Gość: master of pryczek IP: *.toya.net.pl 03.08.08, 18:58 Nedzne pomyje z pilsudkiego fartem wygraly,ale i tak powrot do wyzszej klasy,tam gdzie gra ełksa zajmie im minimum 3 lata,pozdro dla podmiejskich! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Zajcew Re: Widzew wygrał z Motorem, ale... IP: *.chello.pl 03.08.08, 19:20 Oczywiście Pan redaktor nie raczył napisać jak na początku meczu zachowali się bandyci mieniący się kibicami Widzewa. Bo przecież bandyci przychodzą tylko na Al. Unii 2... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Widzewa z PT Widzew wygrał z Motorem, ale... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.08, 19:37 17.52. O tej godzinie w łódzkiej GW ukazuje się relacja z meczu,który odbył się 24 godziny temu. To się nazywa dziennikarska robota. Wstyd! Kochani weźcie się do roboty. Nie może być tak, abym relacje z meczu czytał w sobotę, w lubelskim wydaniu GW. A dlaczego nic nie napisaliście o stadionowych bandytach? Czyżby to byli wasi znajomi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: Widzew wygrał z Motorem, ale... IP: *.toya.net.pl 03.08.08, 20:16 Bardzo dobry artykuł.Czekamy na środkowego pomocnika.Pan już wie kto to będzie.W bramce Mielcarz,do obrony Pan nie wnosi zastrzeżeń,pomoc,plus nowy, o którym jeszcze nie wiemy,atak,za,marotańczyka,Robak.Skład na następny mecz już znamy.Może,teraz troche o widzewskich kibicach,Oni są naj........,prosze dopisać co Pan uważa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehe Re: Widzew wygrał z Motorem, ale... IP: *.chello.pl 03.08.08, 23:42 irasiad cicho tam ! derdzik dopiero wypuszczon z dołka co na nim siedział za prowadzenie dopingu na wyjeździe...a poza tym podłódzkie doniesienia z odelgłego zaplecza ekstraklasy mają niski impakt faktor... no cóż ludzie w łodzi chcą czytać o łódzkim klubie ...co innego w pitrkowie jak widać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: normalny_kibic Znów zadymy kiboli: Horror na trybunach w Lublinie IP: 195.69.83.* 03.08.08, 21:01 Podczas pierwszoligowego meczu Motor - Widzew kilka osób na trybunach pobito do nieprzytomności. Hordy bandytów bezkarnie ganiały się po stadionie. Organizator meczu i policja uważają, że nic wielkiego się nie wydarzyło. Do Lublina przyjechało ok. 500 fanów z Łodzi. Było ich tak dużo, że funkcjonariusze nie byli w stanie otoczyć ich szczelnym kordonem i już zanim weszli na trybuny, doszło do krótkiego starcia z kibolami Motoru. W 4. min gry wybuchła zadyma na całego. Bandyci w barwach obu klubów ruszyli na siebie. Na koronie stadionu doszło do bitwy. Łodzianie bez problemu sforsowali wysoki płot, który oddzielał ich sektor. Sędzia przerwał mecz, po czym cały stadion patrzył, jak obie strony nawzajem się katują. Na filmie w internecie wyraźnie widać, że niektórzy ciężko pobici leżą bez ruchu na ławkach. Co najmniej w kilku przypadkach wieloosobowe hordy kiboli dopadały fanów przeciwnego zespołu i dosłownie ich masakrowały pięściami, nogami i czymś w rodzaju długich kijów. Bijatyka trwała prawie pięć minut. W tym czasie ochrona wynajęta przez Motor nie interweniowała. Nie było też widać ani jednego policjanta. Gdy funkcjonariusze wkroczyli na trybuny, wystarczyła jedna salwa z broni gładkolufowej, by bandyci w szalikach się rozpierzchli. - Możemy interweniować jedynie na prośbę organizatora meczu - tłumaczy Magdalena Jędrejek z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Pytana o wydarzenia przez dziennikarzy bezpośrednio po meczu określiła bijatykę "drobnym incydentem". Mimo że wystarczyło, by policja tylko weszła na trybuny, a bandyci sami wpadli jej w ręce, okazuje się, że nikogo nie zatrzymano! - Analizujemy materiał filmowy - wykręca się Jędrejek. - Prosiliśmy policję, aby była obecna na stadionie od początku meczu - twierdzi Andrzej Szwabe, rzecznik prasowy Motoru. Uważa też, że PZPN nie zamknie stadionu. - Nic wielkiego się nie wydarzyło. Nikt nie wbiegł na boisko - bagatelizuje, mimo że to w Lublinie recydywa. We wrześniu zeszłego roku w czasie spotkania Motoru z Lechią Gdańsk bandyci urządzili sobie bitwę na boisku, przerywając mecz. Po tych wydarzeniach PZPN ukarał Motor zakazem rozgrywania meczów na własnym stadionie z udziałem publiczności. www.sport.pl/pilka/1,65063,5550600,Znow_zadymy_kiboli__Horror_na_trybunach_w_Lublinie.html Odpowiedz Link Zgłoś
motyliano1983 a zachowanie kibiców widzewa where ??!! 03.08.08, 21:29 gazeta wybiórcza oddział łódź, znów utajnia wybryki swoich pupilków, no tak przecież ładnie kopać nie przytomnego i go okradać !!!!! wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,5550483,Horror_na_trybunach__Policja___drobny_incydent_.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: master of pryczek Widzew wygrał z Motorem, ale... IP: *.toya.net.pl 03.08.08, 22:01 Dobrze ze to bydlo nie ma wstepu do ekstraklasy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sea Re: Widzew wygrał z Motorem, ale... IP: *.toya.net.pl 03.08.08, 22:14 bydlo to Cie zrobilo!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciekawe Ciekawe czy pan Derdzik i Walczyk z takim samym... IP: *.4web.pl 03.08.08, 23:10 Ciekawe czy pan Derdzik i Walczyk z takim samym zapałem jak w przypadku ŁKSu, będą płodzić teksty piętnujące zachowanie kibiców ich ulubionego klubu? sport.wp.pl/wid,10217062,kat,1742,title,1-liga-Widzew-pokonal-Motor,wiadomosc.html?ticaid=165cf Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obiektywny Widzew wygrał z Motorem, ale... IP: 195.117.116.* 04.08.08, 16:05 i kto tu ma kompleksy??? artykul o widzewie a wpisow wiecej lkaesiekow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: widzew do MISTER PYPEĆ IP: 195.117.116.* 04.08.08, 16:09 chyba pomyliles fora!!! ciekawe czy na " swoim" forum jestes taki aktywny prostaku!!! przeczytaj co wpisales a bedziesz mial odpowiedz jak bardzo jestes inaczej inteligentny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fulko de lorsz zakład IP: *.range86-166.btcentralplus.com 04.08.08, 21:58 kto się założy że pod artykułem opisującym pierwszy mecz eŁKSy będzie mniej (nie licząc tych w stylu "idźcie wsioki pisać o swoim fidzewie*") wpisów najrodowitrzych niż pod tym tutaj! */pisownia rodowitych bez zębów niezdolnych do wyartykułowania głoski wu na początku wyrazu WIDZEW Odpowiedz Link Zgłoś