IP: *.zwm.punkt.pl 10.08.03, 16:19
PYTANIE: Czy bilety okresowe należy kasować przy każdym przejeździe?
ODPOWIEDŹ: Bilet wieloprzejazdowy trzeba kasować za każdym razem, gdy
rozpoczynamy nowy przejazd. Bilet okresowy wystarczy skasować tylko raz, przy
pierwszym przejeździe od momentu zakupu. Prosimy jednak o kasowanie, w miarę
możliwości, również biletów okresowych przy każdym przejeździe - pozwoli to
na gromadzenie danych statystycznych o liczbie pasażerów korzystających z
danej linii, a tym samym dostosować liczbę pojazdów do rzeczywistych potrzeb.

PYTANIE: Czy po przedłużeniu ważności biletu na Karcie Miejskiej muszę od
nowa aktywować go w kasowniku?
ODPOWIEDŹ: Tak, jeśli nowy bilet został zakupiony po upływie ważności
poprzedniego. Jeśli termin ważności biletu przedłużono w czasie, kiedy był on
ważny, aktywacja w kasowniku nie jest konieczna - bilet będzie ważny
nieprzerwanie przez odpowiednio większą liczbę dni.

PYTANIE: Na niektórych biletach okresowych z paskiem magnetycznym nie ma
miejsca na wpisanie danych osobowych. Gdzie mam wpisać swoje imię, nazwisko i
numer dokumentu ze zdjęciem?
ODPOWIEDŹ: Dane te należy wpisać po stronie paska magnetycznego (nad lub pod
nim) bezpośrednio po pierwszym skasowaniu biletu.

PYTANIE: Czy kontroler biletów musi posiadać urządzenie kontrolerskie?
ODPOWIEDŹ: Jeśli kontroler dokonuje kontroli samodzielnie, musi posiadać
urządzenie. Podczas kontroli grupowej na wyposażeniu grupy kontrolerów musi
być co najmniej jeden czytnik. Pasażer ma prawo odmówić okazania swojego
biletu, jeśli kontroler (lub kontrolerzy) nie dopełni tego obowiązku.

tak to robić można.


Obserwuj wątek
    • Gość: rupert Re: MZK ? IP: *.zwm.punkt.pl 10.08.03, 16:26
      Gość portalu: rupert napisał(a):

      > PYTANIE: Czy bilety okresowe należy kasować przy każdym przejeździe?
      > ODPOWIEDŹ: Bilet wieloprzejazdowy trzeba kasować za każdym razem, gdy
      > rozpoczynamy nowy przejazd. Bilet okresowy wystarczy skasować tylko raz, przy
      > pierwszym przejeździe od momentu zakupu. Prosimy jednak o kasowanie, w miarę
      > możliwości, również biletów okresowych przy każdym przejeździe - pozwoli to
      > na gromadzenie danych statystycznych o liczbie pasażerów korzystających z
      > danej linii, a tym samym dostosować liczbę pojazdów do rzeczywistych potrzeb.
      >
      Wydarzenia 10-08-2003
      Tak trzeba
      WAKACYJNY ROZKŁAD JAZDY


      MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI SPÓŁKA AKCYJNA W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM I N F O R M
      U J E,

      ŻE OD DNIA 23 CZERWCA DO 31 SIERPNIA 2003 R. WPROWADZA WAKACYJNY ROZKŁAD JAZDY.

      ZMIANY W KURSOWANIU AUTOBUSÓW KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ NASTĄPIĄ NA NASTĘPUJĄCYCH
      LINIACH AUTOBUSOWYCH:

      2, 3, 4, 5, 5B, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 15-17, 16A, 19E, 20, 25, P, K-1.

      SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI UDZIELA:
      - DYSPOZYTOR POD NUMEREM TELEFONU 736 48 36 CZYNNY CAŁĄ DOBĘ ;
      - DZIAŁ RUCHU I MARKETINGU POD NUMEREM TELEFONU 736-44-11 WEW. 117.


      PONADTO WAKACYJNY ROZKŁAD JAZDY DOSTĘPNY BĘDZIE OD 23 CZERWCA 2003 ROKU:

      1/ W CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA PRZY UL. PARTYZANCKIEJ 27A
      2/ ORAZ W MZK S.A. W KASIE BILETOWEJ PRZY UL. LOTNICZEJ 30


      M Z K S. A.
      W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM






      > PYTANIE: Czy po przedłużeniu ważności biletu na Karcie Miejskiej muszę od
      > nowa aktywować go w kasowniku?
      > ODPOWIEDŹ: Tak, jeśli nowy bilet został zakupiony po upływie ważności
      > poprzedniego. Jeśli termin ważności biletu przedłużono w czasie, kiedy był on
      > ważny, aktywacja w kasowniku nie jest konieczna - bilet będzie ważny
      > nieprzerwanie przez odpowiednio większą liczbę dni.
      >
      > PYTANIE: Na niektórych biletach okresowych z paskiem magnetycznym nie ma
      > miejsca na wpisanie danych osobowych. Gdzie mam wpisać swoje imię, nazwisko i
      > numer dokumentu ze zdjęciem?
      > ODPOWIEDŹ: Dane te należy wpisać po stronie paska magnetycznego (nad lub pod
      > nim) bezpośrednio po pierwszym skasowaniu biletu.
      >
      > PYTANIE: Czy kontroler biletów musi posiadać urządzenie kontrolerskie?
      > ODPOWIEDŹ: Jeśli kontroler dokonuje kontroli samodzielnie, musi posiadać
      > urządzenie. Podczas kontroli grupowej na wyposażeniu grupy kontrolerów musi
      > być co najmniej jeden czytnik. Pasażer ma prawo odmówić okazania swojego
      > biletu, jeśli kontroler (lub kontrolerzy) nie dopełni tego obowiązku.
      >
      > tak to robić można.
      >
      >

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka