Dodaj do ulubionych

Gdzie jest ich mama?

IP: *.toya.net.pl 16.06.09, 20:46
Nie no, takie zaginięcie? To jakby kradzież z włamaniem!
Obserwuj wątek
    • nett1980 Gdzie jest ich mama? 16.06.09, 20:47
      Wg wyznawcow islamu dzieci naleza do ojca, a tu prosze polski sad
      pozbawil go praw, ba i jeszcze musi alimenty placic...
      Policja zamiast umywac rece powinna przyjrzec sie ojcu i jego alibi
      sprawdzic, oraz przepytac starsze dzieci w obecnosci psychologa.
      • baby1 Racja. Trzeba się tatusiowi przyjrzeć. 17.06.09, 07:18
        • Gość: Gość Taką potwarz może zmyć tylko krew wg. praw plemien IP: *.centertel.pl 17.06.09, 08:37
          Taką hańbę (biała kobieta zabrała dzieci od ojca i uciekła z nimi do Polski - co
          więcej musi jeszcze na nią łożyć )może zmyć tylko krew wg. tradycji islamskich
          plemion zamieszkujących pakistan. Policja powinna dokładniej przepytać ojca i
          dzieci.
          • Gość: jeden osoba która ostatnia widziała zaginioną zawsze IP: *.centertel.pl 17.06.09, 08:55
            osoba która ostatnia widziała zaginioną zawsze kiedy są niejasne powody
            zaginięcia powinna byc brana pod uwagę jako potencjalny zabójca/ sprawca
            zniknięcia a tu??? oddaje mu się pod opiekę potencjalnych świadków (chodzi o
            dzieci), aby tatuś się nimi "zaopiekował". Już jego tłumaczenie ze nie
            interesowała i zajmowała sie dziećmi jest podejrzane (jeżeli tak jest to
            dlaczego uciekła z nimi z Pakistanu a nie zostawiła je tam?).
            wielkie "brawa" dla naszych policjantów. :(
          • bachczysaraj Stawiam dolary przeciw orzechom, że ostatnio 17.06.09, 10:55
            wizytę w Polsce złożyli krewni płci męskiej owego pastucha. W końcu nie można
            darować jakiejś tam polce zhabienia honoru porządnej muzułmańskiej rodziny.

            P.S. Oddali dzieci ojcu? Jak czytam takie wieści to przypominają mi się
            wszystkie kawały o tępych gliniarzach.
            • darr.darek Re: Stawiam dolary przeciw orzechom, że ostatnio 17.06.09, 11:11
              bachczysaraj napisał:
              >wizytę w Polsce złożyli krewni płci męskiej owego pastucha. W końcu
              >nie można darować jakiejś tam polce zhabienia honoru porządnej
              >muzułmańskiej rodziny.

              Cóż, następna, która uwierzyła w debilną propagandę lewacką, że nie istnieją
              przepastne bariery rasowe i kulturowe. Chciała własnym życiem testować lewackie
              lewdy.
              Szkoda kobiety.
              Podejrzany polski morderca w podobnje sytuacji siedziałby już dawno w areszcie,
              a w przypadku muslima poprawność polityczna (a może będzie telefon z Brukseli i
              wywalą komendanta i prokuratora na zbity pysk) nie pozwala nawet wciągnąć go do
              kręgu podejrzanych.


              • Gość: no name Re: Stawiam dolary przeciw orzechom, że ostatnio IP: *.4web.pl 17.06.09, 11:24
                Gdyby ta dziwczyna miała lewicowe poglady, to na pewno nie
                wyjechałaby do Pakistanu - akurat w to wierzyc mozesz całkowicie.
                Nie znam zadnej lewaczki, która zwiazałaby sie z muzułmaninem i
                ochoczo jechała do jego kraju. Za to sporo takich, które jezdzą na
                stypendia zagraniczne i wizą się z Holendrami lub Francuzami.

                Sądze, ze ona nie miała w ogóle zadnych poglądów na nic - to sie
                nazywa albo głupota, albo zaslepienie, albo lekkie opóznienie w
                rozwoju.
        • Gość: das spiel ist aus smiac mi siem chce IP: *.dynamic.mnet-online.de 17.06.09, 13:50
          to takie stare policyjne numery niby szukaja a niby nie
          pamietam jak raz niemiecka policja z dolnej saksoni i bavarii i inni tez szukali takiej
          jednej z rowerem i tez podobno ja porwali
          elen pilapel sie ta niby porwana nazywala
          i napewno jeszcze do dzisiaj tez nie wiedza
          a to przeciez jedna z najbardziej poboznych kobit w brd
          kolezanka takiej rodziny zaprzyjaznionej z samym panem rattezingerem
          i jak tu brac powaznie te wszystkie policje
          przeciez iran to male piwo i panstwo prawa w stosunku do wiodacych demokracji
      • krysia.tuchalowa Re: Gdzie jest ich mama? 17.06.09, 07:43
        Dzieci maja od 4 do 9 lat i cala czworka uczeszcza do tego samego przedszkola.
        Tiaaaaa, GW znowu stanela na wysokosci zadania.

        Widac, ze jest robione wszystko, aby pozamiatac pod dywan. Tatusia z dziecmi
        wyekspediuja do Pakistanu, on zakonczy wszystkie polskie biznesy i tyle go
        bedziemy widzieli. A to, ze po jakims czasie odnajdzie sie zwloki tej
        kobiety...niewazne !
        Polska policja roulezzz
        • Gość: ontos2 Jakie IQ trzeba mieć, by zostać policjantem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.09, 08:03
          • Gość: Ender Re: Jakie IQ trzeba mieć, by zostać policjantem? IP: 212.160.172.* 17.06.09, 08:21
            no właśnie nie trzeba mieć.
          • Gość: triv Re: Jakie IQ trzeba mieć, by zostać policjantem? IP: *.globalconnect.pl 17.06.09, 09:02
            90 na oficera, 70 na podoficera i około 50 na krawężnikowego.
            • turbo_wesz Re: Jakie IQ trzeba mieć, by zostać policjantem? 17.06.09, 09:15
              ujemne do prewencji
          • Gość: SenseiKrk "mniej niz zeeero" :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.09, 09:58
            "mniej niz zeeero" :)
        • Gość: onz Re: Gdzie jest ich mama? IP: *.184.c75.petrotel.pl 17.06.09, 10:34
          Przypuszczam, że mąż i ojciec tych dzieci mógłby porywaczem matki. Udawał
          policji, że wie niewiele o jej losie. W Afganistanie ubogie rodziny muszą
          sprzedać swoje dzieci terrorystom i bardzo potrzebują pieniądze. Ci terroryści
          zmuszą dzieciom do dokonania zamachu samobójczego. Szkoda, że dziecko musi
          umierać z ich rąk.
        • Gość: jot Re: Gdzie jest ich mama? IP: *.skierniewice.vectranet.pl 17.06.09, 12:19
          > Dzieci maja od 4 do 9 lat i cala czworka uczeszcza do tego samego
          przedszkola.
          > Tiaaaaa, GW znowu stanela na wysokosci zadania.
          >

          To akurat prawda. Dzieci nie mówiły ani słowa po polsku, więc nie
          można ich było posłać do szkoły. Na prośbę matki zostały
          zakwalifikowane do grupy 6-latków i to wszystkie do jednej - żeby
          były razem i lepiej się czuły.
      • Gość: malina Re: Gdzie jest ich mama? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.09, 09:19
        Masz racje, zanim się policja namyśli, to "tatuś" je wywiezie z
        Polski. Rodzina powinna szybko działać, bo inaczej to dzieci znikną
        tak jak ich matka. Policja nie powinna bagatelizować faktu, że to
        muzułmanin.
      • hugow Re: Gdzie jest ich mama? 17.06.09, 09:46
        policja nie moze sie przyjrzec tatusiowi, poniewaz Pakistan jest
        naszym sojusznikiem w walce z terroryzmem dlatego musimy byc
        spolegliwi
      • l_zaraza_l Re: Gdzie jest ich mama? 17.06.09, 13:12
        Dokładnie tak. Teraz, gdy matka "zniknęła" będzie mógł odzyskać prawa
        rodzicielskie i wywieźć dzieci.

        nett1980 napisała:

        > Wg wyznawcow islamu dzieci naleza do ojca, a tu prosze polski sad
        > pozbawil go praw, ba i jeszcze musi alimenty placic...
        > Policja zamiast umywac rece powinna przyjrzec sie ojcu i jego alibi
        > sprawdzic, oraz przepytac starsze dzieci w obecnosci psychologa.
      • Gość: ADK Gdzie jest ich mama? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.09, 18:12
        Policja i prokuratura powinna czym prędzej zainteresować się byłym mężem, zbadać
        jego alibi, faktyczny powód przyjazdu do Polski a nie zakładać, że nie stało się
        nic złego. Należy obserwować ojca a sąd rodzinny powinien rozważyć czy
        przebywanie dzieci z ojcem który ma ograniczoną władzę rodzicielską jest w tych
        okolicznościach zgodne z ich dobrem. Szczególnie gdy nie chce on ujawnić babci
        dzieci gdzie one teraz przebywają i zabrania jej kontaktu z dziećmi.
      • j-50 Gdzie jest ich mama? 18.06.09, 01:59
        Ja już się teraz nie dziwię, dlaczego na świecie opowiada się kawały
        o policjantach idiotach. Trzeba być bowiem ostatnim idiotą, aby
        uważać, że ten bambus nie miał z zaginięciem kobitki nic wspólnego.
    • Gość: aja Zaginęła matka czwórki dzieci IP: 213.199.219.* 17.06.09, 07:44
      Dzieci w wieku 4 do 9 lat i wszystkie chodzą do przedszkola?? Panie redaktorze
      jak to tak??
      • Gość: Piotr Re: Zaginęła matka czwórki dzieci IP: *.szpital-bielany.torun.pl 17.06.09, 08:11
        Bo to bardzo zdolne dzieci są... Z takich dzieciaków wyrastają potem
        wybitni dziennikarze :-)
    • Gość: bemilkaa ładny mi mąż... IP: *.cable.ubr06.stav.blueyonder.co.uk 17.06.09, 08:22
      teraz jest taki dobry i zajmuje sie dziećmi?
      Dlaczego nie jest pierwszą osobą podejrzaną w tej sprawie?
      Przecież to logiczne i każdy kto przeczytał ten artykuł właśnie jego podejrzewa.
      Czyżby policja była jednak innego zdania?
      • Gość: jacek Sprawa nie jest oczywista IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.09, 09:59
        To, że mamuśkę zaciukał, to pewne i policja świetnie o tym wie. Pytanie tylko,
        czy ją zakopał, czy zjadł.
    • Gość: matador Re: Gdzie jest ich mama? IP: 193.138.110.* 17.06.09, 08:29
      jedynym i głownym podejrzanym jest była mąz zaginionej Pani. Niema
      innej opcji jak dla mnie w tej sprawie ..
      • Gość: magatamo Re: Gdzie jest ich mama? IP: *.chello.pl 17.06.09, 08:43
        niewiarygodna historia - zaginęła kobieta, a jedyny podejrzany - są dowody, że
        widział ją jako ostatni - zabiera dzieci i wyprowadza je nie wiadomo dokąd -
        albo ten artykuł jest tendencyjny, albo nasza policja nie spełnia swoich
        ustawowych obowiązków, dlaczego tego człowieka nie aresztowano do wyjaśnienia
        sprawy?????
      • 3cik <-=-=-=-----=-=---- 17.06.09, 09:18
        "Niema" wątpliwości jedynie co do Twojej znajomości ojczystej mowy.
    • Gość: no name Re: Gdzie jest ich mama? IP: *.4web.pl 17.06.09, 08:43
      No kurde, wierzyc mi sie nie chce...Ten Nejm Abbas to cholera ma
      juz chyba z 10 dzieci. Pina, ty sie ewakułuj zanim spotka cie to
      samo, co jego bylą ...I raczej nie uskuteczniaj wyjazdów do
      Pakistanu, bo jak widać, trudno wrócić!
      • aurita Re: Gdzie jest ich mama? 17.06.09, 08:49
        jakos nie chce sie wierzyc ze matka porzucila czworke dzieci. Dlaczego nie
        zrobila tego w Pakistanie?

        dziwna historia....
        • hermina5 Re: Gdzie jest ich mama? 17.06.09, 09:06
          To i tak cud, ze udało jej sie z tego Pakistanu wyjechać wraz z
          dziecmi, skoro była jego prawowitą zoną. Choc raz polska ambasada
          staneła na wysokosci zadania!

          Czwórka dzieci, nie przelewki, Boze polskie dziewczyny jakie wy
          jesteście głupie, myslicie , ze akurat wam sie nic nie zdarzy jak za
          takiego wyjdziecie i jeszcze wyjedziecie z nim w to zadupie nie
          znajac ani słowa w ich jezyku, ani ich obyczajów,czesto nawet
          komunikatywnego angielskiego, skazane tylko na rodzinę męza ...Kasa
          przesłania myslenie , a tej kasy i tak nie ma na złote gory .

    • Gość: Lambda Pakistańska "honorowa" zemsta? IP: *.chello.pl 17.06.09, 08:49
      Pewnie ten patałach zabił swoją eks-małżonkę, ukrył ciało, a teraz
      udaje, że nie wie, o co chodzi. Skoro miał ograniczone prawa
      rodzicielskie, to o czymś świadczy. Na przykład o tym, że znęcał się
      nad rodziną. Tak się niestety w większości kończą związki z
      muzułmańskimi dzikusami z drugiego końca świata. Inna kultura,
      zwyczaje, podejście do kobiety. Nie raz, nie dwa, prezentowano
      programy o życiu w Pakistanie, gdzie kobiety nie mają właściwie
      żadnych praw, może w większych miastach to się powoli zmienia, ale
      baaardzo powoli. Brakuje dobrej woli...mężczyzn. Przypadki
      porzucania żon, a nawet zabójstw po pozorem obrony honoru, gwałty i
      znęcanie mają miejsce na codzień i władze niewiele mogą z tym
      zrobić, bo to "wielowiekowa tradycja". Kobieta jest tam nikim,
      własnością męża i nie ma znaczenia, czy jest miejscowa, czy
      zagraniczna. Ta pani prawdopodobnie nie żyje i miejmy nadzieję, że
      mężulek trafi do mamra zanim zdąży uciec z dziećmi zagranicę, bo w
      ojczyźnie nic mu nie grozi za zabójstwo, przecież to "tylko"
      kobieta. Jeśli mu się upiecze, będzie to porażka polskiego systemu
      prawnego, bo na mur-beton ten śmierdziel stoi za "zniknięciem" byłej
      żony. Jeśli się przed nim ukrywała tyle czasu, a potem rozwiodła, to
      musiała być mocno zdesperowana i po ciężkich przejściach. Kolesie
      wychowani w duchu Islamu mają za nic prawa człowieka, w tym prawa
      kobiet, a szacunku do płci przeciwnej za grosz, to nie jest
      stereotyp, to fakt potwierdzany wiele razy. A polskie kobiety lecą
      na takich sukinsynów, aż żal.
      • polsz Re: Pakistańska "honorowa" zemsta? 17.06.09, 08:55
        przykre ale prawdopodobnie masz rację. Reakcja i zachowanie Policji jest co
        najmniej dziwne
      • Gość: ula Re: Pakistańska "honorowa" zemsta? IP: *.chello.pl 17.06.09, 11:29
        Niestety możesz mieć rację. Aż ciarki po plecach idą...
    • Gość: Elefant Rodzina i znajomi muszą wziąć sprawy w swoje ręce IP: *.chello.pl 17.06.09, 08:58
      Policja, jak widać, bagatelizuje problem. Tyle osób przecież ginie
      na codzień. Proste rozwiązanie: wpie...ć brudasowi, aż się
      przyzna, gdzie zakopał byłą żonę, bo to, że ona nie żyje, jest
      więcej niż pewne. "Z akumulatorem na jajach jeszcze nikt nie
      kłamał". Niech rodzina i znajomi tej pani pokażą mu polskie honorowe
      podejście do problemu czyli pałą po łbie.
    • Gość: Tadeusz Cholerny arabus IP: *.17.8.lan.e-wab.pl 17.06.09, 09:02
      Podłączyć jaja do akumulatora i wszystko wyśpiewa.
    • mshume Zaginęła matka czwórki dzieci 17.06.09, 09:08
      ojciec dzieci i ex mąż - główny podejrzany.
      • Gość: xyz Re: Zaginęła matka czwórki dzieci IP: *.maxima-fides.pl 17.06.09, 09:55
        Popieram. Jakoś dziwnie mi pachnie fakt,że ostatnią osobą która kontaktowała się
        z zaginioną jest jej ex.
        Dodatkowo skorzystał on przeciez na tej sytuacji, bo jak dobrze pójdzie to
        będzie mógł z powrotem zabrać dzieci do Pakistanu...
        Panowie policjanci nie popuszczajcie!
      • Gość: gość Policja niech przesłucha Arabusa!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.09, 10:03
        A psychiatra dzieci! Ten artykul brzmi naiwnie, czy jakiś terrosysta
        go pisal???
      • Gość: P. Re: Zaginęła matka czwórki dzieci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.09, 22:44
        A mi Się wydaje , że można ją znaleźć w Baden albo Kiel...w Niemczech w domu
        publicznym , dziewczyna nie brzydka , chce spróbować czegoś innego a nie ciągle
        ta monotoniczność i nieukładanie w związku :)
        albo bawi się teraz z innym i zapomina o smutkach , ewentualność jest tak , że
        wiadomo talib to talib... może będzie jak z większością polaków będą chcieli
        okupu... za nią bo jak gościu kumaty , to wiedział co i jak zorganizować , żeby
        nie padły podejrzenia na niego :)
    • Gość: le Re: Gdzie jest ich mama? IP: *.net.stream.pl 17.06.09, 09:09
      kurcze, niewiarygodne! ojciec ma ograniczone prawa ale w tej sytuacji dali mu
      dzieci? Przecież była babcia, no ewentualnie mogłyby trafić do dyżurnego ośrodka
      opiekuńczo-wychowawczego? a ojciec ewidentnie powinien być pod lupą...bo motyw
      miał jak byk!!! a żeby matka sobie gdzieś poszła? jeśli znajomym odmówiła
      spotkania, to niby gdzie i czemu miałaby iść! straszne, ja myślę, że ona nie
      żyje :-(
      • Gość: kramba Re: Gdzie jest ich mama? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.09, 10:45
        Ograniczenie praw to nie pozbawienie. Wielu rodziców w niewydolnych czy
        patologicznych rodzina tak ma, a dzieci nadal wychowują się w domu. Tyle że np.
        co jakiś czas odwiedza je kurator.
    • Gość: pw Zaginęła matka czwórki dzieci IP: *.icpnet.pl 17.06.09, 09:12
      To na pewno ta ciapata k..wa ją zabiła.
    • Gość: mariuszek Zaginęła matka czwórki dzieci IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.09, 09:15
      No kolejna "mądra" Polka, która myślała, że ślub z muzułmaninem to bajka. Na
      pewno na początku był taki miły, inny niż ci polscy chłopcy, którzy są tacy
      głupi i w ogóle. Pojechał do domciu tam mamusia pokazała klasa i kobieta już
      wiedziała, że popełniła życiowy błąd. A wystarczyło włączyć tylko Discovery,
      żeby się dowiedzieć jak muzułmanie traktują kobiety. No ale nasza bohaterka
      wolała pewnie oglądać wtedy seriale...
      • dark_crusader Exactly 17.06.09, 10:18
        Gość portalu: mariuszek napisał(a):

        > No kolejna "mądra" Polka, która myślała, że ślub z muzułmaninem to bajka. Na
        > pewno na początku był taki miły, inny niż ci polscy chłopcy, którzy są tacy
        > głupi i w ogóle. Pojechał do domciu tam mamusia pokazała klasa i kobieta już
        > wiedziała, że popełniła życiowy błąd. A wystarczyło włączyć tylko Discovery,
        > żeby się dowiedzieć jak muzułmanie traktują kobiety. No ale nasza bohaterka
        > wolała pewnie oglądać wtedy seriale...

        Ciekawe ile jeszcze takich przypadków będzie potrzebnych, żeby Polki przestały ulegać urokowi byle ciapasa?
        • and_nowak Urok pieniądza, nie obcokrajowca 17.06.09, 11:29
          Pamiętam to ze studiów. Arab miał dziewczyn na pęczki, pomimo ewidentnych braków
          higieny i wychowania. KASA, DOLARY!
          Teraz trochę się to zmieniło, tzn. jesteśmy bogatszym narodem - bo mentalność
          pozostała.
    • a.ba policja działa jak w sprawie Olewnika 17.06.09, 09:17
      Olewnik sam sie porwał a kobita ukrywa sie w piwnicy.
      p.s.
      jak eks mąż ma ograniczone prawa rodzicielskie to dlaczego niebiescy
      je odwiesili i przekazali dzieci?
      • bachczysaraj I pewnie skończy się podobnie. 17.06.09, 11:31
        Gość się rozpłynie z dziećmi, za dwa lata znajdą resztki jej zwłok zakopane
        gdzieś tam, potem będzie afera a wreszcie sprawa rozejdzie się po kościach.
        • totalna_apokalipsa Re: I pewnie skończy się podobnie. 17.06.09, 12:41
          No nie wiem czy rozejdzie sie po kosciach, ale ja mam apel do
          obecnej kobiety . POMYSL, o ile jeszcze z nim jesteś... To naprawdę
          jakiś niecikawy do bólu klimat.
    • Gość: Goźdź Allah Akbar i do przodu! IP: *.spot.pl 17.06.09, 09:17
      Laska nie żyje. Odcięto jej głowę, a przynajmniej zasztyletowano. Nie można
      pakistańskiemu ojcu odebrać przecież jego dzieci. Powinniśmy mieć dla nich
      więcej wyrozumiałości - zabijanie żon to ich narodowa tradycja.
      • Gość: ax ograniczona wladza rodzcielska? IP: *.range81-155.btcentralplus.com 17.06.09, 09:24
        i oddano mu dzieci pod opieke ? przeciez nie trzeba byc Rutkowskim,
        zeby wiedziec iz to 1 podejrzany. Oj polska policjo, lapanie babci
        za kradziez kostki masla ze sklepu jest proste. a tu sprawa zycia
        lub smierci i takie macie watpliwosci ? szok.
        • vito14 Wkładając rękę do ognia licz się z poparzeniem!! 17.06.09, 10:06
          Tak samo wychodząc za muzułmanina taka panienka musi się liczyć że
          bądzie traktowana jak ktoś III kategorii w dodatku z ograniczeniem
          praw do własnych dzieci. I wcale nie należy mieć wielkich pretensji
          do jej męża, przecież to jest w ich wielowiekowej tradycji i tam
          przez wszystkich zarówno mężczyzn jak i kobiety jest to akceptowane
          i przyjmowane za coś naturalnego. Ale niektóre polskie kobiety mają
          siano w głowie i wcale mi takich kobiet nie jest żal.
    • Gość: acer100 Zaginęła matka czwórki dzieci IP: *.toya.net.pl 17.06.09, 09:23
      Boję się ,że ona już nie żyje.Dlaczego głupie baby wiążą sie z
      arabami?
    • martica a glupie polskie baby zenia sie z tymi 'dzikusami' 17.06.09, 09:25
      Co, Polakow nie ma? Ile sie czyta o tym jak traktowane sa tam
      Europejki, ale Polki od razu lgna do muzulmanow.
      A odkad zaczela sie zle ukaldac w zwiazku - moze trzeba bylo zamiast 4
      dzieci miec jedno albo dwojke?
      A Pani Agnieszka pewnie uciekla do Anglii do innego Pakistanczyka albo
      zwiala gdzies z innym facetem.
    • michelle77 Gdzie jest ich mama? 17.06.09, 09:28
      Straszne, pewnie zabił Matke dzieci, ciało ukrył i udaje wariata.
      A Policja stosuje spychologie i trzyma sie najprostszej wersji, ze kobieta
      "chciala" zniknac...
      Biedne dzieci, mam nadzieje, ze zostana pod opieka Babci gdyby Mama sie nie
      odnalazła...
    • Gość: ... Gdzie jest ich mama? IP: *.chello.pl 17.06.09, 09:31
      nie no w swietnym kraju zyje! dzieci sa przekazane ojcu z ograniczonymi prawami
      rodzicielskimi!
    • Gość: paw żal dzieci i dziadków IP: 150.254.155.* 17.06.09, 09:47

      współczuję rodzicom tej głupiej pindy...
      najpierw stracili córkę gdy wyszła za Pakinpsa ,
      a teraz stracą wnuki... biedni ludzie...

      dzieciaki też wesoło nie będą mieć..szczególnie córki... tak, dokąd je
      wywiezie kobiety są traktowane jak bydło...

      a co do tej "zaginionej", wiążąc się z takim gostkiem sama nie szanuje swojej
      godności (bo jaką godność ma zagraniczna żona w świecie muzułmańsim?), nie dba
      o swoją przyszłość i bezpieczeństwo (dla pakistańca jest jego własnością,
      zrobi z nią co chce), więc dlaczego my mielibyśmy się przejmować?

      żal dzieci (bo chora poprawność polityczna pozwoli je zabrać do pakistanu),
      żal dziadków (stracili dziecko i wnuki)

      jak to się dzieje że niektóre laski są taakie głupie, rozumiem miłość czasem
      jest ślepa, ale przecież trzeba mieć jakiś instynkt samozachowawczy...

      gdyby analogiczna sytuacja była w pakistanie to rodzina wnucząt by załątwiła
      sprawę w trymiga, no ale my jesteśmy kulturalni europejczycy, vendetta nas
      brzydzi wolimy stać bezczynnie jak barany czekające na zarżnięcie..
      • Gość: no name Re: żal dzieci i dziadków IP: *.4web.pl 17.06.09, 10:36
        >więc dlaczego my mielibyśmy się przejmować?

        Dlatego, z e to :

        a) Polka

        b) człowiek

        Wychodzac z twoich załozeń Polacy na plantacjach pomidorów mogliby
        być zakopywani pod krzakami, dla użyźnienia, bo "dlaczego my
        mielibysmy sie przejmowac"? Wiedzieli do jakiej pracy jechali.
        Pomysl dwa razy, zanim cos napiszesz.
    • Gość: iv tak konczą kobiety IP: 193.111.166.* 17.06.09, 10:08
      zal dzieci, nie dziwie sie ze uciekła od tego faceta,
      faktycznie urodzic 4 dzieci dla niego to musiała byc swietna zabawa
      Gość nie zasługuje na bycie ojcem.
    • kinga.kangurek Zaginęła matka czwórki dzieci 17.06.09, 10:08
      Pewnie za dzień, miesiąc lub rok wyjdzie na jaw, że szanowny eks-małżonek
      zabił tę kobietę. Taka zemsta za ucieczkę z Pakistańskiej niewoli i odebranie
      dzieci. Miał czas by sobie to obmyśleć . W końcu kochająca matka nie znika
      nagle tak bez śladu, serce by jej nie pozwoliło opuścić dzieci ....
    • Gość: iv Tatuś się już o to postarał IP: 193.111.166.* 17.06.09, 10:10
      taka zniewaga z jej strony = tylko jedno....
      dzieci sie nie liczą = musza byc twarde

      efekt zamązpojscia za kogos takiego
    • marzannasz Gdzie jest ich mama? 17.06.09, 10:24
      Prorokuje ze takich zaginiec w przyszlosci bedzie wiecej a to za sprawa Polek
      ktore jeszcze sie ciesza pozyciem malzenskim tu w Uk, ale jak pojada na stale do
      kraju swoich mezow powiela historie zaginionej Agnieszki, dla mnie sprawa jest
      jasna maz ja sprzatnal - tak to sie robi w Pakistanie z nieposlusznymi nawet
      bylymi zonami. Wiec niech wszystkie Pakole wyp....z Europy!!!!
      • and_nowak Jakaż głupota ! 17.06.09, 11:36
        1. Pomiędzy twoim przekonaniem a dowodami jest przepaść. Policja NA PEWNO bierze
        pod uwagę taki scenariusz, ale niekoniecznie dzieli się nimi z prasą.
        2. Sama wyp... z Europy. Za głupotę, rasizm, odpowiedzialność zbiorową. Nie
        wiem, czy wiesz: w Europie wychodzi się za mąż z WŁASNEJ WOLI.
    • Gość: suski Policja jakaś taka bezradna IP: *.adsl.inetia.pl 17.06.09, 10:38
      przecież ten pakistańczyk to wg kryminalistyki klasycznie podejrzany
      gość.Policja powinna go ostro przypilnować(inwigilacja non stop) i nie
      wypuszczać z kraju pod żadnym pozorem.A tu zamiast tego widzę jakieś
      nieporadne działania boże pożal się policji.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka