Dodaj do ulubionych

Uniżona prośba

24.09.08, 12:26
Zwracam się z wielce uprzejmą prośbą o wyjaśnienie, z jakiego powodu z FŁ na
FO został "przeniesiony" ten oto wątek:
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=85084446
oraz kto był sprawcą owego transportu.
Uprzejmie dziękuję.
Nie wątpię, iż będzie to informacja rychła i wyczerpująca.
Obserwuj wątek
    • markus.kembi Re: Uniżona prośba 24.09.08, 13:15
      Służę uprzejmie:

      forum.gazeta.pl/forum/0,62499,2476645.html
      • trooly Re: Uniżona prośba 24.09.08, 13:22
        Prawdziwa masakra. Proponować coś do pałaszowania, hę.
      • big_news Re: Uniżona prośba 24.09.08, 13:24
        Uprzejmie dziękuję.
        Mimo to liczę na coś więcej niż tylko ową formułkę.
        • aaa202 na buzi od admina? 24.09.08, 13:26
          Big, przecież uwielbiasz, kiedy Cię flekują.
          • big_news Re: na buzi od admina? 24.09.08, 13:33
            Jakby to...
            Jest kłopot tego rodzaju, że jak nie ma wątku, to nie ma gdzie, a jeszcze
            bardziej _za_co_ flekować.
            • aaa202 a no właśnie, 24.09.08, 13:37
              więc buzi się należy jak nic.
              • big_news Re: a no właśnie, 24.09.08, 13:39
                Zaraz buzi.
                Wystarczy, że dowiem się, czy to kolejna robótka ormowca i czemu ma on aż tak
                przemożne wpływy.
                • trooly Re: a no właśnie, 24.09.08, 13:52
                  Bez pytań, proponuję ciasteczka z makiem. Zawsze milej, gdy żołądek
                  zaspokojony. Pałaszowanie cisteczek jest bardzo odprężające, słowo.
    • iszkariota Rozumiem rozgoryczenie 24.09.08, 14:23
      Sam bardzo często mam ochotę napisać coś, co albo w ogóle nie jest związane z
      forum łódzkim, albo bardzo luźno. Postanowiłem sobie każdorazowe przemyślenie,
      gdy tylko najdzie mnie ochota coś skrobnąć. Zwykle gdy ochłonę stwierdzam w
      duchu, że swój pomysł sam wywaliłbym na OŁ.
      Tobie też proponuję samodzielne nałożenie kagańca cenzorskiego, wreszcie
      będziesz miał na coś wpływ.
      Albo załóż blog, tam będziesz mógł używać do woli.
      • trooly Re: Rozumiem rozgoryczenie 24.09.08, 14:43
        Samodzielne nałożenie kagańca, hmm. O psia noga, wychodzi na to, że
        Bigusia traktujesz jak zwykłego psa, tak nie wypada. On ormowca
        prosił o rozjaśnienie własnych wąskich horyzontów i wytłumaczenie,
        jak krowie na granicy, czemu tylu ludzi żyje w niezrozumiałym dla
        niego opętaniu. Przyznam, że coś mi tu nie pasuje, przecież Big nie
        jest krową, a i horyzonty jego szerokie, to zauważalne. Nie mogę
        zrozumieć, dlaczego tak się nadyma, przecież ma to co chciał, to o
        co walczył. Chyba że, granice zostały przez krowę (?, kim ona jest)
        przekroczone.


      • big_news Re: Rozumiem rozgoryczenie 24.09.08, 14:59
        Nie jestem pamiętliwy.
        Ale jak mi się zachce, to wspomnę ten post.
        Tobie, nie mnie.
        Wtedy, jak nie powstrzymasz oskomy i skrobniesz coś zupełnie nie związanego z
        FŁ. Już to o €, już to astronomach albo o innym IPN.
        W każdym razie okazji nie braknie.
        Aha.
        Zapewniam, że ani razu nie zaproponuję nikomu wkładania żadnych samoograniczników.
        A bloga nie chce mi się prowadzić. Umiesz to zrozumieć?
        • przyslowie Re: Rozumiem rozgoryczenie 24.09.08, 15:16
          Bigi, cuś się sondaże nie podobają, to nie czytaj ich.
          A czy to nie skandal, iż umorzono sprawę Ziobry?
          • big_news Re: Rozumiem rozgoryczenie 24.09.08, 15:29
            Problem nie w tym, czy mi się coś podoba czy nie, kłopot w mojej niemożności
            zrozumienia tego fenomenu. Zatem licząc na niezwykle światłych forumowiczów FŁ,
            oczekiwałem na iluminację mojego ciasnego umysłu. A tu, jak ostatnio zwykle,
            ktoś bierze i uniemożliwia rozjaśnienie ciemnoty.
            Co do drugiej sprawy..., to okazało się po niemal rocznym śledztwie, że rzekome
            umarlaki żyją. To było zresztą do przewidzenia, tak jak i inne rewelacje PO.
            Zastanawia mnie co innego:
            z czego były zbudowane Ziobrowe laptopy, że wyceniono je w Ćwiąkalskiej
            prokuraturze na 17 patoli. Miały srebrne klawiatury, a może brylantowe układy
            scalone? Ciekawe...
            • przyslowie Re: Rozumiem rozgoryczenie 24.09.08, 15:57
              To było do przewidzenia, że Patikoti przesyłała mu materiały tvp do
              ocenzurowania, ale on jak Zientarski nasłaniać się może amnezją,
              pomrocznością jasną lub li tylko niewiedzą.
              • big_news Re: Rozumiem rozgoryczenie 24.09.08, 16:16
                Nie ważne, że bez związku, istotne, że sobie kogoś kopnęłaś.
        • iszkariota Re: Rozumiem rozgoryczenie 24.09.08, 16:41
          W wątku o euro dopominałem się o przeforsowanie uniwersalnego symbolu Łodzi na
          rewersie, a więc związane z FŁ. Co do astronoma to fakt, nie związane, lecz
          niestety nie mam możliwości usunięcia samodzielnego.
          Żeby ten Twój wątek choć trochę pasował do FŁ pomogę Ci i wkleję następujacy tekst:
          Jerzy Kropiwnicki, prezydent Łodzi leży w szpitalu. Przyczyną hospitalizacji
          jest zasłabnięcie...
          Ostatni tydzień prezydenta był bardzo intensywny:(...) wystąpienie w Sejmie w
          sprawie projektu ustawy o przywróceniu dnia wolnego w Święto Trzech Króli, a
          potem pielgrzymka do Częstochowy. Prezydent poczuł się słabo i został zabrany do
          jednego z łódzkich szpitali.
          miasta.gazeta.pl/lodz/1,35136,5729523,Prezydent_Kropiwnicki_w_szpitalu.html
          Jednym słowem wyczerpał się ZARZĄDZANIEM MIASTEM, którego jest prezydentem:)))
          • big_news Re: Rozumiem rozgoryczenie 24.09.08, 17:04
            Doceniam Twoje szczere chęci wspomożenia mojego kiepskiego kiepałowania.
            Jednakowoż w wątek, który został już unicestwiony, nie bardzo było jak wpleść
            Jurka K. No bo ani on z PO wiele wspólnego nie ma, na Cuda pewnie też nie bardzo
            liczy. Jest jeden powód, który umożliwiłby połączenie naszego prezydenta z
            platformą O., a mianowicie jego aktualny stan zdrowia. Wiesz, ta czekająca nas
            osławiona prywatyzacja szpitali...
            Nie zrobiłem tego jednak po pierwsze z racji niewiedzy o aktualnym samopoczuciu
            Kropiwnickiego, a po drugie nie posunąłbym się do tego kroku, z racji,
            powiedzmy, humanitarnych.
            W każdym razie mam niejakie przekonanie, że pewien osobnik zadbałby tak czy siak
            o to, by wątek zbieżny ze sprawkami PO napisany przeze mnie, nie powisiał sobie
            zbyt długo na FŁ. Taki już mój i ormowca wspólny los...
            • iszkariota Re: Rozumiem rozgoryczenie 24.09.08, 17:12
              No cóż, wasze losy na forum są nierozerwalnie powiązane jak u Flipa i Flapa,
              Pata i Pataszona, Wicka i Wacka, Tońcia i Szczepcia, czy nawet Bolka i Lolka.
              A o prezydenta się nie martw, jak znam życie to pewnie hospitalizowany został w
              szpitalu MSW, ale oczywiście mogę się mylić i leży na wielosobowej sali szpitala
              na Stokach.
    • przyslowie Re: Uniżona prośba 24.09.08, 16:36
      A czy to jest jakaś święta krowa, że jej tykać nie wolno?!
      • big_news Re: Uniżona prośba 24.09.08, 16:38
        Mniemam, że idzie Ci o ormowca?
    • nefnef Re: Uniżona prośba 24.09.08, 21:51
      W tytule dodawaj „łódzki”
      Wtedy admini będą musieli inaczej spojrzeć na tekst pod innym kątem.
      • big_news Re: Uniżona prośba 24.09.08, 21:59
        Bo to prawda...
        Zresztą, tu już nawet nie o adminów idzie, tylko o pewnego zakompleksionego kola.
        • przyslowie Re: Uniżona prośba 24.09.08, 22:10
          Bigi, a Wasserman bierze te sondaże na serio i z nich tłumaczy?
          • big_news Re: Uniżona prośba 24.09.08, 22:11
            Myślę, że bierze je równie serio co inni politycy.
            • przyslowie Re: Uniżona prośba 24.09.08, 22:30
              Bigusiu, ale w innych sprawach potrafisz być dla mnie Prorokiem. Ale
              to nie ma żadnego związku z PiSem.
              • przyslowie Re: Uniżona prośba 24.09.08, 22:31
                Bigusiu, nie potrafisz prorokować jedynie w sprawach PiSu.
                • big_news Re: Uniżona prośba 24.09.08, 22:36
                  E tam.
                  W ogóle nie potrafię prorokować, ani nawet wyprzedzać wydarzeń.
                  Gdybym posiadł tylko w minimalnym stopniu tę umiejętność, już dawno byłbym...,
                  no, w każdym razie bardziej majętny niż jestem (chociaż się nie skarżę, nic a nic);)
    • Gość: leslaw_m Re: Uniżona prośba IP: *.lodz.msk.pl 24.09.08, 23:32
      nie wypada komentowac takich zachowań, bo to pospolite CHAMSTWO
      • big_news Re: Uniżona prośba 24.09.08, 23:47
        E tam.
        Podobno teraz to jest w dobrym tonie;)
    • szprota Re: Uniżona prośba 25.09.08, 00:06
      Laboga, tak mi się jakoś klikło ;)

      Żartuję. Wiem, że nie ja. Wiem, że nie ma jak przywrócić. Może warto jednak z tego forum przy takich
      tematach korzystać?
      Tłumaczyć się w każdym razie z tego nie będę.
      • big_news Re: Uniżona prośba 25.09.08, 10:21
        Byłem dziwnie spokojny, że to nie Twoja robota
        Dzięki za utwierdzenie mnie w tym błogostanie;)
      • Gość: Uważny Ja tu widzę niezły burdel... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.08, 12:09
        Ot, przewrotność moderatora. Niby pisze, że nie będzie się
        tłumaczyć, ale chwilę wcześniej zaznacza, że to nie on...
        Człowieku, jeżeli zgodziłeś się być tu moderatorem, to musisz brać
        odpowiedzialność za wszystkie decyzje administracyjne. Także za te,
        które podjął inny moderator. Twoje sformułowanie "wiem, że nie ja"
        jest kompromitujące. To takie mrugnięcie okiem do twórcy wątku, że
        tak naprawdę to trzymasz z nim i nie zgadzasz się z tymi, których
        sam reprezentujesz. A to się fachowo nazywa schizofrenia.
        Powtarzam - jeżeli jesteś moderatorem z własnej woli, to także Ty
        usunąłeś ten wątek. A jeżeli nie zgadzasz się z tą decyzją -
        zrezygnuj z bycia moderatorem. To naprawdę bardzo proste.
    • cassani [...] 25.09.08, 12:16
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • big_news Re: wciąż wiem to samo 25.09.08, 12:21
        Aleś Ty infantylny!
        Chłopaku, podbierz dziecku łopatkę oraz szpadelek i pędem do piaskownicy!
      • szprota Re: wciąż wiem to samo 25.09.08, 12:24
        Kasza, odrobinę kultury poproszę.
        • cassani Re: wciąż wiem to samo 25.09.08, 12:25
          o. juz za późno. można mnie wykasować. już nie będę dyskutował w tej
          sprawie. prsiłbym ewentualnie o więcej zdecydowania w cięciu
          idiotycznych wątków na ten sam temat.
          sorry.
          • szprota Re: wciąż wiem to samo 25.09.08, 12:28
            A nie, nie, mój drogi. Temat nie do końca zbieżny z tematem forum to jedno, a
            jechanie po debilach i ZOMOwcach to drugie. Mam nadzieję, że widzisz różnicę.
            • big_news Drobny wtręt jeno 25.09.08, 12:30
              O ormowcach było jakby;)
              • cassani Re: Drobny wtręt jeno 25.09.08, 12:34
                nie podniejcaj się. już po temacie.
                • big_news Re: Drobny wtręt jeno 25.09.08, 12:35
                  Kto tu się rzeczywiście podnieca, to widać po nerwowych rączkach...
                  • longeta Re: Drobny wtręt jeno 25.09.08, 12:36
                    big_news napisał:

