ixtlilto (tymczasowa summa) 24.10.03, 22:24 Pomysł by kaz : wycieczka krajoznawcza autokarem po Łodzi Autokar: zalatwiony przez pomysłodawcę Przewodnicy: forumowicze (Dzekil, HuBar, Geograf, Jasam... kto jeszcze?) Termin zaproponowany, pierwszy: 9.11 godzina 10:00 Termin zaproponowany, drugi: 15/ 16.11 (wiecej osób za tym terminem) W wątku, pozytywnie o pomyśle wypodwiedzieli się: barracuda, kirka, dzekil, batruch, blenda, b00g13, maclorcan, HuBar, jeżyk, teufel, ewciaa, Jypli, aric, zoe04, keridwen, jasam, vladip, kropka, maruda, hanya, mewaa, ixtlilto (22 osoby) Problemy z dotarciem zasygnalizowali: jeżyk- pozwolenie od rodziców, w zależności od godziny wycieczki; hanya, mewaa- dojazd. Odpowiedz Link Zgłoś
uerbe Re: (tymczasowa summa) 28.10.03, 13:40 Hmmm... kusząca propozycja - dołączam się, jeśli oczywiście można. Pasują mi oba terminy. Pozdrawiam, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaz Re: FORUMOWE SPOTKANIE. IP: *.toya.net.pl 25.10.03, 19:26 Drodzy Forumowicze,dla mnie najlepszy termin to 09 listopada, ale mogę dostosować się do 15 listopada, 16 odpada zupełnie. Mam wielką prośbę napiszcie konkretnie komu jaki termin odpowiada i wtedy ostatecznie wybierzemy dzień pasujący większości. Serdecznie pozdrawiam.kaz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaz Re: 15 listpada /notxt/ IP: *.toya.net.pl 25.10.03, 19:36 Cieszę się jestes pierwsza na liście :-))))) otrzymasz miejsce nr 1. Pozdrawiam kaz. Odpowiedz Link Zgłoś
keltoi Szczerze wątpię..:( 25.10.03, 19:37 Ja się w ogóle nie pokażę. Mam kilka występów, egzaminy, Samhein...raczej nie dam rady, ponad cały poprzedni tydzień miałam próby, koncert, imprezy związane z tym wszytskim...muszę się wyspać i douczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
dzekil Re: FORUMOWE SPOTKANIE. 25.10.03, 20:20 Zdecydowanie 15 listopada. No chyba, że tego 9 popołudniu... Bo od rana mam zajęcia. Pozdrawiam! Dżekil <>< Odpowiedz Link Zgłoś
adamco 15 25.10.03, 20:30 Chyba jednak 15. 9 to niedziela więc wiadomo że nie będzie można zbyt długo siedzieć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maruda Na dziś oba terminy są dla mnie ok. /nt/ IP: *.tvsat364.lodz.pl 25.10.03, 21:53 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fleurette Re: FORUMOWE SPOTKANIE. IP: 81.219.160.* 25.10.03, 22:40 dla mnie na dizeń dzisiejszy obojętne:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: teufel Re: FORUMOWE SPOTKANIE. IP: *.toya.net.pl 25.10.03, 23:26 QQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQrde. W sobotę 15.11 odrabiam lekcje z 10.11. Lekcje mam do 13.45 więc najwcześniej o 15.30 - 16. Odpowiedz Link Zgłoś
teufel Re: FORUMOWE SPOTKANIE. 26.10.03, 00:12 To ja to pisałem, ale zapomniałem się zalogować wrrrrrrrrrr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blenda Re: FORUMOWE SPOTKANIE. IP: *.lodz-piaski.sdi.tpnet.pl 26.10.03, 12:00 Wydaje mi sie, że 9 jest dosc dobrym pomyslem poniewaz duza czesc osob ma wolne 10 i 11. Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: FORUMOWE SPOTKANIE. 26.10.03, 21:01 Ja optuję za 15. Mam czas dopiero po 20, więc będę uczestniczył w drugiej części spotkania, ale to i tak lepiej od 8 listopada, kiedy to nie ma mnie nawet w Łodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
yarro Re: FORUMOWE SPOTKANIE 25.10.03, 20:35 Optowałbym za 9., bo to jest w długim weekendzie :), ale 15 też ujdzie... Odpowiedz Link Zgłoś
jasam Re: FORUMOWE SPOTKANIE 25.10.03, 20:58 Wg dzisiejszych informacji - oba terminy są dla mnie równie dobre. pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
barracuda7110 Re: FORUMOWE SPOTKANIE 25.10.03, 20:57 mnie jest wszytko jedno. nie mam planów na obydwa dni... ps przydałoby się żeby było (w miarę) ciepło ;) Odpowiedz Link Zgłoś
vladip Re: FORUMOWE SPOTKANIE 25.10.03, 21:23 sobota rano u mnie odpada tak więc wolał bym 9 w niedzielę Odpowiedz Link Zgłoś
geograf Re: FORUMOWE SPOTKANIE 26.10.03, 08:25 ja wolałbym termin 9 listopada, ale ponieważ większość che 15..niech tak będzie... Odpowiedz Link Zgłoś
k_az Re: FORUMOWE SPOTKANIE 26.10.03, 22:09 Z postów wynika, że zdecydowana większość chce 15 listopada, więc niech tak będzie. Mamy autobus nawet na cały dzień, tylko co z przewodnikiem? Pozdrawiam. kaz Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: ja wole 9 :(((((((( 26.10.03, 22:58 Jak zostało napisane "większość chce 15", nie oznacza to że wszyscy, ale taka jest demokracja. Odpowiedz Link Zgłoś
keridwen wiem, wiem, ale... 26.10.03, 23:01 15 bede mogla dopiero popoludniu... akurat w ten dzien mam praktyki z drugich studiow, sory.... Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: wiem, wiem, ale... 27.10.03, 08:45 Nie jesteś jedyna. Ja 15 nie mam czasu aż do 18, natomiast 8 wogólne mnie nie ma w Łodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
ixtlilto K_az oraz przewodniczy! 27.10.03, 06:57 k_az napisał: > Mamy autobus nawet na cały dzień, tylko co z przewodnikiem? Nawet na cały? :D <wow> Ile jest miejsc- żeby było wiadomo ile nas tam wejdzie. Apel do przewodników: prosimy o zaproponowanie przykładowych tras do zwiedzania, żebyśmy nie krążyli 14 razy przez środek miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
k_az Re: K_az oraz przewodniczy! 27.10.03, 08:07 ixtlilto, miejsc w autobusie mamy 50. Twoje miejsce jest z numerem 1. :-))) Dzięki za wsparcie. Pozdrawiam. kaz. Odpowiedz Link Zgłoś
ixtlilto Re: K_az oraz przewodniczy! 27.10.03, 15:04 k_az napisał: > [...]Twoje miejsce jest z numerem 1. :-))) Kierowca? :DDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
k_az Re:do ixtlilto 27.10.03, 17:36 Kierowca ma swoje miejsce bez numeru, także pilot. Natomiast miejsce numer 1 masz Ty ixtlilto. Zgoda? :-)))) Pozdrawiam.kaz. Odpowiedz Link Zgłoś
hubar do k_aza 27.10.03, 17:41 Ixik już ma dawno zarezerwowane miejsce numer 1 :-P No może nie w tym konkretnie autobusie Odpowiedz Link Zgłoś
ixtlilto == termin == 28.10.03, 07:46 W powyższych postach ustalony został termin: 15 listopada. Takie szczegóły jak trasa proszę omawiać/ proponować tutaj: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=443&w=8726014&a=8726014 Ps. Godzina oraz miejsce wyjazdu zostanie podane później. Odpowiedz Link Zgłoś
michal.ch Re: == termin == 28.10.03, 10:07 Niech i tak będzie. To dobry termin. Propozycja trasy: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=443&w=8726014&a=8747812 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grażka Re: == termin == IP: *.toya.net.pl 28.10.03, 10:45 Fajnie macie :-((( Pogody życzę! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olgierd Re: == termin == IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 28.10.03, 11:30 dopisuję się się do wycieczki ktoś zaproponował bronisławskiego .... może jednak on ?? Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: == termin == 28.10.03, 11:41 Gość portalu: grażka napisał(a): > Fajnie macie :-((( > Pogody życzę! -- Macie? Każdy Forumowicz jeśli tylko może przyjść, to jest zaproszony. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grażka Re: == termin == IP: *.toya.net.pl 28.10.03, 11:43 Ale ja akurat nie mogę - kurs mam cały dzień :-((( Co prawda tez fajny... I super poznanianka prowadzi... Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: == termin == 28.10.03, 13:25 Ja tez nie mogę aż do 18, ale potem chętnie sie spotkam. A Ty? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grażka Re: == termin == IP: *.toya.net.pl 29.10.03, 00:31 Raczej nie dam rady - no a wieczorem, jakby to powiedzieć - ja jestem dość rodzinnie uwarunkowana ;-) Ale coś wymyśliłam - może będzie niespodzianka. Odpowiedz Link Zgłoś
michael00 akces 28.10.03, 18:28 hubar napisał: > Macie? Każdy Forumowicz jeśli tylko może przyjść, to jest zaproszony. O, to ja się zapisuję. Odpowiedz Link Zgłoś
k_az Re: do: ixtlilto 28.10.03, 20:02 Przesłałem numer telefonu, zadzwoń proszę. Pozdrawiam.kaz. Odpowiedz Link Zgłoś
kropka Re: 15-ty + przewodnik 28.10.03, 13:12 ale zaznaczam: IDEOLOGICZNIE będę gadać, na pewno nie dam się wpuścić w daty, nazwiska i inne takie tam. Biore Księży Młyn i pałac Herbsta. Wtrącanie się innych mile widziane. Ja też nie obiecuję, że będę milczeć, jak coś mądrego będę miała do powiedzenia :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mch Re: 15-ty + przewodnik IP: 62.29.134.* 28.10.03, 13:29 Znając Kropkę mile nas zaskoczy i nauczy się dat i nazwisk. To nie takie trudne. :) Odpowiedz Link Zgłoś
kropka Re: 15-ty + przewodnik 28.10.03, 21:10 w życiu Warszawy, mch. Nawet profesorowie na studiach tego nie osiagnęli :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fleurette Re: (k_az) odbierz pocztę z k_az@gazeta.pl! /notx IP: 81.219.160.* 28.10.03, 20:10 k_az tak na marginesie - kolega nioe am czasu 15-go. przykro mi. Odpowiedz Link Zgłoś
k_az Re:do ffleurette 28.10.03, 20:27 Gość portalu: fleurette napisał(a): > k_az tak na marginesie - kolega nioe am czasu 15-go. przykro mi. --------------------------------------------------- dzięki za starania, zapraszam Cię serdecznie 15go naq spotkanie :-))) kaz Odpowiedz Link Zgłoś
ixtlilto ====> co już wiadomo <==== 28.10.03, 21:09 Uwaga, uwaga: wycieczka odbędzie się 15 listopada (sobota) początek: najpóźniej o 12:00; gdyż na tę godzinę już mamy zaklepane zwiedzanie pałacu Herbsta. trasa omawiana jest tutaj: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=443&w=8726014 Zainteresowanych zwiedzanymi obiektami, lub chcącymi zaproponować ciekawe miejsca do odwiedzenia proszę o wypowiedź na w/w wątku. Lista obecności: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=405&w=8762803 żebyśmy wiedzieli na kogo mamy czekać. Miejsc mamy 48. Proszę o wpisywanie się osób które wezmą udział w wycieczce. Odpowiedz Link Zgłoś
teufel Re: ====> co już wiadomo <==== 28.10.03, 21:54 Czy mozna się dosiąść na trasie?? Np. 15.00 pod redakcją G.W.?? Odpowiedz Link Zgłoś
ixtlilto Re: ====> co już wiadomo <==== 28.10.03, 22:01 Wszystko zależy od trasy. Jeśli już będzie ustalona, to powiemy gdzie i o kórej będziemy- tak żeby się móc dołączać w trakcie... Odpowiedz Link Zgłoś
janior Re: ====> co już wiadomo <==== 29.10.03, 09:18 Cały dzień zwiedzania Łodzi, nie wiem czy ja to zniosę, hehe. Jak będę wiedzieć na 100% czy mogę przyjechać. Powinno wyjaśnić się w najbliższych dniach wpisze się tam gdzie trza. Jednak ja znów musiałbym wracać w sobotę wieczorem, bo w niedzielę rano czeka mnie mecz (ostatni w sezonie) w lidze. Ponadto wycięczkę do Łodzi, ale tylko w jedno miejsce robię sobie w piątek 7 listopada :-))) Oby z takim sukcesem jak ostatnio :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
ixtlilto Re: ====> co już wiadomo <==== 02.11.03, 11:54 janior napisał: > Cały dzień zwiedzania Łodzi, nie wiem czy ja to zniosę, hehe. Jak będę > wiedzieć na 100% czy mogę przyjechać. Heeeej! Ty to musisz być! Bo jak Ciebie nie będzie to kto zrobi fotorelację?!!? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grazka39 Re: FORUMOWE SPOTKANIE IP: *.toya.net.pl 29.10.03, 18:17 gratuluje pomysłu Odpowiedz Link Zgłoś