Dodaj do ulubionych

Radni chcą odwołać prezydenta za Euro

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.08.07, 20:41
chyba maja racje. nie mowie juz o samym EURO, ale o caloksztalcie i
nieudolnosci pana Zembaczynskiego i jego pozal sie boze wspolpracownikow.
Obserwuj wątek
    • Gość: Renia Q. Radni chcą odwołać prezydenta za Euro IP: *.chello.pl 29.08.07, 21:05
      Radny Jaki ma racje! Prezydent Zembaczyński już dawno stracił
      kontakt z rzeczywistością! Przez niego moi koledzy wyjedżaja z
      miasta. Tu nie ma gdzie się pobawić! Po 22.00 miasto umiera!
      Dziekujemy Panie Prezydencie! Wszyscy zamiast zabawy w stolicy
      województwa wolą podopolskie wioski! Zembaczyński zrobił nam z Opola
      starostwo i nie zdziwię się jak Euro 2012 odbędzie się w Kluczborku
      zamiast w Opolu!
      • Gość: bęc wuja w czoło Re: Radni chcą odwołać prezydenta za Euro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.07, 21:17
        no to ciekawe czy będzie jak zawsze pitu,pitu czy jednak cóś?
        • Gość: urzędniś Re: Radni chcą odwołać prezydenta za Euro IP: *.punkt.pl 30.08.07, 10:55
          Oj straciliśmykilka lat przez żąbka i jego zahamowaną ekipę.
      • Gość: [ Re: Radni chcą odwołać prezydenta za Euro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.07, 00:02
        Księżyc, wiesz że jestes polityczna ku.. i glupim dupkiem!!
        Zembaczynskiemu to Ty nie jestes godzien butow czyscic, precz
        wiesniaku z Opola!!
      • Gość: ! Re: Radni chcą odwołać prezydenta za Euro IP: *.punkt.pl 22.01.09, 17:50
        i co teraz radni powiedzą? opole dsotało kase z unii na stadion!!! brawo!
    • Gość: Mariusz Nowera Kto zamiast Zembaczyńskiego? IP: *.chello.pl 29.08.07, 23:33
      Też jestem za odwołaniem Zembaczyńskiego, tak jak prawie wszyscy moi
      znajomi na Polibudzie. Tylko podstawowe pytanie brzmi: kogo zamiast
      niego? Radny Jaki mi się podoba, jest bardzo kreatywny i na pewno
      będzie dobrym Prezydentem, ale za 10 lat. Dlatego pytam się kto
      teraz zamiast Zembaczyńskiego?
      • demos1 Co z Radą? 29.08.07, 23:38
        Uważam, że razem z ewentualnym referendum ws odwołania Prezydenta
        Miasta Opola, powinno zostać przeprowadzone równolegle referendum ws
        odwołania nieudolnej Rady Miasta Opola.
        Głosuję dwa razy TAK!
        • Gość: ;-) Re: Co z Radą? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.07, 00:08
          Demos !!!
          Wyjąłeś mi to z ust.


          TAK - ja też jestem za referendum w sprawie odwołania nieudacznika-
          Zembaczyńskiego pod warunkiem równoczesnego głosowania nad
          usunięciem - pożal się Boże - t.zw. Rady Miasta.

          Dopiero wtedy takie głosowania ma sens.
          A dzieciuchy wrócą do piaskownicy ...

          ;-)
        • Gość: x_Wojtek Re: Przyganiał kocioł.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.07, 07:57
          Przyganiał kocioł garnkowi. Panowie radni mają pretensje do Zoombie, że mało
          operatywny, a sami dają szczyt sprawności organizując referendum na wiosnę. I to
          jeszcze kiedy PKW zorganizuje lokale, więc dla nich zostaje tylko trochę pracy
          na kompie, resztę zrobi drukarka laserowa.
          Udostępnię swoją (prywatną, nie tą z pracy), a niech tam, czego się nie robi dla
          miasta. Ale drugie pytanie "czy jesteś za odwołaniem rady miasta" też tam będzie.
          A potem z przyjemnością zagłosuję dwa razy tak
      • Gość: Byk Re: Kto zamiast Zembaczyńskiego? IP: *.punkt.pl 30.08.07, 10:57
        Politechnika i uniwersyt produkują bezrobotnych, bo hamulcowy
        potrafi tylko odsiadywać.
      • Gość: :) Porowską !!! IP: *.adsl.inetia.pl 30.08.07, 11:42
        Przeciez się juz z Szymańskim szykują.
        Jest dobra. Ma doświadczenie juz prawie we wszystkich partiach, ale
        będzie trzeba przepisze się nawet do Mnierjszości Eskiomoskiej byle
        dostawać stanowiska
      • Gość: marcin Re: Kto zamiast Zembaczyńskiego? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.07, 15:11
        możesz podać jakieś przykłądy tej kreatywności? nie pytam złośliwie,
        nie mam czasu po prostu śledzić co robią radni
    • Gość: Żyleta Radni chcą odwołać prezydenta za Euro IP: *.chello.pl 30.08.07, 01:30
      No nareszcie jakiś mądry wniosek - Zombi go home!!!
    • Gość: dupek Jaki Jaki???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.07, 01:38
      Ale o co chodzi??? Pisiorki mają wzwód??? Lepiej odwołać tego
      pajacyka z Kluczborka!!! Przecież to on i jego Kluczborek (jak
      nazywali to miasteczko Polacy w wieku XIX) wszystko zawalili!!!
      Kluczborek out!!!
      • Gość: gnieszka Re: Jaki Jaki???? IP: 217.197.71.* 30.08.07, 08:37
        dupek!-sam sie odwolaj!! co kluczborek zawalil?? jako jedyne miasto
        w ogole sie przygotowalo,a to chyba roznica! skoro opole nie
        potrafilo nawet prezentacji porzadnej zrobic,to trudno. zembaczynski
        pewnie sie grdzies teraz opala i ma wszystko w dupie..
        • Gość: antek Re: Jaki Jaki???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.07, 09:28
          Nie jestem ani z Opola ani z Kluczborka - ale denerwuje mnie to, że Opole zawsze
          uważa się za najważniejsze i że się im należy! A nie powinno, jeśli się nie
          umiecie wziąć do pracy i sami coś zrobić i zainwestować, to nie liczcie, że wam
          ktoś pomoże. Kluczbork, Namysłów - to są miasta, które umieją liczyć i liczą na
          siebie, potrafią same coś zrobić - przykład - ściągnięcie takich inwestycji jak
          fabryka Marcegagli, Veluxu, Schoolera-Nestle, firmy Protea czy Ocynkowni Śląsk.
          Tam same pierw schodziły inwestycje i dopiero wtedy zakładano Podstrefę WSSE. A
          Zembaczyński sobie tu założył pierw tą Strefę i myśli, że mu Towarzysz z KC
          przywiezie inwestora z Warszawy z milionem w torbie podróżnej i powie:
          Towarzyszu Zembaczyński, tu wam postawią fabrykę! No, wybacz Panie Prezydencie,
          ale tak się nie stanie... Dopóki sam Pan się nie nauczy zasad w ściąganiu
          inwestora, a nie zgrywa od tego eksperta w "NTO", "GW" i Radiu Opole, to będzie
          mógł Pan sobie dalej stać w polu na Partyzanckiej i podniecać się widokiem
          ścierniska... Przyznam się, jestem z Nysy i czasem mnie krew zalewa, bo wstyd
          mi, że pod względem rozwojowym - to właśnie trzy największe miasta woj.
          opolskiego (Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa) są jego trójkątem bermudzkim!!
          Zazdroszczę właśnie takiemu Kluczborkowi, Namysłowi, czy też Ujazdowi,
          Skarbimierzowi, a dalej idąc - Kobierzycom, Wrocławowi - że mają takich mądrych
          kreatywnych rządzących na jakich nas nie stać... A Panu Marszałkowi Rakoczemu
          należą się podziękowania, a nie dymisja, bo przynajmniej pokazał nasze
          województwo z dobrej strony, pokazał świetną ofertę, która już na dzień
          dzisiejszy spełnia wymagania UEFA, świetnie napisaną ze wszystkimi
          szczegółami... BRZEG - sam był zaproszony i się dowiedział o tym, umie walczyć o
          swoje. A Opole - z czym tam chciało wojować? Z pięcioma zapełnionymi tekstem
          kartkami A4, zapewne ze skopiowanymi niesformatowanymi zdaniami ze strony
          internetowej Opola.... Z motyką na słońce chce się wybierać... A potem gada, jak
          go to oszukali, a przecież Opole było takie dobre, a oni złe...
          • Gość: Ciepły Re: Jaki Jaki???? IP: *.punkt.pl 30.08.07, 10:59
            Zombek nie musi się wylegiwac aby mieć wszystko w dupie.
          • Gość: marcin Re: Jaki Jaki???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.07, 15:16
            kluczbork chyba nie spełnia wszystkich wymogów, z tego co pamietam z
            atrykułu z GW, chyba coś z odleglością czy dojazdem
            ludzie nie róbcie jaj, jaka reprezentacja będzie się bujać do
            kluczborka, wybiorą coś blisko autostrady do wrocka
    • Gość: emigrant Radni chcą odwołać prezydenta za Euro IP: *.karoo.KCOM.COM 30.08.07, 06:15
      jastem za !!!!specjalnie na referendum z anglii przyjade!!!!
      wiekszego nieudacznika od hamulca to juz chyba nie znalezc!
      • Gość: onoity Re: Radni chcą odwołać prezydenta za Euro IP: *.punkt.pl 30.08.07, 15:07
        TAK - ja też jestem za referendum w sprawie odwołania KARBOWIAKA i
        innych pozorantów też oraz Zembaczyńskiego - pod warunkiem
        równoczesnego głosowania nad
        usunięciem - pożal się Boże - tzw. Rady Miasta.
    • mx4 Radni chcą odwołać prezydenta za Euro 30.08.07, 09:03
      Pan Ryszard prezydent Zembaczyński jest do niczego (zastępcy
      również). Ale nurtuje mnie kilka pytań w związku z tym, że Dostojni
      Radni z organizacji samej się nazywającej Stop Korupcji chcą go
      odwołać w intencji ME 2012 w Opolu. Oto pierwsze z nich:
      Otóż Czy po zebraniu odpowiedniej wymaganej prawem liczby
      podpisów, następnie po przeprowadzeniu referendum, następnie jeżeli
      rederendum będzie prawomocne ze względu na frekwencję, następnie po
      przeprowadzeniu nowych wyborów prezydenta miasta, następnie już po
      wyborze na to zaszczytne stanowisko Pana byłego radnego Janusza
      niedoszłego posła Kowalskiego Opole zostanie do połowy 2010 roku
      przygotowane zgodnie z wymogami UEFA do udzielenia gościny jednej z
      drużyn biorących udział w tych mistrzostwach ?

      Jeżeli Dostojnym Radnym uda się zorganizować zbieranie podpisów o
      przeprowadzenie referendum to podpiszę listę i w referendum wezmę
      udział wtedy i tylko wtedy jeżeli jednym z pytań będzie : "Czy
      jesteś za odwołaniem Rady Miasta Opola ?"
    • Gość: Kacper Małolaty wróciły ze Stolycy od Kowalskiego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.08.07, 09:28
      I w głowach im się poprzewracało. Szkodniki, darmozjady przynoszące
      wstyd Opolu. Coście to przywieźli z Warszawy. Nową zawieruchę. I tak
      nie uda wam się, odwołać Pana Zembaczyńskiego i wcisnąć na jego
      miejsce nieruchawego pozera Kowalskiego, który nie potrafił przed
      radnymi rozliczyć się nawet z fury piasku. Widać i tam już go mają
      dość. Ale w Opolu też jego jak i was też nie chcemy. Dość już mamy
      żałosnich radnych, którzy dyskusję o sprawach miasta sprowadzają do
      poziomu dam z magla. Weźcie się lepiej za jakąś pracę, obiboki,
      zamiast wozić się za nasze pieniądze.
    • Gość: Zniesmaczona Nie tylko prezydenta, a CAŁĄ RADĘ ... !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.07, 09:55
      Jak w temacie
      • Gość: Ja Re: Nie tylko prezydenta, a CAŁĄ RADĘ ... !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.08.07, 10:14
        Popieram

        Nie ma innego wyjścia trzeba zacząć od początku.
        • Gość: /-/ Odwołać Radę! IP: 212.160.188.* 30.08.07, 10:20
          Przede wszystkim należśy odwołać radę. Powłazili do niej na plecach
          Zembaczyńskiego, a teraz plują na niego. Nazywanie sołtysem kogoś,
          komu nawet do pięt się nie dorasta, to najlepszy dowód na kulturę i
          format pana, któy te słowa wypowiedział. Typowe zachowanie ludzi
          małych.
    • Gość: Wiesław Hernes Radni chcą odwołać prezydenta za Euro IP: *.adsl.inetia.pl 30.08.07, 10:27
      Trzeba to koniecznie zrobić, czym prędzej tym lepiej dla nas
      wszystkich
      • Gość: cokół Re: Radni chcą odwołać prezydenta za Euro IP: *.punkt.pl 30.08.07, 11:01
        Oj zombi ileś ty nie zrobił.
    • Gość: Raid Jaki IP: *.punkt.pl 30.08.07, 11:02
      rzecz w tym Jaki, że nie tylko Ząbka ale was wszystkich trzeba by było za ryje
      wziąć i na zbity pysk wywalić... jesteś jeszcze szczeniakiem, dużo kłapiesz
      dziobem i nic poza tym. jak tam Twoja fontanna na alejkach ZWM? kamień węgielny
      już wbudowany? żenada Jaki, żenada...
      • Gość: :) Re: Jaki IP: *.adsl.inetia.pl 03.09.07, 15:02
        Święte słowa!
        Za ryj jakiego i zembateko i kopa, żeby polecieli w kosmos
        Reszta Rady też
    • Gość: LIBRA 75 Zembaczyński i cały jego gabinet! IP: 217.197.69.* 30.08.07, 11:31
      Panowie mają rację w tym, że Prezydent i jego gabinet nie robią nic,
      lub pozorują działania albo też działają z prędkością ślimaka!:-(
      Moim zdaniem Zembaczyńskiemu brakuje jaj (czyt. charyzmy), bo na
      jego miejscu każdy człowiek z jajami, przy takiej krytyce urzędu
      ochrzanił by już dawno swoich współpracowników (bo to oni są od
      roboty - Prezydent to "świecznik"), a jak to nie daje efektów
      to "wypad" z ciepłych posadek! Zarówno gabinet prezydenta jak i jego
      osoba rzeczywiście, wydaje się, postawili krzyżyk na Euro w Opolu;
      Moim skormnym zdaniem - brak walki o goszczenie którejś z
      reprezentacji w naszym mieście równa się brakowi poparcia na rozwój
      miasta! Oby coś się wreszcie ruszyło!
    • Gość: Malwina Radni chcą, ciekawe czego. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.07, 11:47
      Wykrochmalić radnych. Stop korupcji, zwykłe przekłamanie i jeszcze
      Im na umysł się rzuciło. Pokażcie swoje propozycje na temat Euro, na
      temat wszelkich spraw Opolan dręczących. I startujcie z wizją i
      mądrością, a nie fikajcie jak niedorozwinięci. Gó..arze nie są mymi
      ulubieńcami, stop.
      • Gość: :) Bo są niedorozwinieci IP: *.adsl.inetia.pl 03.09.07, 05:16
        a każdy walczy po prostu o stołek prz EURO
    • Gość: :-) Opowieści z nocnika IP: 217.197.69.* 30.08.07, 12:14
      No i się zaczęło!:-) Gawiedź gremialnie komentuje kolejną sensację z
      opolskiego Nocnika! Wielkie poruszenie wywołała propozycja
      odwołania "Nocnikoweogo"! - Hej! Hej! TAAAK! TAAAK! - zawołali
      zgodnym chórem. Jednak zwolnijmy nieco tempo! Przecież nie można w
      ogólnym podnieceniu zapominać o bardzo ważnej rzeczy! Dobrze,
      odwołajmy Prezydenta i Radę Miasta całą! I co dalej!? Kogo mamy
      (mają nasi postulujący) w zanadrzu!? No kogo!? Wraz z
      ciskaniem "kamieni" w Nocnik trzeba też rzucić kontrpropozycję!
      Kandydatów/następców nie widać na horyzoncie!:-( Przynajmniej nie
      padają tutaj żadne konkretne propozycje! Nie ma też żadnej
      nowej/lepszej koncepcyji na poprawę aktualnego stanu rzeczy! O ile
      Gawiedź moze sobie pozwolić na poniesienie emocjom - to już
      nocnikowym nie wypada... Pada za to wiele zarzutów o
      niekompetencyji, opieszałości, robieniu wolno i niczego a końca tego
      rodem z targowiska sporu nie widać! Może warto pierwej udeżyć się
      wpierś i powiedzieć, że to MY nawaliliśmy MY - RAZEM - nie ONI, CI!
      Niestety wszystkim stronom tej afery brakuje czegoś co Mądrzejsi
      nazywają - samokrytyką! Bo to, uważam jest najważniejsze w takiej
      pracy. Drugą, równie ważną rzeczą jest współpraca dla DOBRA jednego
      NADRZĘDNEGO CELU - MIASTA I REGIONU - a tu miast kompromisu i
      porozumienia oraz wpólnego działania mamy KUPCZENIE, SMRÓD I
      PRYWATĘ:-((( Dziękuję za uwagę!
    • Gość: Lukasz 27 Radni chcą odwołać prezydenta za Euro IP: 81.15.171.* 30.08.07, 12:54
      A ja negatywnie oceniam pomysł budowy bardzo kosztownego ośrodka
      sportowego w opolu w skład którego miałby wchodzić m.in. hotel
      czterogwiazdkowy ze wszystkimi udogodnieniami (jeden z wymogów
      fifa). Trzeba myślec perspektywicznie, co będzie po ewentulanych
      mistrzostwach. Moim zdaniem przez większą część roku będzie on stał
      pusty, generując koszty.
      Lepiej postawić na dokończenie stadionu Odry i budowę kilku boisk (z
      prawdziwego zdarzenia) w róznych dzielnicach Opola - gwarantuje,ze
      korzyść bedzie dużo wyższa. a przy okazji Euro, mozna zorganizowac
      szerg imprez towarzyszących - festiwal piwa, koncerty muzyczne,
      pokazy laserowe, które przyciągną kibiców z kasą, a nie 50 ludzi na
      których wyda się grube miliony euro.
      To powinien powiedziec prezydent Zembaczyński, otwarcie, publicznie
      bez owijania w bawełnę.
      • Gość: El Combos ukasz IP: 217.197.69.* 30.08.07, 13:06
      • Gość: El Combos Łukasz trochę racji masz... IP: 217.197.69.* 30.08.07, 13:12
        Owszem pomysły na zagospdarowanie okresu ME masz dobre:-) Jednak co
        do hotelu to się nie zgodzę: Takie placówki działają w
        okresie "ogórkowym" torchę inaczej niż "na pustaka". M.in.
        organizują róznego rodzaju sympozja i konferencje dla firm, ktore
        stac na takie wydatki - jest to stały element polityki takich
        miejsc. Jeśli już powstałby w okolicy ośrodek sportowo-rekreacyjny,
        to w połączeniu z nim mozna też organizować różne imprezy sportowe,
        muzyczne itp. Nie obawiałbym się o to, ze będzie stał pusty i
        generował koszty... Co do Hamólcowego - to razem z nim powinna
        polecieć cała Rada Miasta, ale najpierw - jak całkiem nieźle opisał
        to ":-)" - trzeba zaproponować coś i kogoś w zamian!
    • Gość: wystarczy_rysiek Re: Oczywiscie RZ+kuzyn w SM beda trwali IP: *.wxs.nl 30.08.07, 20:58
      Brak osiagniec i strach przed decyzjami, pora dolaczyc sie do
      referendum i dac dluzszy urlop Ryszardowi
    • Gość: TOY Radni chcą odwołać prezydenta za Euro IP: *.adsl.inetia.pl 31.08.07, 07:52
      Tak Tak Tak już czas na koniec miernoty nieudacznika sterowanego
      przez innych nieudaczników (decyzje w sprawie MZK) koniec z prywatą.
      Prezydencie nic nie robisz, nawet robienie dobrej miny i udawanie
      prezydenta Ci nie wychodzi.
      Dobrze że masz urlop bo trzeba odpocząć tyle zrobiłeś.
      Wyleją Cię i co .... Nie martw się kolesie cię przygarną na
      prezesurę do jakiegoś banku za 20 tyś a może będziesz prezesem MZK
      tak przecież będą wybierać prezesa w październiku.
      A najlepiej niech prokuratura weźmie się za twoją dupę za przekręty
      w Banku Ochrony Środowiska - już czas na ciebie.
      • Gość: ;-) Ziobro - pogoń prokuraturę w Bielsku, a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.07, 10:24
        a nazbierasz punktów u swojego pryncypała. Każdy atak na PO jest
        teraz dobry - zwłaszcza, gdy się trafi w tak marny i żałosny punkt
        jakim jest hamulec i jego zaplecze

        A wybory za pasem ...

        ;-)
        • Gość: opolanin Re: Ziobro - pogoń prokuraturę w Bielsku, a IP: *.hsd1.fl.comcast.net 01.09.07, 18:20
          Bez dwoch zdan. Zembaty OUT za swoja indolencjei niekompetencje.
          Doprowadziles Opole do ruiny kulturalnej. Miasto umiera!!! I tylko
          slepi i emeryci moga tego nie zauwazyc! Odwolac nim nie jest za
          pozno,bo gorszego prezydenta byc nie moze, chyba, ze znowu zlodziej
          sie trafi. A po odwolaniu zabierzesz do teczki Karbowiaka jako free
          pakiet na droge i pamietaj nikt tu po was nie zaplacze a bedzie
          jedynie festyn radosci. I dalej z ta lamaga Karbowiakiem bedziecie
          tworzyc plany budowy kolejki podniebnej ALE NIE ZA NASZE PIENIADZE
          PODATNIKOW.Teraz na stroza lub do strazy miejskiej na taka prace
          zaslugujecie ZEGNAMY NIEUDACZNIKOW I POKRAKI POLITYCZNE
          • Gość: opolanin Re: Ziobro - pogoń prokuraturę w Bielsku, a IP: *.hsd1.fl.comcast.net 01.09.07, 18:27
            Karbowiak uwaza ze radni zajeli sie tania propaganda!!!!!!!!hahahaha
            Chlopie pierdzielnij sie glowa o sciane i obudz wreszcie!! Czy nie
            widzisz do jakiego stanu doprowadziles mieszkancow tego pieknego
            miasta?! Twoja rola ograniczyla sie jedynie do pobierania zawyzonej
            (jak ta kolejka pod niebiosa) pensji. Ale to sie juz KONCZY ! Teraz
            powrot na swoje miejsce, koniec SLODKICH SNOW DYZMY
            • Gość: RZ_hamulcem Re: Tylko referendum wydluzymy urlop RZ IP: *.wxs.nl 01.09.07, 23:18
              Szkoda pisac maile, trzeba podpisywac referendalne kartki aby
              odwolac RZ inaczej ma wprawe w trwaniu
              • Gość: opolanin Re: Tylko referendum wydluzymy urlop RZ IP: *.hsd1.fl.comcast.net 02.09.07, 17:43
                A najlepiej niech prokuratura weźmie się za twoją dupę za przekręty
                w Banku Ochrony Środowiska - już czas na ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                • Gość: :) Życzę Zembaczyńskiemu zdrowia IP: *.adsl.inetia.pl 05.09.07, 13:59
                  bo na rozum już za późno. I niech tym zdrowiem cieszy się poza
                  Ratuszem. Lub w kryminale, bo może wreszcie skażą go za przekręty w
                  BOŚ
          • enternia Re: Ziobro - pogoń prokuraturę w Bielsku, a 06.09.07, 14:32
            Ty człowieku lepiej otwórz oczy bo twoje opinie wyglądają jak ślepe
            ataki na opozycję Ziobry! Wydaje Ci sę, że to miasto w którym
            mieszka 100 tys ludzi stanie się metropolią w rok to się grubo
            mylisz, nic tu się nie działo przez ostatnie 40 lat. To co zrobił i
            robi każdego dnia dla tego miasta Zembaczyński to cud. Jedyny
            hamólec to gó..arze z rady miasta, herezje red Janowskiego w NTO i
            tacy ludzie jak TY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: Bogdan Radni chcą odwołać prezydenta za Euro IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.09.07, 11:36
      Trzeba ogłosic konkurs na nowego Prezydenta.Zębaty juz nic nie
      zrobi.Szkoda czasu na jego nic nie robienie. Każdy inny bedzie
      lepszy.Kto jest za wpisywaą się .
      • Gość: snajper Re: Radni chcą odwołać prezydenta za Euro IP: *.hsd1.fl.comcast.net 05.09.07, 20:52
        Alez ludzie, teraz to ma rece i nogi. Prezydent slusznie wszystko
        wycisza i hamuje, gdyz nie chce zadnego zamieszania i
        zainteresowania swoja skromna osoba.Dlaczego? To proste z obawy
        przed dokladna analiza ref.BOS przez organy scigania i prokurature.
        Teraz to ma sens. Hamucowego trzeba zrozumiec.Cichutko z odpowiednia
        kasa i do domu.A Wam ludziska z prowincjonalnego Opola
        stadionow,autostrad,nowych drog,hoteli i cywilizacji sie zachciewa.
        Naiwniacy. Och ma nadzieje Zeby tak teraz pocichutku mu dali odejsc.
    • enternia Stop Korupcji, a raczej stop głupocie 06.09.07, 14:35
    • enternia Stop Korupcji, a raczej stop głupocie 06.09.07, 14:49
      Radni Kowalskiego powinni zrzec się mandatów za to że opóścili PO,
      okłamując tym wyborców. To oni są winni paraliżoaniu pracy całego
      urzędu. Prezydent robi co może by to miasto mogło kiedyś być lepszym
      dla obywateli, szkoda że radni robią odwrotnie. Awanturnictwo brak
      lojalności i służalność opętanemu Kowalskiemu im kiedyś odpłaci i
      nikt już nigdy na tych panów nie odda głosu. Gratuluję
      Zembaczyńskiemu że pogonił Kowalskiego, to najlepsze co mógł zrobić
      dla Opola! teraz czas na Jakiego Brzeźińskiego i Kwiatka- precz z
      Opola oszuści
      • Gość: snajper Re: Stop Korupcji, a raczej stop głupocie IP: *.hsd1.fl.comcast.net 06.09.07, 19:06
        enteria - zamiast ganiac sie po urzedzie i ratuszu z innymi radnymi
        moze warto zrobic cos konkretnego dla mieszkancow Opola?
        Polityki zwalczania konkurentow mamy juz dosc!
        Opole starzeje sie w zastraszajacym tempie a nasz prezedent poswieca
        swoja energie i zaangazowanie w "ganianiu" innych radnych. Kiedy to
        parodja sie skonczy.Nie chcemy obietnic a DZIALAN
    • cubalibre11 Kto trzyma w szachu Prezydenta? 17.01.08, 14:19
      Nowy wpis na blogu. "Kto trzyma w szachu Prezydenta", zobacz
      pozdrawiam
      Cuba Libre
      zembaczynski-musi-odejsc.blog.pl/zembaczynski-musi-odejsc@blog.pl
      • dar54 Chyba, że zgodzi się na średnicówkę 21.01.08, 14:37
        fotoforum.gazeta.pl/photo/0/ba/pa/nflz/EWoaBA8inOtUNwOJkB.jpg
        • cubalibre11 O rozkapryszonym dziecku, co nie lubi prezentu 26.01.08, 13:32
          Zapraszam na blog. Nowy wpis. "O rozkapryszonym dziecku, co nie lubi prezentu"
          może jakieś komentarze
          Pozdrawiam
          Cuba Libre
          www.zembaczynski-musi-odejsc.blog.pl/
          zembaczynski-musi-odejsc@blog.pl
    • cubalibre11 Szamani, czary i złe moce nad Opolem 12.02.08, 14:45
      Zapraszam na blog. Nowy wpis. "Szamani, czary i złe moce nad Opolem"
      może jakieś komentarze, wpisy, uwagi
      Pozdrawiam
      Cuba Libre
      www.zembaczynski-musi-odejsc.blog.plzembaczynski-musi-odejsc@blog.pl
      • smerfix Spoko będzie majonez 13.02.08, 18:47
        www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20070518/POWIAT01/70518007
        Nowy stadion obok obwodnicy
        80 milionów złotych ma kosztować nowy stadion w Opolu.
        Budowa obiektu - który ma zastąpić stary stadion przy ul. Oleskiej -
        to jeden z elementów przygotowania stolicy województwa do Euro 2012.
        Co obiecane to się stanie - aż inni się zdziwią , że jednak można
        jak się chce.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka