Dodaj do ulubionych

Przebudowa Opolanina z kłopotami

IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 24.01.04, 00:04
ja stawiam na Carrefoure, powiedzmy 10 euro.
Obserwuj wątek
    • Gość: antyReal Re: Przebudowa Opolanina z kłopotami IP: 62.148.87.* 24.01.04, 08:20
      nie maja opini "WOJEWODZKIEGO KONSERWATORA ZABYTKOW"..dobre hehe.
      Stawiam na Careffour i taki schit jak Champion
      • Gość: mieszkaniec Re: Przebudowa Opolanina z kłopotami IP: *.chello.pl 24.01.04, 09:49
        To było do przewidzenia, w marcu dowiemy się ,że dopiero w czerwcu itd.
    • Gość: Poinformowany TO TESCO!!!! IP: 195.205.222.* 24.01.04, 09:58
      I co na to Kowalski???? Hhahahahahahahhaha.........
      • Gość: Kociubińska Re: TO TESCO!!!! IP: 62.148.87.* 24.01.04, 13:44
        No właśnie! Może radny Kowalski wystapi z inicjatywą utworzenia tzw. jednego
        okienka. Urzędnik znający języki, nie tylko informowałby inwestora o
        obowiązujących przepisach, ale też sam załatwiał mu wymagane zezwolenia (przed
        terminem rozpoczęcia budowy!).
        Na razie, jak widać, te funkcje pełni prezydent.
        • Gość: Jogi Baboo Re: TO TESCO!!!! IP: 195.245.213.* 24.01.04, 17:05
          Czy w tym miescie zadna sprawa nie moze byc normalnie zalatwiona?
          Po prostu niedobrze sie robi od tego wszystkiego, szkoda gadac....
          • Gość: efka Re: TO TESCO!!!! IP: *.opole.sdi.tpnet.pl 24.01.04, 22:32
            Znowu wychodzi całkowita niekompetencja kunclera
            • Gość: ZBIK Re: TO TESCO!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.04, 09:48
              nie dostali w lape za miejsce po fabryce mebli od tesco to teraz chca za
              opolanin i juz blokuja rozbudowe, NIE DAWAC IM W LAPE!!! trzymajcie sie
              • Gość: malpka Re: TO TESCO!!!! IP: *.opole.dialup.inetia.pl 25.01.04, 16:21
                bez przesady - opinia o oddziaływaniu na środowisko to typowy wymóg przy tak
                dużych inwestycjach. Raczej przychyliłbyn się do opinii, że ci którzy
                zarządzają inwestycją biora się do tego od d.... strony. Prędzej przecież nie
                wiedzieli, że każda zmiana koncepcji architektonicznej wymaga zgody architekta
                \, który projektował opolanina (osbiste prawa autorskie). Mają szczęście, że
                ten architekt (chyba Niedźwiecki) nie był upierdliwy bo jakby chciał to
                zablokowałby na pewien czas inwestycję.
                • Gość: slk Re: TO TESCO!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.04, 01:18
                  ZBIK ma racje, znowu wyciągają łapę po kasę. Najpierw ściągnęli inwestora
                  który zaangażował już duże środki, a ci go teraz przy pomocy ratusza
                  przypierają do muru; nie dasz to kłody (przepisy) pod nogi, a to zezwolenie , a
                  to plan zagospodarowania, a to Sanepid, a to podjazdy dla kalek, a to pan
                  prezydent ma muchy w nosie albo mu się spać chce, a to parking na 187 miejsc, a
                  nie 178. Tamten nie chce tracić czasu i pieniędzy i w końcu wyskoczy z kasą.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka