16.09.03, 19:42
czy ktoś sie orienyuje, gdzie można kupić kostkę rubika? poszukuję jej
bezskutecznie już od dłuższego czasu...
Obserwuj wątek
    • al-ki Re: ? 16.09.03, 19:45

      Może w sklepie z zabawkami dla dzieci?
      • saralee Re: ? 16.09.03, 19:50
        no właśnie nic z tego :( chyba teraz już nie są w modzie takie zabawki...
        • unikorn Re: ? 16.09.03, 19:53
          Kiedyś można było nabyć conieco z takiego "asortymentu" u handlarzy
          (głównie "u Ruskich" ;)) na rynkach i bazarach... Ale teraz nie mam pojęcia.
    • teufel Re: ? 16.09.03, 19:58
      U "Rusków" na Bałuckim. Jutro zobaczę w przejściu podziemnym na Widzewie.
      • saralee Re: ? 16.09.03, 20:00
        oj byłabym wdzięczna bardzo :)
        • Gość: amrita wiesz gdzie jest ul Felińskiego?/ nt IP: *.pai.net.pl / *.pai.net.pl 16.09.03, 20:20
        • Gość: teufel Re: ? IP: *.toya.net.pl 17.09.03, 21:50
          Nie było kostki, ale zobaczę w innych sklepach.
    • marjory_m Re: ? 16.09.03, 20:41
      kiosk na dworcu fabrycznym
    • zamek Re: ? 16.09.03, 23:21
      Ojej, jakbyś napisała na początku sierpnia, to bym Ci sprezentował własną w
      stanie idealnym. Niestety, już jej nie mam :(
    • michael00 Re: ? 17.09.03, 00:43
      saralee napisała:

      > czy ktoś sie orienyuje, gdzie można kupić kostkę rubika? poszukuję jej
      > bezskutecznie już od dłuższego czasu...

      A ja rozszerzę pytanie o to, gdzie można kupić kostkę Rubika, ale taką bardziej
      orginalniejszą - tzn. taką, która się momentalnie nie rozsypie, nie porozkleja
      itp.
      Jakiś rok temu też szukałem. Były, ale właśnie takie badziewne :(
      A pamiętam, jak dziecięciem będąc miałem taką fajoską, porządną :(
      • aric666 Re: ? 17.09.03, 08:37
        I na środkowym biały kwadraciku miała napis "Cobe Rubic" i wszyscy z moich
        znajomych takowe mieli.:))
        Do tej port gdzies ją mam, ale totalnie przechodzoną.:))) Mój rekord 1m 38'.:)
        • michael00 Re: ? 17.09.03, 09:18
          aric666 napisał:

          > I na środkowym biały kwadraciku miała napis "Cobe Rubic" i wszyscy z moich
          > znajomych takowe mieli.:))

          No chyba właśnie taka :-)

          > Do tej port gdzies ją mam, ale totalnie przechodzoną.:))) Mój rekord 1m 38'.:)

          Mój czas krótszy ... ale ze śrubokrętem :-).
          • saralee Re: ? 17.09.03, 20:58
            no włąsnie wiem, gdzie jest felińskiego - czyżby tam??
            • Gość: amrita Re: ? IP: *.pai.net.pl / *.pai.net.pl 17.09.03, 21:43
              włąśnie tam

              byłam w papierniczym (przy anczyca) z kuzynkiem, młode zobaczyło kostkę rubika
              i bardzo chciało kupić
              cena ok. 8 zł

              mieszkasz gdzieś w pobliżu??
              :))))))
              • saralee Re: ? 18.09.03, 19:19
                niestety mieszkam w przeciwnym kieunku, ale kiedyś niedaleko pracowałam - na
                śląskiej :) pozdrawiam!
                • Gość: arita Re: ? IP: *.pai.net.pl / *.pai.net.pl 18.09.03, 19:22
                  to koło mnie :)
                  gdybyś tą kostkę kupila tam na Felińskiego to daj znak:)
                  zresztą jutrotam mogę iść i zobaccze czy jeszcze są:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka