sufler2006
05.03.09, 11:08
Orzymałem mandat ponieważ wróciłem do auta 25minut później niż
miałem na kwitku parkingowym.Ja otrzymałem mandat a stojące obok
auta bez jakiegokolwiek kwitku nie.Gdzie tu sprawiedliwość?
Czemu nie istnieje możliwość dopłacenia za parking?
Czy można jakoś anulować mandat?