Forum   funkcjonariusz

funkcjonariusz

(8 wyników)
  • Witam, od niedawna pracuje w Komisji i jescze nie we wszystkim sie orietuje. Planuje zamieszkac z moja dziewczyna w Brukseli bo jak wiecie milosc na odleglosc jest dosc trudna :) Wiem ze jako malzenstwo, moje ubezpieczenie takze obejmowaloby ja. O malzenstwie myslimy ale nie chcemy jeszcze sie spieszyc. Potrzebne nam rozwiazanie wlasnie na ten miedzyczas. Moja kobietka ze wzgledu na problem jezykowy na pewno nie odrazu bedzie mogla podjac prace w Belgii stad musi to byc ubezpieczenie albo...
  • orientuje sie ile zarabia funkcjonariusz abw? (szczegolnie poczatkujacy)...
  • Do pracy w Policji jest tyś chętnych bo widziałem. Ale psy mają beznadziejny system bo na egzaminy z łowicza woj łódzkie musiałem jechać do Katowic. Po nie spanej nocy na egzaminy z wf byłem flakiem hehe. Policja chce aby jak najmniej przeszło ludzi bo wtedy mają miejsca dla swoich!!!!
  • mam wiecej kregow niz Biedziak i wiecej szarych komorek niz cala komenda glowna
  • śródtytuł: "Nie muszą pracować po godzinach", a poniżej treść, z której nijak taki pogląd nie wynika. coś wyleciało?
  • Auxiliaries w zaden sposob nie blokuja miejsc tym co pozdawali. Kazda instytucja musi zatrudniac i tych i tych i sa tego okreslone zasady. To prawda ze z roku na rok budzet na Aux bedzie coraz mniejszy ale z kolei ludzie poprzechodza na Agent contractuel. Nie panikujcie ludzie bo nabor jest stopniowy. Jakas ciaglosc pracy musi byc.
  • Czy funkcjonariusz A i B, w Brukseli i w Luksemburgu dostaje paszport dyplomatyczny, bez względu na specjalizacje? Czy dostaje rejestracje CD? Jakie jeszcze szczegolne atrakcje czekaja na pracownikow, poza szkola i przedszkolem dla dzieci?
  • CAST 27 : Notice to candidates who sat their competence test in multiple-choice form on 14th December 2007 - the results for candidates in Function Groups I, II, and III are now available in their EPSO profiles. - the results for candidates in Function Group IV will be made available in mid-February.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?