Gość: tabciu IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 23.11.06, 21:04 Chcę kupić kabinę tej firmy? czy ktoś miał z produktami tej firmy jakieś negatywne doświadczenia? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kszyhó Re: KABI IP: *.rybnet.pl 23.11.06, 21:40 Emaliowana kabi po 3 latach mi zardzewiała - tyle Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: KABI IP: *.lubin.dialog.net.pl 24.11.06, 01:11 u mnie to samo, kabi to dno Odpowiedz Link Zgłoś