Dodaj do ulubionych

Dostalem test Kopernika, ale

06.02.10, 09:04
dlaczego? Nie rozrabiam,czasami odpisuje na antysemickie posty na FK. Teraz
odpowiadalem na aqua facetowi, ktory twierdzi,ze ktos zbija pieniadze na swoim
nieszczesciu,ale zanim udalo mi sie post wyslac, ukazal sie placzacy Kopernik. ;(
Obserwuj wątek
        • wariant_b Re: Dostalem test Kopernika, ale 06.02.10, 10:36
          pozarski napisał:
          > Aaa,o tym nie pomyslalem. A wiec Kopernik idzie z mlota?

Oczywiście - nie za treść, tylko za wykasowania, a podobno,
          ale trudno to obserwacjami potwierdzić, za ocenzurowania również.
          Jeśli blokuje Cię na FK - sprawdź, czy jakiś wątek z Twoim udziałem
          na innym forum nie wyparował lub się skrócił.
          Niekoniecznie musi to być wątek aktywny, czasem moderator nie nadąża.

Długo już używasz tego nicka, to mogło się tego przez lata
          trochę nazbierać. A tu administracja jest pewna jak bank.
            • wariant_b Re: Dostalem test Kopernika, ale 06.02.10, 11:00
              pozarski napisał:
              > Juz mi Giwi wyjasnila sprawe. Niezla zabawa.;)

To teraz ja nie rozumiem.

Czy posty przekraczające granice Netykiety są jakoś specjalnie
              oznaczane, żeby na nie nie odpowiadać? Czy sami decydujemy,
              klikając w kubeł lub odpowiadając, czy je za dopuszczalne uznajemy.

Technicznie polecam zamiast odpowiadać bezpośrednio na post,
              zacząć nową gałązkę od postu tytułowego ze wskazaniem autora
              i treści, którą uznajemy za wątpliwą (ale nie wiemy, czy moderator
              ją ocenzuruje, czy nie). Wtedy nie skasują razem z gałązką.
                • wariant_b Re: Dostalem test Kopernika, ale 06.02.10, 12:37
                  Liczniki są dla forów redakcyjnych są wspólne.

Niedługo pewnie zabiorą Ci Psychologię, potem Naukę, Społeczeństwo...
                  Społeczeństwo może zauważysz. Jak nie, to pewnego dnia nie odpowiesz na FK.

Szkoda, że ruszyłeś ten antysemityzm, bo jak zapytasz dlaczego,
                  pewnie dostaniesz odpowiedź jak dana33.
                  • pozarski Re: Dostalem test Kopernika, ale 06.02.10, 12:45
                    Nie moge pisac na Publicystyce i pewnie paru innych,ale nie jestem przywiazany
                    do pozarskiego i jesli juz chce cos napisac,uzywam innych nickow. FK to inna
                    kategoria (tam nie moge zaczynac watkow), wiec rozumiem przywiazanie stalych
                    bywalcow do swoich sztandarowych nickow.;)
                    • wariant_b Re: Dostalem test Kopernika, ale 06.02.10, 14:51
                      pozarski napisał:
                      > Nie moge pisac na Publicystyce i pewnie paru innych...

Trzeba będzie apelować do siwej o jakąś amnestię. Z okazji
                      samych jedynek w liczniku, rocznicy albo co. Gapcia oczywiście
                      sama nie zauważyła szansy z okazji stumilionowego.

Sporo osób jest przywiązanych do swojego nicka, a sankcje za posty
                      sprzed kilku lat są, jakby to powiedzieć... zabawne.
                      A z tymi, co się nie przywiązują, administracja i tak sobie nie radzi.
                      • snajper55 Re: Dostalem test Kopernika, ale 06.02.10, 15:27
                        wariant_b napisał:

> Sporo osób jest przywiązanych do swojego nicka, a sankcje za posty
                        > sprzed kilku lat są, jakby to powiedzieć... zabawne.

Wypowiadanie się o mechanizmach, o których nie masz zielonego pojęcia jest,
                        jakby to powiedzieć... zabawne.

S.
                        • jureek Re: Dostalem test Kopernika, ale 06.02.10, 16:06
                          snajper55 napisał:

> Wypowiadanie się o mechanizmach, o których nie masz zielonego pojęcia jest,
                          > jakby to powiedzieć... zabawne.

A cóż innego pozostaje nam szaraczkom forumowym pozostało, jak budowanie z
                          okruchów informacji jakichś reguł, czy tendencji ogólnych? Przypomina mi to
                          analizy sowietologów o tendencjach na Kremlu na podstawie tego, kto jak daleko
                          na defiladzie stał od Breżniewa.
                          Administracja forum (tak samo jak biuro polityczne KPZR) nie stara się wcale o
                          to, żeby jej działania były transparentne, więc pozostają tylko domysły.
                          Jura

P.S. Nie wiem, czy w ogóle mam prawo odpowiadać na ten post, wydaje mi się, że
                          jest nieregulaminowy.
                          • snajper55 Re: Dostalem test Kopernika, ale 06.02.10, 22:54
                            Widzę, że jak zwykle nie zrozumiałeś, więc napisze to prościej, aby było
                            zrozumiałe dla każdego.

Średnio inteligentny człowiek nie wypowiada się na temat spraw, o których nie ma
                            zielonego pojęcia, gdyż zdaje sobie sprawę, że może wyjść na idiotę. Ludzie...
                            mniej inteligentni nie mają takich oporów.

S.
                            • wariant_b Re: Dostalem test Kopernika, ale 06.02.10, 23:38
                              snajper55 napisał:
                              > Widzę, że jak zwykle nie zrozumiałeś...

Drogi snajperze55.

Znamy się kawałek czasu, a w tym czasie nie uzyskałem od ciebie
                              ani jednej prawdziwej lub choćby użytecznej informacji.

W międzyczasie od kropki mam potwierdzone działanie mechanizmu
                              kasowania gałązek, a co za tym idzie całych wątków.

Giwi na przykładzie fornala.mileyskiego przetestowała mi dokładnie
                              poziom uprawnień moderatorów i ich współpracy z administracją
                              zawodową.

Jan-w wyjaśnił mi, jak obchodzić błędy wyszukiwarki forumowej,
                              a w wspólnie z kornelem_1 zlokalizowaliśmy źródło błędu i kolejne
                              metody radzenia sobie z patologiami wyszukiwarki.

Masę użytecznych informacji uzyskałem od innych forumowiczów.
                              Na przykład istnienie crosslinków, czy poziomy "drażliwości"
                              forów, na których nie pisuję.

Od poprzedniej ekipy forum znam podstawowy platformy programowej
                              forum, zestaw wykorzystanych narzędzi i ogólny zarys systemu.

Od ciebie nie wiem dokładnie nic i traktuję cię jak bufona
                              symulującego, że ma jakieś pojęcie o tym, jak to funkcjonuje.
                              Paroma linkami do zagadnień prawnych pokazałeś również totalne
                              niezrozumienie tych aspektów, albo niechlujstwo przejawiające się
                              podkładaniem linków, z których treścią nie chciało się zapoznać.

Zgłaszałem do siwej prośbę, by wpłynęła na ciebie, byś nie
                              wypowiadał swoich prywatnych opinii na FoF i FoM, bo mogą być
                              traktowane jako miernik poziomu administracji. Teraz pozwolę
                              sobie imienne skierować taką prośbę do ciebie. Nie wtrącaj się!
                              • giwi Re: Dostalem test Kopernika, ale 06.02.10, 23:51
                                wariant_b napisał:
                                Giwi na przykładzie fornala.mileyskiego przetestowała mi dokładnie
                                poziom uprawnień moderatorów i ich współpracy z administracją
                                zawodową.

Niczego ci nie przetestowałam i nie mieszaj mnie do swoich bredni.
                                  • giwi Re: Dostalem test Kopernika, ale 07.02.10, 00:07
                                    Pamiętam, tradycyjnie niewiele wtedy zrozumiałeś.

> Muszę przyznać, że ubawiłem się setnie.
                                    "Z kogo się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie". Pan Gogol przesyła serdeczne pozdrowienia.
                                    • wariant_b Re: Dostalem test Kopernika, ale 07.02.10, 00:55
                                      hrabia.mileyski 21.11.09, 14:19
                                      Sugeruję, że to niedozwolona podszywka, ale wszystkie inne możliwości
                                      stosowania sankcji są moim zdaniem uprawione.
                                      Wysłałem także "toto" jako postulat o wykasowanie pod wskazany wyżej adres
                                      administracji.

giwi 21.11.09, 14:39 (sobota)
                                      Będzie albo już jest zablokowany.

wariant_b 21.11.09, 15:42 (sobota)
                                      Fornal.mileyski skończy szybko, bo ręcznie.
                                      Góra w poniedziałek, jeśli potrzebne są uprawnienia, które ma siwa.

A na razie hula w najlepsze.
                                      Giwi - zadzwoń do siwej!

hrabia.mileyski 21.11.09, 15:53 (sobota)
                                      Zerknąłem i faktycznie hula. Wariant ma rację.

giwi 21.11.09, 16:00 Odpowiedz (sobota)
                                      Jest weekend. Administracja nie pracuje. Jest kasowany, login zablokowany będzie
                                      w poniedziałek.

wariant_b 21.11.09, 16:05 (sobota)
                                      Prosiłem, żebyś zadzwoniła do siwej.

snajper55 21.11.09, 16:50 (sobota)
                                      Widzę, że nie rozumiesz pojęcia "nie pracuje".

wariant_b 21.11.09, 17:03 (sobota)
                                      Widzę, że Ty nie rozumiesz. Pracuję w tej branży.
                                      Serwery i programy niestety nie mają "nie pracuję".
                                      Osoby odpowiedzialne za ich funkcjonowanie również.
                                      Jeśli zaciął się automat, ktoś go musi móc naprawić.

snajper55 22.11.09, 05:01 (niedziela)
                                      Siwa nie jest serwerem, programem ani osobą odpowiedzialną za ich
                                      funkcjonowanie. Nie naprawia żadnych zaciętych automatów. Dlatego na kontakt z
                                      Siwą musisz poczekać do poniedziałku. W soboty i niedziele Siwa nie pracuje.

Czy już teraz rozumiesz, czy jeszcze jest coś dla Ciebie niejasnego ?

wariant_b 22.11.09, 08:03 (niedziela)
                                      To akurat rozumiem od początku. Nie sugerowałbym giwi kontaktu
                                      z siwą, gdybym nie miał odczucia, że możliwy jest stan, że nikt
                                      z zarządzających Forum nie posiada uprawnień potrzebnych, by robić
                                      to skutecznie.

siwa 23.11.09, 10:51 (poniedziałek)
                                      Zablokowałam. Giwi wycinała na bieżąco.
                                      Gdyby się taka sytuacja powtórzyła poproszę od razu maila na forum@agora.pl.

---
                                      Wyłem ze śmiechu na to: Gdyby się taka sytuacja powtórzyła poproszę
                                      od razu maila na forum@agora.pl
                                      i Giwi wycinała na bieżąco.

Czy giwi nie wie, że jest taki adres, czy boi się z niego skorzystać?
                                      Czy siwa nie widzi, że hrabia pisze, że wysłał.
                                      Popis nieporadności był przedni.
                              • snajper55 Re: Dostalem test Kopernika, ale 07.02.10, 12:44
                                wariant_b napisał:

> Zgłaszałem do siwej prośbę, by wpłynęła na ciebie, byś nie
                                > wypowiadał swoich prywatnych opinii na FoF i FoM, bo mogą być
                                > traktowane jako miernik poziomu administracji. Teraz pozwolę
                                > sobie imienne skierować taką prośbę do ciebie. Nie wtrącaj się!

Teraz poproś o to Michnika.

S.
                            • brumbak111 Re: Dostalem test Kopernika, ale 08.02.10, 20:48
                              snajper55 napisał:

> Widzę, że jak zwykle nie zrozumiałeś, więc napisze to prościej, aby było
                              > zrozumiałe dla każdego.
                              >
                              > Średnio inteligentny człowiek nie wypowiada się na temat spraw, o których nie m
                              > a
                              > zielonego pojęcia, gdyż zdaje sobie sprawę, że może wyjść na idiotę. Ludzie...
                              > mniej inteligentni nie mają takich oporów.
                              >

. Ja tez ci sanjper napisze prosciej:

Re: Snajper,konsekwentnie kasuję Twoje posty, pon
                              Autor: are.1 16.03.06, 13:50

Snajper to osoba
                              niereformowalna przez Internet; bez pomocy specjalisty. Proponuje zabanowac na
                              stale, bo jego sie nie da podleczyc argumentami. Za duzo juz przeszedl.
                              Poza tym zwracam uwage ze obie te osoby dostaja atakow agresji kiedy przycisnie
                              sie je do muru, wiec na bank nie ma sensu wdawac sie z nimi w dyskusje
                        • wariant_b Re: Dostalem test Kopernika, ale 06.02.10, 16:36
                          To już ustaliliśmy z siwą - dlaczego dzieje się tak jak się dzieje
                          jest ściśle tajne i poufne, ale administracja wie dlaczego,
                          tylko nie może powiedzieć, bo to tajne i poufne.

Więc jeśli poza uwagami nie możesz przekazać żadnej informacji,
                          to nie zaśmiecaj nam rozmowy. Poradzimy sobie sami.
    • giwi Re: Dostalem test Kopernika, ale 06.02.10, 09:55
      pozarski napisał:

> dlaczego? Nie rozrabiam,czasami odpisuje na antysemickie posty na FK.

Posty antysemickie są sprzeczne z netykietą. Odpisując na nie sam sobie podstawiasz nogę. A potem wspólny szloch z Kopernikiem... :-)
      • jureek Re: Dostalem test Kopernika, ale 06.02.10, 14:43
        giwi napisała:

> Posty antysemickie są sprzeczne z netykietą. Odpisując na nie sam sobie podstaw
        > iasz nogę.

Wymiękkam. Czyli antysemici to jakieś święte krowy, których durnowate ejakulacje
        mają sobie wisieć bez żadnej odpowiedzi, bo kto z nimi chce walczyć, sam naraża
        się na forumowe represje? Porąbało już Was kompletnie? Może dopiszcie do
        regulaminu kolejny punkt - że nie wolno podważać tego, co napisali antysemici.
        Trzeba zamiatać pod dywan i udawać, że antysemityzmu nie ma.
        Jura
        • giwi Re: Dostalem test Kopernika, ale 06.02.10, 14:55
          jureek napisał:

>
          > Wymiękkam.

Nic nowego.

> Czyli antysemici to jakieś święte krowy
          , których durnowate ejakulacje mają sobie wisieć bez żadnej odpowiedzi..

Jak zwykle fałszywy wniosek. Nie mają wisieć, są kasowane tak samo jak inne posty sprzeczne z regulaminem forum.
            • jureek Re: Dostalem test Kopernika, ale 06.02.10, 15:17
              giwi napisała:

> Cytat, zapewne powiesz, że nie jest Ci znany :-))))
              > Uwaga: Nie odpisuj na posty łamiące regulamin! Lepiej zgłoś je, klikając na cze
              > rwony kosz.

Nie zgadłaś, cytat jest mi znany, ale uważam go za wyjątkowo szkodliwy. Ten
              przepis pokazuje naocznie, że nie o poziom forum chodzi, lecz przede wszystkim o
              święty spokój adminów. Zamiast się czemuś przeciwstawiać, lepiej udawać, że nie
              ma zjawiska.
              Forum jest do dyskutowania, a nie do wycinania. W jaki sposób mam wyrazić
              niezgodę na antysemityzm, jeżeli nie mogę odpowiedzieć na antysemickie wypowiedzi?
              Jura
              • vicky17 Re: Dostalem test Kopernika, ale 06.02.10, 17:40
                jureek napisał:

> Nie zgadłaś, cytat jest mi znany, ale uważam go za wyjątkowo szkodliwy. Ten
                > przepis pokazuje naocznie, że nie o poziom forum chodzi, lecz przede wszystkim
                > o
                > święty spokój adminów. Zamiast się czemuś przeciwstawiać, lepiej udawać, że nie
                > ma zjawiska.
                > Forum jest do dyskutowania, a nie do wycinania. W jaki sposób mam wyrazić
                > niezgodę na antysemityzm, jeżeli nie mogę odpowiedzieć na antysemickie wypowied
                > zi?
                > Jura

zawsze spokojnie mozesz odpowiedziec na
                antypolskie,antykatolickie,antyamerykanskie lub personalne watki,gdzie w
                dowolnych ilosciach i dosc marnej jakosci produkuje sie niejaki pozarski i jego
                klony. to ani nic nie lamie ani nie jest antysemityzmem, z ktorym przeciez tak
                dzielnie walczymy:)
                    • jureek Re: Dostalem test Kopernika, ale 09.02.10, 16:58
                      pozarski napisał:

> snajper55 napisał:
                      >
                      > > vicky17 napisała:
                      > >
                      > > Widzę, że wspierają Jureeka autorytety tego portalu. Przeciwniczka antyse
                      > mityzm
                      > > u
                      > > wspiera przeciwnika cenzury.
                      > >
                      > > S.
                      > Dobre! I zgadza sie w 100%.;))

Widzisz, różnica jest tak, że ja nie powołuje się na Vicki jako na autorytet czy
                      nawet na świadka i nie mam wpływu na to, kto mnie wspiera, za to Ty sam z siebie
                      powołujesz się na Zenka. Dlatego pogratulowałem Ci autorytetów.
                      Jura
                      • pozarski Re: Dostalem test Kopernika, ale 09.02.10, 17:03
                        Zenek to xenocid; ja go tak nazywam. Nie moj autorytet,ale napisal do ciebie w
                        czasie akcji, wielce zmartwiony,ze publikujesz zarchiwizowane posty. Bardzo go
                        zraniles,bo jak cala aquanetowska mafia,wielce sobie ciebie wazy.;)))
                      • vicky17 Re: Dostalem test Kopernika, ale 09.02.10, 17:03
                        jureek napisał:

> Widzisz, różnica jest tak, że ja nie powołuje się na Vicki jako na autorytet cz
                        > y
                        > nawet na świadka i nie mam wpływu na to, kto mnie wspiera, za to Ty sam z siebi
                        > e
                        > powołujesz się na Zenka. Dlatego pogratulowałem Ci autorytetów.
                        > Jura

czegos ktos tu chyba nie rozumie lub zrozumiec nie chce. ja nie wspieram ciebie
                        tylko polemizuje z falszem gazetowych aesow, wspieranych przez pare ich
                        trolowych poplecznikow. tylko ktos ograniczony moze uwazac,ze polemika z
                        mentalnoscia dwulicowych cenzorow rowna jest wspieraniu jakiegos nicka, o ktorym
                        akurat mowa.
                        najlepszy przyklad,ze cenzorzy ani nie rozumieja o czym tu mowa i tak samo jak
                        rozumieja tak tna, w imie idealow wyzszych,ktorych niestety nigdy nie umieli
                        jasno przekazac drugim, bo sa pisane patykiem na wodzie wlasnie.
                  • vicky17 Re: Dostalem test Kopernika, ale 09.02.10, 15:43
                    snajper55 napisał:

> vicky17 napisała:
                    >
                    > Widzę, że wspierają Jureeka autorytety tego portalu. Przeciwniczka antysemityzm
                    > u
                    > wspiera przeciwnika cenzury.
                    >
                    > S.

a ty jako wzor cnot wybiorczych wspierasz jawnych zwolennikow rasizmu i
                    trollingu. nie powiem swietny wzror do nasladowania, tylko dla kogo?
              • giwi Re: Dostalem test Kopernika, ale 06.02.10, 19:34
                jureek napisał:

> W jaki sposób mam wyrazić niezgodę na antysemityzm, jeżeli nie mogę odpowiedzieć na antysemickie wypowiedzi?

Ależ możesz. FA na Ciebie czeka. Jakos Cię tam nie widzę, choć są posty oczekujące na Twój sprzeciw. Wolisz bić pianę i przynudzać tutaj.
                • jureek Re: Dostalem test Kopernika, ale 06.02.10, 20:11
                  giwi napisała:

> Ależ możesz. FA na Ciebie czeka. Jakos Cię tam nie widzę, choć są posty oczekuj
                  > ące na Twój sprzeciw. Wolisz bić pianę i przynudzać tutaj.

Aha, czyli antysemityzmowi wolno się sprzeciwiać tylko na małych, niszowych
                  forach, a na forach sztandarowych trzeba zostawiać antysemickie posty bez
                  odpowiedzi? A nie mówiłem, że cały ten regulamin jest przede wszystkim nie po
                  to, by dbać o poziom dyskusji, lecz po to, by admini mieli święty spokój.
                  Zasada, którą poprzednio cytowałaś, na akwanecie nie obowiązuje? Tam wolno
                  odpowiadać na wypowiedzi naruszające regulamin? Czy po prostu chcesz, żebym
                  dostał bana i dlatego podpuszczasz mnie wysyłając na aqua?
                  Jura

P.S. Znowu mam wątpliwości, czy postępuję zgodnie z regulaminem odpowiadając na
                  Twój post. Ostatnie zdanie miało bowiem wyraźnie personalny, czyli
                  nieregulaminowy charakter.
                  • pozarski Re: Dostalem test Kopernika, ale 06.02.10, 20:59
                    Faktycznie Giwi, dajesz ciala. Jesli tak wyglada oficjalna opinia administracji
                    to fatalnie. FA to szambo, ekstrem, wiec czyscic nalezy fora, gdzie ekstrem nie
                    jest tak czesty, choc nie da sie powiedziec,ze nieobecny, takie wlasnie jak FK.
                    • giwi Re: Dostalem test Kopernika, ale 06.02.10, 22:47
                      Zapomniałeś po co założyłeś watek? :-)))))) Skasowałam na FK posty antysemickie i z nim twoje odpowiedzi. Może zapamiętuj swoje posty? :-)))
                      Jurek kręci się wokół własnego ogona a ty razem z nim.
                      Dobrej nocy zyczę.
                      • jureek Re: Dostalem test Kopernika, ale 06.02.10, 23:26
                        Chyba nie zauważyłaś pytania, które Ci zadałem. Powtórzę w takim razie -
                        dlaczego na FA, gdzie mnie wysyłałaś, można odpowiadać na antysemickie posty, a
                        na forum kraj grozi to "kopernikiem"?
                        Jura
                        • wariant_b Re: Dostalem test Kopernika, ale 06.02.10, 23:46
                          jureek napisał:
                          > dlaczego na FA, gdzie mnie wysyłałaś, można odpowiadać ...

Na FA nie ma takiego małego napisu: tym forum opiekuje się...
                          Nie należy do tej samej grupy, co FK i rządzą nim nieco inne zasady.
                          Nie pisuję na F13, ale nie dziwi mnie, że Kopernik tam nie zagląda.
                        • giwi Re: Dostalem test Kopernika, ale 06.02.10, 23:49
                          Widzę, że nie bardzo kojarzysz i trzeba Ci wykładać kawę na ławę. Na FA można dlatego odpowiadać, że tam posty antysemickie są, bo syfu nikt na bieżąco nie sprząta, wylatuje tylko to co jest zgłoszone koszem. Na Kraju są kasowane systematycznie. Jeśli na FA trafisz w momencie, gdy będzie robiona czystka, tak samo zapoznasz się z Kopernikiem. Więc korzystaj z tego, że jest weekend i polemizuj z antysemitami na FA. Może ich sprowadzisz na dobrą drogę. Przyszłośc przed Tobą.
                          Mam nadzieję, że wyjaśniłam zrozumiale.
                          • jureek Re: Dostalem test Kopernika, ale 07.02.10, 00:14
                            giwi napisała:

> Więc korzystaj z tego, że jest weekend i polemizuj
                            > z antysemitami na FA.

Ja Ci nie wierzę. To jakaś podpucha. Już raz Siwa mnie w kanał wpuściła, więc
                            mam powody, by Wam nie ufać.
                            Jura
                                • jureek Re: Dostalem test Kopernika, ale 07.02.10, 13:12
                                  pozarski napisał:

> Ciekaw jestem, o ktory kanal jureekowi chodzi. O ten moze?
                                  > forum.gazeta.pl/forum/w,13,88568494,88568494,Nie_mam_juz_uprawnien.html
                                  > ;)

Tak, to właśnie miałem na myśli. I nie o to chodzi, że odebrała mi uprawnienia,
                                  wpuszczenie w kanał polegało na tym, że to odebranie było od początku
                                  zaplanowane i niezależne od tego, co konkretnie robiłem w czasie tego tygodnia
                                  aesowania. Nie wiem, czy Siwa sama wymyśliła tę intrygę, ale na pewno aktywnie
                                  ją realizowała.
                                  Jura
                                  • pozarski Re: Dostalem test Kopernika, ale 07.02.10, 13:28
                                    To nie tak; to nie Siwa cie wpuscila w kanal, tylko sam sie dales wpuscic w
                                    kanal. Zacytuje zenka, ktory jak wiadomo nie jest z mojej bajki, zeby
                                    unaocznic,cos tam wyczynial,kiedy od Siwej dostales nozyczki:

Re: Brawo Siwa!
                                    Autor: xenocide 15.12.08, 12:02
                                    zarchiwizowany
                                    jureek napisał:

>

Moglbys uzasadnic dlaczego przywracales archiwalne watki(posty) ?
                                    Uwazam ze nie powinno byc nic zmieniane od punktu przejecia. Apelowalem w tej
                                    sprawie do pozarskiego i uznal moj argument.
                                    Wedlug mnie bylo to naduzycie uprawnien przez ciebie. Wprowadzanie zmian post
                                    factum jest manipulacja poniewaz osoby zainteresowane nie moga juz nic zrobic
                                    wobec twojej arbitralnej decyzji.
                                    Jeszcze raz powtarzam jest mi szczegolnie przykro ze ta sprawa dotyczy twojej
                                    osoby.
                                    ;-(
                                  • snajper55 Re: Dostalem test Kopernika, ale 07.02.10, 23:20
                                    jureek napisał:

> Tak, to właśnie miałem na myśli. I nie o to chodzi, że odebrała mi uprawnienia,
                                    > wpuszczenie w kanał polegało na tym, że to odebranie było od początku
                                    > zaplanowane i niezależne od tego, co konkretnie robiłem w czasie tego tygodnia
                                    > aesowania.

No nie mogę. A ty myślałeś, że na stałe dostałeś nożyczki ??? No to już rozumiem
                                    te twoje jęki i płacze gdy je straciłeś. ROTFL !!!

S.
                                    • jureek Re: Dostalem test Kopernika, ale 07.02.10, 23:43
                                      snajper55 napisał:

> No nie mogę.

No to się zesraj, jak nie możesz, trollu.

> A ty myślałeś, że na stałe dostałeś nożyczki ??? No to już rozumie
                                      > m
                                      > te twoje jęki i płacze gdy je straciłeś. ROTFL !!!

Czego kłamiesz bezczelnie, trollu zawodowy! Dobrze wiesz, że nie o nożyczki mi
                                      chodziło, lecz o możliwość przywracania. Uważasz, że to normalne dawać komuś na
                                      tydzień uprawnienia moderatorskie? Ty też dopiero od tygodnia cenzorem jesteś?
                                      Giwi też na tydzień uprawnienia dostała?
                                      Jura
                                      • Gość: poi Re: Dostalem test Kopernika, ale IP: *.aster.pl 08.02.10, 00:10
                                        jureek napisał: ..

ty chyba juz dlugo jestes na forum ? tym bardziej dziwne jest, ze tak sie tym
                                        emocjonujesz. fom jest doskonalym przykladem, ze to forum bardziej przypomina
                                        parodie, niz miejsce, ktore stworzono do komentowania roznych spraw i wymiany
                                        pogladow. szkoda zdrowia. traktuj to czysto rozrywkowo ;)

pzdr i milej nocy zycze.
                                          • snajper55 Re: Dostalem test Kopernika, ale 08.02.10, 02:44
                                            jureek napisał:

> Może sobie Snajper pogratulować, że udało mu się wyprowadzić mnie z równowagi.
                                            > Taka bezczelność, jaką zaprezentował, wqrwia mnie i w realu, i na forum.
                                            > Jura

Twoja bezczelność i hipokryzja jest nie do pobicia.

forum.gazeta.pl/forum/w,654,106858643,106941693,Re_Biedaczek_jureek_.html

S.
                                        • hummer Re: Co z postu wynika? 08.02.10, 00:10
                                          pozarski napisał:

> Tylko to,ze jureek mial nozyczki,ale juz nie ma. Ja je oddalem z wlasnej woli.
                                          > Zreszta przeczytaj watek,a bedzie ci dane.;))

Dziwnie nożyce wpływają na ludzi. Przeczytałem i dzięki Ci. Osoba, która się
                                          zmienia, bo ma nożyce lub nie, nigdy do nożyc nie dorosła.
                                          • jureek Re: Co z postu wynika? 08.02.10, 01:12
                                            hummer napisał:

> Dziwnie nożyce wpływają na ludzi. Przeczytałem i dzięki Ci. Osoba, która się
                                            > zmienia, bo ma nożyce lub nie, nigdy do nożyc nie dorosła.

Czy Ty do mnie pijesz? Uważasz, że się zmieniłem przez to, że na tydzień
                                            dostałem nożyce, ktorych zresztą poza jednym przypadkiem nie używałem?
                                            Jura
                                            • pozarski Re: Co z postu wynika? 08.02.10, 05:26
                                              jureek napisał:

> hummer napisał:
                                              >
                                              > > Dziwnie nożyce wpływają na ludzi. Przeczytałem i dzięki Ci. Osoba, która
                                              > się
                                              > > zmienia, bo ma nożyce lub nie, nigdy do nożyc nie dorosła.
                                              >
                                              > Czy Ty do mnie pijesz? Uważasz, że się zmieniłem przez to, że na tydzień
                                              > dostałem nożyce, ktorych zresztą poza jednym przypadkiem nie używałem?
                                              > Jura

Łżesz, jurek. I niestety nie da sie udowodnic,ze łżesz.
                                              • jureek Re: Co z postu wynika? 08.02.10, 09:28
                                                pozarski napisał:

> Łżesz, jurek. I niestety nie da sie udowodnic,ze łżesz.

Dałoby się udowodnić, że nie kłamię, bo Siwa ma logi, więc może potwierdzić, ile
                                                wyciąłem. Tylko Siwa ma to gdzieś i zaciera rączki widząc, jak kłamliwie mnie
                                                oskarżasz.
                                                Jura
                                                • vicky17 Re: Co z postu wynika? 09.02.10, 01:40
                                                  jureek napisał:

> pozarski napisał:
                                                  >
                                                  > > Łżesz, jurek. I niestety nie da sie udowodnic,ze łżesz.
                                                  >
                                                  > Dałoby się udowodnić, że nie kłamię, bo Siwa ma logi, więc może potwierdzić, il
                                                  > e
                                                  > wyciąłem. Tylko Siwa ma to gdzieś i zaciera rączki widząc, jak kłamliwie mnie
                                                  > oskarżasz.
                                                  > Jura

nie tylko ma to gdzies,ze cie kolega pozerski klamliwie oskarza,ale rowniez ma
                                                  gdzies fakt,ze jej wlasni aesi bezczelne na ciebie napadaja,ujawniaja rzeczy
                                                  poufne i pozwalaja sobie na epitety, ktore ponoc cos u nich lamia.
                                                  typowy przyklad na przyzwalanie by aesi wraz z niektorymi wybranymi, urzadzali
                                                  sobie publiczna nagonke.
                                                  wstyd i tyle.
                                                  • giwi Re: Co z postu wynika? 09.02.10, 09:16
                                                    Informacja o tym, że Jureek był aesem na FA nie jest poufna. Jurek tego nie ukrywał a Snajper nie wyciągnął wiadomości spod podłogi.

>... typowy przyklad na przyzwalanie by aesi wraz z niektorymi wybranymi, urzadzali sobie publiczna nagonke...
                                                    Tak, słusznie, tylko forumowiczom wolno urządzać nagonki na aesów.

Urzekła mnie Twoja historia. :-)
                                                  • jureek Re: Co z postu wynika? 09.02.10, 09:57
                                                    pozarski napisał:

> Nienie toytoy. Idzie o to,ze kat(aes jureek) zapomnial jak ofiara byl
                                                    > (forumowicz jureek).;))

Nie zapomniał i właśnie dlatego nie wycinał, tylko przywracał.
                                                    Jura
                                                  • jureek Re: Co z postu wynika? 09.02.10, 10:25
                                                    pozarski napisał:

> Snajper juz napisal wszystko,co trzeba,a giwi to spointowala.

No tak, władza powiedziała, więc baczność, ruki pa szwam i nie dyskutować.
                                                    Mentalnośc carskiego urzędnika w całej okazałości.
                                                    Jura
                                                  • pozarski Re: Co z postu wynika? 09.02.10, 10:37
                                                    ;)))) Tez byles waadza,ale zapomniales,bo pamiec masz krotka. Snajper i Giwi to
                                                    jednak ludzie z krwi i kosci, nie teoretycy, ktorzy nagim faktom beda
                                                    zaprzeczali do konca w imie swoich "idealow". Maly stalinek cie nazwalem w
                                                    tamtym goracym czasie twojego aesowania i takim juz zostales.;)
                                                  • jureek Re: Co z postu wynika? 09.02.10, 10:47
                                                    pozarski napisał:

> ;)))) Tez byles waadza,

No i co z tego? Czy z tego wynika, że mam teraz stawać na baczność na każde
                                                    słowo władzy, tak jak Ty to robisz? Zresztą wiem dlaczego tak tej władzy do
                                                    tyłka włazisz, po prostu chcesz coś ugrać dla siebie. Wiadomo, że pokorne cielę
                                                    dwie matki ssie.
                                                    Jura
                                                  • jureek Re: Co z postu wynika? 09.02.10, 10:58
                                                    pozarski napisał:

> Sadzisz wg siebie, jurek, a to zly doradca.;)

Jak mogę sądzić według siebie, kiedy ja władzy do tyłka nie włażę? Sam
                                                    napisałeś, że Siwa dlatego wpuściła mnie w kanał, żeby mnie spacyfikować jako
                                                    niewygodnego krytyka i że jej się to udało. Czy pacyfikuje się ludzi włażących
                                                    władzy do tyłka? Zastanów się, zanim kolejną głupotę napiszesz.
                                                    Jura
                                                  • pozarski Re: Co z postu wynika? 09.02.10, 11:07
                                                    Ty zacznij myslec,jurek. To,ze piszesz o sobie w samych superlatywach wcale nie
                                                    znaczy,ze tak w rzeczywistosci jest. A ze tak nie jest wiedza chyba wszyscy
                                                    myslacy ludzie, poza toba, rzecz oczywista. Sam fakt,ze jestes przeciwko
                                                    forumowej wladzy nie znaczy jeszcze,ze masz racje. Tylko balwan moze myslec,ze
                                                    taka wladza zawsze sie myli, a taki stalinek jak ty zawsze ma racje. To chyba jasne?
                                                  • jureek Re: Co z postu wynika? 09.02.10, 11:17
                                                    pozarski napisał:

> Sam fakt,ze jestes przeciwko
                                                    > forumowej wladzy nie znaczy jeszcze,ze masz racje.

Pewnie, że nie muszę zawsze mieć rację. Ale nie o rację chodziło, tylko o
                                                    wchodzenie władzy do tyłka, bo to mi zarzuciłeś pisząc, żebym nie sądził po sobie.
                                                    Jura
                                                  • jureek Re: Co z postu wynika? 09.02.10, 11:37
                                                    pozarski napisał:

> Nie, ja napisalem,ze sadzisz wg siebie (niekoniecznie w sprawie wchodzenia do
                                                    > tylka,choc tak moglo ci sie zdawac), a ty jestes zlym doradca.

Racja, napisałeś, że sądzę według siebie, a nie że sądzę po sobie. Masz rację,
                                                    kieruję się swoim zdaniem. To chyba noemalne, że na forum prezentuję swoje, a
                                                    nie cudze zdanie?
                                                    Jura
                                                  • vicky17 Re: Co z postu wynika? 09.02.10, 15:36
                                                    giwi napisała:

> Informacja o tym, że Jureek był aesem na FA nie jest poufna. Jurek tego nie ukr
                                                    > ywał a Snajper nie wyciągnął wiadomości spod podłogi.

a ty ponoc nie tylko umiesz czytac,ale i rozumiesz co czytasz. oczywiscie,ze
                                                    wiadomosc o tym ,ze jurek byl aesem nie jest poufna,ale o tym co i jak robil,co
                                                    i ile przywracal czy nie, jako aes juz chyba jest. o tym wlasnie pisze giwi. jak
                                                    mieliscie jakies zastrzezenia do kogokolwiek to wtedy trzeba bylo mowic lub dac
                                                    instrukcje co robic, nie teraz drzec szaty i miec pretensje,ze sie nie doroslo
                                                    do twojej czy snajperowskiej finezji ciec wybiorczych.
                                                    >

>
                                                    > Urzekła mnie Twoja historia. :-)
                                                    >

a mnie wasza kultura, gdzie aesi z chamskimi wypowiedziami (poszukaj sobie jakie
                                                    one byly) z pomoca paru nierozgarnietych troli, urzadzaja sobie kolejny
                                                    happeniing z cyklu : lapac kolejna ofiare na haczyk co tez ona przywracala
                                                    zamiast wycinac jak my.

na prawde nie kazdy jest na poziomie pozarskiego i twojej znajomosci podstaw
                                                    matematyki.
                                            • Gość: poi Re: Co z postu wynika? IP: *.aster.pl 08.02.10, 07:32
                                              jureek napisał:

> hummer napisał:
                                              >
                                              > > Dziwnie nożyce wpływają na ludzi. Przeczytałem i dzięki Ci. Osoba, która
                                              > się
                                              > > zmienia, bo ma nożyce lub nie, nigdy do nożyc nie dorosła.
                                              >
                                              > Czy Ty do mnie pijesz? Uważasz, że się zmieniłem przez to, że na tydzień
                                              > dostałem nożyce, ktorych zresztą poza jednym przypadkiem nie używałem?

moze, jak twierzdi niejaka giwi, zbyt wiele slow uzyles do przekazania
                                              informacji ? snajperowi trzeba krotko i prosto. prawie jak rozkaz. sporo ponizej
                                              10 slow. najlepiej napisac, ze policja tez tak robi, to snajper posika sie z
                                              radosci ;))
                                  • jureek Re: nie jestem, byłem - przez ponad tydzień 07.02.10, 13:54
                                    To już ponad rok temu. W ciągu tego tygodnia skasowałem jeden post, trochę
                                    poprzywaracałem, ale jak tylko ośmielę się skrytykować jakieś działania
                                    administracji, natychmiast jest mi wypominane moje aesowanie. Taki był właśnie
                                    cel administracji, gdy dawali mi uprawnienia z góry zakładając, że za parę dni
                                    mi je odbiorą. Chcieli spacyfikować niewygodnego krytyka, że niby też był umoczony.
                                    Jura
                                      • snajper55 Re: Biedaczek, jureek, 07.02.10, 23:26
                                        pozarski napisał:

> dysydent aquanetu.;)))

Dysydent, dopóki nie ma możliwości. Po daniu nożyczek dysydent zamienia się w
                                        ochoczego cenzora. Inni oddawali nożyczki a ten "dysydent" łkał, gdy mu je
                                        zabrano. Teraz się okazało, że on myślał, że je dostał na stałe. No nie, zajady
                                        mi się od śmiechu zrobią. :)))))))

S.
                                        • jureek Re: Biedaczek, jureek, 07.02.10, 23:39
                                          snajper55 napisał:

> Dysydent, dopóki nie ma możliwości. Po daniu nożyczek dysydent zamienia się w
                                          > ochoczego cenzora.

Jesteś podłym kłamcą! Wyciąłem wszystkiego jeden post, jeżeli tak miałby
                                          wyglądać ochoczy cenzor, to nie byłoby tu cenzury wcale.
                                          Ile lat już cenzurujesz? Ile postów wyciąłeś?
                                          Poza tym dobrze wiesz, że nie o nożyczki mi chodziło, tylko o możliwość
                                          przywracania tego, co inni wycięli.
                                          Jura
                                              • wariant_b Re: Biedaczek, jureek, 08.02.10, 08:08
                                                pozarski napisał:
                                                > Ty nie lubisz snajpera,wiec dla ciebie nigdy nie bedzie mial racji.

Jureek'a znam tylko z FoF/FoM - nie mam zastrzeżeń, ma u mnie dużego
                                                plusa za rozszyfrowanie Arnolda.

Pożarskiego spotykałem na forach prywatnych. Uważam go za okaz chama,
                                                ale jak powiedział kiedyś hummer, inteligentnego, więc też do
                                                zaakceptowania, bo czasem zdarzy mu się coś ciekawego napisać.

Snajpera znam słabo z innych forów i nie mam do niego zastrzeżeń
                                                jako użytkownika. Jako AES ma chyba syndrom Stanfordzki, w każdym
                                                razie wypowiada się nawet poniżej poziomu giwi, która notabene
                                                w prywatnych wypowiedziach też jest całkiem sensowna. Klapa zupełna.

Reasumując - z tej trójki najmniej lubię pozarskiego, a najmniej
                                                wiarygodny na FoM/FoF jest snajper55, bo sprawia wrażenie marnego
                                                aktora odgrywającego rolę, której nie rozumie. Ale z zaangażowaniem.

Czy jeszcze jakieś pytania?

PS.
                                                Wkurza mnie, jeśli personalne rozgrywki z innych forów są przenoszone
                                                na FoF/FoM, bo jestem poza kontekstem i nic z tego nie rozumiem.
                                                Załóżcie sobie jakieś forum prywatne i moderujcie na zmianę.
                                                  • wariant_b Re: Biedaczek, jureek, 08.02.10, 08:29
                                                    > pozarski napisał:
                                                    > Mnie odpowiadasz,czy jestes na spowiedzi u ojdyra?;))

Postawiłem tezę, że nie lubię snajpera, więc odpowiadam.
                                                    Zresztą konsultowałem ten przypadek z osobą piszącą na jego forach,
                                                    bo rozziew w ocenach stąd, a z innych forów wydawał mi się za duży.
                                                    Oceny były jeszcze mniej wyważone w słowach.

PS.
                                                    Ojdyra nie trawię, bo mam uczulenie na hochsztaplerów.
                                                  • pozarski Re: Biedaczek, jureek, 08.02.10, 09:14
                                                    wariant_b napisał:

> > Widac trapi cie brak zrozumienia u innych.;)
                                                    >
                                                    > Tylko odruch - jak ktoś kiepsko blefuje, to karty na stół.
                                                    Tu ktos blefuje? Kazdy pisze, co mysli. Nawet jesli takim, jak np wolna444 (aka
                                                    maglara) czy vicky17 (aka lala lalowa), myslenie sprawia dosc powazne klopoty.
                                                    Nie zauwazylem,zeby snajper czy giwi pisali czego nie mysla,a ze akurat mysla
                                                    inaczej niz ty, ja im to zapisuje na plus.;))
                                                  • wariant_b Re: Biedaczek, jureek, 08.02.10, 10:11
                                                    pozarski napisał:
                                                    > Tu ktos blefuje? Kazdy pisze, co mysli.

Teraz lepiej - każdy powinien przedstawić własne stanowisko,
                                                    a snajper, jeśli ma dostęp do skasowanych - potwierdzić lub
                                                    zaprzeczyć. Jak wiesz, walczę z kasowaniem postów i Osłem,
                                                    bo to tylko zacieranie śladów nieporadności moderatora.

> Nie zauwazylem,zeby snajper czy giwi pisali czego nie mysla...

Zauważyłem, że piszą to, co według nich powinni myśleć jako AESi.
                                                    Daje to czasem tak komiczne efekty, jak w wątku "uprzejmie proszę
                                                    o wyjaśnienie", który wisi na sąsiednim FoF. Prawda, sama prawda
                                                    i tylko prawda - ino do obrazka nijak nie pasuje. Już ktoś zdaje
                                                    się, sugerował snajperowi, żeby się streszczał do samego S.,
                                                    co byłoby bez straty przekazywanej informacji, a poważniejsze.
                                          • snajper55 Re: Biedaczek, jureek, 08.02.10, 02:42
                                            Jurek w roli przeciwnika cenzury:

Mnie osobiscie forum manipulowane przez administracje w celu zeby bylo mile i przyjemne do dyskusji nie zacheca, a wrecz przeciwnie. Nie cierpie, gdy ktos probuje przede mna pewne fakty ukrywac i manipulowac obrazem forum.
                                            Jura

zaraz, zaraz, czy mam rozumieć, że to Ty zgłosiłeś wątek do "zniknięcia"? Jeśli tak, to podpadłbyś mi na całej linii. Bo niczego tak nie nienawidzę, jak cenzury.
                                            Jura

A co to, dzieciak jesteś, że nie potrafisz sobie jeden z drugim sam odfiltrować, co warto czytać a co nie? Ktoś musi to za Ciebie robić? I jakim prawem chcecie decydować, co wolno mi czytać, a co nie?
                                            Jura

Jurek w roli cenzora:

Z tego powodu właśnie straciłem dzisiaj "nożyczkowe dziewictwo" i wywaliłem jeden wątek Maglary. Właściwie 2 razy go wywalałem, bo w międzyczasie ktoś przywrócił.
                                            Jura

Nie wycinam Maglary jak leci. Wyciąłem dzisiaj jej wątek będący przestępstwem. Poza tym wygaszanie przez aesa kogokolwiek piszącego na forum nie byłoby chyba zbyt mądre.
                                            Jura

Nie, w tej sytuacji nie oddam dobrowolnie narzędzi moderowania.
                                            Jura

Miałem pytać wszystkich, czy wyrzucić poranny wątek Maglary? Przecież to praktycznie niemożliwe. Trudno, będę podejmował decyzje w moim sumieniu i ponosił tego konsekwencje. Ja się nie wypieram tych
                                            decyzji.
                                            Jura

Tak, tak właśnie jest. Powiem więcej (teraz to dopiero będziesz skakał z uciechy) - gdybym ten pornograficzny wątek zobaczył niewycięty, to wyciąłbym go własnoręcznie.
                                            Jura

A jakie sobie usprawiedliwienia wymyślał:

Przecież napisałem już dlaczego usunąłem. Dlatego, że jej wątek był sprzeczny z prawem. To ustawodawca zadecydował, że takie rzeczy należy usuwać. Ja mogę to prawo krytykować, ale muszę się podporządkowac.

Zna ktoś jakies przepisy prawa mówiące coś o moderatorach ?

S.
                                            • jureek Re: Biedaczek, jureek, 08.02.10, 12:41
                                              snajper55 napisał:

> Jurek w roli przeciwnika cenzury:

...

> Jurek w roli cenzora:

...

A to się Snajper wysilił pracowicie grzebiąc w swoich teczkach! Zastanawiam się
                                              tylko po co. Czy ja kwestionuję, że jestem przeciwnikiem cenzury? Jestem. Czy ja
                                              kwestionuję, że dysponując przez tydzień narzędziami moderacji wyciąłem jeden
                                              post łamiący prawo? Nie kwestionuję. Zarzuca mi Snajper, że nie oddałem
                                              dobrowolnie narzędzi moderatorskich, sugerując przy tym, że kierowała mną chęć
                                              cenzurowania. Zapomina tylko o tym, że narzędzia moderatorskie to nie tylko
                                              nożyczki do wycinania, ale także możliwość przywracania tego, co inni
                                              moderatorzy wycięli. Nie ma więc tu żadnej sprzeczności między moim negatywnym
                                              stosunkiem do cenzury a niechęcią do dobrowolnego oddania narzędzi
                                              moderatorskich, bo przede wszystkim chodziło mi o to, żebym mógł neutralizować
                                              cenzurę przywracając posty wycięte przez innych (np. w ramach personalnych
                                              wojenek). Pozarski sam przyznał się, że, gdy był aesem, to wyciał niczego nie
                                              naruszający wątek drf-a tylko dlatego, że ma z nim na pieńku. W tej sytuacji
                                              szlachetny gest dobrowolnego oddania narzędzi moderatorskich oznaczałby w
                                              praktyce zielone światło dla wycinanek motywowanych personalnie.
                                              Ciekawie wygląda robienie mi zarzutu z tego, że wyciąłem jeden post ewidentnie
                                              łamiący prawo, przez kogoś, kto od lat wycina setki (jesli nie więcej) postów na
                                              forum. Znaj proporcjum, mocium panie!
                                              Jura
                                              • pozarski Re: Biedaczek, jureek, 08.02.10, 12:56
                                                Jurek,nie chrzan gupot:
                                                Re: Nie mam już uprawnień
                                                jureek 15.12.08, 11:22 zarchiwizowany

Siwa uzasadniła zabranie uprawnień tym, że
                                                według ekspertyz prawników Agory przywracane przeze mnie posty stanowiły
                                                przestępstwo
                                                oraz tym, że przywracałem posty usunięte przez administrację, co
                                                akurat jest zarzutem absurdalnym, bo nie miałem żadnych możliwości rozpoznania,
                                                czy post usunęła administracja, czy np. Pozarski w ramach jego prywatnych wojenek.
                                                Ale i tak, było to ciekawe doświadczenie.
                                                Pozdrawiam
                                                Jura
                                                ====
                                                Powody, jak sam piszesz, byly wazkie. Na mnie jeszcze zdazyles napisac pare
                                                postow,zanim ci napisalem, ze od jakiegos czasu nie mam nozyczek. Nic z tego
                                                lawirowania ci nie przyjdzie poza tym,ze jeno potwierdzasz opinie,zes lawirant i
                                                łgarz.
                                              • snajper55 Re: Biedaczek, jureek, 08.02.10, 14:33
                                                jureek napisał:

> Ciekawie wygląda robienie mi zarzutu z tego, że wyciąłem jeden post ewidentnie
                                                > łamiący prawo, przez kogoś, kto od lat wycina setki (jesli nie więcej) postów na
                                                > forum. Znaj proporcjum, mocium panie!
                                                > Jura

Ale ja nie udaję, że jestem przeciwnikiem cenzury. Ja nie jestem tak jak Ty
                                                zakłamany.

Ja nie uważam, że mam monopol na prawdę i rację i nie przywracam postów, które
                                                ktoś skasował, tak jak ty. No i kasując powtórnie to, co ktoś przywrócił. Ty się
                                                chyba uważasz za miarę dobra i zła. No Pan Bóg po prostu. Lub co najmniej mały
                                                Stalinek.

S.
                                                • jureek Re: Biedaczek, jureek, 08.02.10, 19:26
                                                  snajper55 napisał:

> Ale ja nie udaję, że jestem przeciwnikiem cenzury. Ja nie jestem tak jak Ty
                                                  > zakłamany.

Ja też nie udaję. Jestem przeciwnikiem cenzury i świadczy o tym chociazby to, że
                                                  Siwa nie odebrała mi uprawnień za nieuzasadnione wycinanie, lecz za
                                                  przywracanie. Przywracanie to przecież logiczna konsekwencja tego, że jestem
                                                  przeciwnikiem cenzury. O jakim więc udawaniu piszesz.

> Ja nie uważam, że mam monopol na prawdę i rację i nie przywracam postów, które
                                                  > ktoś skasował, tak jak ty.

No nieźle. Ktoś napisał coś na forum uważając, że jest to zgodne z regulaminem,
                                                  a Ty to usuwasz. I Ty nie uważasz, że masz monopol na prawdę?

> No i kasując powtórnie to, co ktoś przywrócił. Ty si
                                                  > ę
                                                  > chyba uważasz za miarę dobra i zła. No Pan Bóg po prostu. Lub co najmniej mały
                                                  > Stalinek.

Tak strasznie się oburzasz, że przywracałem coś, co kto inny kasował. A
                                                  kasowanie tego, co kto inny napisał nie jest wyrazem pychy?
                                                  Wiem, że chodzi Ci o to, że narzekałem na to, że ktoś za mnie ma decydować, co
                                                  wolno mi przeczytać, a co nie, a zdrugiej strony sam przywracając skasowane
                                                  posty też podejmowałem decyzje według własnego uznania. Jest jednak zasadnicza
                                                  różnica między decyzją o skasowaniu, a decyzją o przywróceniu skasowanego postu.
                                                  Pierwsza decyzja nie pozostawia czytelnikom żadnego wyboru, druga im ten wybór
                                                  daje. To mniej więcej taka sama różnica jak różnica między decyzją o skazaniu na
                                                  śmierć, a decyzją o ułaskawieniu. Sędziemu skazującemu na śmierć można zarzucić,
                                                  że uważa się za Pana Boga, ale czy można to samo zarzucić prezydentowi
                                                  ułaskawiającemu skazańca?
                                                  Jura
                                                  • pozarski Re: Biedaczek, jureek, 08.02.10, 19:48
                                                    Manipulant jestes, i łgarz:
                                                    Pozarski sam przyznał się, że, gdy był aesem, to wyciał niczego nie
                                                    naruszający wątek drf-a tylko dlatego, że ma z nim na pieńku.

Ale ja ten post, ktory nb naruszal prawo, drf-a przywrocilem i o tym pisze zenek
                                                    w komentarzu, ktory cytuję w tym watku. Z toba inna sprawa. Przywracales watki,
                                                    ktore naruszaly prawo i ciales te ktore nie podobaly sie twoim starym kumplom. A fe!
                                                  • jureek Re: Biedaczek, jureek, 08.02.10, 20:00
                                                    pozarski napisał:

> Ale ja ten post, ktory nb naruszal prawo, drf-a przywrocilem

Aha, najpierw przyznajesz, że przywróciłeś post naruszający prawo...

> Z toba inna sprawa. Przywracales watki,
                                                    > ktore naruszaly prawo

... a po chwili stawiasz mi zarzut, że ja zrobiłem to samo i jeszcze piszesz, że
                                                    to inna sprawa. Pocieszna logika ;)

> i ciales te ktore nie podobaly sie twoim starym kumplom.

Nie sądź wszystkich po sobie. Wyciąłem jeden post (maglary) i zrobiłem to z
                                                    własnej inicjatywy, bez podpowiedzi starych znajomych.
                                                    Jura
                                                  • pozarski Re: Biedaczek, jureek, 08.02.10, 21:19
                                                    Drf ujawnil moje dane osobowe. Ja ten post zlikwidowalem,zenek zazadal, zeby
                                                    post przywrocic (zapewne szykowal sie do zrobienia mi tego samego psikusa nieco
                                                    pozniej,za co dostal bana na nicka) i ja go przywrocilem. Tak wiec nie byl to
                                                    post tego typu,ktore przywracales ty,a za ktore zostales pozbawiony
                                                    nozyczek,manipulancie.
                                                  • snajper55 Re: Biedaczek, jureek, 08.02.10, 21:20
                                                    jureek napisał:

> Ja też nie udaję. Jestem przeciwnikiem cenzury i świadczy o tym chociazby to, że
                                                    > Siwa nie odebrała mi uprawnień za nieuzasadnione wycinanie, lecz za
                                                    > przywracanie. Przywracanie to przecież logiczna konsekwencja tego, że jestem
                                                    > przeciwnikiem cenzury.

Nieprawda. Ty nie jesteś przeciwnikiem cenzury. Ty jesteś przeciwnikiem każdej
                                                    innej cenzury niż Twoja cenzura. Ty nie przywracałeś wszystkich skasowanych
                                                    postów, jak by postąpił prawdziwy przeciwnik cenzury. Ty przywracałeś wybiórczo,
                                                    zostawiając te, które według Ciebie powinny zostać usunięte sprzed oczu
                                                    forumowiczów. Do tego sam wycinałeś. Ty jedynie udajesz przeciwnika cenzury, a
                                                    gdy tylko dostałeś nożyczki, zacząłeś zaprowadzać swoją cenzurę na forum nie
                                                    zważając na nic. Żaden aes nie przywróciłby postu skasowanego przez kogoś innego
                                                    bez porozumienia. Bo decyzje innych trzeba szanować. Ty szanujesz i bierzesz pod
                                                    uwagę jedynie swoje zdanie. Jesteś zakłamanym, zapatrzonym w siebie zwolennikiem
                                                    cenzury.

S.
                                                  • vicky17 Re: Biedaczek, jureek, 09.02.10, 01:25
                                                    snajper55 napisał:

> Nieprawda. Ty nie jesteś przeciwnikiem cenzury. Ty jesteś przeciwnikiem każdej
                                                    > innej cenzury niż Twoja cenzura. Ty nie przywracałeś wszystkich skasowanych
                                                    > postów, jak by postąpił prawdziwy przeciwnik cenzury. Ty przywracałeś wybiórczo
                                                    > ,
                                                    > zostawiając te, które według Ciebie powinny zostać usunięte sprzed oczu
                                                    > forumowiczów. Do tego sam wycinałeś. Ty jedynie udajesz przeciwnika cenzury, a
                                                    > gdy tylko dostałeś nożyczki, zacząłeś zaprowadzać swoją cenzurę na forum nie
                                                    > zważając na nic. Żaden aes nie przywróciłby postu skasowanego przez kogoś inneg
                                                    > o
                                                    > bez porozumienia. Bo decyzje innych trzeba szanować. Ty szanujesz i bierzesz po
                                                    > d
                                                    > uwagę jedynie swoje zdanie. Jesteś zakłamanym, zapatrzonym w siebie zwolennikie
                                                    > m
                                                    > cenzury.
                                                    >
                                                    > S.

po pierwsze aesowanie nie przyszlo z zadnymi wskazowkami odgornymi, wiec nikt
                                                    nie mogl sie na nic powolywac, bo byl to jedynie happening a nie powazne
                                                    cenzurowanie, o czym wiedzial kazdy aes wlaczajac w to ciebie. po drugie jest
                                                    swinstwem publicznie mowic o tym co i kto w tym czasie robil, gdyz przeczy to
                                                    nie tylko celom aesowania jak rownie dobrym obyczajom, ktore ty ponoc tu masz
                                                    nam dawac. o jakich decyzjach ty mowisz, gdyz z tego co kazdy widzi na aqua
                                                    pozostawia sie niewaski chlam a to co leci ma charakter jak najbardziej
                                                    wybiorczy, wiec jureek mial prawo miec inne zdanie niz ty i reszta, co do tego
                                                    co nadawalo sie a co nie do przywrocenia.
                                                    wasze zasady netykiety sa tak samo sliskie jak forma jej obrony, ze nie powiem o
                                                    stadnym atakowaniu przez aesa i grupy forumowiczow..bogu ducha winnego
                                                    uczestnika forum. sam fakt,ze robi to aes w taki sposob mowi wiele o tym ,gdzie
                                                    kto ma wlasne wymogi co do kultury slowa.nie jestes wyrocznia boska by rzucac tu
                                                    inwektywami w taki sposob tylko dlatego,ze ludzie maja inne poglady niz ty sam.
                                                  • jureek Re: Biedaczek, jureek, 09.02.10, 09:31
                                                    snajper55 napisał:

> Nieprawda. Ty nie jesteś przeciwnikiem cenzury. Ty jesteś przeciwnikiem każdej
                                                    > innej cenzury niż Twoja cenzura. Ty nie przywracałeś wszystkich skasowanych
                                                    > postów, jak by postąpił prawdziwy przeciwnik cenzury. Ty przywracałeś wybiórczo
                                                    > ,
                                                    > zostawiając te, które według Ciebie powinny zostać usunięte sprzed oczu
                                                    > forumowiczów. Do tego sam wycinałeś. Ty jedynie udajesz przeciwnika cenzury, a
                                                    > gdy tylko dostałeś nożyczki, zacząłeś zaprowadzać swoją cenzurę na forum nie
                                                    > zważając na nic. Żaden aes nie przywróciłby postu skasowanego przez kogoś inneg
                                                    > o
                                                    > bez porozumienia. Bo decyzje innych trzeba szanować. Ty szanujesz i bierzesz po
                                                    > d
                                                    > uwagę jedynie swoje zdanie. Jesteś zakłamanym, zapatrzonym w siebie zwolennikie
                                                    > m
                                                    > cenzury.

Czy Ty masz problemy z językiem polskim? Nie rozumiesz różnicy między
                                                    "wycinałeś" a "wyciąłeś", czy po prostu celowo tak piszesz, żeby wprowadzić
                                                    czytelników w błąd i zasugerować im nieprawdę?
                                                    Zarzucasz mi, że nie przywracałem wszystkiego. Dobrze wiesz, że jest to
                                                    technicznie niemożliwe, bo do archiwum możesz trafić jedynie przez wyszukiwarkę.
                                                    To, co nie było w archiwum, przywracałem niewybiórczo. Tyle, że tak naprawdę
                                                    niewiele było do przywracania, bo albo niewiele było powycinane, albo inni aesi
                                                    (a było ich w tym czasie sporo na aquanecie) zdążyli poprzywracać, zanim sam
                                                    wszedłem na forum.
                                                    Bardzo charakterystyczny jest ten Twój zarzut: "Żaden aes nie przywróciłby postu
                                                    skasowanego przez kogoś innego bez porozumienia. Bo decyzje innych trzeba szanować."
                                                    Po pierwsze, z kim miałem się porozumiewać, jeśli nie było wiadomo, kto na aqua
                                                    wycina, a Siwa nie chciała ogłosić, komu dała nożyczki?
                                                    A już najbardziej kuriozalne jest Twoje zdanie, że decyzje innych trzeba
                                                    szanować. Twój szacunek dla decyzji innych wygląda w ten sposób, że ktoś
                                                    podejmie decyzję, żeby opublikować coś na forum, a Ty szast prast i to wycinasz.
                                                    Czy może porozumiewasz się z autorami, zanim coś wytniesz?
                                                    Powtarzam - nie jestem zwolennikiem cenzury, bo nie wycinałem, lecz
                                                    przywracałem. Ty wycinasz codziennie od lat. W sumie jednak cieszy mnie, że
                                                    zarzucasz mi popieranie cenzury, nawet mając tak wątłe po temu przesłanki.
                                                    Świadczy to o tym, że coś tam Ci kołacze, że jednak cenzura to zło, więc służąc
                                                    wiernie cenzurze próbujesz się wybielić tym, że inni też są umoczeni. To mniej
                                                    więcej taki sam mechanizm usprawiedliwiania się, jaki stosuje złodziej
                                                    samochodów mówiąc, że przecież wszyscy kradną, bo chyba każdy jakiś tam ołówek
                                                    wyniósł z pracy, albo sędzia, który masowo wydaje wyroki śmierci, ale krzyczy
                                                    głośno, że król jest zwolennikiem kary śmierci, bo ułaskawił wielu, ale jednego
                                                    nie ułaskawił (bo np. o nim nie wiedział). Znaj proporcjum, mocium panie!
                                                    Jura
                                                  • pozarski Re: Biedaczek, jureek, 09.02.10, 09:44
                                                    jureek napisal:
                                                    albo sędzia, który masowo wydaje wyroki śmierci, ale krzyczy
                                                    > głośno, że król jest zwolennikiem kary śmierci, bo ułaskawił wielu, ale jednego
                                                    > nie ułaskawił (bo np. o nim nie wiedział)

Dobre! A tymczasem - krol (aes jureek) jest nagi.;)))
                                                  • snajper55 Re: Biedaczek, jureek, 09.02.10, 14:04
                                                    jureek napisał:

> To, co nie było w archiwum, przywracałem niewybiórczo. Tyle, że tak naprawdę
                                                    > niewiele było do przywracania, bo albo niewiele było powycinane

Kłamiesz. Przywracałeś wybiórczo - jedne rzeczy przywracając, inne - zostawiając
                                                    skasowane, gdyż uważałeś, że powinny być ukryte przed oczami forumowiczów,
                                                    zwolenniku cenzury:

"Tak, tak właśnie jest. Powiem więcej (teraz to dopiero będziesz skakał z
                                                    uciechy) - gdybym ten pornograficzny wątek zobaczył niewycięty, to wyciąłbym go
                                                    własnoręcznie.
                                                    Jura "

Czyżbyś przywrócił ten wątek ? Nie. Bo uważałeś, że to jest wstrętny
                                                    pornograficzny wątek (a dokładniej, wątek zawierający. Przywracałeś wybiórczo.

S.
                                                  • jureek Re: Biedaczek, jureek, 09.02.10, 14:47
                                                    Obracasz się w sferze gdybania. Mimo to podtrzymuję to, co wtedy napisałem. Nie
                                                    przywróciłbym tamtego wątku zawierającego pornografię. I to ma być argument na
                                                    moje rzekome parcie na cenzurowanie? Pomijając już to, że dziwnie brzmi ten
                                                    zarzut w ustach kogoś, kto codziennie wycina o wiele bardziej niewinne wątki, to
                                                    znaj proporcjum, mocium panie. Nie zrobisz ze mnie zwolennika cenzury, choćbyś
                                                    miał peknąć.
                                                    Jura

P.S. Jak tam lekcja polskiego? Zrozumiałeś różnicę między "wycinał" a "wyciął"?
                                                  • pozarski Re: Biedaczek, jureek, 09.02.10, 14:58
                                                    Problem w tym,ze jestes niezaleznie od tego, co sobie myslisz. Wspomnij post
                                                    posmutnialego zenka o przywracaniu zarchiwizowanych postow, ktore z aktualna
                                                    akcja na aqua nie mialy nic wspolnego. A ze ciales - to przeciez jasne jak
                                                    slonce jest. Ktos te znikajace posty cial, miales nozyczki, wiec jasne: ciales
                                                    jak szalony, cenzorze.
                                                  • jureek Re: Biedaczek, jureek, 09.02.10, 17:03
                                                    pozarski napisał:

> A ze ciales - to przeciez jasne jak
                                                    > slonce jest. Ktos te znikajace posty cial, miales nozyczki, wiec jasne: ciales
                                                    > jak szalony, cenzorze.

Powalająca logika. Zapomniałeś o tym, że nożyczki miało kilkanaście osób? Ciąłem
                                                    jak szalony, bo wyciąłem jeden post. Chciałbym, żeby wszyscy aesi tak cięli, jak
                                                    szaleni.
                                                    Jura
                                                  • giwi A może.. 09.02.10, 17:19
                                                    ...by Panowie zorganizowali sobie jakieś zawody sumo? Sądząc po wadze argumentów do jakiejś kategorii by Panowie pasowali. :-)

Podziwiam zacięcie. Ile można w kółko to samo? :-)
                                                  • vicky17 Re: A może.. 09.02.10, 17:25
                                                    giwi napisała:

> Podziwiam zacięcie. Ile można w kółko to samo? :-)

ciac i to od lat, wszak to zawod nie do pozazdroszczenia,zwazywszy,ze jest to
                                                    wolontariat ponoc. tez podziwiamy zapal,entuzjazm i gleboka madrosc zen plynaca...