kropka 23.12.03, 13:51 ciepło-rodzinnych, beztroskich, kolorowych Świąt wszystkim serdecznie życzę :-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: perry Re: Wesołych, smacznych, zdrowych... IP: *.umirm.gov.pl 23.12.03, 14:16 Oczywiście również (Tobie i wszystkim), dziękuję, wzajemnie :-) Odpowiedz Link Zgłoś
kirka1 Re: Wesołych, smacznych, zdrowych... 23.12.03, 14:28 z C@fe bo c@fwe.ale szczere gorace zyczenia BUZIAKI dla wszytkich i Duzo ciepla zycze wszytkim w tym i przyszlym roku Odpowiedz Link Zgłoś
kropka Re: NIENAWIDZĘ ŚWIĄT 23.12.03, 16:54 panie boziu, życzę Ci zatem tysiąca powodów, żebyś je polubił :-) Trzymaj się ciepło kropka Odpowiedz Link Zgłoś
da.killa Re: NIENAWIDZĘ ŚWIĄT 24.12.03, 02:07 p8 napisał: > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > najgorsze dni w roku... Święte słowa. "święta" są do dupy... da.killa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: flip Re: NIENAWIDZĘ ŚWIĄT IP: *.p.lodz.pl 24.12.03, 17:07 my tez. psuja caly harmonogram. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fleurette Z okazji świąt życzę : IP: 81.219.160.* 23.12.03, 21:17 ...Szczescia w zyciu osobistym, sukcesow w pracy, dobrego zdrowia, anielskiej cierpliwosci przy czytaniu tych zyczen, domku z ogrodem i basenem, eleganckiej limuzyny, spojrzenia, glownej wygranej na loterii, pozytywnej aury, pogody ducha pomyslnych wiatrow, goracej milosci, wygodnych butow,kamer cudownych wakacji, szczescia, pociechy z wnukow, punktualnych pociagow, swietego spokoju, jachtu, zadnych trosk, powodzenia u plci przeciwnej, wysokich lotow, rzeskich porankow, pomyslnosci, trafnych decyzji, intuicji w interesach, prezentow od losu, duzego łozka, pekatego portfela, szerokiej drogi, milego szefa, jasnosci umyslu, niebanalnych wyzwan, milych snow, pewnosci siebie, wielkiej fortuny, wielu usmiechow, kondycji pomyslnosci, jak najmniej zmartwien, wyjscia z kazdej sytuacji, uwielbienia u podwladnych,spokoju ducha, oddechu od codziennosci, samych atrakcji, swietlanej przyszłosci, wiary w sukces, wielu alternatyw, przychylności bogow, tolerancji, wlasnego odrzutowca, goraczki sobotniej nocy, piwniczki pelnej wina, silnej woli, wyrozumialego spowiednika, (niepotrzebne skreslic) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Por. Bor. & Tulka Re: Wesołych, smacznych, zdrowych... IP: *.lodz-piaski.sdi.tpnet.pl 23.12.03, 23:20 Dziekujemy serdecznie. Niech i nam bedzie wolno dorzucic od siebie dla Was, wszyscy nasi mili Forumowicze, garstke serdecznosci plynaca wprost z serca. Niech Wam sie dobrze dzieje w swieta i kazdego innego szarego dnia. Pozdrawiamy Por. Borewicz & Tulka www.locomotiva.pl/swieta/ Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: Wesołych, smacznych, zdrowych... 23.12.03, 23:30 Niechaj i ja tą drogą będę życzył Forumowiczom, a w szczególności KaFeLkom wszystkiego co najlepsze i najforumowniejsze. Wyrozumiałości i mniej nerwów, więcej czasu a mniej zmartwień. Wesołych Świąt. Odpowiedz Link Zgłoś
krzyskup Re: Wesołych, smacznych, zdrowych... 24.12.03, 00:20 To i ja dołączę się do tych życzeń i dodam coś od siebie: Aby te święta przyniosły Wam wiele wspaniałcyh chwil z rodziną w domowym zaciszu, aby Wasze zwierzaki powiedziały Wam za niecałe 24 godziny jak bardzo Was kochają i żeby spełniły się prawie wszystkie Wasze marzenia (prawie, bo o czymś w końcu trzeba marzyć, czyż nie?) oraz wielu mądrych, długich, wspaniałych i opublikowanych w Gazecie postów na naszym forum :) życzy i pozdrawia Krzyskup -- Zapraszam na forum poświęcone Panu Samochodzikowi i jego przygodom Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grażka Białych, zimowych... IP: *.toya.net.pl 24.12.03, 01:26 radosnych i takich, o jakich marzycie - życzę grażka Odpowiedz Link Zgłoś
ixtlilto Re: Wesołych, smacznych, zdrowych... 24.12.03, 09:29 Wszystkim Forumowiczom życzę, aby te świeta spędzili radośnie i choć na chwilkę dziś doszli do komputerka (bo jaka wigilia, taki cały rok); aby w przyszłym roku przybywały kolejne tysiące postów na łódzkim Forum oraz aby nikogo nie opuszczały pozytywne emocje! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maruda Pod Kropką podpisać się.... IP: *.widzew.net / *.widzew.net 24.12.03, 10:45 to zaszczyt, zatem i ja życzę Wam wszystkim tutaj by te święta każdy z Was przeżył dokładnie tak, jak by przeżyć chciał, by każdy z nas mógł potem wspominać "wspaniałe ostatnie święta". Hej kolęda! <=:-)} - Mikołaj :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SA wesolych swiat Kropko,tak jak piszesz beztroskich IP: *.proxy.aol.com 24.12.03, 20:59 Odpowiedz Link Zgłoś
barracuda7110 Re: Wesołych, smacznych, zdrowych... 24.12.03, 11:21 wszystkiego dobrego:) Odpowiedz Link Zgłoś
b00g13 Re: Wesołych, smacznych, zdrowych... 24.12.03, 14:50 od b00g13 dla wszystkich w szaczególności o<[:-)>> Odpowiedz Link Zgłoś
geograf Re: Wesołych, smacznych, zdrowych... 24.12.03, 22:39 po powrocie z kolacji Wigilijnej,naładowany pozytywnie i ja mogę życzyć teraz Wam, z całym przekonaniem, miłych, cioepłych i rodzinnych Świąt,gdy uśmiech będzie gościł na Waszych licach i marzenia,choć cześciowo, będą się ziszczały:-) Wesołych Świat! Odpowiedz Link Zgłoś
zbzet Re:Wesołych, radosnych ale pełnych refleksji Świąt 25.12.03, 16:08 Bożego Narodzenia. 2003 lat temu narodził się mały człowieczek, który swoim istnieniem zmienił losy świata. Dobrzy i myślący ludzie stali się jeszcze lepsi, a źli, którzy nie chcieli zmienić się, nadal są źli. W dniu Jego narodzin każdy z nas może spojrzeć na lampki płonące na choince i chwilkę pomyśleć o przeszłości, historii, własnych uczynkach, innych ludziach i o samym sobie, o dobroci i okrucieństwie, o głodzie i sytości. Życzę Wam wszelkiej pomyślności i odrobiny czasu dla samych siebie i własnych myśli. Odpowiedz Link Zgłoś
jasam Re: Wesołych, smacznych, zdrowych... 26.12.03, 13:50 Wesołych, smacznych, zdrowych... dla tych wszystkich którym Święta sprawiają radość. pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś