Gość: zz IP: 77.252.18.* 11.07.08, 23:30 ktoś ma marne pojęcie o kilometrach hehe Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mauyprezes Re: Szczepanowice odcięte od wyspy Bolko IP: *.adsl.inetia.pl 11.07.08, 23:38 a Czesi żądają dostępu do morza!! Nie wiem jak mieszkańcy Szczepanowic idą 10km na Bolko :) ale taniej będzie wręczyć im plan miasta :) kładka owszem umożliwiała przejście na Bolko krótszą drogą ale mieszkańcom prószkowskiej i koszyka a nie Szczepanowic, ale wierszówka odbębniona to ważne :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek Re: Szczepanowice odcięte od wyspy Bolko IP: *.chello.pl 12.07.08, 00:08 to niewiarygodne jakimi frustratami są niektórzy użytkownicy tego forum :) Skoro 511 osób zgłasza jakiś problem, idzie z tym do prasy, to jakim prawem sugerujesz, że ten dziennikarz sobie to wymyślił? Chyba mieszkańcy lepiej od ciebie wiedzą dokąd chodzą/chodzili i ile to zajmuje/zajmowało. Jak ci jedna osoba mówi, że jesteś idiotą to machnij ręką i idź dalej, ale jak 511 osób to usiądź i się zastanów :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mauyprezes Re: Szczepanowice odcięte od wyspy Bolko IP: *.adsl.inetia.pl 12.07.08, 00:24 nie wiem co sugerujesz mówiąc - frustratami. Sam mieszkam w Szczepanowicach i na pewno znajdzie się i dwa tysiące niezadowolonych osób, co z tego skoro to co mówią ni jak się ma do faktów i zdrowego rozsądku. Na pewno mają dalej niźli przed powodzią, ale nie dalej i nie mniej wygodnie niż mieszkańcy Chabrów i Nowej Wsi Ku..kiej - zatem jak i w tych dzielnicach znajdzie się większość z inicjatywą obywatelską w liczbie 511 osób i zażądają eksterytorialnej linii autobusowej na Bolko, to mamy kolejny artykuł z dreszczykiem w Judenbalttcie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uila Re: Szczepanowice odcięte od wyspy Bolko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.07.08, 08:17 Uważam takie żądania za absurdalne- dlaczego nie żądąją dostępu do wyspy Bolko mieszkańcy Nowej Wsi Królewskiej, Groszowić, Grotowic, Zakrzowa itp zakładkujmy kanał i Odrę dla kilku frustratów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asasasasasa Re: Szczepanowice odcięte od wyspy Bolko IP: *.punkt.pl 12.07.08, 08:30 metalchem żąda legalnej kładki na bolko Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nnn Re: Szczepanowice odcięte od wyspy Bolko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.08, 10:40 Metalchem powinien żądać dostępu do miasta :> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: juhas Re: Szczepanowice odcięte od wyspy Bolko IP: 77.252.18.* 12.07.08, 11:20 Dlaczego żądają jakiejś tam kładki zamiast pośpiesznej linii gtondolowej ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: juhas Re: Szczepanowice odcięte od wyspy Bolko IP: 77.252.18.* 12.07.08, 11:22 P.S. Wyspa Bolko należała kiedyś terytorialnie do miejscowości Bolko (obecnie Nowa Wieś Królewska) i mieszkańcy tej dzielnicy mają historyczne pierwszeństwo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: komarek Szczepanowice odcięte od wyspy Bolko IP: *.chello.pl 12.07.08, 12:58 Odległość ul. Parkowej (gdzie mniej więcej kiedyś była ta kładka) do nowego mostu przez Kanał Ulgi na W. Bolko to najwyżej 1,5 km. Czyli nawet tam i spowrotem to ok. 3km. Ze Szczepanowic na wschód 10km to będą mniej więcej gdzieś okolice za ul. Witosa. Opole, pomimo że uważamy je za wielkie, nie jest aż tak ogromne :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kameleon Do komarek IP: *.chello.pl 12.07.08, 13:49 Tak zgadza się 1,5 km do mostu oraz 1,5 km z mostu na przykład do ZOO to jes 3 km. No a potem trzeba wrócić i nagle daje to 6 km nie licząc odległości jaką trzeba pokonać do miejsca w którym był kiedyś mostek, to ok. 2 km w obie strony. Daje to w sumie ok. 8 km. Niewiele się autor artykułu pomylił. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mauyprezes Re: Do komarek IP: *.adsl.inetia.pl 12.07.08, 16:49 co za kuriozum! Postulujcie więc o zmniejszenie wyspy Bolko!! wtedy spacer (na który z reguły idzie się właśnie na Bolko, tam nie ma reala ani biedronki :)) będzie miał 5km zamiast 8km, paranoja!. Rozumiem gdyby mieszkańcy postulowali możliwie o dostosowanie obecnych mostów kolejowych także dla pieszych (niemożliwe ale rozsądne) gdyż jest to z pożytkiem dla wszystkich. Ale takie argumenty brzmią jak z PRLu :) wybudujmy tu kładkę bo 511 osób ma za daleko na Bolko!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zaodrzanka Szczepanowice odcięte od wyspy Bolko IP: *.chello.pl 12.07.08, 17:27 Chyba mało kto pamięta, że kładka kiedyś była i teraz jej po prostu brakuje. Odpowiedz Link Zgłoś
jkredman gdzie autor uczył się logiki 12.07.08, 21:12 co to znaczy odcięte - czy wydłużenie drogi oznacza odcięcie Odpowiedz Link Zgłoś