Dodaj do ulubionych

Parkometry-Mandat

05.03.09, 11:08
Orzymałem mandat ponieważ wróciłem do auta 25minut później niż
miałem na kwitku parkingowym.Ja otrzymałem mandat a stojące obok
auta bez jakiegokolwiek kwitku nie.Gdzie tu sprawiedliwość?
Czemu nie istnieje możliwość dopłacenia za parking?
Czy można jakoś anulować mandat?
Obserwuj wątek
    • yavorius Re: Parkometry-Mandat 05.03.09, 18:10
      anulować mandat, bo inni nie dostali? Człowieku, nie ośmieszaj się.
      Nie zapłaciłeś, to miej odrobinę honoru i ponieś tego konsekwencje.
      Ja pierniczę, co za naród...
      • dziad_borowy Re: Parkometry-Mandat 05.03.09, 18:33
        Honor honorem ale gdzie tu sprawiedliwosc? Staropolskim obyczajem powinien tym
        innym chociaz karoserie kluczem porysowac.
        Dzierżżż!!!
        • aaa202 albo chociaż poobszczywać alusy. 05.03.09, 18:39
          • yavorius Re: albo chociaż poobszczywać alusy. 05.03.09, 18:41
            że o potłuczeniu szyb i wyjęciu radia nie wspomnę!
            • aaa202 i wycieraczki! wycieraczki! na sztorc postawić! 05.03.09, 18:43
              lusterka złożyć. A co!
              • dziad_borowy Re: i wycieraczki! wycieraczki! na sztorc postawi 05.03.09, 18:45
                A na koniec znalezc gdzies na miescie parkingowego kontrolera, zawlec go na
                miejsce i kazac powypisywac mandaty tym chamom i zlodziejom.
                Dzierżżżż!!!
                • yavorius Re: i wycieraczki! wycieraczki! na sztorc postawi 05.03.09, 18:46
                  I banana mu w odbyt, tfu... rurę wydechową!
                  • aaa202 Temu kontroleru? 05.03.09, 18:47
                    • yavorius Temu właśnie. 05.03.09, 18:48
      • Gość: Sufler2009 Re: Parkometry-Mandat IP: *.gdynia.mm.pl 06.03.09, 08:12
        Totalnie nie odp.i nie zrozumiałaś mojego postu.
        Nie chodzi o złośliwość tylko o to jak to jest rozwiązane.
        A na twój przekór i głupote powiem Ci tylko tyle ze mandat
        anulowałem!!!Polaczku
        • lesialesia Re: Parkometry-Mandat 06.03.09, 12:22
          lol
          ciekawe jak anulowałeś SŁUSZNIE wystawiony mandat? 25 minut spóźnienia to nie
          minuta żebyś miał prawo pomstować o nadgorliwość. trzeba było wezwać policje
          żeby i tamtemu wystawili mandat, jak Cie to tak zabolało.
          • Gość: Sufler2009 Re: Parkometry-Mandat IP: *.gdynia.mm.pl 06.03.09, 13:16
            Ehhh..polaczki.Nie rozumiecie że rąbią was po kieszeni aż trzeszczy
            i jeszcze dostaje po głowie od was.Ze ośmielam się powiedzieć że
            sytstem nie umożliwa dopłaty.A jeśli przyjechałem z chorą osobą?Z
            kobietą w ciąży?
            • yavorius Re: Parkometry-Mandat 06.03.09, 13:20
              Ale masz coś do powiedzenia merytorycznego?
              • lesialesia Re: Parkometry-Mandat 06.03.09, 13:34
                wg Ciebie kobieta w ciąży to kobieta chora? gratuluję.
                system nie umożliwia dopłat, ale jest to jasno powiedziane i pretensje miej do
                siebie, że poskąpiłeś paru złotych więcej albo że nie chciało Ci się tyłka
                ruszyć żeby dopłacić w odpowiednim momencie czyli przed upływem czasu opłaconego
                parkowania.
                i nie wierzę w to, że anulowałeś mandat chyba, że masz wujaszka w policji i on
                Ci ratuje dupsko ilekroć zapomnisz zapłacić :]
                naprawdę cwaniactwo jest tak dalece posunięte, że aż głowa boli- dostał słuszny
                mandat bo złamał przepis i jeszcze ma pretensje
                • Gość: Sufler2009 Re: Parkometry-Mandat IP: *.lodz.mm.pl 07.03.09, 10:00
                  Nie zależy mi abyś wierzył.Bo co zapłaciłeś?A nie chciało Ci sie
                  ruszyć i się wykłócać?!A po drugie kobieta w ciąży jest osobą
                  szczególnej troski i uwagi.
                  I po 2 nie zawsze może sie tak sprawnie poruszać.O czym widze nie
                  wiesz jeszcze.
                  Jesteś tak samo tępy jak te kiepskie parkometry.
                  • lesialesia Re: Parkometry-Mandat 07.03.09, 14:45
                    oj wielkie skrzywdzony facecik. pewnie podatków też nie płacisz bo sie wykłóciłeś?
                    współczuje kobiecie, która jest w ciąży z takim baranem.

                    p.s. jestem kobietą więc daruj sobie ten rodzaj męski :]
                    • bryzolin Re: Parkometry-Mandat 07.03.09, 14:49
                      Facet ma rację o tyle, że na każdym kroku każą za wszystko płacić a potem karzą za to że się nie zapłaciło.
                      Niedługo zaczną brać opłaty za prawo do oddychania.
                      Precz z podatkami!
                      • lesialesia Re: Parkometry-Mandat 07.03.09, 16:36
                        parkomaty są po to, żeby ludzie nie okupowali miejsc w centrum całymi dniami.
                        zasada jest prosta- nie płacisz--> dostajesz mandat. co za problem? jak się nie
                        podoba to możecie jeździć komunikacją miejską albo taksówkami. albo zostawiać
                        auta na darmowych parkingach i iść kawałek pieszo. na całym świecie są
                        parkomaty, a w Łodzi oczywiście jak zwykle się nikomu nie podoba, bo udzie widzą
                        tylko czubek własnego nosa.
                    • Gość: Sufler2009 Re: Parkometry-Mandat IP: *.lodz.mm.pl 07.03.09, 16:44
                      A Ty płacisz za wszystko bez mrugnięcia oka!Gratuluje świadomości!
              • Gość: Bamil Re: Parkometry-Mandat IP: *.toya.net.pl 07.03.09, 16:50
                osz kurde no nie mogę...Pytanie od Yavorisua bardzo ciekawe. W
                zasadzie mogłbyś je zadawać po swoich wpisach prawie za każdym razem.
              • breblebrox Re: Parkometry-Mandat 07.03.09, 17:09
                A czy w którymkolwiek momencie była to dyskusja merytoryczna?
    • Gość: Bamil Re: Parkometry-Mandat IP: *.toya.net.pl 07.03.09, 17:06
      To że inni nie mieli...faktycznie to nie argument.
      Natomiast absolutnie powinna byc mozliwość dopłaty. Już widzę jak Ci
      co Tobie zmyli głowe, płaca zapobiegawczo za pobyt pięc razy
      dłuzszy, tudzież przerywają załatwianie sprawy, aby lecieć dopłacić.
      Rózne rzeczy się zdarzają i tutaj w pełni Cie popieram.
      • parkomat Re: Parkometry-Mandat 07.03.09, 17:14
        > Natomiast absolutnie powinna byc mozliwość dopłaty.

        A jak miałoby to technicznie wyglądać?
        • Gość: Bamil Re: Parkometry-Mandat IP: *.toya.net.pl 07.03.09, 17:19
          Ja nie UMŁ, lecz w teraźniejszych zcasach jest to do zrobienia,
          przez chcoiażby sms.
    • breblebrox Re: Parkometry-Mandat 07.03.09, 17:12
      Teraz wychodzi na to, że nigdy w życiu za nic nie chciałeś zapłacić, za chwilę pewnie ktoś będzie podejrzewał, że próbujesz wyłudzić jakieś pieniądze.
      • breblebrox Re: Parkometry-Mandat 07.03.09, 17:18
        Akurat z podobną sytuacją sama się spotkałam, z tym że w moim przypadku samochody parkujące na pl. Wolności, na chodniku, i na ul. Pomorskiej, na zakazie, miały za wycieraczki włożone urocze karteczki informujące, że Straż Miejska prosi o nie parkowanie tutaj, gdyż kiedyś mogą zostać wyciągnięte konsekwencje - to musiało być dla właścicieli straszne przeżycie i dobra nauczka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka