Dodaj do ulubionych

Szczepanowice odcięte od wyspy Bolko

IP: 77.252.18.* 11.07.08, 23:30
ktoś ma marne pojęcie o kilometrach hehe
Obserwuj wątek
    • Gość: mauyprezes Re: Szczepanowice odcięte od wyspy Bolko IP: *.adsl.inetia.pl 11.07.08, 23:38
      a Czesi żądają dostępu do morza!! Nie wiem jak mieszkańcy Szczepanowic idą 10km
      na Bolko :) ale taniej będzie wręczyć im plan miasta :) kładka owszem
      umożliwiała przejście na Bolko krótszą drogą ale mieszkańcom prószkowskiej i
      koszyka a nie Szczepanowic, ale wierszówka odbębniona to ważne :)
      • Gość: tomek Re: Szczepanowice odcięte od wyspy Bolko IP: *.chello.pl 12.07.08, 00:08
        to niewiarygodne jakimi frustratami są niektórzy użytkownicy tego forum :) Skoro
        511 osób zgłasza jakiś problem, idzie z tym do prasy, to jakim prawem
        sugerujesz, że ten dziennikarz sobie to wymyślił? Chyba mieszkańcy lepiej od
        ciebie wiedzą dokąd chodzą/chodzili i ile to zajmuje/zajmowało. Jak ci jedna
        osoba mówi, że jesteś idiotą to machnij ręką i idź dalej, ale jak 511 osób to
        usiądź i się zastanów :)
        • Gość: mauyprezes Re: Szczepanowice odcięte od wyspy Bolko IP: *.adsl.inetia.pl 12.07.08, 00:24
          nie wiem co sugerujesz mówiąc - frustratami. Sam mieszkam w Szczepanowicach i na
          pewno znajdzie się i dwa tysiące niezadowolonych osób, co z tego skoro to co
          mówią ni jak się ma do faktów i zdrowego rozsądku. Na pewno mają dalej niźli
          przed powodzią, ale nie dalej i nie mniej wygodnie niż mieszkańcy Chabrów i
          Nowej Wsi Ku..kiej - zatem jak i w tych dzielnicach znajdzie się większość z
          inicjatywą obywatelską w liczbie 511 osób i zażądają eksterytorialnej linii
          autobusowej na Bolko, to mamy kolejny artykuł z dreszczykiem w Judenbalttcie.
          • Gość: uila Re: Szczepanowice odcięte od wyspy Bolko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.07.08, 08:17
            Uważam takie żądania za absurdalne- dlaczego nie żądąją dostępu do wyspy Bolko mieszkańcy Nowej Wsi Królewskiej, Groszowić, Grotowic, Zakrzowa itp zakładkujmy kanał i Odrę dla kilku frustratów.
            • Gość: asasasasasa Re: Szczepanowice odcięte od wyspy Bolko IP: *.punkt.pl 12.07.08, 08:30
              metalchem żąda legalnej kładki na bolko
              • Gość: nnn Re: Szczepanowice odcięte od wyspy Bolko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.08, 10:40
                Metalchem powinien żądać dostępu do miasta :>
                • Gość: juhas Re: Szczepanowice odcięte od wyspy Bolko IP: 77.252.18.* 12.07.08, 11:20
                  Dlaczego żądają jakiejś tam kładki zamiast pośpiesznej linii
                  gtondolowej ?
                • Gość: juhas Re: Szczepanowice odcięte od wyspy Bolko IP: 77.252.18.* 12.07.08, 11:22
                  P.S. Wyspa Bolko należała kiedyś terytorialnie do miejscowości Bolko
                  (obecnie Nowa Wieś Królewska) i mieszkańcy tej dzielnicy mają
                  historyczne pierwszeństwo.
            • jkredman a może zasypać kanał - jak drzewiej było 12.07.08, 21:10
    • Gość: komarek Szczepanowice odcięte od wyspy Bolko IP: *.chello.pl 12.07.08, 12:58
      Odległość ul. Parkowej (gdzie mniej więcej kiedyś była ta kładka) do
      nowego mostu przez Kanał Ulgi na W. Bolko to najwyżej 1,5 km. Czyli
      nawet tam i spowrotem to ok. 3km.
      Ze Szczepanowic na wschód 10km to będą mniej więcej gdzieś okolice
      za ul. Witosa.
      Opole, pomimo że uważamy je za wielkie, nie jest aż tak ogromne :)
      • Gość: kameleon Do komarek IP: *.chello.pl 12.07.08, 13:49
        Tak zgadza się 1,5 km do mostu oraz 1,5 km z mostu na przykład do
        ZOO to jes 3 km. No a potem trzeba wrócić i nagle daje to 6 km nie
        licząc odległości jaką trzeba pokonać do miejsca w którym był kiedyś
        mostek, to ok. 2 km w obie strony. Daje to w sumie ok. 8 km.
        Niewiele się autor artykułu pomylił.
        • Gość: mauyprezes Re: Do komarek IP: *.adsl.inetia.pl 12.07.08, 16:49
          co za kuriozum! Postulujcie więc o zmniejszenie wyspy Bolko!! wtedy spacer (na
          który z reguły idzie się właśnie na Bolko, tam nie ma reala ani biedronki :))
          będzie miał 5km zamiast 8km, paranoja!. Rozumiem gdyby mieszkańcy postulowali
          możliwie o dostosowanie obecnych mostów kolejowych także dla pieszych
          (niemożliwe ale rozsądne) gdyż jest to z pożytkiem dla wszystkich. Ale takie
          argumenty brzmią jak z PRLu :) wybudujmy tu kładkę bo 511 osób ma za daleko na
          Bolko!!!
    • Gość: zaodrzanka Szczepanowice odcięte od wyspy Bolko IP: *.chello.pl 12.07.08, 17:27
      Chyba mało kto pamięta, że kładka kiedyś była i teraz jej po prostu
      brakuje.
    • jkredman gdzie autor uczył się logiki 12.07.08, 21:12
      co to znaczy odcięte - czy wydłużenie drogi oznacza odcięcie
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka