Gość: łodzianin
IP: *.freaky.2waky.com
20.08.03, 10:32
Wyśmiałbym p. Kropiwnickiego ale szkoda mi nawet energii na
śmiech, przykro mi się robi jak na niego patrzę, na jego decyzje
i rzeczy, którymi psuje wizerunek Łodzi w całej Polsce!!!
Szkoda prądu i tyle. Kto dopuścił do tego by został prezydentem
miasta...
Heh miejmy nadzieję, że w 2004 roku impreza będzie super potężna
i odbędzie się bez przeszkód, pozdrawiam.