lennon1 25.11.03, 15:32 Czeka już 30 min na połączenie i nic. Przedtem nie można było się połączyć z Biurem Obsługi bo nikt nie odbierał. Teraz miało być lepiej i co ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aax1 Re: Błękitna linia TPSA 25.11.03, 15:35 przeczytaj artykuł o tajnej instrukcji TPSA w expressie Odpowiedz Link Zgłoś
lennon1 Re: Błękitna linia TPSA 25.11.03, 15:57 Po 45 min ktoś wreszcie się odezwał. Ale najśmieszniejsze jest jeszcze to, że pani poprosiła, żebym do niej napisał pismo, że oni się pomylili. Nie wystarczy im wytknąć błąd trzeba jeszcze napisać bo przecież to oni się pomylili, a ja ma problem. Odpowiedz Link Zgłoś
aax1 Re: Błękitna linia TPSA 25.11.03, 16:20 TPSA to firma francuska - mści się na Polakach za odkrycie nieostrożne przekrętów Francji z wujkiem Saddamem Odpowiedz Link Zgłoś