Gość: mb IP: *.toya.net.pl 16.06.09, 20:46 Nie no, takie zaginięcie? To jakby kradzież z włamaniem! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nett1980 Gdzie jest ich mama? 16.06.09, 20:47 Wg wyznawcow islamu dzieci naleza do ojca, a tu prosze polski sad pozbawil go praw, ba i jeszcze musi alimenty placic... Policja zamiast umywac rece powinna przyjrzec sie ojcu i jego alibi sprawdzic, oraz przepytac starsze dzieci w obecnosci psychologa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Taką potwarz może zmyć tylko krew wg. praw plemien IP: *.centertel.pl 17.06.09, 08:37 Taką hańbę (biała kobieta zabrała dzieci od ojca i uciekła z nimi do Polski - co więcej musi jeszcze na nią łożyć )może zmyć tylko krew wg. tradycji islamskich plemion zamieszkujących pakistan. Policja powinna dokładniej przepytać ojca i dzieci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jeden osoba która ostatnia widziała zaginioną zawsze IP: *.centertel.pl 17.06.09, 08:55 osoba która ostatnia widziała zaginioną zawsze kiedy są niejasne powody zaginięcia powinna byc brana pod uwagę jako potencjalny zabójca/ sprawca zniknięcia a tu??? oddaje mu się pod opiekę potencjalnych świadków (chodzi o dzieci), aby tatuś się nimi "zaopiekował". Już jego tłumaczenie ze nie interesowała i zajmowała sie dziećmi jest podejrzane (jeżeli tak jest to dlaczego uciekła z nimi z Pakistanu a nie zostawiła je tam?). wielkie "brawa" dla naszych policjantów. :( Odpowiedz Link Zgłoś
bachczysaraj Stawiam dolary przeciw orzechom, że ostatnio 17.06.09, 10:55 wizytę w Polsce złożyli krewni płci męskiej owego pastucha. W końcu nie można darować jakiejś tam polce zhabienia honoru porządnej muzułmańskiej rodziny. P.S. Oddali dzieci ojcu? Jak czytam takie wieści to przypominają mi się wszystkie kawały o tępych gliniarzach. Odpowiedz Link Zgłoś
darr.darek Re: Stawiam dolary przeciw orzechom, że ostatnio 17.06.09, 11:11 bachczysaraj napisał: >wizytę w Polsce złożyli krewni płci męskiej owego pastucha. W końcu >nie można darować jakiejś tam polce zhabienia honoru porządnej >muzułmańskiej rodziny. Cóż, następna, która uwierzyła w debilną propagandę lewacką, że nie istnieją przepastne bariery rasowe i kulturowe. Chciała własnym życiem testować lewackie lewdy. Szkoda kobiety. Podejrzany polski morderca w podobnje sytuacji siedziałby już dawno w areszcie, a w przypadku muslima poprawność polityczna (a może będzie telefon z Brukseli i wywalą komendanta i prokuratora na zbity pysk) nie pozwala nawet wciągnąć go do kręgu podejrzanych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: no name Re: Stawiam dolary przeciw orzechom, że ostatnio IP: *.4web.pl 17.06.09, 11:24 Gdyby ta dziwczyna miała lewicowe poglady, to na pewno nie wyjechałaby do Pakistanu - akurat w to wierzyc mozesz całkowicie. Nie znam zadnej lewaczki, która zwiazałaby sie z muzułmaninem i ochoczo jechała do jego kraju. Za to sporo takich, które jezdzą na stypendia zagraniczne i wizą się z Holendrami lub Francuzami. Sądze, ze ona nie miała w ogóle zadnych poglądów na nic - to sie nazywa albo głupota, albo zaslepienie, albo lekkie opóznienie w rozwoju. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: das spiel ist aus smiac mi siem chce IP: *.dynamic.mnet-online.de 17.06.09, 13:50 to takie stare policyjne numery niby szukaja a niby nie pamietam jak raz niemiecka policja z dolnej saksoni i bavarii i inni tez szukali takiej jednej z rowerem i tez podobno ja porwali elen pilapel sie ta niby porwana nazywala i napewno jeszcze do dzisiaj tez nie wiedza a to przeciez jedna z najbardziej poboznych kobit w brd kolezanka takiej rodziny zaprzyjaznionej z samym panem rattezingerem i jak tu brac powaznie te wszystkie policje przeciez iran to male piwo i panstwo prawa w stosunku do wiodacych demokracji Odpowiedz Link Zgłoś
krysia.tuchalowa Re: Gdzie jest ich mama? 17.06.09, 07:43 Dzieci maja od 4 do 9 lat i cala czworka uczeszcza do tego samego przedszkola. Tiaaaaa, GW znowu stanela na wysokosci zadania. Widac, ze jest robione wszystko, aby pozamiatac pod dywan. Tatusia z dziecmi wyekspediuja do Pakistanu, on zakonczy wszystkie polskie biznesy i tyle go bedziemy widzieli. A to, ze po jakims czasie odnajdzie sie zwloki tej kobiety...niewazne ! Polska policja roulezzz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ontos2 Jakie IQ trzeba mieć, by zostać policjantem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.09, 08:03 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ender Re: Jakie IQ trzeba mieć, by zostać policjantem? IP: 212.160.172.* 17.06.09, 08:21 no właśnie nie trzeba mieć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: triv Re: Jakie IQ trzeba mieć, by zostać policjantem? IP: *.globalconnect.pl 17.06.09, 09:02 90 na oficera, 70 na podoficera i około 50 na krawężnikowego. Odpowiedz Link Zgłoś
turbo_wesz Re: Jakie IQ trzeba mieć, by zostać policjantem? 17.06.09, 09:15 ujemne do prewencji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SenseiKrk "mniej niz zeeero" :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.09, 09:58 "mniej niz zeeero" :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: onz Re: Gdzie jest ich mama? IP: *.184.c75.petrotel.pl 17.06.09, 10:34 Przypuszczam, że mąż i ojciec tych dzieci mógłby porywaczem matki. Udawał policji, że wie niewiele o jej losie. W Afganistanie ubogie rodziny muszą sprzedać swoje dzieci terrorystom i bardzo potrzebują pieniądze. Ci terroryści zmuszą dzieciom do dokonania zamachu samobójczego. Szkoda, że dziecko musi umierać z ich rąk. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jot Re: Gdzie jest ich mama? IP: *.skierniewice.vectranet.pl 17.06.09, 12:19 > Dzieci maja od 4 do 9 lat i cala czworka uczeszcza do tego samego przedszkola. > Tiaaaaa, GW znowu stanela na wysokosci zadania. > To akurat prawda. Dzieci nie mówiły ani słowa po polsku, więc nie można ich było posłać do szkoły. Na prośbę matki zostały zakwalifikowane do grupy 6-latków i to wszystkie do jednej - żeby były razem i lepiej się czuły. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: malina Re: Gdzie jest ich mama? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.09, 09:19 Masz racje, zanim się policja namyśli, to "tatuś" je wywiezie z Polski. Rodzina powinna szybko działać, bo inaczej to dzieci znikną tak jak ich matka. Policja nie powinna bagatelizować faktu, że to muzułmanin. Odpowiedz Link Zgłoś
hugow Re: Gdzie jest ich mama? 17.06.09, 09:46 policja nie moze sie przyjrzec tatusiowi, poniewaz Pakistan jest naszym sojusznikiem w walce z terroryzmem dlatego musimy byc spolegliwi Odpowiedz Link Zgłoś
l_zaraza_l Re: Gdzie jest ich mama? 17.06.09, 13:12 Dokładnie tak. Teraz, gdy matka "zniknęła" będzie mógł odzyskać prawa rodzicielskie i wywieźć dzieci. nett1980 napisała: > Wg wyznawcow islamu dzieci naleza do ojca, a tu prosze polski sad > pozbawil go praw, ba i jeszcze musi alimenty placic... > Policja zamiast umywac rece powinna przyjrzec sie ojcu i jego alibi > sprawdzic, oraz przepytac starsze dzieci w obecnosci psychologa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADK Gdzie jest ich mama? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.09, 18:12 Policja i prokuratura powinna czym prędzej zainteresować się byłym mężem, zbadać jego alibi, faktyczny powód przyjazdu do Polski a nie zakładać, że nie stało się nic złego. Należy obserwować ojca a sąd rodzinny powinien rozważyć czy przebywanie dzieci z ojcem który ma ograniczoną władzę rodzicielską jest w tych okolicznościach zgodne z ich dobrem. Szczególnie gdy nie chce on ujawnić babci dzieci gdzie one teraz przebywają i zabrania jej kontaktu z dziećmi. Odpowiedz Link Zgłoś
j-50 Gdzie jest ich mama? 18.06.09, 01:59 Ja już się teraz nie dziwię, dlaczego na świecie opowiada się kawały o policjantach idiotach. Trzeba być bowiem ostatnim idiotą, aby uważać, że ten bambus nie miał z zaginięciem kobitki nic wspólnego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aja Zaginęła matka czwórki dzieci IP: 213.199.219.* 17.06.09, 07:44 Dzieci w wieku 4 do 9 lat i wszystkie chodzą do przedszkola?? Panie redaktorze jak to tak?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr Re: Zaginęła matka czwórki dzieci IP: *.szpital-bielany.torun.pl 17.06.09, 08:11 Bo to bardzo zdolne dzieci są... Z takich dzieciaków wyrastają potem wybitni dziennikarze :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bemilkaa ładny mi mąż... IP: *.cable.ubr06.stav.blueyonder.co.uk 17.06.09, 08:22 teraz jest taki dobry i zajmuje sie dziećmi? Dlaczego nie jest pierwszą osobą podejrzaną w tej sprawie? Przecież to logiczne i każdy kto przeczytał ten artykuł właśnie jego podejrzewa. Czyżby policja była jednak innego zdania? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek Sprawa nie jest oczywista IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.09, 09:59 To, że mamuśkę zaciukał, to pewne i policja świetnie o tym wie. Pytanie tylko, czy ją zakopał, czy zjadł. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: matador Re: Gdzie jest ich mama? IP: 193.138.110.* 17.06.09, 08:29 jedynym i głownym podejrzanym jest była mąz zaginionej Pani. Niema innej opcji jak dla mnie w tej sprawie .. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magatamo Re: Gdzie jest ich mama? IP: *.chello.pl 17.06.09, 08:43 niewiarygodna historia - zaginęła kobieta, a jedyny podejrzany - są dowody, że widział ją jako ostatni - zabiera dzieci i wyprowadza je nie wiadomo dokąd - albo ten artykuł jest tendencyjny, albo nasza policja nie spełnia swoich ustawowych obowiązków, dlaczego tego człowieka nie aresztowano do wyjaśnienia sprawy????? Odpowiedz Link Zgłoś
3cik <-=-=-=-----=-=---- 17.06.09, 09:18 "Niema" wątpliwości jedynie co do Twojej znajomości ojczystej mowy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: no name Re: Gdzie jest ich mama? IP: *.4web.pl 17.06.09, 08:43 No kurde, wierzyc mi sie nie chce...Ten Nejm Abbas to cholera ma juz chyba z 10 dzieci. Pina, ty sie ewakułuj zanim spotka cie to samo, co jego bylą ...I raczej nie uskuteczniaj wyjazdów do Pakistanu, bo jak widać, trudno wrócić! Odpowiedz Link Zgłoś
aurita Re: Gdzie jest ich mama? 17.06.09, 08:49 jakos nie chce sie wierzyc ze matka porzucila czworke dzieci. Dlaczego nie zrobila tego w Pakistanie? dziwna historia.... Odpowiedz Link Zgłoś
hermina5 Re: Gdzie jest ich mama? 17.06.09, 09:06 To i tak cud, ze udało jej sie z tego Pakistanu wyjechać wraz z dziecmi, skoro była jego prawowitą zoną. Choc raz polska ambasada staneła na wysokosci zadania! Czwórka dzieci, nie przelewki, Boze polskie dziewczyny jakie wy jesteście głupie, myslicie , ze akurat wam sie nic nie zdarzy jak za takiego wyjdziecie i jeszcze wyjedziecie z nim w to zadupie nie znajac ani słowa w ich jezyku, ani ich obyczajów,czesto nawet komunikatywnego angielskiego, skazane tylko na rodzinę męza ...Kasa przesłania myslenie , a tej kasy i tak nie ma na złote gory . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lambda Pakistańska "honorowa" zemsta? IP: *.chello.pl 17.06.09, 08:49 Pewnie ten patałach zabił swoją eks-małżonkę, ukrył ciało, a teraz udaje, że nie wie, o co chodzi. Skoro miał ograniczone prawa rodzicielskie, to o czymś świadczy. Na przykład o tym, że znęcał się nad rodziną. Tak się niestety w większości kończą związki z muzułmańskimi dzikusami z drugiego końca świata. Inna kultura, zwyczaje, podejście do kobiety. Nie raz, nie dwa, prezentowano programy o życiu w Pakistanie, gdzie kobiety nie mają właściwie żadnych praw, może w większych miastach to się powoli zmienia, ale baaardzo powoli. Brakuje dobrej woli...mężczyzn. Przypadki porzucania żon, a nawet zabójstw po pozorem obrony honoru, gwałty i znęcanie mają miejsce na codzień i władze niewiele mogą z tym zrobić, bo to "wielowiekowa tradycja". Kobieta jest tam nikim, własnością męża i nie ma znaczenia, czy jest miejscowa, czy zagraniczna. Ta pani prawdopodobnie nie żyje i miejmy nadzieję, że mężulek trafi do mamra zanim zdąży uciec z dziećmi zagranicę, bo w ojczyźnie nic mu nie grozi za zabójstwo, przecież to "tylko" kobieta. Jeśli mu się upiecze, będzie to porażka polskiego systemu prawnego, bo na mur-beton ten śmierdziel stoi za "zniknięciem" byłej żony. Jeśli się przed nim ukrywała tyle czasu, a potem rozwiodła, to musiała być mocno zdesperowana i po ciężkich przejściach. Kolesie wychowani w duchu Islamu mają za nic prawa człowieka, w tym prawa kobiet, a szacunku do płci przeciwnej za grosz, to nie jest stereotyp, to fakt potwierdzany wiele razy. A polskie kobiety lecą na takich sukinsynów, aż żal. Odpowiedz Link Zgłoś
polsz Re: Pakistańska "honorowa" zemsta? 17.06.09, 08:55 przykre ale prawdopodobnie masz rację. Reakcja i zachowanie Policji jest co najmniej dziwne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ula Re: Pakistańska "honorowa" zemsta? IP: *.chello.pl 17.06.09, 11:29 Niestety możesz mieć rację. Aż ciarki po plecach idą... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Elefant Rodzina i znajomi muszą wziąć sprawy w swoje ręce IP: *.chello.pl 17.06.09, 08:58 Policja, jak widać, bagatelizuje problem. Tyle osób przecież ginie na codzień. Proste rozwiązanie: wpie...ć brudasowi, aż się przyzna, gdzie zakopał byłą żonę, bo to, że ona nie żyje, jest więcej niż pewne. "Z akumulatorem na jajach jeszcze nikt nie kłamał". Niech rodzina i znajomi tej pani pokażą mu polskie honorowe podejście do problemu czyli pałą po łbie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tadeusz Cholerny arabus IP: *.17.8.lan.e-wab.pl 17.06.09, 09:02 Podłączyć jaja do akumulatora i wszystko wyśpiewa. Odpowiedz Link Zgłoś
mshume Zaginęła matka czwórki dzieci 17.06.09, 09:08 ojciec dzieci i ex mąż - główny podejrzany. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Re: Zaginęła matka czwórki dzieci IP: *.maxima-fides.pl 17.06.09, 09:55 Popieram. Jakoś dziwnie mi pachnie fakt,że ostatnią osobą która kontaktowała się z zaginioną jest jej ex. Dodatkowo skorzystał on przeciez na tej sytuacji, bo jak dobrze pójdzie to będzie mógł z powrotem zabrać dzieci do Pakistanu... Panowie policjanci nie popuszczajcie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Policja niech przesłucha Arabusa!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.09, 10:03 A psychiatra dzieci! Ten artykul brzmi naiwnie, czy jakiś terrosysta go pisal??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P. Re: Zaginęła matka czwórki dzieci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.09, 22:44 A mi Się wydaje , że można ją znaleźć w Baden albo Kiel...w Niemczech w domu publicznym , dziewczyna nie brzydka , chce spróbować czegoś innego a nie ciągle ta monotoniczność i nieukładanie w związku :) albo bawi się teraz z innym i zapomina o smutkach , ewentualność jest tak , że wiadomo talib to talib... może będzie jak z większością polaków będą chcieli okupu... za nią bo jak gościu kumaty , to wiedział co i jak zorganizować , żeby nie padły podejrzenia na niego :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: le Re: Gdzie jest ich mama? IP: *.net.stream.pl 17.06.09, 09:09 kurcze, niewiarygodne! ojciec ma ograniczone prawa ale w tej sytuacji dali mu dzieci? Przecież była babcia, no ewentualnie mogłyby trafić do dyżurnego ośrodka opiekuńczo-wychowawczego? a ojciec ewidentnie powinien być pod lupą...bo motyw miał jak byk!!! a żeby matka sobie gdzieś poszła? jeśli znajomym odmówiła spotkania, to niby gdzie i czemu miałaby iść! straszne, ja myślę, że ona nie żyje :-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kramba Re: Gdzie jest ich mama? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.09, 10:45 Ograniczenie praw to nie pozbawienie. Wielu rodziców w niewydolnych czy patologicznych rodzina tak ma, a dzieci nadal wychowują się w domu. Tyle że np. co jakiś czas odwiedza je kurator. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pw Zaginęła matka czwórki dzieci IP: *.icpnet.pl 17.06.09, 09:12 To na pewno ta ciapata k..wa ją zabiła. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mariuszek Zaginęła matka czwórki dzieci IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.09, 09:15 No kolejna "mądra" Polka, która myślała, że ślub z muzułmaninem to bajka. Na pewno na początku był taki miły, inny niż ci polscy chłopcy, którzy są tacy głupi i w ogóle. Pojechał do domciu tam mamusia pokazała klasa i kobieta już wiedziała, że popełniła życiowy błąd. A wystarczyło włączyć tylko Discovery, żeby się dowiedzieć jak muzułmanie traktują kobiety. No ale nasza bohaterka wolała pewnie oglądać wtedy seriale... Odpowiedz Link Zgłoś
dark_crusader Exactly 17.06.09, 10:18 Gość portalu: mariuszek napisał(a): > No kolejna "mądra" Polka, która myślała, że ślub z muzułmaninem to bajka. Na > pewno na początku był taki miły, inny niż ci polscy chłopcy, którzy są tacy > głupi i w ogóle. Pojechał do domciu tam mamusia pokazała klasa i kobieta już > wiedziała, że popełniła życiowy błąd. A wystarczyło włączyć tylko Discovery, > żeby się dowiedzieć jak muzułmanie traktują kobiety. No ale nasza bohaterka > wolała pewnie oglądać wtedy seriale... Ciekawe ile jeszcze takich przypadków będzie potrzebnych, żeby Polki przestały ulegać urokowi byle ciapasa? Odpowiedz Link Zgłoś
and_nowak Urok pieniądza, nie obcokrajowca 17.06.09, 11:29 Pamiętam to ze studiów. Arab miał dziewczyn na pęczki, pomimo ewidentnych braków higieny i wychowania. KASA, DOLARY! Teraz trochę się to zmieniło, tzn. jesteśmy bogatszym narodem - bo mentalność pozostała. Odpowiedz Link Zgłoś
a.ba policja działa jak w sprawie Olewnika 17.06.09, 09:17 Olewnik sam sie porwał a kobita ukrywa sie w piwnicy. p.s. jak eks mąż ma ograniczone prawa rodzicielskie to dlaczego niebiescy je odwiesili i przekazali dzieci? Odpowiedz Link Zgłoś
bachczysaraj I pewnie skończy się podobnie. 17.06.09, 11:31 Gość się rozpłynie z dziećmi, za dwa lata znajdą resztki jej zwłok zakopane gdzieś tam, potem będzie afera a wreszcie sprawa rozejdzie się po kościach. Odpowiedz Link Zgłoś
totalna_apokalipsa Re: I pewnie skończy się podobnie. 17.06.09, 12:41 No nie wiem czy rozejdzie sie po kosciach, ale ja mam apel do obecnej kobiety . POMYSL, o ile jeszcze z nim jesteś... To naprawdę jakiś niecikawy do bólu klimat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Goźdź Allah Akbar i do przodu! IP: *.spot.pl 17.06.09, 09:17 Laska nie żyje. Odcięto jej głowę, a przynajmniej zasztyletowano. Nie można pakistańskiemu ojcu odebrać przecież jego dzieci. Powinniśmy mieć dla nich więcej wyrozumiałości - zabijanie żon to ich narodowa tradycja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ax ograniczona wladza rodzcielska? IP: *.range81-155.btcentralplus.com 17.06.09, 09:24 i oddano mu dzieci pod opieke ? przeciez nie trzeba byc Rutkowskim, zeby wiedziec iz to 1 podejrzany. Oj polska policjo, lapanie babci za kradziez kostki masla ze sklepu jest proste. a tu sprawa zycia lub smierci i takie macie watpliwosci ? szok. Odpowiedz Link Zgłoś
vito14 Wkładając rękę do ognia licz się z poparzeniem!! 17.06.09, 10:06 Tak samo wychodząc za muzułmanina taka panienka musi się liczyć że bądzie traktowana jak ktoś III kategorii w dodatku z ograniczeniem praw do własnych dzieci. I wcale nie należy mieć wielkich pretensji do jej męża, przecież to jest w ich wielowiekowej tradycji i tam przez wszystkich zarówno mężczyzn jak i kobiety jest to akceptowane i przyjmowane za coś naturalnego. Ale niektóre polskie kobiety mają siano w głowie i wcale mi takich kobiet nie jest żal. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: acer100 Zaginęła matka czwórki dzieci IP: *.toya.net.pl 17.06.09, 09:23 Boję się ,że ona już nie żyje.Dlaczego głupie baby wiążą sie z arabami? Odpowiedz Link Zgłoś
martica a glupie polskie baby zenia sie z tymi 'dzikusami' 17.06.09, 09:25 Co, Polakow nie ma? Ile sie czyta o tym jak traktowane sa tam Europejki, ale Polki od razu lgna do muzulmanow. A odkad zaczela sie zle ukaldac w zwiazku - moze trzeba bylo zamiast 4 dzieci miec jedno albo dwojke? A Pani Agnieszka pewnie uciekla do Anglii do innego Pakistanczyka albo zwiala gdzies z innym facetem. Odpowiedz Link Zgłoś
michelle77 Gdzie jest ich mama? 17.06.09, 09:28 Straszne, pewnie zabił Matke dzieci, ciało ukrył i udaje wariata. A Policja stosuje spychologie i trzyma sie najprostszej wersji, ze kobieta "chciala" zniknac... Biedne dzieci, mam nadzieje, ze zostana pod opieka Babci gdyby Mama sie nie odnalazła... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Gdzie jest ich mama? IP: *.chello.pl 17.06.09, 09:31 nie no w swietnym kraju zyje! dzieci sa przekazane ojcu z ograniczonymi prawami rodzicielskimi! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paw żal dzieci i dziadków IP: 150.254.155.* 17.06.09, 09:47 współczuję rodzicom tej głupiej pindy... najpierw stracili córkę gdy wyszła za Pakinpsa , a teraz stracą wnuki... biedni ludzie... dzieciaki też wesoło nie będą mieć..szczególnie córki... tak, dokąd je wywiezie kobiety są traktowane jak bydło... a co do tej "zaginionej", wiążąc się z takim gostkiem sama nie szanuje swojej godności (bo jaką godność ma zagraniczna żona w świecie muzułmańsim?), nie dba o swoją przyszłość i bezpieczeństwo (dla pakistańca jest jego własnością, zrobi z nią co chce), więc dlaczego my mielibyśmy się przejmować? żal dzieci (bo chora poprawność polityczna pozwoli je zabrać do pakistanu), żal dziadków (stracili dziecko i wnuki) jak to się dzieje że niektóre laski są taakie głupie, rozumiem miłość czasem jest ślepa, ale przecież trzeba mieć jakiś instynkt samozachowawczy... gdyby analogiczna sytuacja była w pakistanie to rodzina wnucząt by załątwiła sprawę w trymiga, no ale my jesteśmy kulturalni europejczycy, vendetta nas brzydzi wolimy stać bezczynnie jak barany czekające na zarżnięcie.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: no name Re: żal dzieci i dziadków IP: *.4web.pl 17.06.09, 10:36 >więc dlaczego my mielibyśmy się przejmować? Dlatego, z e to : a) Polka b) człowiek Wychodzac z twoich załozeń Polacy na plantacjach pomidorów mogliby być zakopywani pod krzakami, dla użyźnienia, bo "dlaczego my mielibysmy sie przejmowac"? Wiedzieli do jakiej pracy jechali. Pomysl dwa razy, zanim cos napiszesz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iv tak konczą kobiety IP: 193.111.166.* 17.06.09, 10:08 zal dzieci, nie dziwie sie ze uciekła od tego faceta, faktycznie urodzic 4 dzieci dla niego to musiała byc swietna zabawa Gość nie zasługuje na bycie ojcem. Odpowiedz Link Zgłoś
kinga.kangurek Zaginęła matka czwórki dzieci 17.06.09, 10:08 Pewnie za dzień, miesiąc lub rok wyjdzie na jaw, że szanowny eks-małżonek zabił tę kobietę. Taka zemsta za ucieczkę z Pakistańskiej niewoli i odebranie dzieci. Miał czas by sobie to obmyśleć . W końcu kochająca matka nie znika nagle tak bez śladu, serce by jej nie pozwoliło opuścić dzieci .... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iv Tatuś się już o to postarał IP: 193.111.166.* 17.06.09, 10:10 taka zniewaga z jej strony = tylko jedno.... dzieci sie nie liczą = musza byc twarde efekt zamązpojscia za kogos takiego Odpowiedz Link Zgłoś
marzannasz Gdzie jest ich mama? 17.06.09, 10:24 Prorokuje ze takich zaginiec w przyszlosci bedzie wiecej a to za sprawa Polek ktore jeszcze sie ciesza pozyciem malzenskim tu w Uk, ale jak pojada na stale do kraju swoich mezow powiela historie zaginionej Agnieszki, dla mnie sprawa jest jasna maz ja sprzatnal - tak to sie robi w Pakistanie z nieposlusznymi nawet bylymi zonami. Wiec niech wszystkie Pakole wyp....z Europy!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
and_nowak Jakaż głupota ! 17.06.09, 11:36 1. Pomiędzy twoim przekonaniem a dowodami jest przepaść. Policja NA PEWNO bierze pod uwagę taki scenariusz, ale niekoniecznie dzieli się nimi z prasą. 2. Sama wyp... z Europy. Za głupotę, rasizm, odpowiedzialność zbiorową. Nie wiem, czy wiesz: w Europie wychodzi się za mąż z WŁASNEJ WOLI. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: suski Policja jakaś taka bezradna IP: *.adsl.inetia.pl 17.06.09, 10:38 przecież ten pakistańczyk to wg kryminalistyki klasycznie podejrzany gość.Policja powinna go ostro przypilnować(inwigilacja non stop) i nie wypuszczać z kraju pod żadnym pozorem.A tu zamiast tego widzę jakieś nieporadne działania boże pożal się policji. Odpowiedz Link Zgłoś