Dodaj do ulubionych

Widzew wygrał z Motorem, ale...

IP: *.toya.net.pl 03.08.08, 18:58
Nedzne pomyje z pilsudkiego fartem wygraly,ale i tak powrot do
wyzszej klasy,tam gdzie gra ełksa zajmie im minimum 3 lata,pozdro
dla podmiejskich!
Obserwuj wątek
    • Gość: Zajcew Re: Widzew wygrał z Motorem, ale... IP: *.chello.pl 03.08.08, 19:20
      Oczywiście Pan redaktor nie raczył napisać jak na początku meczu zachowali się
      bandyci mieniący się kibicami Widzewa. Bo przecież bandyci przychodzą tylko na
      Al. Unii 2...
    • Gość: kibic Widzewa z PT Widzew wygrał z Motorem, ale... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.08, 19:37
      17.52. O tej godzinie w łódzkiej GW ukazuje się relacja z
      meczu,który odbył się 24 godziny temu. To się nazywa dziennikarska
      robota. Wstyd! Kochani weźcie się do roboty. Nie może być tak, abym
      relacje z meczu czytał w sobotę, w lubelskim wydaniu GW. A dlaczego
      nic nie napisaliście o stadionowych bandytach? Czyżby to byli wasi
      znajomi?
      • Gość: kibic Re: Widzew wygrał z Motorem, ale... IP: *.toya.net.pl 03.08.08, 20:16
        Bardzo dobry artykuł.Czekamy na środkowego pomocnika.Pan już wie kto
        to będzie.W bramce Mielcarz,do obrony Pan nie wnosi
        zastrzeżeń,pomoc,plus nowy, o którym jeszcze nie
        wiemy,atak,za,marotańczyka,Robak.Skład na następny mecz już
        znamy.Może,teraz troche o widzewskich kibicach,Oni są
        naj........,prosze dopisać co Pan uważa
      • Gość: hehe Re: Widzew wygrał z Motorem, ale... IP: *.chello.pl 03.08.08, 23:42
        irasiad cicho tam ! derdzik dopiero wypuszczon z dołka co na nim
        siedział za prowadzenie dopingu na wyjeździe...a poza tym podłódzkie
        doniesienia z odelgłego zaplecza ekstraklasy mają niski impakt
        faktor... no cóż ludzie w łodzi chcą czytać o łódzkim klubie ...co
        innego w pitrkowie jak widać
    • Gość: normalny_kibic Znów zadymy kiboli: Horror na trybunach w Lublinie IP: 195.69.83.* 03.08.08, 21:01
      Podczas pierwszoligowego meczu Motor - Widzew kilka osób na
      trybunach pobito do nieprzytomności. Hordy bandytów bezkarnie
      ganiały się po stadionie. Organizator meczu i policja uważają, że
      nic wielkiego się nie wydarzyło.
      Do Lublina przyjechało ok. 500 fanów z Łodzi. Było ich tak dużo, że
      funkcjonariusze nie byli w stanie otoczyć ich szczelnym kordonem i
      już zanim weszli na trybuny, doszło do krótkiego starcia z kibolami
      Motoru. W 4. min gry wybuchła zadyma na całego. Bandyci w barwach
      obu klubów ruszyli na siebie. Na koronie stadionu doszło do bitwy.
      Łodzianie bez problemu sforsowali wysoki płot, który oddzielał ich
      sektor. Sędzia przerwał mecz, po czym cały stadion patrzył, jak obie
      strony nawzajem się katują. Na filmie w internecie wyraźnie widać,
      że niektórzy ciężko pobici leżą bez ruchu na ławkach. Co najmniej w
      kilku przypadkach wieloosobowe hordy kiboli dopadały fanów
      przeciwnego zespołu i dosłownie ich masakrowały pięściami, nogami i
      czymś w rodzaju długich kijów.

      Bijatyka trwała prawie pięć minut. W tym czasie ochrona wynajęta
      przez Motor nie interweniowała. Nie było też widać ani jednego
      policjanta. Gdy funkcjonariusze wkroczyli na trybuny, wystarczyła
      jedna salwa z broni gładkolufowej, by bandyci w szalikach się
      rozpierzchli.

      - Możemy interweniować jedynie na prośbę organizatora meczu -
      tłumaczy Magdalena Jędrejek z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.
      Pytana o wydarzenia przez dziennikarzy bezpośrednio po meczu
      określiła bijatykę "drobnym incydentem". Mimo że wystarczyło, by
      policja tylko weszła na trybuny, a bandyci sami wpadli jej w ręce,
      okazuje się, że nikogo nie zatrzymano! - Analizujemy materiał
      filmowy - wykręca się Jędrejek.

      - Prosiliśmy policję, aby była obecna na stadionie od początku
      meczu - twierdzi Andrzej Szwabe, rzecznik prasowy Motoru. Uważa też,
      że PZPN nie zamknie stadionu. - Nic wielkiego się nie wydarzyło.
      Nikt nie wbiegł na boisko - bagatelizuje, mimo że to w Lublinie
      recydywa. We wrześniu zeszłego roku w czasie spotkania Motoru z
      Lechią Gdańsk bandyci urządzili sobie bitwę na boisku, przerywając
      mecz. Po tych wydarzeniach PZPN ukarał Motor zakazem rozgrywania
      meczów na własnym stadionie z udziałem publiczności.

      www.sport.pl/pilka/1,65063,5550600,Znow_zadymy_kiboli__Horror_na_trybunach_w_Lublinie.html
    • motyliano1983 a zachowanie kibiców widzewa where ??!! 03.08.08, 21:29
      gazeta wybiórcza oddział łódź, znów utajnia wybryki swoich pupilków, no tak
      przecież ładnie kopać nie przytomnego i go okradać !!!!!
      wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,5550483,Horror_na_trybunach__Policja___drobny_incydent_.html
    • Gość: master of pryczek Widzew wygrał z Motorem, ale... IP: *.toya.net.pl 03.08.08, 22:01
      Dobrze ze to bydlo nie ma wstepu do ekstraklasy!!!
      • Gość: sea Re: Widzew wygrał z Motorem, ale... IP: *.toya.net.pl 03.08.08, 22:14
        bydlo to Cie zrobilo!!!
    • Gość: ciekawe Ciekawe czy pan Derdzik i Walczyk z takim samym... IP: *.4web.pl 03.08.08, 23:10
      Ciekawe czy pan Derdzik i Walczyk z takim samym zapałem jak w przypadku ŁKSu,
      będą płodzić teksty piętnujące zachowanie kibiców ich ulubionego klubu?
      sport.wp.pl/wid,10217062,kat,1742,title,1-liga-Widzew-pokonal-Motor,wiadomosc.html?ticaid=165cf
    • Gość: obiektywny Widzew wygrał z Motorem, ale... IP: 195.117.116.* 04.08.08, 16:05
      i kto tu ma kompleksy??? artykul o widzewie a wpisow wiecej lkaesiekow
    • Gość: widzew do MISTER PYPEĆ IP: 195.117.116.* 04.08.08, 16:09
      chyba pomyliles fora!!! ciekawe czy na " swoim" forum jestes taki aktywny
      prostaku!!! przeczytaj co wpisales a bedziesz mial odpowiedz jak bardzo jestes
      inaczej inteligentny
    • Gość: fulko de lorsz zakład IP: *.range86-166.btcentralplus.com 04.08.08, 21:58
      kto się założy że pod artykułem opisującym pierwszy mecz eŁKSy będzie mniej (nie
      licząc tych w stylu "idźcie wsioki pisać o swoim fidzewie*") wpisów
      najrodowitrzych niż pod tym tutaj!

      */pisownia rodowitych bez zębów niezdolnych do wyartykułowania głoski wu na
      początku wyrazu WIDZEW
      • Gość: lublinianka Re: zakład IP: 213.77.15.* 05.08.08, 19:14
        a jaka nagroda?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka