Gość: vooyek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.08.07, 20:41 chyba maja racje. nie mowie juz o samym EURO, ale o caloksztalcie i nieudolnosci pana Zembaczynskiego i jego pozal sie boze wspolpracownikow. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Renia Q. Radni chcą odwołać prezydenta za Euro IP: *.chello.pl 29.08.07, 21:05 Radny Jaki ma racje! Prezydent Zembaczyński już dawno stracił kontakt z rzeczywistością! Przez niego moi koledzy wyjedżaja z miasta. Tu nie ma gdzie się pobawić! Po 22.00 miasto umiera! Dziekujemy Panie Prezydencie! Wszyscy zamiast zabawy w stolicy województwa wolą podopolskie wioski! Zembaczyński zrobił nam z Opola starostwo i nie zdziwię się jak Euro 2012 odbędzie się w Kluczborku zamiast w Opolu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bęc wuja w czoło Re: Radni chcą odwołać prezydenta za Euro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.07, 21:17 no to ciekawe czy będzie jak zawsze pitu,pitu czy jednak cóś? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: urzędniś Re: Radni chcą odwołać prezydenta za Euro IP: *.punkt.pl 30.08.07, 10:55 Oj straciliśmykilka lat przez żąbka i jego zahamowaną ekipę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: [ Re: Radni chcą odwołać prezydenta za Euro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.07, 00:02 Księżyc, wiesz że jestes polityczna ku.. i glupim dupkiem!! Zembaczynskiemu to Ty nie jestes godzien butow czyscic, precz wiesniaku z Opola!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ! Re: Radni chcą odwołać prezydenta za Euro IP: *.punkt.pl 22.01.09, 17:50 i co teraz radni powiedzą? opole dsotało kase z unii na stadion!!! brawo! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mariusz Nowera Kto zamiast Zembaczyńskiego? IP: *.chello.pl 29.08.07, 23:33 Też jestem za odwołaniem Zembaczyńskiego, tak jak prawie wszyscy moi znajomi na Polibudzie. Tylko podstawowe pytanie brzmi: kogo zamiast niego? Radny Jaki mi się podoba, jest bardzo kreatywny i na pewno będzie dobrym Prezydentem, ale za 10 lat. Dlatego pytam się kto teraz zamiast Zembaczyńskiego? Odpowiedz Link Zgłoś
demos1 Co z Radą? 29.08.07, 23:38 Uważam, że razem z ewentualnym referendum ws odwołania Prezydenta Miasta Opola, powinno zostać przeprowadzone równolegle referendum ws odwołania nieudolnej Rady Miasta Opola. Głosuję dwa razy TAK! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ;-) Re: Co z Radą? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.07, 00:08 Demos !!! Wyjąłeś mi to z ust. TAK - ja też jestem za referendum w sprawie odwołania nieudacznika- Zembaczyńskiego pod warunkiem równoczesnego głosowania nad usunięciem - pożal się Boże - t.zw. Rady Miasta. Dopiero wtedy takie głosowania ma sens. A dzieciuchy wrócą do piaskownicy ... ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x_Wojtek Re: Przyganiał kocioł.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.07, 07:57 Przyganiał kocioł garnkowi. Panowie radni mają pretensje do Zoombie, że mało operatywny, a sami dają szczyt sprawności organizując referendum na wiosnę. I to jeszcze kiedy PKW zorganizuje lokale, więc dla nich zostaje tylko trochę pracy na kompie, resztę zrobi drukarka laserowa. Udostępnię swoją (prywatną, nie tą z pracy), a niech tam, czego się nie robi dla miasta. Ale drugie pytanie "czy jesteś za odwołaniem rady miasta" też tam będzie. A potem z przyjemnością zagłosuję dwa razy tak Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Byk Re: Kto zamiast Zembaczyńskiego? IP: *.punkt.pl 30.08.07, 10:57 Politechnika i uniwersyt produkują bezrobotnych, bo hamulcowy potrafi tylko odsiadywać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Porowską !!! IP: *.adsl.inetia.pl 30.08.07, 11:42 Przeciez się juz z Szymańskim szykują. Jest dobra. Ma doświadczenie juz prawie we wszystkich partiach, ale będzie trzeba przepisze się nawet do Mnierjszości Eskiomoskiej byle dostawać stanowiska Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin Re: Kto zamiast Zembaczyńskiego? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.07, 15:11 możesz podać jakieś przykłądy tej kreatywności? nie pytam złośliwie, nie mam czasu po prostu śledzić co robią radni Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Żyleta Radni chcą odwołać prezydenta za Euro IP: *.chello.pl 30.08.07, 01:30 No nareszcie jakiś mądry wniosek - Zombi go home!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dupek Jaki Jaki???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.07, 01:38 Ale o co chodzi??? Pisiorki mają wzwód??? Lepiej odwołać tego pajacyka z Kluczborka!!! Przecież to on i jego Kluczborek (jak nazywali to miasteczko Polacy w wieku XIX) wszystko zawalili!!! Kluczborek out!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gnieszka Re: Jaki Jaki???? IP: 217.197.71.* 30.08.07, 08:37 dupek!-sam sie odwolaj!! co kluczborek zawalil?? jako jedyne miasto w ogole sie przygotowalo,a to chyba roznica! skoro opole nie potrafilo nawet prezentacji porzadnej zrobic,to trudno. zembaczynski pewnie sie grdzies teraz opala i ma wszystko w dupie.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antek Re: Jaki Jaki???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.07, 09:28 Nie jestem ani z Opola ani z Kluczborka - ale denerwuje mnie to, że Opole zawsze uważa się za najważniejsze i że się im należy! A nie powinno, jeśli się nie umiecie wziąć do pracy i sami coś zrobić i zainwestować, to nie liczcie, że wam ktoś pomoże. Kluczbork, Namysłów - to są miasta, które umieją liczyć i liczą na siebie, potrafią same coś zrobić - przykład - ściągnięcie takich inwestycji jak fabryka Marcegagli, Veluxu, Schoolera-Nestle, firmy Protea czy Ocynkowni Śląsk. Tam same pierw schodziły inwestycje i dopiero wtedy zakładano Podstrefę WSSE. A Zembaczyński sobie tu założył pierw tą Strefę i myśli, że mu Towarzysz z KC przywiezie inwestora z Warszawy z milionem w torbie podróżnej i powie: Towarzyszu Zembaczyński, tu wam postawią fabrykę! No, wybacz Panie Prezydencie, ale tak się nie stanie... Dopóki sam Pan się nie nauczy zasad w ściąganiu inwestora, a nie zgrywa od tego eksperta w "NTO", "GW" i Radiu Opole, to będzie mógł Pan sobie dalej stać w polu na Partyzanckiej i podniecać się widokiem ścierniska... Przyznam się, jestem z Nysy i czasem mnie krew zalewa, bo wstyd mi, że pod względem rozwojowym - to właśnie trzy największe miasta woj. opolskiego (Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa) są jego trójkątem bermudzkim!! Zazdroszczę właśnie takiemu Kluczborkowi, Namysłowi, czy też Ujazdowi, Skarbimierzowi, a dalej idąc - Kobierzycom, Wrocławowi - że mają takich mądrych kreatywnych rządzących na jakich nas nie stać... A Panu Marszałkowi Rakoczemu należą się podziękowania, a nie dymisja, bo przynajmniej pokazał nasze województwo z dobrej strony, pokazał świetną ofertę, która już na dzień dzisiejszy spełnia wymagania UEFA, świetnie napisaną ze wszystkimi szczegółami... BRZEG - sam był zaproszony i się dowiedział o tym, umie walczyć o swoje. A Opole - z czym tam chciało wojować? Z pięcioma zapełnionymi tekstem kartkami A4, zapewne ze skopiowanymi niesformatowanymi zdaniami ze strony internetowej Opola.... Z motyką na słońce chce się wybierać... A potem gada, jak go to oszukali, a przecież Opole było takie dobre, a oni złe... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ciepły Re: Jaki Jaki???? IP: *.punkt.pl 30.08.07, 10:59 Zombek nie musi się wylegiwac aby mieć wszystko w dupie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin Re: Jaki Jaki???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.07, 15:16 kluczbork chyba nie spełnia wszystkich wymogów, z tego co pamietam z atrykułu z GW, chyba coś z odleglością czy dojazdem ludzie nie róbcie jaj, jaka reprezentacja będzie się bujać do kluczborka, wybiorą coś blisko autostrady do wrocka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emigrant Radni chcą odwołać prezydenta za Euro IP: *.karoo.KCOM.COM 30.08.07, 06:15 jastem za !!!!specjalnie na referendum z anglii przyjade!!!! wiekszego nieudacznika od hamulca to juz chyba nie znalezc! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: onoity Re: Radni chcą odwołać prezydenta za Euro IP: *.punkt.pl 30.08.07, 15:07 TAK - ja też jestem za referendum w sprawie odwołania KARBOWIAKA i innych pozorantów też oraz Zembaczyńskiego - pod warunkiem równoczesnego głosowania nad usunięciem - pożal się Boże - tzw. Rady Miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
mx4 Radni chcą odwołać prezydenta za Euro 30.08.07, 09:03 Pan Ryszard prezydent Zembaczyński jest do niczego (zastępcy również). Ale nurtuje mnie kilka pytań w związku z tym, że Dostojni Radni z organizacji samej się nazywającej Stop Korupcji chcą go odwołać w intencji ME 2012 w Opolu. Oto pierwsze z nich: Otóż Czy po zebraniu odpowiedniej wymaganej prawem liczby podpisów, następnie po przeprowadzeniu referendum, następnie jeżeli rederendum będzie prawomocne ze względu na frekwencję, następnie po przeprowadzeniu nowych wyborów prezydenta miasta, następnie już po wyborze na to zaszczytne stanowisko Pana byłego radnego Janusza niedoszłego posła Kowalskiego Opole zostanie do połowy 2010 roku przygotowane zgodnie z wymogami UEFA do udzielenia gościny jednej z drużyn biorących udział w tych mistrzostwach ? Jeżeli Dostojnym Radnym uda się zorganizować zbieranie podpisów o przeprowadzenie referendum to podpiszę listę i w referendum wezmę udział wtedy i tylko wtedy jeżeli jednym z pytań będzie : "Czy jesteś za odwołaniem Rady Miasta Opola ?" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kacper Małolaty wróciły ze Stolycy od Kowalskiego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.08.07, 09:28 I w głowach im się poprzewracało. Szkodniki, darmozjady przynoszące wstyd Opolu. Coście to przywieźli z Warszawy. Nową zawieruchę. I tak nie uda wam się, odwołać Pana Zembaczyńskiego i wcisnąć na jego miejsce nieruchawego pozera Kowalskiego, który nie potrafił przed radnymi rozliczyć się nawet z fury piasku. Widać i tam już go mają dość. Ale w Opolu też jego jak i was też nie chcemy. Dość już mamy żałosnich radnych, którzy dyskusję o sprawach miasta sprowadzają do poziomu dam z magla. Weźcie się lepiej za jakąś pracę, obiboki, zamiast wozić się za nasze pieniądze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zniesmaczona Nie tylko prezydenta, a CAŁĄ RADĘ ... !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.07, 09:55 Jak w temacie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: Nie tylko prezydenta, a CAŁĄ RADĘ ... !!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.08.07, 10:14 Popieram Nie ma innego wyjścia trzeba zacząć od początku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: /-/ Odwołać Radę! IP: 212.160.188.* 30.08.07, 10:20 Przede wszystkim należśy odwołać radę. Powłazili do niej na plecach Zembaczyńskiego, a teraz plują na niego. Nazywanie sołtysem kogoś, komu nawet do pięt się nie dorasta, to najlepszy dowód na kulturę i format pana, któy te słowa wypowiedział. Typowe zachowanie ludzi małych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wiesław Hernes Radni chcą odwołać prezydenta za Euro IP: *.adsl.inetia.pl 30.08.07, 10:27 Trzeba to koniecznie zrobić, czym prędzej tym lepiej dla nas wszystkich Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cokół Re: Radni chcą odwołać prezydenta za Euro IP: *.punkt.pl 30.08.07, 11:01 Oj zombi ileś ty nie zrobił. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Raid Jaki IP: *.punkt.pl 30.08.07, 11:02 rzecz w tym Jaki, że nie tylko Ząbka ale was wszystkich trzeba by było za ryje wziąć i na zbity pysk wywalić... jesteś jeszcze szczeniakiem, dużo kłapiesz dziobem i nic poza tym. jak tam Twoja fontanna na alejkach ZWM? kamień węgielny już wbudowany? żenada Jaki, żenada... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: Jaki IP: *.adsl.inetia.pl 03.09.07, 15:02 Święte słowa! Za ryj jakiego i zembateko i kopa, żeby polecieli w kosmos Reszta Rady też Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LIBRA 75 Zembaczyński i cały jego gabinet! IP: 217.197.69.* 30.08.07, 11:31 Panowie mają rację w tym, że Prezydent i jego gabinet nie robią nic, lub pozorują działania albo też działają z prędkością ślimaka!:-( Moim zdaniem Zembaczyńskiemu brakuje jaj (czyt. charyzmy), bo na jego miejscu każdy człowiek z jajami, przy takiej krytyce urzędu ochrzanił by już dawno swoich współpracowników (bo to oni są od roboty - Prezydent to "świecznik"), a jak to nie daje efektów to "wypad" z ciepłych posadek! Zarówno gabinet prezydenta jak i jego osoba rzeczywiście, wydaje się, postawili krzyżyk na Euro w Opolu; Moim skormnym zdaniem - brak walki o goszczenie którejś z reprezentacji w naszym mieście równa się brakowi poparcia na rozwój miasta! Oby coś się wreszcie ruszyło! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Malwina Radni chcą, ciekawe czego. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.07, 11:47 Wykrochmalić radnych. Stop korupcji, zwykłe przekłamanie i jeszcze Im na umysł się rzuciło. Pokażcie swoje propozycje na temat Euro, na temat wszelkich spraw Opolan dręczących. I startujcie z wizją i mądrością, a nie fikajcie jak niedorozwinięci. Gó..arze nie są mymi ulubieńcami, stop. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Bo są niedorozwinieci IP: *.adsl.inetia.pl 03.09.07, 05:16 a każdy walczy po prostu o stołek prz EURO Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :-) Opowieści z nocnika IP: 217.197.69.* 30.08.07, 12:14 No i się zaczęło!:-) Gawiedź gremialnie komentuje kolejną sensację z opolskiego Nocnika! Wielkie poruszenie wywołała propozycja odwołania "Nocnikoweogo"! - Hej! Hej! TAAAK! TAAAK! - zawołali zgodnym chórem. Jednak zwolnijmy nieco tempo! Przecież nie można w ogólnym podnieceniu zapominać o bardzo ważnej rzeczy! Dobrze, odwołajmy Prezydenta i Radę Miasta całą! I co dalej!? Kogo mamy (mają nasi postulujący) w zanadrzu!? No kogo!? Wraz z ciskaniem "kamieni" w Nocnik trzeba też rzucić kontrpropozycję! Kandydatów/następców nie widać na horyzoncie!:-( Przynajmniej nie padają tutaj żadne konkretne propozycje! Nie ma też żadnej nowej/lepszej koncepcyji na poprawę aktualnego stanu rzeczy! O ile Gawiedź moze sobie pozwolić na poniesienie emocjom - to już nocnikowym nie wypada... Pada za to wiele zarzutów o niekompetencyji, opieszałości, robieniu wolno i niczego a końca tego rodem z targowiska sporu nie widać! Może warto pierwej udeżyć się wpierś i powiedzieć, że to MY nawaliliśmy MY - RAZEM - nie ONI, CI! Niestety wszystkim stronom tej afery brakuje czegoś co Mądrzejsi nazywają - samokrytyką! Bo to, uważam jest najważniejsze w takiej pracy. Drugą, równie ważną rzeczą jest współpraca dla DOBRA jednego NADRZĘDNEGO CELU - MIASTA I REGIONU - a tu miast kompromisu i porozumienia oraz wpólnego działania mamy KUPCZENIE, SMRÓD I PRYWATĘ:-((( Dziękuję za uwagę! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lukasz 27 Radni chcą odwołać prezydenta za Euro IP: 81.15.171.* 30.08.07, 12:54 A ja negatywnie oceniam pomysł budowy bardzo kosztownego ośrodka sportowego w opolu w skład którego miałby wchodzić m.in. hotel czterogwiazdkowy ze wszystkimi udogodnieniami (jeden z wymogów fifa). Trzeba myślec perspektywicznie, co będzie po ewentulanych mistrzostwach. Moim zdaniem przez większą część roku będzie on stał pusty, generując koszty. Lepiej postawić na dokończenie stadionu Odry i budowę kilku boisk (z prawdziwego zdarzenia) w róznych dzielnicach Opola - gwarantuje,ze korzyść bedzie dużo wyższa. a przy okazji Euro, mozna zorganizowac szerg imprez towarzyszących - festiwal piwa, koncerty muzyczne, pokazy laserowe, które przyciągną kibiców z kasą, a nie 50 ludzi na których wyda się grube miliony euro. To powinien powiedziec prezydent Zembaczyński, otwarcie, publicznie bez owijania w bawełnę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: El Combos Łukasz trochę racji masz... IP: 217.197.69.* 30.08.07, 13:12 Owszem pomysły na zagospdarowanie okresu ME masz dobre:-) Jednak co do hotelu to się nie zgodzę: Takie placówki działają w okresie "ogórkowym" torchę inaczej niż "na pustaka". M.in. organizują róznego rodzaju sympozja i konferencje dla firm, ktore stac na takie wydatki - jest to stały element polityki takich miejsc. Jeśli już powstałby w okolicy ośrodek sportowo-rekreacyjny, to w połączeniu z nim mozna też organizować różne imprezy sportowe, muzyczne itp. Nie obawiałbym się o to, ze będzie stał pusty i generował koszty... Co do Hamólcowego - to razem z nim powinna polecieć cała Rada Miasta, ale najpierw - jak całkiem nieźle opisał to ":-)" - trzeba zaproponować coś i kogoś w zamian! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wystarczy_rysiek Re: Oczywiscie RZ+kuzyn w SM beda trwali IP: *.wxs.nl 30.08.07, 20:58 Brak osiagniec i strach przed decyzjami, pora dolaczyc sie do referendum i dac dluzszy urlop Ryszardowi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TOY Radni chcą odwołać prezydenta za Euro IP: *.adsl.inetia.pl 31.08.07, 07:52 Tak Tak Tak już czas na koniec miernoty nieudacznika sterowanego przez innych nieudaczników (decyzje w sprawie MZK) koniec z prywatą. Prezydencie nic nie robisz, nawet robienie dobrej miny i udawanie prezydenta Ci nie wychodzi. Dobrze że masz urlop bo trzeba odpocząć tyle zrobiłeś. Wyleją Cię i co .... Nie martw się kolesie cię przygarną na prezesurę do jakiegoś banku za 20 tyś a może będziesz prezesem MZK tak przecież będą wybierać prezesa w październiku. A najlepiej niech prokuratura weźmie się za twoją dupę za przekręty w Banku Ochrony Środowiska - już czas na ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ;-) Ziobro - pogoń prokuraturę w Bielsku, a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.07, 10:24 a nazbierasz punktów u swojego pryncypała. Każdy atak na PO jest teraz dobry - zwłaszcza, gdy się trafi w tak marny i żałosny punkt jakim jest hamulec i jego zaplecze A wybory za pasem ... ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: opolanin Re: Ziobro - pogoń prokuraturę w Bielsku, a IP: *.hsd1.fl.comcast.net 01.09.07, 18:20 Bez dwoch zdan. Zembaty OUT za swoja indolencjei niekompetencje. Doprowadziles Opole do ruiny kulturalnej. Miasto umiera!!! I tylko slepi i emeryci moga tego nie zauwazyc! Odwolac nim nie jest za pozno,bo gorszego prezydenta byc nie moze, chyba, ze znowu zlodziej sie trafi. A po odwolaniu zabierzesz do teczki Karbowiaka jako free pakiet na droge i pamietaj nikt tu po was nie zaplacze a bedzie jedynie festyn radosci. I dalej z ta lamaga Karbowiakiem bedziecie tworzyc plany budowy kolejki podniebnej ALE NIE ZA NASZE PIENIADZE PODATNIKOW.Teraz na stroza lub do strazy miejskiej na taka prace zaslugujecie ZEGNAMY NIEUDACZNIKOW I POKRAKI POLITYCZNE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: opolanin Re: Ziobro - pogoń prokuraturę w Bielsku, a IP: *.hsd1.fl.comcast.net 01.09.07, 18:27 Karbowiak uwaza ze radni zajeli sie tania propaganda!!!!!!!!hahahaha Chlopie pierdzielnij sie glowa o sciane i obudz wreszcie!! Czy nie widzisz do jakiego stanu doprowadziles mieszkancow tego pieknego miasta?! Twoja rola ograniczyla sie jedynie do pobierania zawyzonej (jak ta kolejka pod niebiosa) pensji. Ale to sie juz KONCZY ! Teraz powrot na swoje miejsce, koniec SLODKICH SNOW DYZMY Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RZ_hamulcem Re: Tylko referendum wydluzymy urlop RZ IP: *.wxs.nl 01.09.07, 23:18 Szkoda pisac maile, trzeba podpisywac referendalne kartki aby odwolac RZ inaczej ma wprawe w trwaniu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: opolanin Re: Tylko referendum wydluzymy urlop RZ IP: *.hsd1.fl.comcast.net 02.09.07, 17:43 A najlepiej niech prokuratura weźmie się za twoją dupę za przekręty w Banku Ochrony Środowiska - już czas na ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Życzę Zembaczyńskiemu zdrowia IP: *.adsl.inetia.pl 05.09.07, 13:59 bo na rozum już za późno. I niech tym zdrowiem cieszy się poza Ratuszem. Lub w kryminale, bo może wreszcie skażą go za przekręty w BOŚ Odpowiedz Link Zgłoś
enternia Re: Ziobro - pogoń prokuraturę w Bielsku, a 06.09.07, 14:32 Ty człowieku lepiej otwórz oczy bo twoje opinie wyglądają jak ślepe ataki na opozycję Ziobry! Wydaje Ci sę, że to miasto w którym mieszka 100 tys ludzi stanie się metropolią w rok to się grubo mylisz, nic tu się nie działo przez ostatnie 40 lat. To co zrobił i robi każdego dnia dla tego miasta Zembaczyński to cud. Jedyny hamólec to gó..arze z rady miasta, herezje red Janowskiego w NTO i tacy ludzie jak TY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bogdan Radni chcą odwołać prezydenta za Euro IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.09.07, 11:36 Trzeba ogłosic konkurs na nowego Prezydenta.Zębaty juz nic nie zrobi.Szkoda czasu na jego nic nie robienie. Każdy inny bedzie lepszy.Kto jest za wpisywaą się . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: snajper Re: Radni chcą odwołać prezydenta za Euro IP: *.hsd1.fl.comcast.net 05.09.07, 20:52 Alez ludzie, teraz to ma rece i nogi. Prezydent slusznie wszystko wycisza i hamuje, gdyz nie chce zadnego zamieszania i zainteresowania swoja skromna osoba.Dlaczego? To proste z obawy przed dokladna analiza ref.BOS przez organy scigania i prokurature. Teraz to ma sens. Hamucowego trzeba zrozumiec.Cichutko z odpowiednia kasa i do domu.A Wam ludziska z prowincjonalnego Opola stadionow,autostrad,nowych drog,hoteli i cywilizacji sie zachciewa. Naiwniacy. Och ma nadzieje Zeby tak teraz pocichutku mu dali odejsc. Odpowiedz Link Zgłoś
enternia Stop Korupcji, a raczej stop głupocie 06.09.07, 14:49 Radni Kowalskiego powinni zrzec się mandatów za to że opóścili PO, okłamując tym wyborców. To oni są winni paraliżoaniu pracy całego urzędu. Prezydent robi co może by to miasto mogło kiedyś być lepszym dla obywateli, szkoda że radni robią odwrotnie. Awanturnictwo brak lojalności i służalność opętanemu Kowalskiemu im kiedyś odpłaci i nikt już nigdy na tych panów nie odda głosu. Gratuluję Zembaczyńskiemu że pogonił Kowalskiego, to najlepsze co mógł zrobić dla Opola! teraz czas na Jakiego Brzeźińskiego i Kwiatka- precz z Opola oszuści Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: snajper Re: Stop Korupcji, a raczej stop głupocie IP: *.hsd1.fl.comcast.net 06.09.07, 19:06 enteria - zamiast ganiac sie po urzedzie i ratuszu z innymi radnymi moze warto zrobic cos konkretnego dla mieszkancow Opola? Polityki zwalczania konkurentow mamy juz dosc! Opole starzeje sie w zastraszajacym tempie a nasz prezedent poswieca swoja energie i zaangazowanie w "ganianiu" innych radnych. Kiedy to parodja sie skonczy.Nie chcemy obietnic a DZIALAN Odpowiedz Link Zgłoś
cubalibre11 Kto trzyma w szachu Prezydenta? 17.01.08, 14:19 Nowy wpis na blogu. "Kto trzyma w szachu Prezydenta", zobacz pozdrawiam Cuba Libre zembaczynski-musi-odejsc.blog.pl/zembaczynski-musi-odejsc@blog.pl Odpowiedz Link Zgłoś
dar54 Chyba, że zgodzi się na średnicówkę 21.01.08, 14:37 fotoforum.gazeta.pl/photo/0/ba/pa/nflz/EWoaBA8inOtUNwOJkB.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
cubalibre11 O rozkapryszonym dziecku, co nie lubi prezentu 26.01.08, 13:32 Zapraszam na blog. Nowy wpis. "O rozkapryszonym dziecku, co nie lubi prezentu" może jakieś komentarze Pozdrawiam Cuba Libre www.zembaczynski-musi-odejsc.blog.pl/ zembaczynski-musi-odejsc@blog.pl Odpowiedz Link Zgłoś
cubalibre11 Szamani, czary i złe moce nad Opolem 12.02.08, 14:45 Zapraszam na blog. Nowy wpis. "Szamani, czary i złe moce nad Opolem" może jakieś komentarze, wpisy, uwagi Pozdrawiam Cuba Libre www.zembaczynski-musi-odejsc.blog.plzembaczynski-musi-odejsc@blog.pl Odpowiedz Link Zgłoś
smerfix Spoko będzie majonez 13.02.08, 18:47 www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20070518/POWIAT01/70518007 Nowy stadion obok obwodnicy 80 milionów złotych ma kosztować nowy stadion w Opolu. Budowa obiektu - który ma zastąpić stary stadion przy ul. Oleskiej - to jeden z elementów przygotowania stolicy województwa do Euro 2012. Co obiecane to się stanie - aż inni się zdziwią , że jednak można jak się chce. Odpowiedz Link Zgłoś