Gość: ms IP: *.chello.pl 17.04.09, 21:51 Muzycy Lady Pank? ciekawe kiedy :P Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: SUGA3 OFF Opole odwołany IP: *.range86-169.btcentralplus.com 17.04.09, 22:30 chyba sie to zbyt niezalezne musialo wydac kierownictwu TV - wstyd, panowie wszechpolacy, wstyd... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mieszkaniec Opola OFF Opole odwołany IP: *.chello.pl 17.04.09, 23:00 Ludzie obudźcie się to nie jest wyłącznie decyzja TVP !! Hamulcowy z tą całą platformą obywatelską niszczy to miasto żeby zlikwidować województwo !!! tu już się nic nie dzieje ! same banki ! dyrektorem muzeum piosenki jest panienka,która nic jeszcze nie zrobiła a już zarabia ok 5 tyś pln, TYLKO TEMU, ŻE JEST Z PO, dyrektorem Poczty w Opolu został małolat z PO nie mający pojęcia o firmie bez konkursu tylko dla tego, że jest z PO...to straszniejsze od komuny !!! to z OFF Opole to nie decyzja ekonomiczna to zasrana polityka fałszywej PO. Normalny,zdrowy,uczciwy wobec społeczeństwa prezydent miasta na taką decyzję by najprościej nie pozwolił ! doprowadził miasto do upadłosci bo tak mu nakazywało "donaldzikostwo" może czas zakończyć to!!! czy nasz marsz w obronie województwa ma zostać po cichu przez takich jak TE DUPKI Z PO ZAPOMNIANY ????OBUDŻCIE SIĘ !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ah OFF Opole odwołany IP: 77.252.18.* 18.04.09, 01:19 żenujące to tłumaczenie. można zrobić ambitny koncert bez wielkiej kasy. nie musi przecież być las vegas. ale komuś się nie chce.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: neopzpr Re: OFF Opole odwołany IP: 188.33.21.* 18.04.09, 12:50 niee. to nie jest kwestia tego, ze sie nie chce. to jest kwestia tego, ze sie boi. przeciez jest wiecej niz prawdopodobne, ze jakis mlody, wolnomyslacy artysta rzucilby ze sceny hasło "nazi-farfal fuck off"... a po co ma sie zrobic kwas. w koncu dobrze sie pracuje. w TV. opole. nie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pejter jaki prezydent, taka impra IP: *.dsl.opol.bdi.inetia.pl 18.04.09, 03:51 A jeszcze niedawno prezydent-hamulec zapewniał wszystkich, że Opole ma taaaką fuuurę kasy, że nie musi sprzedawac akcji elektrociepłowni. No, więc się pytam: gdzie ta fuuura ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ząbek Re: jaki prezydent, taka impra IP: *.adsl.inetia.pl 18.04.09, 08:17 Gość portalu: Pejter napisał(a): > No, więc się pytam: gdzie ta fuuura ? poszła na nagrody dla kolesi urzędasów a my znów słyszymy NE DA SIĘ.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ah Re: jaki prezydent, taka impra IP: *.chello.pl 18.04.09, 13:44 przeciez to TVP organizuje a nie Urzad Miasta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: opolanin od zawsze OFF Opole odwołany IP: 77.223.236.* 18.04.09, 11:30 swoim kolegom dał wysokie kontrakty tvp nasze pieniadze ładuje w programy, za których oglądanie musimy płacić a na imprezy ciekawe nie ma kasy :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: OFF Opole odwołany IP: *.punkt.pl 18.04.09, 15:05 każdy pisze, że szkoda ze nie będzie ale dlaczego wam szkoda? heavy metal? no proszę was szkoda to by było koncertu rockowego, popowego, szlagierowego, klubowego, ale heavy metalowego? tylko dlatego bo to off? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: księgowy OFF Opole odwołany IP: *.chello.pl 18.04.09, 19:15 >W efekcie będziemy chcieli z naszą ofertą programową dotrzeć do >mieszkańców dalszych zakątków naszego regionu. A to będzie wymagać >z kolei większych nakładów finansowych na realizacje telewizyjne Przykro mi, ale dyr. Nowara nie wie co mówi. Za te same pieniądze można robić z powodzeniem program informacyjny dla widzów z całego województwa, ale trzeba zmienić system organizacji pracy reporterów i ekip telewizyjnych. Jak to zmienić? Ekipa wyjeżdża na co najmniej trzy tematy. Reporter nie jest przypisany do jednej kamery i dokładniej dokumentuje materiał. Kamerę dostaje tylko po przygotowaniu scenariusza materiału (robocza wersja tekstu i plan zdjęć - ile ujęć, jakie plany, dokładnie opisane pierwsze i ostatnie ujęcie). Mówiąc inaczej - jeden temat maksimmum 30 km w rozliczeniu miesięcznym na reportera. Jak ktoś nie wyrabia, to w następnym miesięcu szuka tematów i robi je na "piechotę". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziennikarz do księgowego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.09, 19:25 no własnie. jesteś księgowym i nie masz pojęcia na czym polega robienie materiału. A to nie księgowi na szczęście je robią. jak dziennikarz byłbyś po prostu idiotą.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 39.5 Re: do księgowego IP: 195.8.217.* 18.04.09, 20:23 a mnie sie wydaje, ze jasiu jest na wylocie - konczy mu sie chyba konrakt albo cos takiego i nie chce mu sie robic dla kogos imprezy.. a te kilkaset tys. to przegiecie - wiem od kolesia, ktory podpinal kabelki, ze to max 50 tys. - i to w 90% kasa od sponsorow - a tvp ople mialo czym zapchac czas ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: księgowy Re: do "dziennikarza" IP: *.chello.pl 19.04.09, 10:24 >jak dziennikarz byłbyś po prostu idiotą.... Jeżeli jesteś dziennikarzem i w pracy piszesz takie teksty, to sorki, ale nie możesz za mną nawet nosić kabelka :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziennikarz Re: do księgowego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.09, 12:18 No właśnie – niczego nie rozumiesz – to zwyczajna literówka, która przy szybkiej pracy dziennikarza może się zdarzyć (miało być jako) . Natomiast używanie określeń typu „sorki” świadczy o tym, że nie powinieneś w ogóle niczego pisać. „Przykro mi, ale dyr. Nowara nie wie co mówi.” - to Twoje zdanie z błędem ortograficznym. Wiesz chociaż w którym miejscu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: księgowy Re: do księgowego IP: *.chello.pl 19.04.09, 16:50 Takie literówki z pasją godnej lepszej sprawy widzę na co dzień w waszej pracy w Kurierku :-( >„Przykro mi, ale dyr. Nowara nie wie co mówi.” - to Twoje zdanie z >błędem ortograficznym. Wiesz chociaż w którym miejscu? Nie wiem. Zasuwaj i następnym razem przed "w którym" postaw przecinek :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziennikarz Re: do księgowego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.09, 17:41 Zaiste, z księgowymi się nie dyskutuje. Klapki na oczach. Pa.. Poczytaj sobie o gramatyce polskiej. Przy okazji dowiedz się co to jest informacja i jak się ją zdobywa. Dokumentowanie jest dobre dla tygodnika. Pisanie wcześniej tekstu i wymyślanie ujęć - dla jasnowidza. Dziennikarz powinien przedstawić to co zastaje na miejscu - a nie to co sobie wymyśli i wykreuje. Idź geniuszu do swoich cyferek.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: księgowy Re: do księgowego IP: *.chello.pl 20.04.09, 17:47 >Poczytaj sobie o gramatyce polskiej. Oświeć mnie w końcu jaśnie panno, bom w niemocy wielkiej pozostawion... >Przy okazji dowiedz się co to jest informacja i jak się ją zdobywa. Nie wiem skąd czepiesz swoje newsy, ale o lekturę NTO Cię nie podejrzewam :-) >Dokumentowanie jest dobre dla tygodnika. :-))))))) DUŻYMI literami w newsroomie TVP Opole :-)))))) Dokumentujesz na miejscu. Dokumentację robi się przed nagraniem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziennikarz Re: do księgowego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.09, 19:08 Po pierwsze nie jestem panną tylko dziennikarzem – to wskazuje płeć. Po drugie – w kwestii oświecenia po skrócie dyr nie stawia się kropki. Po trzecie – skąd przypuszczenie że pracuję w TVP Opole? Po czwarte – dokumentację przed nagraniem robią tylko manipulanci albo ludzie którzy mają dużo wolnego czasu. Przy prawdziwych newsach jest to niedopuszczalne. Najlepiej oczywiście zdokumentować wypadek i przyjechać na miejsce, gdy już jest pozamiatane. Oj pokutują te nierenbergowsko- kawecko- bobowsko- kruczkowskie stereotypy. Dokumentację robi się przed nagraniem – piszesz. Tak . Do tygodnika albo programu publicystycznego - powtarzam. Niestety takich mamy speców od mediów w Opolu i dlatego tak TO WSZYSTKO wygląda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ~ Re: do księgowego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.09, 11:49 dziennikarz ma rację w sporze z księgowym, ale po skrócie dyr. stawia się kropkę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziennikarz Re: do księgowego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.09, 12:15 Zasady pisowni i interpunkcji [337] 87.1. Kropkę stawiamy po skrócie wyrazu, w którym została odrzucona końcowa część: prof. (= profesor), ul. (= ulica), godz. (= godzina). Jeśli skrót zawiera ostatnią literę wyrazu, wówczas nie stawiamy po nim kropki: mjr (= major), dr (= doktor); jednak gdy skrót oznacza przypadek inny niż mianownik, kropkę stawiamy (np. Dawno nie widziałem dr. Nowaka), gdyż końcowa część wyrazu, końcówka -a, została odrzucona; zasada ta nie dotyczy skrótów tytułów kobiet, ponieważ skrót zawiera ostatnią literę wyrazu (Dawno nie widziałem dr Nowak). Można również po skrócie dopisać końcówkę: Dawno nie widziałem dra Nowaka — wówczas bez kropki, ponieważ w skrócie występuje ostatnia litera wyrazu. w skrócie dyr r jest ostatnia literą wyrazu. Dlatego nie stawiamy po nim kropki. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ~ Re: do księgowego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.09, 17:04 W słowie dyrektor "r" występuje dwa razy. Z "Zasad pisowni i interpunkcji PWN: 205] 55.1. Stawia się kropkę po skrócie, który jest początkową literą lub początkowymi literami skróconego wyrazu, np. skróty rodzime: a. (= albo), g. (= godzina), o. (= ojciec), n. (= nad), p. (= pan, pani), r. (= rok, rodzaj), s. (= strona, siostra, syn), t. (= tom, tempo, tenor), al. (= aleja), bł. (= błogosławiony), dyr. (= dyrektor)..." Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: księgowy Re: do księgowego IP: *.chello.pl 21.04.09, 17:27 > W słowie dyrektor "r" występuje dwa razy.[...] Miałem przez chwilkę cichą nadzieję, że pozwolisz mi się z tą "nadzieją telewizyjnych newsów" jeszcze troszkę podroczyć, a Ty tu tak prosto z mostu do źródła... :-) Czytanie ze zrozumieniem "panienko dziennikarko" to sztuka. Pisanie też :-( Pozdrówka dla dyr. Nowary :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: księgowy Re: do księgowego IP: *.chello.pl 21.04.09, 12:36 > Po pierwsze nie jestem panną tylko dziennikarzem – to wskazuje >płeć. Dla mnie z całym szacunkiem jesteś panną :-) >Po drugie – w kwestii oświecenia po skrócie dyr nie stawia się >kropki. Oj to widzę, że panience ortografia z interpunkcją się pomyliły ;-( >Po czwarte – dokumentację przed nagraniem robią tylko manipulanci >albo ludzie którzy mają dużo wolnego czasu. Przy prawdziwych >newsach jest to niedopuszczalne. Do szkoły, panienko, do szkoły... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziennikarz Re: do księgowego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.09, 18:14 To nie jest interpunkcja. Poznaj jednak trochę gramatykę. Co do mojej płci...hm .. wiem lepiej... Zalecam zerówkę! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: księgowy Re: do laleczki IP: *.chello.pl 22.04.09, 22:38 A Ty w kółko Macieju... jak dziecko. Nie dość, że uczona inaczej, to jeszcze uparta... Gramatyki nie można poznać "trochę". Takie poznawanie na raty prowadzi do ośmieszających efektów. I przestań się już podniecać swoją płcią, bo to nikogo nie interesuje, laleczko :-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziennikarz Re: do księgowego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.09, 22:56 0 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PUMA baju baju , Opole IP: *.pools.arcor-ip.net 19.04.09, 11:05 wyborcza.pl/1,75248,6511045,Rojek_zdradzil_gwiazdy_kolejnego_Off_Festivalu.html A nasi włodarze myślą, że za nich wszystko zrobią podmioty zewnętrzne: Franciszkanie jarmark, TVP festiwal, TVP Opole OFFa, Karolinka Alphawille Dalej tak, dalej, a niedługo będę ,miał problemy z przypomnieniem sobie nazwy miasta, w którym mieszkam. A swoją drogą to hasło reklamowe miasta "A w Opolu wszystko gra" się chyba trochę zdezawuowało. Odpowiedz Link Zgłoś
tom-online Re: baju baju , Opole 19.04.09, 22:04 PUMA teraz jest inne hasło reklamowe: kwitnące Opole .... psią kupą :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dodo Re: mok IP: *.dsl.opol.bdi.inetia.pl 19.04.09, 22:05 a co mam mok do imprezy organizowanej przez tvp? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Prorok_jaki_ czyco OFF Opole odwołany - 2009 IP: *.opole.internetia.pl 21.04.09, 12:34 a potem: OPOLE 2010 odwołane, a województwo OP zlikwidowane w 2011 Odpowiedz Link Zgłoś