IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 23.11.06, 21:04
Chcę kupić kabinę tej firmy? czy ktoś miał z produktami tej firmy jakieś
negatywne doświadczenia?
Obserwuj wątek
    • Gość: Kszyhó Re: KABI IP: *.rybnet.pl 23.11.06, 21:40
      Emaliowana kabi po 3 latach mi zardzewiała - tyle
      • Gość: ... Re: KABI IP: *.lubin.dialog.net.pl 24.11.06, 01:11
        u mnie to samo, kabi to dno

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka