saralee 16.09.03, 19:42 czy ktoś sie orienyuje, gdzie można kupić kostkę rubika? poszukuję jej bezskutecznie już od dłuższego czasu... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
saralee Re: ? 16.09.03, 19:50 no właśnie nic z tego :( chyba teraz już nie są w modzie takie zabawki... Odpowiedz Link Zgłoś
unikorn Re: ? 16.09.03, 19:53 Kiedyś można było nabyć conieco z takiego "asortymentu" u handlarzy (głównie "u Ruskich" ;)) na rynkach i bazarach... Ale teraz nie mam pojęcia. Odpowiedz Link Zgłoś
teufel Re: ? 16.09.03, 19:58 U "Rusków" na Bałuckim. Jutro zobaczę w przejściu podziemnym na Widzewie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: amrita wiesz gdzie jest ul Felińskiego?/ nt IP: *.pai.net.pl / *.pai.net.pl 16.09.03, 20:20 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: teufel Re: ? IP: *.toya.net.pl 17.09.03, 21:50 Nie było kostki, ale zobaczę w innych sklepach. Odpowiedz Link Zgłoś
zamek Re: ? 16.09.03, 23:21 Ojej, jakbyś napisała na początku sierpnia, to bym Ci sprezentował własną w stanie idealnym. Niestety, już jej nie mam :( Odpowiedz Link Zgłoś
michael00 Re: ? 17.09.03, 00:43 saralee napisała: > czy ktoś sie orienyuje, gdzie można kupić kostkę rubika? poszukuję jej > bezskutecznie już od dłuższego czasu... A ja rozszerzę pytanie o to, gdzie można kupić kostkę Rubika, ale taką bardziej orginalniejszą - tzn. taką, która się momentalnie nie rozsypie, nie porozkleja itp. Jakiś rok temu też szukałem. Były, ale właśnie takie badziewne :( A pamiętam, jak dziecięciem będąc miałem taką fajoską, porządną :( Odpowiedz Link Zgłoś
aric666 Re: ? 17.09.03, 08:37 I na środkowym biały kwadraciku miała napis "Cobe Rubic" i wszyscy z moich znajomych takowe mieli.:)) Do tej port gdzies ją mam, ale totalnie przechodzoną.:))) Mój rekord 1m 38'.:) Odpowiedz Link Zgłoś
michael00 Re: ? 17.09.03, 09:18 aric666 napisał: > I na środkowym biały kwadraciku miała napis "Cobe Rubic" i wszyscy z moich > znajomych takowe mieli.:)) No chyba właśnie taka :-) > Do tej port gdzies ją mam, ale totalnie przechodzoną.:))) Mój rekord 1m 38'.:) Mój czas krótszy ... ale ze śrubokrętem :-). Odpowiedz Link Zgłoś
saralee Re: ? 17.09.03, 20:58 no włąsnie wiem, gdzie jest felińskiego - czyżby tam?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: amrita Re: ? IP: *.pai.net.pl / *.pai.net.pl 17.09.03, 21:43 włąśnie tam byłam w papierniczym (przy anczyca) z kuzynkiem, młode zobaczyło kostkę rubika i bardzo chciało kupić cena ok. 8 zł mieszkasz gdzieś w pobliżu?? :)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
saralee Re: ? 18.09.03, 19:19 niestety mieszkam w przeciwnym kieunku, ale kiedyś niedaleko pracowałam - na śląskiej :) pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arita Re: ? IP: *.pai.net.pl / *.pai.net.pl 18.09.03, 19:22 to koło mnie :) gdybyś tą kostkę kupila tam na Felińskiego to daj znak:) zresztą jutrotam mogę iść i zobaccze czy jeszcze są:) Odpowiedz Link Zgłoś