Gość: somnambulik
IP: *.zwm.punkt.pl / *.zwm.punkt.pl
14.05.04, 23:12
Jak ja się ciesze, że pisałem mature w 2000 roku, wtedy też były znane temty,
przynajmniej z historii, ja napisalem uczciwie i nie wyobrażam sobie pisania
jeszcze raz matury, masakra!