                    > Kto tu się rzeczywiście podnieca, to widać po nerwowych rączkach...

                    które na dodatek grzebią w koszu...a miało być tak zielono i ładnie;-)
                    • big_news Re: Drobny wtręt jeno 25.09.08, 12:38
                      Grzebią w koszu...
                      I to najlepiej charakteryzuje tego pana;)
              • szprota Re: Drobny wtręt jeno 25.09.08, 12:36
                Jeden pies jak dla mnie.
                EOT.
                • big_news Re: Drobny wtręt jeno 25.09.08, 12:40
                  Znów się muszę zgodzić.
                  Nie rozumiem tylko, czemu ten EOT?
                  Taka fajna wymiana się rodzi:)
            • cassani Re: wciąż wiem to samo 25.09.08, 12:32
              widzę szproto szanowno. i nie komentuję.
              PA!
        • longeta Re: wciąż wiem to samo 25.09.08, 12:27
          szprota napisała:

          > Kasza, odrobinę kultury poproszę.

          eee,przesadzasz i za dużo wymagasz
          nie POdoła wyzwaniu:-)
          • szprota Re: wciąż wiem to samo 25.09.08, 12:29
            Podoła. Przecież grzecznie proszę :)
            • longeta Re: wciąż wiem to samo 25.09.08, 12:33
              szprota napisała:

              > Podoła. Przecież grzecznie proszę :)

              Tak samo mówiłem i pisałem do much cukrówek...bez rezultatu,skończyło się na
              pacce na insekty
    • saylen Re: Uniżona prośba 25.09.08, 17:34
      no wąt wyleciał bigi żeby cię uwiarygodnić w oczach czytelników forum, a że był
      głupi to swoją drogą, pozdrów kolegium redakcyjne ode mnie, pewnie im mnie
      bardzo hehe brakuje, bo widzę że pomysły głupie i głupsze tylko

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka