patsywojt
23.03.09, 14:38
odsłonił wiceprezio naszego miasta.
Tylko - jakich kultur? Bo wychodzi na to, że historia włazami pisana
się zhamerykanizowała za to Niemców już nie uwzględnia.
www.uml.lodz.pl/?str=1200&id=15878
A może nie godzi się po napisie w jęz. niemeickim deptać - wszak
nacja znana ż umiłowania czystości... Sama już nie wiem.