Gość: hazard_01 IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 24.01.04, 00:04 ja stawiam na Carrefoure, powiedzmy 10 euro. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: antyReal Re: Przebudowa Opolanina z kłopotami IP: 62.148.87.* 24.01.04, 08:20 nie maja opini "WOJEWODZKIEGO KONSERWATORA ZABYTKOW"..dobre hehe. Stawiam na Careffour i taki schit jak Champion Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mieszkaniec Re: Przebudowa Opolanina z kłopotami IP: *.chello.pl 24.01.04, 09:49 To było do przewidzenia, w marcu dowiemy się ,że dopiero w czerwcu itd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Poinformowany TO TESCO!!!! IP: 195.205.222.* 24.01.04, 09:58 I co na to Kowalski???? Hhahahahahahahhaha......... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kociubińska Re: TO TESCO!!!! IP: 62.148.87.* 24.01.04, 13:44 No właśnie! Może radny Kowalski wystapi z inicjatywą utworzenia tzw. jednego okienka. Urzędnik znający języki, nie tylko informowałby inwestora o obowiązujących przepisach, ale też sam załatwiał mu wymagane zezwolenia (przed terminem rozpoczęcia budowy!). Na razie, jak widać, te funkcje pełni prezydent. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jogi Baboo Re: TO TESCO!!!! IP: 195.245.213.* 24.01.04, 17:05 Czy w tym miescie zadna sprawa nie moze byc normalnie zalatwiona? Po prostu niedobrze sie robi od tego wszystkiego, szkoda gadac.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: efka Re: TO TESCO!!!! IP: *.opole.sdi.tpnet.pl 24.01.04, 22:32 Znowu wychodzi całkowita niekompetencja kunclera Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZBIK Re: TO TESCO!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.04, 09:48 nie dostali w lape za miejsce po fabryce mebli od tesco to teraz chca za opolanin i juz blokuja rozbudowe, NIE DAWAC IM W LAPE!!! trzymajcie sie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: malpka Re: TO TESCO!!!! IP: *.opole.dialup.inetia.pl 25.01.04, 16:21 bez przesady - opinia o oddziaływaniu na środowisko to typowy wymóg przy tak dużych inwestycjach. Raczej przychyliłbyn się do opinii, że ci którzy zarządzają inwestycją biora się do tego od d.... strony. Prędzej przecież nie wiedzieli, że każda zmiana koncepcji architektonicznej wymaga zgody architekta \, który projektował opolanina (osbiste prawa autorskie). Mają szczęście, że ten architekt (chyba Niedźwiecki) nie był upierdliwy bo jakby chciał to zablokowałby na pewien czas inwestycję. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: slk Re: TO TESCO!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.04, 01:18 ZBIK ma racje, znowu wyciągają łapę po kasę. Najpierw ściągnęli inwestora który zaangażował już duże środki, a ci go teraz przy pomocy ratusza przypierają do muru; nie dasz to kłody (przepisy) pod nogi, a to zezwolenie , a to plan zagospodarowania, a to Sanepid, a to podjazdy dla kalek, a to pan prezydent ma muchy w nosie albo mu się spać chce, a to parking na 187 miejsc, a nie 178. Tamten nie chce tracić czasu i pieniędzy i w końcu wyskoczy z kasą. Odpowiedz Link Zgłoś