Dodaj do ulubionych

FORUMOWE SPOTKANIE

    • ixtlilto (tymczasowa summa) 24.10.03, 22:24
      Pomysł by kaz : wycieczka krajoznawcza autokarem po Łodzi

      Autokar: zalatwiony przez pomysłodawcę

      Przewodnicy: forumowicze (Dzekil, HuBar, Geograf, Jasam... kto jeszcze?)

      Termin zaproponowany, pierwszy: 9.11 godzina 10:00
      Termin zaproponowany, drugi: 15/ 16.11 (wiecej osób za tym terminem)

      W wątku, pozytywnie o pomyśle wypodwiedzieli się:
      barracuda, kirka, dzekil, batruch, blenda, b00g13, maclorcan, HuBar, jeżyk,
      teufel, ewciaa, Jypli, aric, zoe04, keridwen, jasam, vladip, kropka, maruda,
      hanya, mewaa, ixtlilto (22 osoby)

      Problemy z dotarciem zasygnalizowali:
      jeżyk- pozwolenie od rodziców, w zależności od godziny wycieczki;
      hanya, mewaa- dojazd.

      • uerbe Re: (tymczasowa summa) 28.10.03, 13:40
        Hmmm... kusząca propozycja - dołączam się, jeśli oczywiście można. Pasują mi
        oba terminy.

        Pozdrawiam,
    • Gość: kaz Re: FORUMOWE SPOTKANIE. IP: *.toya.net.pl 25.10.03, 19:26
      Drodzy Forumowicze,dla mnie najlepszy termin to 09 listopada, ale mogę
      dostosować się do 15 listopada, 16 odpada zupełnie. Mam wielką prośbę
      napiszcie konkretnie komu jaki termin odpowiada i wtedy ostatecznie wybierzemy
      dzień pasujący większości.
      Serdecznie pozdrawiam.kaz.
      • ixtlilto 15 listpada /notxt/ 25.10.03, 19:31

        • Gość: kaz Re: 15 listpada /notxt/ IP: *.toya.net.pl 25.10.03, 19:36
          Cieszę się jestes pierwsza na liście :-))))) otrzymasz miejsce nr 1.
          Pozdrawiam kaz.
      • keltoi Szczerze wątpię..:( 25.10.03, 19:37
        Ja się w ogóle nie pokażę. Mam kilka występów, egzaminy, Samhein...raczej nie
        dam rady, ponad cały poprzedni tydzień miałam próby, koncert, imprezy związane
        z tym wszytskim...muszę się wyspać i douczyć.
      • dzekil Re: FORUMOWE SPOTKANIE. 25.10.03, 20:20
        Zdecydowanie 15 listopada. No chyba, że tego 9 popołudniu... Bo od rana mam zajęcia.

        Pozdrawiam!
        Dżekil <><
      • adamco 15 25.10.03, 20:30
        Chyba jednak 15. 9 to niedziela więc wiadomo że nie będzie można zbyt długo
        siedzieć.
      • hanya jeśli już to 15-ego (bez ciągu dalszego w treści;) 25.10.03, 20:42
      • Gość: Maruda Na dziś oba terminy są dla mnie ok. /nt/ IP: *.tvsat364.lodz.pl 25.10.03, 21:53
      • Gość: fleurette Re: FORUMOWE SPOTKANIE. IP: 81.219.160.* 25.10.03, 22:40
        dla mnie na dizeń dzisiejszy obojętne:)
      • Gość: teufel Re: FORUMOWE SPOTKANIE. IP: *.toya.net.pl 25.10.03, 23:26
        QQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQrde. W sobotę 15.11 odrabiam lekcje
        z 10.11. Lekcje mam do 13.45 więc najwcześniej o 15.30 - 16.
        • teufel Re: FORUMOWE SPOTKANIE. 26.10.03, 00:12
          To ja to pisałem, ale zapomniałem się zalogować wrrrrrrrrrr.
      • Gość: blenda Re: FORUMOWE SPOTKANIE. IP: *.lodz-piaski.sdi.tpnet.pl 26.10.03, 12:00
        Wydaje mi sie, że 9 jest dosc dobrym pomyslem poniewaz duza czesc osob ma
        wolne 10 i 11.
      • hubar Re: FORUMOWE SPOTKANIE. 26.10.03, 21:01
        Ja optuję za 15. Mam czas dopiero po 20, więc będę uczestniczył w drugiej
        części spotkania, ale to i tak lepiej od 8 listopada, kiedy to nie ma mnie
        nawet w Łodzi.
      • kirka1 15:))))))) 26.10.03, 21:11

      • aard Ja poproszę 15 listopada - dziewiąty odpada <nt> 27.10.03, 08:25

    • yarro Re: FORUMOWE SPOTKANIE 25.10.03, 20:35
      Optowałbym za 9., bo to jest w długim weekendzie :), ale 15 też ujdzie...
      • jasam Re: FORUMOWE SPOTKANIE 25.10.03, 20:58
        Wg dzisiejszych informacji - oba terminy są dla mnie równie dobre.
        pozdr.
    • barracuda7110 Re: FORUMOWE SPOTKANIE 25.10.03, 20:57
      mnie jest wszytko jedno. nie mam planów na obydwa dni...
      ps przydałoby się żeby było (w miarę) ciepło ;)
      • vladip Re: FORUMOWE SPOTKANIE 25.10.03, 21:23
        sobota rano u mnie odpada tak więc wolał bym 9 w niedzielę
    • maclorcan Re: FORUMOWE SPOTKANIE 25.10.03, 22:11
      Mnie jest wszystko jedno.
    • geograf Re: FORUMOWE SPOTKANIE 26.10.03, 08:25
      ja wolałbym termin 9 listopada, ale ponieważ większość che 15..niech tak będzie...
      • k_az Re: FORUMOWE SPOTKANIE 26.10.03, 22:09
        Z postów wynika, że zdecydowana większość chce 15 listopada, więc niech tak
        będzie. Mamy autobus nawet na cały dzień, tylko co z przewodnikiem?
        Pozdrawiam. kaz
        • keridwen ja wole 9 :(((((((( 26.10.03, 22:37

          • hubar Re: ja wole 9 :(((((((( 26.10.03, 22:58
            Jak zostało napisane "większość chce 15", nie oznacza to że wszyscy, ale taka
            jest demokracja.
            • keridwen wiem, wiem, ale... 26.10.03, 23:01
              15 bede mogla dopiero popoludniu... akurat w ten dzien mam praktyki z drugich
              studiow, sory....
              • hubar Re: wiem, wiem, ale... 27.10.03, 08:45
                Nie jesteś jedyna. Ja 15 nie mam czasu aż do 18, natomiast 8 wogólne mnie nie
                ma w Łodzi.
        • ixtlilto K_az oraz przewodniczy! 27.10.03, 06:57
          k_az napisał:

          > Mamy autobus nawet na cały dzień, tylko co z przewodnikiem?
          Nawet na cały? :D <wow>
          Ile jest miejsc- żeby było wiadomo ile nas tam wejdzie.

          Apel do przewodników: prosimy o zaproponowanie przykładowych tras do
          zwiedzania, żebyśmy nie krążyli 14 razy przez środek miasta.
          • k_az Re: K_az oraz przewodniczy! 27.10.03, 08:07
            ixtlilto, miejsc w autobusie mamy 50. Twoje miejsce jest z numerem 1. :-)))
            Dzięki za wsparcie.
            Pozdrawiam. kaz.
            • ixtlilto Re: K_az oraz przewodniczy! 27.10.03, 15:04
              k_az napisał:

              > [...]Twoje miejsce jest z numerem 1. :-)))
              Kierowca? :DDDDDDDDDDDDD
              • k_az Re:do ixtlilto 27.10.03, 17:36
                Kierowca ma swoje miejsce bez numeru, także pilot. Natomiast miejsce numer 1
                masz Ty ixtlilto. Zgoda? :-))))
                Pozdrawiam.kaz.
                • hubar do k_aza 27.10.03, 17:41
                  Ixik już ma dawno zarezerwowane miejsce numer 1 :-P
                  No może nie w tym konkretnie autobusie
    • b00g13 15, 9 mam zajęcia n/t 26.10.03, 22:37

      • geograf 15-tego Marjory i mnie NIE BĘDZIE (no txt) 29.10.03, 17:29

    • szprota1 Większości pasuje 15 listopada, mnie też/nt 27.10.03, 13:07

    • ixtlilto == termin == 28.10.03, 07:46
      W powyższych postach ustalony został termin: 15 listopada.


      Takie szczegóły jak trasa proszę omawiać/ proponować tutaj:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=443&w=8726014&a=8726014
      Ps. Godzina oraz miejsce wyjazdu zostanie podane później.
      • michal.ch Re: == termin == 28.10.03, 10:07
        Niech i tak będzie. To dobry termin.

        Propozycja trasy:

        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=443&w=8726014&a=8747812
        • Gość: grażka Re: == termin == IP: *.toya.net.pl 28.10.03, 10:45
          Fajnie macie :-(((
          Pogody życzę!
          • Gość: olgierd Re: == termin == IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 28.10.03, 11:30
            dopisuję się się do wycieczki
            ktoś zaproponował bronisławskiego ....
            może jednak on ??
          • hubar Re: == termin == 28.10.03, 11:41
            Gość portalu: grażka napisał(a):
            > Fajnie macie :-(((
            > Pogody życzę!
            --
            Macie? Każdy Forumowicz jeśli tylko może przyjść, to jest zaproszony.
            • Gość: grażka Re: == termin == IP: *.toya.net.pl 28.10.03, 11:43
              Ale ja akurat nie mogę - kurs mam cały dzień :-(((
              Co prawda tez fajny... I super poznanianka prowadzi...
              • hubar Re: == termin == 28.10.03, 13:25
                Ja tez nie mogę aż do 18, ale potem chętnie sie spotkam. A Ty?
                • Gość: grażka Re: == termin == IP: *.toya.net.pl 29.10.03, 00:31
                  Raczej nie dam rady - no a wieczorem, jakby to powiedzieć - ja jestem dość
                  rodzinnie uwarunkowana ;-)
                  Ale coś wymyśliłam - może będzie niespodzianka.
            • michael00 akces 28.10.03, 18:28
              hubar napisał:

              > Macie? Każdy Forumowicz jeśli tylko może przyjść, to jest zaproszony.

              O, to ja się zapisuję.
              • k_az Re: do: ixtlilto 28.10.03, 20:02
                Przesłałem numer telefonu, zadzwoń proszę.
                Pozdrawiam.kaz.
    • kropka Re: 15-ty + przewodnik 28.10.03, 13:12
      ale zaznaczam: IDEOLOGICZNIE będę gadać, na pewno nie dam się wpuścić w daty,
      nazwiska i inne takie tam.
      Biore Księży Młyn i pałac Herbsta. Wtrącanie się innych mile widziane. Ja też
      nie obiecuję, że będę milczeć, jak coś mądrego będę miała do powiedzenia :P
      • Gość: mch Re: 15-ty + przewodnik IP: 62.29.134.* 28.10.03, 13:29
        Znając Kropkę mile nas zaskoczy i nauczy się dat i nazwisk. To nie takie
        trudne. :)
        • kropka Re: 15-ty + przewodnik 28.10.03, 21:10
          w życiu Warszawy, mch. Nawet profesorowie na studiach tego nie osiagnęli :P
    • ixtlilto (k_az) odbierz pocztę z k_az@gazeta.pl! /notxt/ 28.10.03, 15:09
      • Gość: fleurette Re: (k_az) odbierz pocztę z k_az@gazeta.pl! /notx IP: 81.219.160.* 28.10.03, 20:10
        k_az tak na marginesie - kolega nioe am czasu 15-go. przykro mi.
        • k_az Re:do ffleurette 28.10.03, 20:27
          Gość portalu: fleurette napisał(a):

          > k_az tak na marginesie - kolega nioe am czasu 15-go. przykro mi.
          ---------------------------------------------------
          dzięki za starania, zapraszam Cię serdecznie 15go naq spotkanie :-)))
          kaz
    • ixtlilto ====> co już wiadomo <==== 28.10.03, 21:09
      Uwaga, uwaga:

      wycieczka odbędzie się 15 listopada (sobota)

      początek: najpóźniej o 12:00; gdyż na tę godzinę już mamy zaklepane zwiedzanie
      pałacu Herbsta.

      trasa omawiana jest tutaj:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=443&w=8726014
      Zainteresowanych zwiedzanymi obiektami, lub chcącymi zaproponować ciekawe
      miejsca do odwiedzenia proszę o wypowiedź na w/w wątku.

      Lista obecności:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=405&w=8762803
      żebyśmy wiedzieli na kogo mamy czekać. Miejsc mamy 48. Proszę o wpisywanie się
      osób które wezmą udział w wycieczce.
      • teufel Re: ====> co już wiadomo <==== 28.10.03, 21:54
        Czy mozna się dosiąść na trasie?? Np. 15.00 pod redakcją G.W.??
        • ixtlilto Re: ====> co już wiadomo <==== 28.10.03, 22:01
          Wszystko zależy od trasy.
          Jeśli już będzie ustalona, to powiemy gdzie i o kórej będziemy- tak żeby się
          móc dołączać w trakcie...
      • janior Re: ====> co już wiadomo <==== 29.10.03, 09:18
        Cały dzień zwiedzania Łodzi, nie wiem czy ja to zniosę, hehe. Jak będę
        wiedzieć na 100% czy mogę przyjechać. Powinno wyjaśnić się w najbliższych
        dniach wpisze się tam gdzie trza. Jednak ja znów musiałbym wracać w sobotę
        wieczorem, bo w niedzielę rano czeka mnie mecz (ostatni w sezonie) w lidze.
        Ponadto wycięczkę do Łodzi, ale tylko w jedno miejsce robię sobie w piątek 7
        listopada :-))) Oby z takim sukcesem jak ostatnio :-)))
        • ixtlilto Re: ====> co już wiadomo <==== 02.11.03, 11:54
          janior napisał:

          > Cały dzień zwiedzania Łodzi, nie wiem czy ja to zniosę, hehe. Jak będę
          > wiedzieć na 100% czy mogę przyjechać.
          Heeeej! Ty to musisz być! Bo jak Ciebie nie będzie to kto zrobi fotorelację?!!?
    • Gość: grazka39 Re: FORUMOWE SPOTKANIE IP: *.toya.net.pl 29.10.03, 18:17
      gratuluje pomysłu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka