wyksztalciunio 19.05.08, 16:26 Czego ten łódzki świr jeszcze nie wymyśli.Proponuję również wolne poniedziałki.Bo polacy to naród trunkowy.A w poniedziałek łeb boli. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: chyba Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.net-partner.pl 19.05.08, 16:35 Chyba nie za to mu płacimy. Czy na pewno zajmuje się tym po godzinach? Odpowiedz Link Zgłoś
meth.p Re: Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! 19.05.08, 19:37 Jezeli sejm to poprze to ja zaczynam projekt zbierania podpisow pod zniesieniem tego swieta. A wlasciwie moze juz by zaczac, zanim bedzie za pozno, zeby poszla fama w narod ze tu nie wszyscy katolicy. Kto jest za? Mailowac. Potrzebny grafik. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qulqa Re: Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.sdl.vectranet.pl 19.05.08, 20:30 Popieram. Precz z dodatkowymi wolnymi dniami. Odpowiedz Link Zgłoś
kroliklesny Re: Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! 19.05.08, 21:05 Popieram akcje przeciwko wolnym dniom! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.toya.net.pl 19.05.08, 21:19 czy wy jesteście normalni? nie przejmujcie się pracoholizm można leczyć, w psychiatryku najlepiej. a jeśli bardzo chcecie możecie sobie pracować 24/24 przez 7dni w tygodniu ale nie macie prawa zmuszać do tego innych, a pewnie najbardziej się boicie, że nie będziecie mogli pokicać do hipermarketu po zakupy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.chello.pl 19.05.08, 21:49 Polska to kraj leni i nierobów - doceń to, że niektórym się to nie podoba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kicia Polska to kraj leni i nierobów??? IP: *.ang.sth.bostream.se 19.05.08, 22:11 To co tobie sie wlasciwie nie podoba? Swieta czy lenie i nieroby? Bo jedno z drugim ma niewiele wspolnego. Leniom i nierobom nie pomoze nawet 400 dni roboczych w roku (swiadomie napisalem 400 a nie 365). A pracowici Szwedzi maja wolne w Trzech Kroli, nie bedac katolikami ani nawet wierzacymi... Odpowiedz Link Zgłoś
tetlian Re: Polska to kraj leni i nierobów??? 19.05.08, 22:21 Jestem ateistą, ale nie mam nic przeciwko dodatkowemu wolnemu dniowi :) Odpowiedz Link Zgłoś
meth.p Re: Polska to kraj leni i nierobów??? 19.05.08, 23:07 > Jestem ateistą, ale nie mam nic przeciwko dodatkowemu wolnemu dniowi :) Tetlian nie spodziewalem sie ze jestes takim hipokryta, posty zawsze sensowne. Wolne, ale z takiego powodu??? Co to ma wspolnego z Panstwem, z Polska? Odpowiedz Link Zgłoś
chi25 Re: Polska to kraj leni i nierobów??? 20.05.08, 08:46 starczy nam juz wolnych dni - Rodacy! Mam dla was wspaniala wiadomosc! od dzis, zarzadzeniem sejmu, poniedzialki, wtorki, czwartki i piatki beda dniami wolnymi od pracy! Do pracy bedziecie przychodzic tylko we srody! - Ale jak to?? we wszystkie?? Odpowiedz Link Zgłoś
decent76 Re: Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! 20.05.08, 13:31 Nie dasz rady zebrać 100 tyś podpisów to kraj katolicki i demokratyczny większość nie musi mieć racji ale ma przewagę i tyle. a najlepsze jest to że podpisy składają głównie emeryci i renciści bo oni głównie uczęszczają do kościoła którzy i tak mają już wo0lne wszystkie dni he he he Święto tak ale wolne już nie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leo Kropiwnicki to koscielny głuptak IP: *.speed.planet.nl 19.05.08, 17:14 ?wišt i wolnych dniu w Polsce dostatek. Nie jest trudno żeby zebrać 100.000 podpisów od leni i nierobów niezależnie od tego czy chodzi 0 6 stycznia czy 10 stycznia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nikifor Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.97.rev.vline.pl 19.05.08, 17:20 Mamy w łodzi 100 tyś moherowych beretów! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: damian Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.08, 18:25 jednak Kropa jest wielki, a pod jego odwołaniem nie uzbierano tak nędznej lczny podpisów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaczo & boso Re: Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.natpool2.outside.ucf.edu 19.05.08, 20:05 Jednak Polska to jest dziwny, a nawet bardzo dziwny kraj... Odpowiedz Link Zgłoś
kain_brat_abla A do roboty p... katolickie nieroby ! 19.05.08, 19:13 Post ten wyraża opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym nastepującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ekumeniczny [...] IP: 74.12.97.* 19.05.08, 19:35 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ekumeniczny Do cenzora, Michnika i forumowych psychopatow IP: 74.12.97.* 19.05.08, 19:48 panowie i panie, my nie ingerujemy w wybor dni w ktore wy swietujecie w waszym wlasnym kraju. prosimy wiec uprzejmie nie ingerowac w nasza wiare i nie wmawiac nam ze Judasz byl "ewangelista". tej kompromitacji panie michnik nie zmyje pan zadnym mydlem. Odpowiedz Link Zgłoś
nikodem_73 Re: Do cenzora, Michnika i forumowych psychopatow 19.05.08, 20:26 Ja tam się nie do końca orientuję, ale zdaje się, że to chodzi o święto w NASZYM kraju (czyli w Polsce) nie zaś w TWOIM (czyli Kanadzie). Adres IP cię zdradza o "ekumeniczny" :> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ekumeniczny Adres IP IP: 74.12.97.* 19.05.08, 20:39 IP: 74.12.97.* Naprawde? Ktora czesc adresu? ;-)000000000000000000000000000000000 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ekumeniczny On chciec mnie przestraszyc ;-) IP: 74.12.97.* 19.05.08, 20:47 skoro jestes takim specjalista od protokolu tcp/ip to powiedz czytelnikom: 1/ jakiej klasy jest adres ktory widzisz pod moim postem? 2/ przepisz go z "dotted decimal notation" na hexa ;-))))))))))) i binary Pokaz ze niePOLAK potrafi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SV Re: On chciec mnie przestraszyc ;-) IP: *.eranet.pl 19.05.08, 21:03 Rozwazanie adresu IP bez maski nie ma sensu. Obecnie w internecie uzywa sie VLSM. Po drugie TCP/IP to nie jest protokol tylko tzw stos protokolow. Protokolem jest np TCP, UDP. Nie wymadrzaj sie wiec ekumeniczny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ekumeniczny Powiedzial co wiedzial ;-)))))))))))) IP: 74.12.97.* 19.05.08, 21:14 Cos ty, naprawde? alez to odkrycie. Hmmm ;-) masz racje, rzeczywiscie skoro Ekumeniczny napisal TCP/IP no to musi to byc stos protokolow, skoro dwa glowne sam wymienil ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO a powiedz no czytelnikom jaki protokol uzywany jest w tym "stosie" do odczytania physical address na network card? ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO a wiesz ty do czego sluzy Variable Length Subnet Masking ? ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ekumeniczny Ekumeniczny do cenzora ;-) IP: 74.12.97.* 19.05.08, 21:05 cenzorze, jak widzisz oni nie dosc ze NIC nie umieja, to jeszcze zdradzaja metody dzialania calego sytemu ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Odpowiedz Link Zgłoś
stara_twojej_starej Re: Ekumeniczny do cenzora ;-) 19.05.08, 21:21 Gość portalu: Ekumeniczny napisał(a): (...) masz nas...walone we łbie, panie technik-informatyk od siedmiu stolców. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ekumeniczny ;-))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))) IP: 74.12.97.* 19.05.08, 21:28 cenzorze, jak widzisz wasi sympatycy z takim poziomem bezspornie stanowia jentelektualna elite. mozecie byc dumni ze swoich osiagniec ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Odpowiedz Link Zgłoś
stara_twojej_starej Re: ;-))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))) 19.05.08, 21:31 Gość portalu: Ekumeniczny napisał(a): (...) stosowanie tak wielu znaków interpunkcyjnych jest oznaką niezrównoważenia psychicznego. Co w twoim wypadku doskonale się sprawdza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ekumeniczny Re: znaki interpunkcyjne i poczucie humoru IP: 74.12.97.* 19.05.08, 21:35 pewna "austriaczka" znana z "niezrownowazenia" dostala Nobla z literatury pare lat temu ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO osmiesz ich blaskiem prawdy ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Odpowiedz Link Zgłoś
stara_twojej_starej Re: znaki interpunkcyjne i poczucie humoru 19.05.08, 21:39 Gość portalu: Ekumeniczny napisał(a): (...) przydałaby się funkcja ignorowania postów pisanych przez człekopodobne istoty jak ten tutaj, ekumeniczny. O ileż przyjemniej by się czytało forum. Zrób coś z tym, Gazeto. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ekumeniczny Ekumeniczny jest wyznawca kreacjonizmu IP: 74.12.97.* 19.05.08, 21:43 Ekumeniczny jest wyznawca Katolikiem czyli zwolennikiem kreacjonizmu. ty jako wyznawca darwinizmu mozesz sobie stanac przed lustrem i zobaczyc czlekopodobnego. ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO tylko nie bierz do reki brzytwy ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO oni sie prosze panstwa najlepiej sami osmieszaja. ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaczo & boso Re: kolejny ucony z kibutza na forum ???????????? IP: *.natpool2.outside.ucf.edu 19.05.08, 20:08 Panie "Ekumeniczny"... A tak, przy okazji, czy wszyscy w domu zdrowi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kicia Re: A do roboty p... katolickie nieroby ! IP: *.ang.sth.bostream.se 19.05.08, 22:03 Nie wiesz prowokatorze co piszesz. Przykladowo Szwecja nie jest katolicka, a dzien ten jest wolny od pracy. Zajmij sie czyms innym a nie pisaniem postow na nieznane ci tematy bo rece opadaja, jak sie takie wypociny czyta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P. Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.08, 19:18 Ciekawe, czxy pan kropiwnicki i inni "świętsi od papieża" załapali, że Kościół katolicki w Polsce już ładne parę lat temu przeniósł obchody święta Trzech Króli (czyli, jaksię to prawidłowo nazywa, Uroczystości Objawienia Pańskiego) na niedzielę po 6 stycznia. Ciekawe zatem, co panowie tego 6. stycznia zamierzają świętować... Odpowiedz Link Zgłoś
piotr7777 Re: Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! 19.05.08, 19:37 > Ciekawe, czxy pan kropiwnicki i inni "świętsi od papieża" załapali, że Kościół > katolicki w Polsce już ładne parę lat temu przeniósł obchody święta Trzech Król > i (czyli, jaksię to prawidłowo nazywa, Uroczystości Objawienia Pańskiego) na ni > edzielę po 6 stycznia. Ciekawe zatem, co panowie tego 6. stycznia zamierzają św > iętować... Jesteś w dużym błędzie. 6 stycznia wciąż jest świętem nakazanym ( z obowiązkiem uczestnictwa we MSzy św.) a pierwsza niedziela po tej dacie to Niedziela Chrztu Pańskiego. Twoja igonorancja w tym zakresie poraża. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fidelxxx Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: 213.92.134.* 19.05.08, 19:18 A co na to milion mieszkających w Polsce niekatolików? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szwed w GW Re: Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.tbcn.telia.com 19.05.08, 19:23 Gość portalu: fidelxxx napisał(a): > A co na to milion mieszkających w Polsce niekatolików? Jako szwedzki luteranin ciesze sie ze 6 stycznia bedzie wolym dniem tak jak i w mojej ojczyznie , Szwecji. Nadmieniam Finlandia i Nimcy tez maja i 10 innych krajow UE. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: range Re: Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.chello.pl 19.05.08, 19:31 > Gość portalu: fidelxxx napisał(a): > > > A co na to milion mieszkających w Polsce niekatolików? > > Jako szwedzki luteranin ciesze sie ze 6 stycznia bedzie wolym dniem > tak jak i w mojej ojczyznie , Szwecji. Nadmieniam Finlandia i Nimcy > tez maja i 10 innych krajow UE. jako polski luteranin wolałbym wolny Wielki Piątek a nie 3 Króli - nie wydaje mi się żeby wieczne niechodzenie do pracy godziło się z Ewangelickim etosem pracy tyle :) przypominam że mamy wolne w święta wybitnie Rzymsko-Katolickie natomiast święto uznawane przez wszystkie kościoły chrześcijańskie za BARDZO ważne jest olewane Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szwed w GW Re: Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.tbcn.telia.com 19.05.08, 20:01 Pomalutku , pomalutki , zrobi sie wolny Wielki Piatek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaczo & boso Re: Polska dniami swiatecznymi stoi? IP: *.natpool2.outside.ucf.edu 19.05.08, 20:12 "Pomalutku , pomalutki , zrobi sie wolny Wielki Piatek." ----------------------------------------------------------- A potem jeszcze kilka kolejnych dni wolnych od pracy??? P.S. Tak, dla uscislenia - moze ktos poda na tym forum ile dni swiatecznych w roku maja Szwedzi, Finowie, Dunczycy, itd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kacha Re: Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.ols.vectranet.pl 19.05.08, 20:48 a ja tam sie cieszę- jestem niekatoliczką i wg kalendarza juliańskiego obchodze 6 stycznia wigilię. w końcu będzie to wolny dzień, bo na prawde niektórym nie może wejść do głowy, że prawie każdy chce spędzić swoje święta z rodziną... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: toksyn Re: Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.pools.arcor-ip.net 19.05.08, 19:32 Ale w wolny poniedzialek tez by chlali i trzeba by bylo zrobic wolny wtorek. Nic nie pomoze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: El Moherro Re: Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.gdynia.mm.pl 19.05.08, 20:26 To ja proponuję, aby pracować tylko we czwartek. Pozostaje pytanie: w co który. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ahmed [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.08, 19:34 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyyyz Re: Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.adsl.inetia.pl 19.05.08, 20:59 Do Twojej wiadomości, szabas kończy się w sobotę, o zachodzie słońca. Więc po szabasie jest zawsze wolne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bz Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.siec.idealan.pl 19.05.08, 19:35 W kościele katolickim codziennie jest dzień jakiegoś świętego.Proponuję zrobić cały rok wolny.A tak w ogóle robi się nam państwo wyznaniowe, w którym nawet zakupów nie można normalnie zrobić, bo akurat wypada jakieś katolickie święto(przekonałem się o tym w zeszłą niedzielę).Niech inne religie też zbierają podpisy(np. wolne z okazji chanuka - żydzi lub kurban-bajram - muzułmanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adrian Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.08, 19:35 Jako pracodawca nie moge już na to wszystko patrzeć spokojnie.... pozdrawiam adrian Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Biesiadnik Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.08, 19:40 Mimo, że z Kropiwnickim na jednym przyjęciu w firmie zagranicznej, jedliśmy z jednej tacy, ale każdy miał swój talerz, to jednak nie popieram jego pomysłu. Odpowiedz Link Zgłoś
japolak Wolne... 19.05.08, 19:42 Zdaje się, iż w tym kraju jest podział na pracujących i świętujących... Patrzę na kalendarz i mam wrażenie, iż pół maja to święta. Można oczywiście zbierać podpisy i referenda robić, by co drugi dzień był wolny od pracy, lecz płatny. Dnie wszystkich polskich świętych i połołowa "zaprzyjaźnionych". Urodziny byłych i przyszłych prezydentów. Dzień Kobiet, Matki, Ojca, Teściowej, Ślusarza, Górnika. Urodziny i dzień śmierci "naszego" Papieża. Jubileusze każdego przegranego powstania i bitwy gdzie byliśmy "moralnymi zwycięzcami". Itd. itp. Wielkanoc katolicka i prawosławna, "święto szałasów" i Ramadan (super - to muzułmańskie święto trwa miesiąc, wprawdzie nie wolno od świtu do zachodu jeść, lecz o wódeczce Koran nie wspomina). Jeszcze tylko postraszyć Brukselę jakims naszym wetem - by dali dotacje na nasze świętowanie. Coś się przecież należy narodowi, który wydał Karola Wojtyłę, Feliksa Dzierzyńskiego, Lecha Wałęsę, tą jakąś Fąfarę, Mikołaja Kopernika, braci Kaczyńskich, Marię Skłodowską-Curie. Przepraszam - nie wszystkich wydał, choć IPN ma podejrzenia i sprawdza dalej... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jo Re: Wolne... IP: *.sptelek.com.pl 19.05.08, 19:51 to będzie doskonały symbol walki ze stalinizmem. dołożyłbym też walentynki, stalin tez ich nie obchodził zapewne... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wlodek31 Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: 193.200.133.* 19.05.08, 19:50 Proponuję aby ustawowo zmusić wszystkich Polaków do uczestnictwa w niedzielę i święta we Mszy Świętej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robol Ja chromolę robotę ! IP: *.chello.pl 19.05.08, 19:50 Chcę mieć święto Trzech Króli i macie mi płacić średniówkę jak za święto państwowe . Kropa , zasłużony towarzysz i utrwalacz władzy komunistycznej w SGPIS , oraz szef ZMS ma rację : droga do zbawienia wiecznego leży w świętowaniu i kontemplacji Pana . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.chello.pl 19.05.08, 20:05 popieram tą propozycję, nie za dużo tych świąt mamy? Kto coś jescze wymyśli Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lena Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.gdynia.mm.pl 19.05.08, 20:06 jeszce w dzien dziecka (rodzice powinnio zajac sie dziecmi) dzien matki ( mamy neich swietuja) dzien ojca(jw) dzien babci i dziadka ( trzeba sie zajac starszymi).. Odpowiedz Link Zgłoś
mordomoja Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! 19.05.08, 20:06 poproszę dni wolne w dzień Matki, Ojca, Babci, Dziadka oraz naszego pieska zwanego Nygus. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lbn Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.chello.pl 19.05.08, 20:07 Co nie podoba się niektórym "obcym" że Polacy chcą ustalać reguły gry w swoim katolickim kraju??? Jak się nie podoba bliski wschód czeka:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tutejszy Re: Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: *.chello.pl 19.05.08, 21:55 Na bliskim wschodzie jest miejsce dla krajów wyznaniowych, takich jak "Polska według katoli". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mim Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! IP: 84.38.160.* 19.05.08, 20:11 W dupach się poprzewracało!!! Przecież im nie chodzi o uczczenie święta tylko o kolejny wolny dzień od pracy (i jeszcze jeden długi weekend). Fucktycznie, jesteśmy tak bogatym krajem, że możemy sobie pozwolić na wiele wolnych od pracy dni. Moja propozycja: skrócić tydzień pracy do pracującego wtorku i środy a resztę tygodnia będziemy odpoczywać. Jak szaleć - to szaleć: bogatym (krajom) wolno! Odpowiedz Link Zgłoś
vomitorium1 Wolne w Trzech Króli? Jest 100 tys. podpisów! 19.05.08, 20:17 gdy to czytam to przypominają się lata młode gdy w soboty słuchałem "radio wolna europa": "tu kabaret mariana hemara w piętnastominutowych dawkach raz na tydzień przy fortepianie jerzy kropiwnicki" (tylko to chyba nie ten) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Artek I wolne dla wszystkich solenizantów w ich imieniny IP: *.chello.pl 19.05.08, 20:18 Odpowiedz Link Zgłoś