Dodaj do ulubionych

Wesołych, smacznych, zdrowych...

23.12.03, 13:51
ciepło-rodzinnych, beztroskich, kolorowych Świąt
wszystkim serdecznie życzę :-)
Obserwuj wątek
    • Gość: perry Re: Wesołych, smacznych, zdrowych... IP: *.umirm.gov.pl 23.12.03, 14:16
      Oczywiście również (Tobie i wszystkim), dziękuję, wzajemnie :-)
    • kirka1 Re: Wesołych, smacznych, zdrowych... 23.12.03, 14:28

      z C@fe bo c@fwe.ale szczere gorace zyczenia

      BUZIAKI dla wszytkich i Duzo ciepla zycze wszytkim w tym i przyszlym roku
    • p8 NIENAWIDZĘ ŚWIĄT 23.12.03, 14:42


























      najgorsze dni w roku...
      • kropka Re: NIENAWIDZĘ ŚWIĄT 23.12.03, 16:54
        panie boziu, życzę Ci zatem tysiąca powodów, żebyś je polubił :-)
        Trzymaj się ciepło
        kropka
      • da.killa Re: NIENAWIDZĘ ŚWIĄT 24.12.03, 02:07
        p8 napisał:

        >
        >
        >
        >
        >
        >
        >
        >
        >
        >
        >
        >
        >
        >
        >
        >
        >
        >
        >
        >
        >
        >
        >
        >
        >
        >
        > najgorsze dni w roku...

        Święte słowa. "święta" są do dupy...


        da.killa
      • Gość: flip Re: NIENAWIDZĘ ŚWIĄT IP: *.p.lodz.pl 24.12.03, 17:07
        my tez. psuja caly harmonogram.
    • Gość: fleurette Z okazji świąt życzę : IP: 81.219.160.* 23.12.03, 21:17
      ...Szczescia w zyciu osobistym, sukcesow w pracy, dobrego zdrowia, anielskiej
      cierpliwosci przy czytaniu tych
      zyczen,
      domku z ogrodem i basenem,
      eleganckiej limuzyny,
      spojrzenia, glownej wygranej na loterii, pozytywnej
      aury, pogody ducha pomyslnych wiatrow, goracej milosci, wygodnych butow,kamer
      cudownych wakacji, szczescia, pociechy z wnukow, punktualnych pociagow,
      swietego spokoju, jachtu,
      zadnych trosk, powodzenia u plci przeciwnej, wysokich lotow, rzeskich porankow,
      pomyslnosci, trafnych decyzji, intuicji w interesach, prezentow od losu, duzego
      łozka, pekatego portfela, szerokiej drogi, milego szefa, jasnosci umyslu,
      niebanalnych wyzwan, milych snow, pewnosci siebie, wielkiej fortuny, wielu
      usmiechow, kondycji
      pomyslnosci, jak najmniej zmartwien, wyjscia z kazdej sytuacji, uwielbienia u
      podwladnych,spokoju ducha,
      oddechu od codziennosci, samych atrakcji, swietlanej przyszłosci, wiary w
      sukces, wielu alternatyw, przychylności bogow, tolerancji, wlasnego odrzutowca,
      goraczki sobotniej nocy, piwniczki pelnej wina, silnej woli, wyrozumialego
      spowiednika,
      (niepotrzebne skreslic)
    • Gość: Por. Bor. & Tulka Re: Wesołych, smacznych, zdrowych... IP: *.lodz-piaski.sdi.tpnet.pl 23.12.03, 23:20
      Dziekujemy serdecznie.
      Niech i nam bedzie wolno dorzucic od siebie dla Was, wszyscy nasi mili
      Forumowicze, garstke serdecznosci plynaca wprost z serca.
      Niech Wam sie dobrze dzieje w swieta i kazdego innego szarego dnia.

      Pozdrawiamy

      Por. Borewicz & Tulka

      www.locomotiva.pl/swieta/
    • hubar Re: Wesołych, smacznych, zdrowych... 23.12.03, 23:30
      Niechaj i ja tą drogą będę życzył Forumowiczom, a w szczególności KaFeLkom
      wszystkiego co najlepsze i najforumowniejsze. Wyrozumiałości i mniej nerwów,
      więcej czasu a mniej zmartwień.
      Wesołych Świąt.
    • krzyskup Re: Wesołych, smacznych, zdrowych... 24.12.03, 00:20
      To i ja dołączę się do tych życzeń i dodam coś od siebie:
      Aby te święta przyniosły Wam wiele wspaniałcyh chwil z rodziną w domowym
      zaciszu, aby Wasze zwierzaki powiedziały Wam za niecałe 24 godziny jak bardzo
      Was kochają i żeby spełniły się prawie wszystkie Wasze marzenia (prawie, bo o
      czymś w końcu trzeba marzyć, czyż nie?) oraz wielu mądrych, długich,
      wspaniałych i opublikowanych w Gazecie postów na naszym forum :)

      życzy i pozdrawia
      Krzyskup

      --
      Zapraszam na forum poświęcone Panu Samochodzikowi i jego przygodom
      • Gość: grażka Białych, zimowych... IP: *.toya.net.pl 24.12.03, 01:26
        radosnych i takich, o jakich marzycie - życzę
        grażka
    • ixtlilto Re: Wesołych, smacznych, zdrowych... 24.12.03, 09:29
      Wszystkim Forumowiczom życzę, aby te świeta spędzili radośnie i choć na chwilkę
      dziś doszli do komputerka (bo jaka wigilia, taki cały rok); aby w przyszłym
      roku przybywały kolejne tysiące postów na łódzkim Forum oraz aby nikogo nie
      opuszczały pozytywne emocje!
    • Gość: Maruda Pod Kropką podpisać się.... IP: *.widzew.net / *.widzew.net 24.12.03, 10:45
      to zaszczyt, zatem i ja życzę Wam wszystkim tutaj by te święta każdy z Was przeżył dokładnie tak, jak by przeżyć chciał, by każdy z nas mógł potem wspominać "wspaniałe ostatnie święta". Hej kolęda! <=:-)} - Mikołaj :)
      • Gość: SA wesolych swiat Kropko,tak jak piszesz beztroskich IP: *.proxy.aol.com 24.12.03, 20:59
    • barracuda7110 Re: Wesołych, smacznych, zdrowych... 24.12.03, 11:21
      wszystkiego dobrego:)
    • zamek Spokoju i dobroci 24.12.03, 14:43
      dla wszystkich od Zamka :)
    • b00g13 Re: Wesołych, smacznych, zdrowych... 24.12.03, 14:50
      od b00g13 dla wszystkich w szaczególności
      o<[:-)>>
    • geograf Re: Wesołych, smacznych, zdrowych... 24.12.03, 22:39
      po powrocie z kolacji Wigilijnej,naładowany pozytywnie i ja mogę życzyć teraz
      Wam, z całym przekonaniem, miłych, cioepłych i rodzinnych Świąt,gdy uśmiech
      będzie gościł na Waszych licach i marzenia,choć cześciowo, będą się ziszczały:-)
      Wesołych Świat!
    • zbzet Re:Wesołych, radosnych ale pełnych refleksji Świąt 25.12.03, 16:08
      Bożego Narodzenia.
      2003 lat temu narodził się mały człowieczek, który swoim istnieniem zmienił
      losy świata. Dobrzy i myślący ludzie stali się jeszcze lepsi, a źli, którzy nie
      chcieli zmienić się, nadal są źli. W dniu Jego narodzin każdy z nas może
      spojrzeć na lampki płonące na choince i chwilkę pomyśleć o przeszłości,
      historii, własnych uczynkach, innych ludziach i o samym sobie, o dobroci i
      okrucieństwie, o głodzie i sytości. Życzę Wam wszelkiej pomyślności i odrobiny
      czasu dla samych siebie i własnych myśli.
    • jasam Re: Wesołych, smacznych, zdrowych... 26.12.03, 13:50
      Wesołych, smacznych, zdrowych... dla tych wszystkich którym Święta sprawiają
      radość.

      pozdr.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka