Gość: ŹDZIŚ
IP: *.xdsl.centertel.pl
01.12.11, 22:11
O WIELKI ROWERZYSTO, niestrudzenie PEDAŁUJĄCY po ulicach OPOLA!
na ŁAŃCUCH I przerzutki SZIMANO, zaklinamy CIĘ
wejrzyj z wysokości siodła swego na dzielnicę ZAKRZÓW
O co CIĘ pokornie prosimy
i wytrop WRAKI wszelkie stojące na ULICACH naszych
dzyń-dzyń, amen.