big_news
24.09.08, 12:26
Zwracam się z wielce uprzejmą prośbą o wyjaśnienie, z jakiego powodu z FŁ na
FO został "przeniesiony" ten oto wątek:
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=85084446
oraz kto był sprawcą owego transportu.
Uprzejmie dziękuję.
Nie wątpię, iż będzie to informacja rychła i wyczerpująca.