lordoftomka
10.04.09, 21:54
Niestety nie mamy na co liczyć bo miasto i tak nam nie da ...
W I lidze jest sporo zawodników a w kolejnych to już rośnie do kwadratu.
Jedynie co by nam wszystkim pomogło to ulga podatkowa dla firm które chciałby
nas sponsorować.
Pozdrawiam i wesołych świąt życzę nawet tym co są na obozach