Dodaj do ulubionych

OFF Opole odwołany

IP: *.chello.pl 17.04.09, 21:51
Muzycy Lady Pank? ciekawe kiedy :P
Obserwuj wątek
    • Gość: SUGA3 OFF Opole odwołany IP: *.range86-169.btcentralplus.com 17.04.09, 22:30
      chyba sie to zbyt niezalezne musialo wydac kierownictwu TV - wstyd, panowie
      wszechpolacy, wstyd...
    • Gość: mieszkaniec Opola OFF Opole odwołany IP: *.chello.pl 17.04.09, 23:00
      Ludzie obudźcie się to nie jest wyłącznie decyzja TVP !! Hamulcowy z
      tą całą platformą obywatelską niszczy to miasto żeby zlikwidować
      województwo !!! tu już się nic nie dzieje ! same banki ! dyrektorem
      muzeum piosenki jest panienka,która nic jeszcze nie zrobiła a już
      zarabia ok 5 tyś pln, TYLKO TEMU, ŻE JEST Z PO, dyrektorem Poczty w
      Opolu został małolat z PO nie mający pojęcia o firmie bez konkursu
      tylko dla tego, że jest z PO...to straszniejsze od komuny !!! to z
      OFF Opole to nie decyzja ekonomiczna to zasrana polityka fałszywej
      PO. Normalny,zdrowy,uczciwy wobec społeczeństwa prezydent miasta na
      taką decyzję by najprościej nie pozwolił ! doprowadził miasto do
      upadłosci bo tak mu nakazywało "donaldzikostwo" może czas zakończyć
      to!!! czy nasz marsz w obronie województwa ma zostać po cichu przez
      takich jak TE DUPKI Z PO ZAPOMNIANY ????OBUDŻCIE SIĘ !!!
    • Gość: ah OFF Opole odwołany IP: 77.252.18.* 18.04.09, 01:19
      żenujące to tłumaczenie. można zrobić ambitny koncert bez wielkiej kasy. nie
      musi przecież być las vegas.

      ale komuś się nie chce..
      • Gość: neopzpr Re: OFF Opole odwołany IP: 188.33.21.* 18.04.09, 12:50
        niee. to nie jest kwestia tego, ze sie nie chce. to jest kwestia
        tego, ze sie boi. przeciez jest wiecej niz prawdopodobne, ze jakis
        mlody, wolnomyslacy artysta rzucilby ze sceny hasło "nazi-farfal
        fuck off"... a po co ma sie zrobic kwas. w koncu dobrze sie pracuje.
        w TV. opole. nie?
    • Gość: Pejter jaki prezydent, taka impra IP: *.dsl.opol.bdi.inetia.pl 18.04.09, 03:51
      A jeszcze niedawno prezydent-hamulec zapewniał wszystkich, że Opole
      ma taaaką fuuurę kasy, że nie musi sprzedawac akcji
      elektrociepłowni. No, więc się pytam: gdzie ta fuuura ?
      • Gość: ząbek Re: jaki prezydent, taka impra IP: *.adsl.inetia.pl 18.04.09, 08:17
        Gość portalu: Pejter napisał(a):
        > No, więc się pytam: gdzie ta fuuura ?

        poszła na nagrody dla kolesi urzędasów a my znów słyszymy NE DA SIĘ..
      • Gość: ah Re: jaki prezydent, taka impra IP: *.chello.pl 18.04.09, 13:44
        przeciez to TVP organizuje a nie Urzad Miasta
    • Gość: opolanin od zawsze OFF Opole odwołany IP: 77.223.236.* 18.04.09, 11:30
      swoim kolegom dał wysokie kontrakty
      tvp nasze pieniadze ładuje w programy, za których oglądanie musimy płacić
      a na imprezy ciekawe nie ma kasy :/
      • Gość: ? Re: OFF Opole odwołany IP: *.punkt.pl 18.04.09, 15:05
        każdy pisze, że szkoda ze nie będzie

        ale dlaczego wam szkoda? heavy metal? no proszę was
        szkoda to by było koncertu rockowego, popowego, szlagierowego, klubowego, ale
        heavy metalowego? tylko dlatego bo to off?
    • Gość: księgowy OFF Opole odwołany IP: *.chello.pl 18.04.09, 19:15
      >W efekcie będziemy chcieli z naszą ofertą programową dotrzeć do
      >mieszkańców dalszych zakątków naszego regionu. A to będzie wymagać
      >z kolei większych nakładów finansowych na realizacje telewizyjne

      Przykro mi, ale dyr. Nowara nie wie co mówi.

      Za te same pieniądze można robić z powodzeniem program informacyjny
      dla widzów z całego województwa, ale trzeba zmienić system
      organizacji pracy reporterów i ekip telewizyjnych.

      Jak to zmienić? Ekipa wyjeżdża na co najmniej trzy tematy. Reporter
      nie jest przypisany do jednej kamery i dokładniej dokumentuje
      materiał. Kamerę dostaje tylko po przygotowaniu scenariusza
      materiału (robocza wersja tekstu i plan zdjęć - ile ujęć, jakie
      plany, dokładnie opisane pierwsze i ostatnie ujęcie). Mówiąc
      inaczej - jeden temat maksimmum 30 km w rozliczeniu miesięcznym na
      reportera. Jak ktoś nie wyrabia, to w następnym miesięcu szuka
      tematów i robi je na "piechotę".
      • Gość: dziennikarz do księgowego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.09, 19:25
        no własnie. jesteś księgowym i nie masz pojęcia na czym polega robienie
        materiału. A to nie księgowi na szczęście je robią. jak dziennikarz byłbyś po
        prostu idiotą....
        • Gość: 39.5 Re: do księgowego IP: 195.8.217.* 18.04.09, 20:23
          a mnie sie wydaje, ze jasiu jest na wylocie - konczy mu sie chyba konrakt albo
          cos takiego i nie chce mu sie robic dla kogos imprezy..
          a te kilkaset tys. to przegiecie - wiem od kolesia, ktory podpinal kabelki, ze
          to max 50 tys. - i to w 90% kasa od sponsorow - a tvp ople mialo czym zapchac
          czas ;-)))
        • Gość: księgowy Re: do "dziennikarza" IP: *.chello.pl 19.04.09, 10:24
          >jak dziennikarz byłbyś po prostu idiotą....

          Jeżeli jesteś dziennikarzem i w pracy piszesz takie teksty, to
          sorki, ale nie możesz za mną nawet nosić kabelka :-)
          • Gość: dziennikarz Re: do księgowego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.09, 12:18
            No właśnie – niczego nie rozumiesz – to zwyczajna literówka, która przy szybkiej
            pracy dziennikarza może się zdarzyć (miało być jako) . Natomiast używanie
            określeń typu „sorki” świadczy o tym, że nie powinieneś w ogóle niczego pisać.


            „Przykro mi, ale dyr. Nowara nie wie co mówi.” - to Twoje zdanie z błędem
            ortograficznym. Wiesz chociaż w którym miejscu?
            • Gość: księgowy Re: do księgowego IP: *.chello.pl 19.04.09, 16:50
              Takie literówki z pasją godnej lepszej sprawy widzę na co dzień w
              waszej pracy w Kurierku :-(

              >„Przykro mi, ale dyr. Nowara nie wie co mówi.” - to Twoje zdanie z
              >błędem ortograficznym. Wiesz chociaż w którym miejscu?

              Nie wiem. Zasuwaj i następnym razem przed "w którym" postaw
              przecinek :-)
              • Gość: dziennikarz Re: do księgowego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.09, 17:41
                Zaiste, z księgowymi się nie dyskutuje. Klapki na oczach. Pa..
                Poczytaj sobie o gramatyce polskiej. Przy okazji dowiedz się co to jest
                informacja i jak się ją zdobywa.
                Dokumentowanie jest dobre dla tygodnika.
                Pisanie wcześniej tekstu i wymyślanie ujęć - dla jasnowidza.
                Dziennikarz powinien przedstawić to co zastaje na miejscu - a nie to co sobie
                wymyśli i wykreuje.
                Idź geniuszu do swoich cyferek....
                • Gość: księgowy Re: do księgowego IP: *.chello.pl 20.04.09, 17:47
                  >Poczytaj sobie o gramatyce polskiej.

                  Oświeć mnie w końcu jaśnie panno, bom w niemocy wielkiej
                  pozostawion...

                  >Przy okazji dowiedz się co to jest informacja i jak się ją zdobywa.

                  Nie wiem skąd czepiesz swoje newsy, ale o lekturę NTO Cię nie
                  podejrzewam :-)

                  >Dokumentowanie jest dobre dla tygodnika.

                  :-))))))) DUŻYMI literami w newsroomie TVP Opole :-))))))

                  Dokumentujesz na miejscu. Dokumentację robi się przed nagraniem.
                  • Gość: dziennikarz Re: do księgowego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.09, 19:08
                    Po pierwsze nie jestem panną tylko dziennikarzem – to wskazuje płeć.
                    Po drugie – w kwestii oświecenia po skrócie dyr nie stawia się kropki.
                    Po trzecie – skąd przypuszczenie że pracuję w TVP Opole?
                    Po czwarte – dokumentację przed nagraniem robią tylko manipulanci albo ludzie
                    którzy mają dużo wolnego czasu. Przy prawdziwych newsach jest to
                    niedopuszczalne. Najlepiej oczywiście zdokumentować wypadek i przyjechać na
                    miejsce, gdy już jest pozamiatane. Oj pokutują te nierenbergowsko- kawecko-
                    bobowsko- kruczkowskie stereotypy.

                    Dokumentację robi się przed nagraniem – piszesz. Tak . Do tygodnika albo
                    programu publicystycznego - powtarzam.

                    Niestety takich mamy speców od mediów w Opolu i dlatego tak TO WSZYSTKO wygląda.
                    • Gość: ~ Re: do księgowego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.09, 11:49
                      dziennikarz ma rację w sporze z księgowym, ale po skrócie dyr. stawia się kropkę.
                      • Gość: dziennikarz Re: do księgowego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.09, 12:15

                        Zasady pisowni i interpunkcji
                        [337] 87.1. Kropkę stawiamy po skrócie wyrazu, w którym została odrzucona
                        końcowa część: prof. (= profesor), ul. (= ulica), godz. (= godzina).
                        Jeśli skrót zawiera ostatnią literę wyrazu, wówczas nie stawiamy po nim kropki:
                        mjr (= major), dr (= doktor); jednak gdy skrót oznacza przypadek inny niż
                        mianownik, kropkę stawiamy (np. Dawno nie widziałem dr. Nowaka), gdyż końcowa
                        część wyrazu, końcówka -a, została odrzucona; zasada ta nie dotyczy skrótów
                        tytułów kobiet, ponieważ skrót zawiera ostatnią literę wyrazu (Dawno nie
                        widziałem dr Nowak). Można również po skrócie dopisać końcówkę: Dawno nie
                        widziałem dra Nowaka — wówczas bez kropki, ponieważ w skrócie występuje ostatnia
                        litera wyrazu.

                        w skrócie dyr r jest ostatnia literą wyrazu. Dlatego nie stawiamy po nim kropki.
                        Pozdrawiam.
                        • Gość: ~ Re: do księgowego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.09, 17:04
                          W słowie dyrektor "r" występuje dwa razy.
                          Z "Zasad pisowni i interpunkcji PWN:
                          205] 55.1. Stawia się kropkę po skrócie, który jest początkową literą lub
                          początkowymi literami skróconego wyrazu, np.
                          skróty rodzime: a. (= albo), g. (= godzina), o. (= ojciec), n. (= nad), p. (=
                          pan, pani), r. (= rok, rodzaj), s. (= strona, siostra, syn), t. (= tom, tempo,
                          tenor), al. (= aleja), bł. (= błogosławiony), dyr. (= dyrektor)..."
                          Pozdrawiam
                          • Gość: księgowy Re: do księgowego IP: *.chello.pl 21.04.09, 17:27
                            > W słowie dyrektor "r" występuje dwa razy.[...]

                            Miałem przez chwilkę cichą nadzieję, że pozwolisz mi się z
                            tą "nadzieją telewizyjnych newsów" jeszcze troszkę podroczyć, a Ty
                            tu tak prosto z mostu do źródła... :-)

                            Czytanie ze zrozumieniem "panienko dziennikarko" to sztuka. Pisanie
                            też :-(

                            Pozdrówka dla dyr. Nowary :-)
                    • Gość: księgowy Re: do księgowego IP: *.chello.pl 21.04.09, 12:36
                      > Po pierwsze nie jestem panną tylko dziennikarzem – to wskazuje
                      >płeć.

                      Dla mnie z całym szacunkiem jesteś panną :-)

                      >Po drugie – w kwestii oświecenia po skrócie dyr nie stawia się
                      >kropki.

                      Oj to widzę, że panience ortografia z interpunkcją się pomyliły ;-(

                      >Po czwarte – dokumentację przed nagraniem robią tylko manipulanci
                      >albo ludzie którzy mają dużo wolnego czasu. Przy prawdziwych
                      >newsach jest to niedopuszczalne.

                      Do szkoły, panienko, do szkoły...
                      • Gość: dziennikarz Re: do księgowego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.09, 18:14
                        To nie jest interpunkcja. Poznaj jednak trochę gramatykę. Co do mojej płci...hm
                        .. wiem lepiej...
                        Zalecam zerówkę!
                        • Gość: księgowy Re: do laleczki IP: *.chello.pl 22.04.09, 22:38
                          A Ty w kółko Macieju... jak dziecko. Nie dość, że uczona inaczej, to
                          jeszcze uparta... Gramatyki nie można poznać "trochę". Takie
                          poznawanie na raty prowadzi do ośmieszających efektów. I przestań
                          się już podniecać swoją płcią, bo to nikogo nie interesuje,
                          laleczko :-(
                          • Gość: dziennikarz Re: do księgowego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.09, 22:56
                            0
    • Gość: PUMA baju baju , Opole IP: *.pools.arcor-ip.net 19.04.09, 11:05
      wyborcza.pl/1,75248,6511045,Rojek_zdradzil_gwiazdy_kolejnego_Off_Festivalu.html
      A nasi włodarze myślą, że za nich wszystko zrobią podmioty zewnętrzne:
      Franciszkanie jarmark, TVP festiwal, TVP Opole OFFa, Karolinka Alphawille

      Dalej tak, dalej, a niedługo będę ,miał problemy z przypomnieniem sobie nazwy
      miasta, w którym mieszkam.

      A swoją drogą to hasło reklamowe miasta "A w Opolu wszystko gra" się chyba
      trochę zdezawuowało.
      • tom-online Re: baju baju , Opole 19.04.09, 22:04
        PUMA teraz jest inne hasło reklamowe: kwitnące Opole .... psią kupą :D
    • Gość: anna mok IP: *.tktelekom.pl 19.04.09, 20:53
      a ludzie z MOK-u śpią?
      • Gość: dodo Re: mok IP: *.dsl.opol.bdi.inetia.pl 19.04.09, 22:05
        a co mam mok do imprezy organizowanej przez tvp?
    • Gość: Prorok_jaki_ czyco OFF Opole odwołany - 2009 IP: *.opole.internetia.pl 21.04.09, 12:34
      a potem:
      OPOLE 2010 odwołane,
      a województwo OP zlikwidowane w 2011

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka