Dodaj do ulubionych

Błękitna linia TPSA

25.11.03, 15:32
Czeka już 30 min na połączenie i nic.
Przedtem nie można było się połączyć z Biurem Obsługi bo nikt nie odbierał.
Teraz miało być lepiej i co ?
Obserwuj wątek
    • aax1 Re: Błękitna linia TPSA 25.11.03, 15:35
      przeczytaj artykuł o tajnej instrukcji TPSA w expressie
    • lennon1 Re: Błękitna linia TPSA 25.11.03, 15:57
      Po 45 min ktoś wreszcie się odezwał. Ale najśmieszniejsze jest jeszcze to, że
      pani poprosiła, żebym do niej napisał pismo, że oni się pomylili. Nie wystarczy
      im wytknąć błąd trzeba jeszcze napisać bo przecież to oni się pomylili, a ja
      ma problem.
      • aax1 Re: Błękitna linia TPSA 25.11.03, 16:20
        TPSA to firma francuska - mści się na Polakach za odkrycie nieostrożne
        przekrętów Francji z wujkiem Saddamem

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka