Dodaj do ulubionych

Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów!

19.05.08, 16:26
Czego ten łódzki świr jeszcze nie wymyśli.Proponuję również wolne
poniedziałki.Bo polacy to naród trunkowy.A w poniedziałek łeb boli.
Obserwuj wątek
    • Gość: chyba Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.net-partner.pl 19.05.08, 16:35
      Chyba nie za to mu płacimy. Czy na pewno zajmuje się tym po
      godzinach?
      • meth.p Re: Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! 19.05.08, 19:37
        Jezeli sejm to poprze to ja zaczynam projekt zbierania podpisow pod zniesieniem
        tego swieta. A wlasciwie moze juz by zaczac, zanim bedzie za pozno, zeby poszla
        fama w narod ze tu nie wszyscy katolicy. Kto jest za? Mailowac. Potrzebny grafik.
        • Gość: qulqa Re: Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.sdl.vectranet.pl 19.05.08, 20:30
          Popieram.
          Precz z dodatkowymi wolnymi dniami.
          • kroliklesny Re: Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! 19.05.08, 21:05
            Popieram akcje przeciwko wolnym dniom!
            • Gość: xxx Re: Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.toya.net.pl 19.05.08, 21:19
              czy wy jesteście normalni? nie przejmujcie się pracoholizm można leczyć, w
              psychiatryku najlepiej.

              a jeśli bardzo chcecie możecie sobie pracować 24/24 przez 7dni w tygodniu ale
              nie macie prawa zmuszać do tego innych, a pewnie najbardziej się boicie, że nie
              będziecie mogli pokicać do hipermarketu po zakupy
              • Gość: x Re: Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.chello.pl 19.05.08, 21:49
                Polska to kraj leni i nierobów - doceń to, że niektórym się to nie podoba.
                • Gość: kicia Polska to kraj leni i nierobów??? IP: *.ang.sth.bostream.se 19.05.08, 22:11
                  To co tobie sie wlasciwie nie podoba? Swieta czy lenie i nieroby? Bo
                  jedno z drugim ma niewiele wspolnego. Leniom i nierobom nie pomoze
                  nawet 400 dni roboczych w roku (swiadomie napisalem 400 a nie 365).
                  A pracowici Szwedzi maja wolne w Trzech Kroli, nie bedac katolikami
                  ani nawet wierzacymi...
                  • tetlian Re: Polska to kraj leni i nierobów??? 19.05.08, 22:21
                    Jestem ateistą, ale nie mam nic przeciwko dodatkowemu wolnemu dniowi :)
                    • meth.p Re: Polska to kraj leni i nierobów??? 19.05.08, 23:07
                      > Jestem ateistą, ale nie mam nic przeciwko dodatkowemu wolnemu dniowi :)

                      Tetlian nie spodziewalem sie ze jestes takim hipokryta, posty zawsze sensowne.
                      Wolne, ale z takiego powodu??? Co to ma wspolnego z Panstwem, z Polska?
                      • chi25 Re: Polska to kraj leni i nierobów??? 20.05.08, 08:46
                        starczy nam juz wolnych dni

                        - Rodacy! Mam dla was wspaniala wiadomosc! od dzis, zarzadzeniem sejmu,
                        poniedzialki, wtorki, czwartki i piatki beda dniami wolnymi od pracy! Do pracy
                        bedziecie przychodzic tylko we srody!
                        - Ale jak to?? we wszystkie??
        • decent76 Re: Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! 20.05.08, 13:31
          Nie dasz rady zebrać 100 tyś podpisów
          to kraj katolicki i demokratyczny większość nie musi mieć racji ale
          ma przewagę i tyle.

          a najlepsze jest to że podpisy składają głównie emeryci i renciści
          bo oni głównie uczęszczają do kościoła którzy i tak mają już wo0lne
          wszystkie dni he he he

          Święto tak ale wolne już nie
    • podpisanym znowu wolne w NyguLandii ? kiedy szybkie ? 19.05.08, 17:13
    • Gość: Leo Kropiwnicki to koscielny głuptak IP: *.speed.planet.nl 19.05.08, 17:14
      ?wišt i wolnych dniu w Polsce dostatek. Nie jest trudno żeby zebrać
      100.000 podpisów od leni i nierobów niezależnie od tego czy chodzi 0
      6 stycznia czy 10 stycznia
    • Gość: nikifor Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.97.rev.vline.pl 19.05.08, 17:20
      Mamy w łodzi 100 tyś moherowych beretów!
    • Gość: damian Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.08, 18:25
      jednak Kropa jest wielki, a pod jego odwołaniem nie uzbierano tak nędznej lczny
      podpisów.
      • Gość: kaczo & boso Re: Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.natpool2.outside.ucf.edu 19.05.08, 20:05
        Jednak Polska to jest dziwny, a nawet bardzo dziwny kraj...
    • Gość: 4-ty krol Debile n/t IP: 83.1.94.* 19.05.08, 19:12
    • kain_brat_abla A do roboty p... katolickie nieroby ! 19.05.08, 19:13
      Post ten wyraża opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym nastepującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
      • Gość: Ekumeniczny [...] IP: 74.12.97.* 19.05.08, 19:35
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: Ekumeniczny Do cenzora, Michnika i forumowych psychopatow IP: 74.12.97.* 19.05.08, 19:48
          panowie i panie, my nie ingerujemy w wybor dni w ktore wy
          swietujecie w waszym wlasnym kraju. prosimy wiec uprzejmie nie
          ingerowac w nasza wiare i nie wmawiac nam ze Judasz
          byl "ewangelista". tej kompromitacji panie michnik nie zmyje pan
          zadnym mydlem.
          • nikodem_73 Re: Do cenzora, Michnika i forumowych psychopatow 19.05.08, 20:26
            Ja tam się nie do końca orientuję, ale zdaje się, że to chodzi o święto w NASZYM
            kraju (czyli w Polsce) nie zaś w TWOIM (czyli Kanadzie).

            Adres IP cię zdradza o "ekumeniczny" :>
            • Gość: Ekumeniczny Adres IP IP: 74.12.97.* 19.05.08, 20:39
              IP: 74.12.97.*

              Naprawde? Ktora czesc adresu?

              ;-)000000000000000000000000000000000
              • Gość: Ekumeniczny On chciec mnie przestraszyc ;-) IP: 74.12.97.* 19.05.08, 20:47
                skoro jestes takim specjalista od protokolu tcp/ip to powiedz
                czytelnikom:

                1/ jakiej klasy jest adres ktory widzisz pod moim postem?
                2/ przepisz go z "dotted decimal notation" na hexa ;-))))))))))) i
                binary Pokaz ze niePOLAK potrafi
                • Gość: SV Re: On chciec mnie przestraszyc ;-) IP: *.eranet.pl 19.05.08, 21:03
                  Rozwazanie adresu IP bez maski nie ma sensu. Obecnie w internecie uzywa sie
                  VLSM. Po drugie TCP/IP to nie jest protokol tylko tzw stos protokolow.
                  Protokolem jest np TCP, UDP. Nie wymadrzaj sie wiec ekumeniczny.
                  • Gość: Ekumeniczny Powiedzial co wiedzial ;-)))))))))))) IP: 74.12.97.* 19.05.08, 21:14
                    Cos ty, naprawde? alez to odkrycie. Hmmm ;-) masz racje,
                    rzeczywiscie skoro Ekumeniczny napisal TCP/IP no to musi to byc stos
                    protokolow, skoro dwa glowne sam wymienil
                    ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
                    a powiedz no czytelnikom jaki protokol uzywany jest w tym "stosie"
                    do odczytania physical address na network card?
                    ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
                    ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

                    a wiesz ty do czego sluzy Variable Length Subnet Masking ?
                    ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
                • Gość: Ekumeniczny Ekumeniczny do cenzora ;-) IP: 74.12.97.* 19.05.08, 21:05
                  cenzorze, jak widzisz oni nie dosc ze NIC nie umieja, to jeszcze
                  zdradzaja metody dzialania calego sytemu
                  ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
                  ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
                  ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
                  • stara_twojej_starej Re: Ekumeniczny do cenzora ;-) 19.05.08, 21:21
                    Gość portalu: Ekumeniczny napisał(a):
                    (...)

                    masz nas...walone we łbie, panie technik-informatyk od siedmiu stolców.
                    • Gość: Ekumeniczny ;-))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))) IP: 74.12.97.* 19.05.08, 21:28
                      cenzorze, jak widzisz wasi sympatycy z takim poziomem bezspornie
                      stanowia jentelektualna elite. mozecie byc dumni ze swoich
                      osiagniec
                      ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
                      ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
                      ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
                      • stara_twojej_starej Re: ;-))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))) 19.05.08, 21:31
                        Gość portalu: Ekumeniczny napisał(a):
                        (...)

                        stosowanie tak wielu znaków interpunkcyjnych jest oznaką niezrównoważenia
                        psychicznego. Co w twoim wypadku doskonale się sprawdza.
                        • Gość: Ekumeniczny Re: znaki interpunkcyjne i poczucie humoru IP: 74.12.97.* 19.05.08, 21:35
                          pewna "austriaczka" znana z "niezrownowazenia" dostala Nobla z
                          literatury pare lat temu
                          ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
                          ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
                          osmiesz ich blaskiem prawdy
                          ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
                          • stara_twojej_starej Re: znaki interpunkcyjne i poczucie humoru 19.05.08, 21:39
                            Gość portalu: Ekumeniczny napisał(a):
                            (...)

                            przydałaby się funkcja ignorowania postów pisanych przez człekopodobne istoty
                            jak ten tutaj, ekumeniczny. O ileż przyjemniej by się czytało forum.
                            Zrób coś z tym, Gazeto.
                            • Gość: Ekumeniczny Ekumeniczny jest wyznawca kreacjonizmu IP: 74.12.97.* 19.05.08, 21:43
                              Ekumeniczny jest wyznawca Katolikiem czyli zwolennikiem
                              kreacjonizmu. ty jako wyznawca darwinizmu mozesz sobie stanac przed
                              lustrem i zobaczyc czlekopodobnego.
                              ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
                              ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
                              tylko nie bierz do reki brzytwy
                              ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
                              oni sie prosze panstwa najlepiej sami osmieszaja.
                              ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
        • Gość: kaczo & boso Re: kolejny ucony z kibutza na forum ???????????? IP: *.natpool2.outside.ucf.edu 19.05.08, 20:08
          Panie "Ekumeniczny"... A tak, przy okazji, czy wszyscy w domu zdrowi?
      • Gość: kicia Re: A do roboty p... katolickie nieroby ! IP: *.ang.sth.bostream.se 19.05.08, 22:03
        Nie wiesz prowokatorze co piszesz.
        Przykladowo Szwecja nie jest katolicka, a dzien ten jest wolny od
        pracy. Zajmij sie czyms innym a nie pisaniem postow na nieznane ci
        tematy bo rece opadaja, jak sie takie wypociny czyta
    • Gość: P. Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.08, 19:18
      Ciekawe, czxy pan kropiwnicki i inni "świętsi od papieża" załapali, że Kościół katolicki w Polsce już ładne parę lat temu przeniósł obchody święta Trzech Króli (czyli, jaksię to prawidłowo nazywa, Uroczystości Objawienia Pańskiego) na niedzielę po 6 stycznia. Ciekawe zatem, co panowie tego 6. stycznia zamierzają świętować...
      • piotr7777 Re: Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! 19.05.08, 19:37
        > Ciekawe, czxy pan kropiwnicki i inni "świętsi od papieża"
        załapali, że Kościół
        > katolicki w Polsce już ładne parę lat temu przeniósł obchody
        święta Trzech Król
        > i (czyli, jaksię to prawidłowo nazywa, Uroczystości Objawienia
        Pańskiego) na ni
        > edzielę po 6 stycznia. Ciekawe zatem, co panowie tego 6. stycznia
        zamierzają św
        > iętować...
        Jesteś w dużym błędzie. 6 stycznia wciąż jest świętem nakazanym ( z
        obowiązkiem uczestnictwa we MSzy św.) a pierwsza niedziela po tej
        dacie to Niedziela Chrztu Pańskiego. Twoja igonorancja w tym
        zakresie poraża.
    • Gość: fidelxxx Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: 213.92.134.* 19.05.08, 19:18
      A co na to milion mieszkających w Polsce niekatolików?
      • Gość: Szwed w GW Re: Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.tbcn.telia.com 19.05.08, 19:23
        Gość portalu: fidelxxx napisał(a):

        > A co na to milion mieszkających w Polsce niekatolików?

        Jako szwedzki luteranin ciesze sie ze 6 stycznia bedzie wolym dniem
        tak jak i w mojej ojczyznie , Szwecji. Nadmieniam Finlandia i Nimcy
        tez maja i 10 innych krajow UE.
        • Gość: range Re: Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.chello.pl 19.05.08, 19:31
          > Gość portalu: fidelxxx napisał(a):
          >
          > > A co na to milion mieszkających w Polsce niekatolików?
          >
          > Jako szwedzki luteranin ciesze sie ze 6 stycznia bedzie wolym dniem
          > tak jak i w mojej ojczyznie , Szwecji. Nadmieniam Finlandia i Nimcy
          > tez maja i 10 innych krajow UE.

          jako polski luteranin wolałbym wolny Wielki Piątek a nie 3 Króli - nie wydaje mi
          się żeby wieczne niechodzenie do pracy godziło się z Ewangelickim etosem pracy
          tyle :)
          przypominam że mamy wolne w święta wybitnie Rzymsko-Katolickie natomiast święto
          uznawane przez wszystkie kościoły chrześcijańskie za BARDZO ważne jest olewane
          • Gość: Szwed w GW Re: Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.tbcn.telia.com 19.05.08, 20:01
            Pomalutku , pomalutki , zrobi sie wolny Wielki Piatek.
            • Gość: kaczo & boso Re: Polska dniami swiatecznymi stoi? IP: *.natpool2.outside.ucf.edu 19.05.08, 20:12
              "Pomalutku , pomalutki , zrobi sie wolny Wielki Piatek."
              -----------------------------------------------------------
              A potem jeszcze kilka kolejnych dni wolnych od pracy???

              P.S. Tak, dla uscislenia - moze ktos poda na tym forum
              ile dni swiatecznych w roku maja Szwedzi, Finowie,
              Dunczycy, itd.
      • Gość: kacha Re: Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.ols.vectranet.pl 19.05.08, 20:48
        a ja tam sie cieszę- jestem niekatoliczką i wg kalendarza juliańskiego obchodze
        6 stycznia wigilię. w końcu będzie to wolny dzień, bo na prawde niektórym nie
        może wejść do głowy, że prawie każdy chce spędzić swoje święta z rodziną...
    • Gość: toksyn Re: Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.pools.arcor-ip.net 19.05.08, 19:32
      Ale w wolny poniedzialek tez by chlali i trzeba by bylo zrobic wolny wtorek. Nic
      nie pomoze.
      • Gość: El Moherro Re: Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.gdynia.mm.pl 19.05.08, 20:26
        To ja proponuję, aby pracować tylko we czwartek. Pozostaje pytanie: w co który.
    • Gość: Ahmed [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.08, 19:34
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: xyyyz Re: Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.adsl.inetia.pl 19.05.08, 20:59
        Do Twojej wiadomości, szabas kończy się w sobotę, o zachodzie słońca. Więc po
        szabasie jest zawsze wolne.
    • Gość: bz Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.siec.idealan.pl 19.05.08, 19:35
      W kościele katolickim codziennie jest dzień jakiegoś świętego.Proponuję zrobić
      cały rok wolny.A tak w ogóle robi się nam państwo wyznaniowe, w którym nawet
      zakupów nie można normalnie zrobić, bo akurat wypada jakieś katolickie
      święto(przekonałem się o tym w zeszłą niedzielę).Niech inne religie też zbierają
      podpisy(np. wolne z okazji chanuka - żydzi lub kurban-bajram - muzułmanie.
    • Gość: adrian Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.08, 19:35
      Jako pracodawca nie moge już na to wszystko patrzeć spokojnie....
      pozdrawiam
      adrian
    • Gość: Biesiadnik Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.08, 19:40
      Mimo, że z Kropiwnickim na jednym przyjęciu w firmie zagranicznej,
      jedliśmy z jednej tacy, ale każdy miał swój talerz, to jednak nie
      popieram jego pomysłu.
    • japolak Wolne... 19.05.08, 19:42
      Zdaje się, iż w tym kraju jest podział na pracujących i
      świętujących...
      Patrzę na kalendarz i mam wrażenie, iż pół maja to święta.
      Można oczywiście zbierać podpisy i referenda robić, by co drugi
      dzień był wolny od pracy, lecz płatny.
      Dnie wszystkich polskich świętych i połołowa "zaprzyjaźnionych".
      Urodziny byłych i przyszłych prezydentów.
      Dzień Kobiet, Matki, Ojca, Teściowej, Ślusarza, Górnika.
      Urodziny i dzień śmierci "naszego" Papieża.
      Jubileusze każdego przegranego powstania i bitwy gdzie
      byliśmy "moralnymi zwycięzcami". Itd. itp.
      Wielkanoc katolicka i prawosławna, "święto szałasów" i Ramadan
      (super - to muzułmańskie święto trwa miesiąc, wprawdzie nie wolno od
      świtu do zachodu jeść, lecz o wódeczce Koran nie wspomina).
      Jeszcze tylko postraszyć Brukselę jakims naszym wetem - by dali
      dotacje na nasze świętowanie.
      Coś się przecież należy narodowi, który wydał Karola Wojtyłę,
      Feliksa Dzierzyńskiego, Lecha Wałęsę, tą jakąś Fąfarę, Mikołaja
      Kopernika, braci Kaczyńskich, Marię Skłodowską-Curie. Przepraszam -
      nie wszystkich wydał, choć IPN ma podejrzenia i sprawdza dalej...

      • Gość: jo Re: Wolne... IP: *.sptelek.com.pl 19.05.08, 19:51
        to będzie doskonały symbol walki ze stalinizmem. dołożyłbym też
        walentynki, stalin tez ich nie obchodził zapewne...
    • Gość: wlodek31 Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: 193.200.133.* 19.05.08, 19:50
      Proponuję aby ustawowo zmusić wszystkich Polaków do uczestnictwa w
      niedzielę i święta we Mszy Świętej.
    • Gość: robol Ja chromolę robotę ! IP: *.chello.pl 19.05.08, 19:50
      Chcę mieć święto Trzech Króli i macie mi płacić średniówkę jak za
      święto państwowe . Kropa , zasłużony towarzysz i utrwalacz władzy
      komunistycznej w SGPIS , oraz szef ZMS ma rację : droga do zbawienia
      wiecznego leży w świętowaniu i kontemplacji Pana .
    • Gość: Andrzej Re: Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.chello.pl 19.05.08, 20:05
      popieram tą propozycję, nie za dużo tych świąt mamy? Kto coś jescze wymyśli
    • Gość: lena Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.gdynia.mm.pl 19.05.08, 20:06
      jeszce w dzien dziecka (rodzice powinnio zajac sie dziecmi) dzien matki ( mamy
      neich swietuja) dzien ojca(jw) dzien babci i dziadka ( trzeba sie zajac starszymi)..
    • mordomoja Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! 19.05.08, 20:06
      poproszę dni wolne w dzień Matki, Ojca, Babci, Dziadka oraz naszego pieska zwanego Nygus.
    • Gość: Lbn Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.chello.pl 19.05.08, 20:07
      Co nie podoba się niektórym "obcym" że Polacy chcą ustalać reguły gry w swoim
      katolickim kraju??? Jak się nie podoba bliski wschód czeka:)
      • Gość: tutejszy Re: Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.chello.pl 19.05.08, 21:55
        Na bliskim wschodzie jest miejsce dla krajów wyznaniowych, takich jak "Polska według katoli".
    • Gość: mim Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: 84.38.160.* 19.05.08, 20:11
      W dupach się poprzewracało!!!
      Przecież im nie chodzi o uczczenie święta tylko o kolejny wolny dzień od pracy
      (i jeszcze jeden długi weekend).
      Fucktycznie, jesteśmy tak bogatym krajem, że możemy sobie pozwolić na wiele
      wolnych od pracy dni.

      Moja propozycja: skrócić tydzień pracy do pracującego wtorku i środy a resztę
      tygodnia będziemy odpoczywać.

      Jak szaleć - to szaleć: bogatym (krajom) wolno!

    • vomitorium1 Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! 19.05.08, 20:17
      gdy to czytam
      to przypominają się lata młode
      gdy w soboty słuchałem "radio wolna europa":
      "tu kabaret mariana hemara
      w piętnastominutowych dawkach raz na tydzień
      przy fortepianie
      jerzy kropiwnicki"
      (tylko to chyba nie ten)
    • Gość: Artek I wolne dla wszystkich solenizantów w ich imieniny IP: *.chello.pl 19.05.08, 20:18

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka