Dodaj do ulubionych

skuteczny adwokat z opola lub okolic

IP: *.180.10.27.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 31.08.13, 10:56
czy mozecie polecic skutecznego adwokata do sprawy rozwodowej z orzeczeniem o winie? moze byc z opola lub okolic.
Obserwuj wątek
    • Gość: u Re: skuteczny adwokat z opola lub okolic IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 31.08.13, 21:22
      Nowak
    • Gość: Ola Re: skuteczny adwokat z opola lub okolic IP: *.adsl.inetia.pl 08.09.13, 19:29
      Sprawę mojej siostry prowadził mec. Jarosiński. Bardzo dobry specjalista i ceny rozsądne.
    • krzysztof-214 Re: skuteczny adwokat z opola lub okolic 02.10.13, 12:47
      Skuteczny jest mecenas Knefel (marekknefel.wix.com/adwokat#!services/ch6q), a przy tym kasy z ludzi nie zdziera, tylko, że on przyjmuje w Chorzowie. Jeżeli odległość nie jest probleme, to warto spróbować.
      • Gość: zoska Re: skuteczny adwokat z opola lub okolic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.13, 09:35
        Polecam mec.Markiewicz skuteczna i zawsze jest na rozprawie
    • Gość: cred Re: skuteczny adwokat z opola lub okolic IP: *.ip.netia.com.pl 12.02.14, 15:19
      Ja polecam Kancelarie Rafala Kufiety z Wrocławia, bardzo skuteczny, zawsze ma czas dla swoich klientów, zaangażowany w sprawę.
    • men1972 @ maja . W sprawie adwokata. 12.02.14, 17:50
      @ maja

Droga Maju.
      Poszukujesz w Opolu / okolicach skutecznego adwokata, który - jak piszesz - poprowadzi Twoja sprawę tak, że to Twój ( były ) mąż będzie winny, a Ty czysta jak łza? ? ?

Wobec tego informuję Cię, że do tej sprawy nie musisz mieć w Opolu adwokata.
      Bo wystarczy Tobie - zamiast wynajętego adwokata - ligitymacja opolskiej Platformy Obywatelskiej.

Tutaj w Opolu, wymiar sprawiedliwości i pracujący w nim ludzie, są tak stronniczy i do tego stopnia skorumpowani, że Ligitymacja Platformy spowoduje , że wygrasz każdą sprawę.

A cha! Na rozprawie sądowej nie zapomnij powiedzieć - tak niby mimo chodem - , że Twój ex-mąż jest zwolennikiem Prawa i Sprawiedliwości, a w ostatnich wyborach głosował na Kaczyńskiego!

Po tych słowach - masz na to moje gwarancję - dostaniesz rozwód z orzeczeniem o 200 % winie Twojego męża.
      Ba! A jak w opolskim Sądzie pokażesz Ligitymacje Platformy Obywatelskiej, to możesz też otrzymać - w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej - zaświadczenie, że jesteś nietkniętą dziewicą!

SERIO. Tu w Opolu to wszystko co Tobie opisałem jest możliwe. Więc czym prędzej biegnij do najbliższego biura PO i złóż deklarację , że chcesz być członkiem PO!
      • hrabia_gwidon Re: @ maja . W sprawie adwokata. 12.02.14, 18:00
        @men1972

Czy to była serio twoja odpowiedź na poważne pytanie internautki ?
        • men1972 Re: @ maja . W sprawie adwokata. 13.02.14, 09:35
          hrabia_gwidon napisał:

> @men1972
          >
          > Czy to była serio twoja odpowiedź na poważne pytanie internautki ?
          @ hrabia gwidon
          Oczywiście, że na poważnie. Sprawa rozwodu jest zbyt poważną sprawą, żeby z niej żartować.
    • angrusz1 Coraz częściej 11.06.14, 10:29
      na forach i to w różnych miastach pojawiają się takie wątki .
      To oznacza, że adwokaci walczą o klienta i mają trudności z utrzymaniem się . Może i dobrze , bo stawki mają horrendalnie wysokie .
    • Gość: kamila Re: skuteczny adwokat z opola lub okolic IP: 5.174.58.* 10.07.14, 16:32
      moją sprawę rozwodową prowadził adwokat z opolskiej kancelarii www.kancelariajk.opole.pl/ i byłam z niego zadowolona. mąż robił trochę problemów,ale dzięki pomocy pana adwokata udało mi się uwolnić. wszystko odbyło się sprawnie,mieliśmy dobry kontakt i na bieżąco byłam informowana o wszystkim,co dzieje się w mojej sprawie. pełen profesjonalizm.
      • Gość: felek Re: skuteczny adwokat z opola lub okolic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.15, 12:27
        Ja polecam Arkadiusza Baruta z NYSY, jest konkretny i nie leje wody, ale mowi jak jest. Reprezentowal mnie w sprawie cywilnej i karnej. Wszystko sie dobrze skonczylo. Jasne sa koszty rozliczen, adekwatne do tego co robi. Mozna na raty, bo ja tak placilam. Polecam szczerze, ma swoja strone internetowa www.adwokat-barut.pl
    • Gość: Anka Re: skuteczny adwokat z opola lub okolic IP: 212.244.78.* 16.03.15, 14:21
      polecam panią Jolantę Przystalską. jest niezawodna w prawie rodzinnym ppadwokaci.pl/
      • iga.113 Re: skuteczny adwokat z opola lub okolic 02.06.15, 09:49
        Adwokat Przemysław Kuliński z Opola. Korzystałam z jego usług 3 miesiące temu. Byłam bardzo zadowolona. Osiągnęłam swój cel mimo usilnych starań męża, z którym brałam rozwód, utrudniania procesu na wszelkie możliwe sposoby..
        Sprawa rozwodowa przebiegła bardzo sprawnie. Jako, że to mój drugi rozwód, mam już porównanie ;)
        Możecie korzystać z pomocy Pana Kulińskiego śmiało. Polecam z ręką na sercu ;)
        • Gość: gosc4 Re: skuteczny adwokat z opola lub okolic IP: 217.173.203.* 30.06.15, 11:39
          ja osobiscie polecam karoline jabłkowską z opola
    • Gość: ksenia Re: skuteczny adwokat z opola lub okolic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.15, 12:29
      Ja rozwód z winą to tylko Arkadiusz Barut z Nysy. U mnie sie udalo :) Polecam, to jego strona www.adwokat-barut.pl Nie ejst drogi tak jak inni wyciągają kasę widząc ludzi w potrzebie. Facet zna się na rzeczy i fajnie wczuwa w sprawę, co pomaga!
      • Gość: Konstanty Re: skuteczny adwokat z opola lub okolic IP: *.204.212.12.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 19.04.15, 14:58
        Ja polecam Panią Mecenas Iwonę Drewnicka ma filie kancelarii w Nysie, jest młoda ale sie sprawdziła. Wiadomo facet ma zawsze gorzej w sprawach rozwodu, alimentów, ja wyszedłem z tego obronna ręka mimo ze święty nie byłem :-) wiec moge polecić z czystym sumieniem.
    • Gość: Marek Re: skuteczny adwokat z opola lub okolic IP: *.free.aero2.net.pl 25.08.15, 16:56
      Mogę polecić adwokata Łukasza Buczko. Dobry w sprawach cywilnych. Mi prowadził sprawę o zapłatę. Skutecznie:) Sprawdzony polecam. Nr do adw-. 505 828 413
    • Gość: Anna K Re: skuteczny adwokat z opola lub okolic IP: *.146.75.172.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 14.01.16, 12:15
      Polecam adwokat Iwonę Drewnicką. Ma kancelarię we Wrocławiu, a filię w Nysie. Jak rozwód to tylko z nią, duże doświadczenie, empatia i przykłada się a nie bierze kasę i olewa klienta. także super, mnie rozwiodła i byłam zadowolona. Rzeczowa i konkretna.
    • Gość: Marzena Re: skuteczny adwokat z opola lub okolic IP: *.dynamic.chello.pl 09.02.16, 19:21
      Kancelaria Radców Prawnych Kaszta & Janikowska Opole!
    • Gość: małpka Re: skuteczny adwokat z opola lub okolic IP: *.adsl.inetia.pl 08.04.16, 13:46
      Jest wielu dobrych adwokatów, ale nie każdy zajmuje się sprawami rodzinnymi.
    • Gość: Patryk Re: skuteczny adwokat z opola lub okolic IP: *.adsl.inetia.pl 08.04.16, 15:37
      W sprawach rodzinnych polecam jednak kobiety, zdecydowanie
    • Gość: aga Re: skuteczny adwokat z opola lub okolic IP: *.146.21.173.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 20.02.17, 13:47
      mec. Jaroń z Brzegu. Nie musiałam dojeżdżać z Opola, często jest w Opolu. To znaczy musiałam może ze dwa razy - w tym na pierwsze spotkanie w kancelarii. Skuteczna i jak pitbul. Nie popuści. Cena rozsądna, z tym że ja chciałam z winy męża, a to kosztuje więcej. Co mi się podobało to to, że na bieżąco mnie informowała, przypominała, upominała się o dokumenty, tłumaczyła itp. a nie tak, jak z innymi adwokatami widzisz się 10 min. przed rozprawą, jeśli sama się nie kontaktujesz.
    • Gość: zema Re: skuteczny adwokat z opola lub okolic IP: *.ssp.dialog.net.pl 10.04.17, 10:49
      Kancelaria Michalak i Wspólnicy na Kościuszki, pełen profesjonalizm, bez niespodzianek, rewelacja. Polecam!!
    • przemo3210 Re: skuteczny adwokat z opola lub okolic 01.07.17, 16:38
      Warto spróbować czegoś nowego. Polecam nową Kancelarię Consensus. Są dobrzy i uczciwi. Kancelaria jest na Szopena w Nysie obok Fryderyka. Tu jak cos macie stronkę www.kancelariaconsensus.com.pl
    • przemo3210 Re: skuteczny adwokat z opola lub okolic 01.07.17, 16:40
      Warto spróbować czegoś nowego. Polecam nową Kancelarię Consensus oni zajmuja się rozwodami i sa skuteczni a to najwazniejsze. Są dobrzy i uczciwi a wszystko jest jasne. Kancelaria jest na Szopena w Nysie obok Hotelu Fryderyk. Tu jak cos macie stronę www.kancelariaconsensus.com.pl
    • simon999a Re: skuteczny adwokat z opola lub okolic 21.05.18, 22:19
      mogę śmiało polecić adwokata Przemysława Lecha, ma kancelarię na katowickiej
    • dianeczka12 Re: skuteczny adwokat z opola lub okolic 26.09.18, 15:24
      Rozwód to nie jest przyjemna sprawa dla żadnej ze strony, dlatego dobrze wybrać prawnika, który płynnie przeprowadzi cię przez cały ten proces. Sam skorzystałem z usług tego prawnika z Opola: przemyslawmalinowski.pl/
    • andrzejsokoloski Re: skuteczny adwokat z opola lub okolic 26.11.18, 20:45
      Adwokat Łukasz Piekarczyk z Damrota. Skuteczny i rzetelny
    • miecius Re: skuteczny adwokat z opola lub okolic 01.02.19, 14:09
      Polecam adwokata Krzysztofa Pokuszyńskiego. Pomógł mi w trudnej sprawie rozwodowej. Ma otwarty umysł i umie negocjować. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o rozwodzie z orzeczeniem winy polecam jego artykuł.
    • abccba Re: skuteczny adwokat z opola lub okolic 03.06.19, 11:30
      Mój rozwód prowadził mecenas Smyczek
    • marianna8899 Re: skuteczny adwokat z opola lub okolic 09.06.19, 20:22
      Nie wiem, czy ma znaczenie czy to była adwokat z Opola czy też radca prawny, ale sprawę mojej kuzynki prowadziła Pani Nina z Kancelarii Proximo kancelariaproximo.pl/o-kancelarii/. Jak wiadomo rozwód to nie jest łatwa sprawa dla nikogo, ani dla małżonków, ani dla dzieci, ani dla pozostałej rodziny. Natomiast tutaj postępowanie zostało przeprowadzone całkiem sprawnie, wszelkie wątpliwe kwestie i roszczenie były dosyć szybko rozstrzygane. Bolało, ale mogło się to ciągnąć dłużej i być bardziej traumatyczne. Dlatego polecam Kancelarię Prawną Proximo z Opola :).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka