Dodaj do ulubionych

Bookcrossing po łódzku - cd.

27.10.03, 20:33
"Akcja wymyślona dwa lata temu w USA, w tym roku przywędrowała
do Łodzi. Wszystko za sprawą uczniów XXX LO, którzy zaczęli
gubić książki i zachęcać do tego innych. Przyłączyli się
gimnazjaliści, uczniowie pozostałych łódzkich ogólniaków,
studenci WSHE, a nawet biblioteki (m.in. sam "Piłsudski")."
--
Miło że Gazeta zanotowała, że także studenci WSHE dołączyli się
do akcji. Nawet jest strona: www.bookcrossing.xu.pl
Obserwuj wątek
    • ixtlilto Re: Bookcrossing po łódzku - cd. 28.10.03, 07:57
      Obok tekstu jest sonda: przyznać się kto już zgubił ksiazki? :)
      • beers Ja zgubilem 4 28.10.03, 12:31
        ale nie w Lodzi :(

        Jedna juz ktos znalazl :)
    • intruder Re: Bookcrossing po łódzku - cd. 28.10.03, 13:18
      Dobrze ze studenci WSHE nie zdecydowali sie na nowy "numerek", bo jak to juz
      wczesniej stwierdzila ixtlilto wystarczajaco juz mamy w Polsce tych
      strona :bookcrossing.pl, bookcrossing.com i podaj ksiazke GW. Teraz mam dylemat
      jaka naklejka opatrzyc ksiazki ktore mam zamiar gubic..
      • hubar Re: Bookcrossing po łódzku - cd. 28.10.03, 13:23
        Muszę Cię zmartwić, jest jeszcze to:
        krakow.naszemiasto.pl/uwolnij_ksiazke/specjalna_artykul/21297.html
        • intruder Galimatias 28.10.03, 16:52
          No to mamy niezly galimatias. Mimo wszystko mysle, za strona gazety krakowskiej
          nie zyska zbyt duzego uznania. Liczyc sie beda bc.pl i podaj ksiazke GW.
          Jak to mi podpowiedzial forumianin z mojego rodzinnego miasta: "Puszczaj
          książki pod jakimkolwiek logo, bo ważna jest idea, a nie szyld."
          • hubar Re: Galimatias 28.10.03, 16:58
            intruder napisał:
            > Jak to mi podpowiedzial forumianin z mojego rodzinnego miasta: "Puszczaj
            > książki pod jakimkolwiek logo, bo ważna jest idea, a nie szyld."
            --
            Idea? Niby masz rację, ale ważne w tym wszystkim jest to, aby każdy mógł
            znaleźć swoją książkę oraz mógł popatrzeć gdzie gubią inni. Jeden system jest
            ok, ale cztery to już przesada.
      • ixtlilto Re: Bookcrossing po łódzku - cd. 28.10.03, 15:20
        intruder napisał:

        > Dobrze ze studenci WSHE nie zdecydowali sie na nowy "numerek",[...]
        www.bookcrossing.xu.pl to strona na potrzeby WSHE. Nie wyobrażam sobie,
        żeby na niej teraz dodać szczegóły rejestracji na pozostałych dwóch serwisach.
        Nie pojętym jest też dla mnie naklejanie 4 naklejek :0
        Uwolnione przeze mnie książki mają jedną kartkę i dwa numery: BCID (bc.com) i
        BIP (bc.pl). I nie zarejestruję swoich książek w serwisie gazety. Niech się
        bc.pl z adminami gazety dogadują.
    • rubeus Re: Bookcrossing po łódzku - cd. 28.10.03, 18:45
      uwaga - wszsycy zaintersowani wypowiedzeniem sie o bookrcosingu w programie 'rower błażeja' w najbliższy poniedziałek tj. 3.10
      niech zajrza pod ten link
      bookcrossing.pl/forum/viewtopic.php?p=421#421
      sprawa jest niezwykle pilna...
      • niech Re: Bookcrossing po łódzku - cd. 28.10.03, 23:17
        Pozdrawiam.
        PS. Popieram.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka