktore z polityka miasta
      mialy raczej malo wspolnego. Ale byly wyjatkowe i wazne.
      "Konstrukcja w procesie" gromadzila zajebistych artystow, o
      ktorych Kropek pewnie nigdy nie slyszal, bo jego znajomosc sztuki
      konczy sie na Kossakach. New Alcatraz i podobne projekty uczynily
      z miasta mocny osrodek trendu, ktory obojetnie na opinie
      egzystowal na skale europejska. W nim miala geneze Parada
      Wolnosci. Co roku chodzilam na nia z moim synkiem na Piotrkowska.
      To bylo cos, na co zjezdzali z calej Polski nie tylko rave'owcy i
      technomaniacy. To byl off, ktory wyszedl na ulice i przestal byc
      wylacznie elitarna zabawa. Lodz ma w sobie potencjal do takiej
      wyjatkowosci. Trzeba tylko nie przeszkadzac, bo na pomoc ani
      zrozumienie nikt tu nie liczy. Ale taka kultura miastu
      przeszkadza. Nie oficjalna i sponsorowana, ale zywa i
      organizowana z potrzeby chwili. To wladze wiedza, co jest
      kultura. Dlatego Muzeum Artystow juz nie istnieje. Muzeum Ksiazki
      na Tymienieckiego pewnie tez juz poleglo. Takie projekty jak
      Forum Fabricum dla UM nie roznia sie od lokalu gastronomicznego z
      wyszynkiem. Wystarczy spojrzec na plakaty promocyjne Lodzi, zeby
      przekonac sie o tym, co urzednicy uwazaja za dobre projektowanie,
      o zawartosci merytorycznej nie wspominajac. Lodz stala sie
      prowncjonalnym, umierajcym miasteczkiem, gdzie o ochlapowe
      fundusze i zlecenia od miasta szarpia sie akademiccy entuzjasci
      modernizmu z ludyczna ekipa Marcela. A underground? Od niego UM
      ma uznanych artystow z Kaliskiej: "20 lat dzialalnosci
      awangardowej" (sic!). No to chyba sie znaja na tym chlopaki, nie?
      A do tego spokojni, na ulice juz nie wychodza. Lepiej te
      awangarde to trzymac Panie Kropek pod kontrola. A nuz urzednicy
      cos z niej zrozumieja.
    • Gość: Gabber Re: Oficjalne wyniki sondażu o Paradzie Techno IP: *.tvsat364.lodz.pl 20.08.03, 14:17
      No i poco ja tam szedlem nie mozna bylo takiego glosowania
      zrobic wczesniej co teraz powiedzieli organizatorzy nie bedzie
      bo sie nie zdazy a co snieg spadnie listopadzie co napewno
      wszyscy maja go dosc tegoroczna zima byla bardzo dluga boze
      prosze was organziatorow zrobcie to parade w tym roku prosze was
      bardzo.
      Smutny mieszkaniec Lodzi
    • Gość: jasiek Re: Oficjalne wyniki sondażu o Paradzie Techno IP: *.chello.pl 20.08.03, 14:17
      Jeżeli większość ma rację to tym gorzej dla większości.Prawda
      jest taka że w Polsce zawsze rządziła mniejszość i tak jest
      nadal , bo to właśnie mniejszości są najbardziej hałaśliwe to
      oni leppery , kropiwnickie glempy dyktują warunki innym ,
      wypływa to z lenistwa tych którzy są naprawdę większością.
      Dziwny kraj , dziwni ludzie , chyba wyjadę do Australi polować
      na kangury.
    • Gość: warszawiak Re: Oficjalne wyniki sondażu o Paradzie Techno IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 20.08.03, 14:22
      Wyslalbym Parade Techno przez Pustynie Bledowska. Tam mogliby
      sie wyszalec do woli.
      • Gość: jm Re: Oficjalne wyniki sondażu o Paradzie Techno IP: 195.117.82.* 20.08.03, 15:40
        Tam mozna zrobic festiwal i szalec przez tydzien ;)
    • Gość: marioosh dobre emocje lecz uwaga w złym kierunku... IP: *.chello.pl 20.08.03, 14:23
      lepiej pochyl się z przykrością i smutkiem nad stanem własnego
      umysłu - mikroklonie łukaszenki.
      pokora też sie przyda - czekają cię lata pracy.
    • Gość: kubajaw samiscie sobie wybrali Kropiwnickiego... IP: *.acn.pl / 10.72.3.* 20.08.03, 14:36
      Samiscie sobie wybrali Kropiwnickiego na Prezydenta - widzialy
      galy co braly. Pan Kropiwnicki nigdy nie kryl sie ze swoim
      fundamentalizmem religijnym. A poza tym czy nie mozna sobie
      paradowac w jakims malym podlodzkim miasteczku? Jestem pewien ze
      niejeden burmitrz calowalby organizatorow po rekach za darmowa
      reklame miasta i sprowadzenie tysiecy potencjalnych klientow.
      Dealerzy tez na pewno by tam dotarli o to mozna byc spokojnym
      wiec impreza bylaby jak zwykle.
    • Gość: mrek Powinny być dwa pytania: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.03, 14:37
      1. Czy zgadzasz się na paradę?
      2. Czy zgadzasz się, aby zabawa trwała pod Twoimi oknami
      (całą noc! a Ciebie parada pedałów guzik obchodzi!)
      • adamco Re: Powinny być dwa pytania: 20.08.03, 14:43
        Ręce i nogi opadają :/ kiedy i gdzie parada w Łodzi
        trwała całą noc?
    • Gość: mrek Dwa pytania do Ciebie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.03, 14:48
      1.Co ma wspólnego parada kiczu (muzycznego i wizualnego) z wizerunkiem miasta?
      2. Może by tak poleciała (ta parada) ze dwa dni, pod Twoimi oknami!

      Pozdrawiam!
      • Gość: gregg Re: Dziękujemy SLD za Kropiwnickiego IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 20.08.03, 15:03
        .. wróćmy do początku,
        gdyby SLD nie wystawiło w wyborach "prawie" magistra z
        Kapieliska Fala to nie mielibyśmy tego żałosnego pacana
        Prezydenta i pół Polski by z nas się nie śmiało,a tak grożą nam
        pieśni nabożne na pl. Schilera i obowiązkowa droga krzyżowa na
        Piotrkowskiej,
        pozdr,
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka