Dodaj do ulubionych

ws dekameronu

09.06.04, 18:31
uwazam ze ta kampania, ktora sie tu rozpetala, jest tylko kolejna forma
kontrowersyjnej reklamy forum. najpierw wyplynal FEN (fuuuj), nastepnie, w
ten sam sposob zostaly tu zareklamowane FA, a teraz bezczelnie niedozwolone
te praktyki konkurencji nieuczciwej stosuje niejaki Dekameron. az sie
zaintrygowalam, gdzie to i czy trzeba miec przepustke? (Znaczy dziala, ta no,
reklama)
a.

ps. azuwazcie, ze sama przenioslam sie z fof na moderacje. nie ma za co.
Obserwuj wątek
    • betty Re: ws dekameronu 09.06.04, 18:47
      Naturalnie.
      Te wszystkie trolle szczekajace na Dekameron to bylam ja. Dla niepoznaki tylko
      ujadalam, a w rzeczywistosci byl to chwyt kryptoreklamowy ;-)
      • Gość: aniela Re: ws dekameronu IP: *.aster.pl / 212.76.33.* 09.06.04, 18:54
        aha! od razu sie inemal zorientowalam! to zupelnie jak z tymi gratulacjami dla
        francji za koniak, gdzie w rzeczywistosci idzie o piwo.
        • gini Re: ws dekameronu 09.06.04, 20:21
          Gość portalu: aniela napisał(a):

          > aha! od razu sie inemal zorientowalam! to zupelnie jak z tymi gratulacjami
          dla
          > francji za koniak, gdzie w rzeczywistosci idzie o piwo.

          Odczep sie od piwa Anielka bo skonczysz w piecu jak imienniczka.
          Piwo najlepsze jest w Belgii kazde dziecko to wie.
          Czasu m
          • Gość: aniela Re: ws dekameronu IP: *.aster.pl / 212.76.33.* 09.06.04, 20:33
            a dodajecie do piwa szczypte maruhuany? (noco? dla smaku)
          • miss.murple Re: ws dekameronu 09.06.04, 21:34
            > Odczep sie od piwa Anielka bo skonczysz w piecu jak imienniczka.
            > Piwo najlepsze jest w Belgii kazde dziecko to wie.
            Nie jestem na bieżąco, ale czy reklama piwa nie jest dopuszczalna dopiero po
            23.00?
            • gini Re: ws dekameronu 09.06.04, 21:58
              Zobvaczymy.
              piwa.mili.pl/?modules=katalog&action=details&uids=64&referto=23
              POrzejdzie ta moja nagla smierc czy nie przejdzie.
        • betty Re: ws dekameronu 09.06.04, 22:48
          Tak. Nie tylko tak jak z tym piwem bylo, ale i po piwkach chyba to bylo pisane.
          Dlatego nie pamietam dokladnie czy to ja, czy moja mama, dwie siosty, trzech
          braci lub ciocia, badz ktorys z 4-ech wujkow lub dziadek kuzynki.
          Wszyscy pisujemy z tego samego komputera i zmieniamy sie przy nim dosyc czesto,
          bo co 2 min.
      • anahella Re: ws dekameronu 09.06.04, 22:08
        betty napisała:

        > Naturalnie.
        > Te wszystkie trolle szczekajace na Dekameron to bylam ja.

        Betty nie klam, to bylam ja czyli Soczewica piszaca tez jako Triss_merigold. Bo
        tak naprawde wiekszosc nickow zapisanych na tamto forum to dwie osoby, ktore
        odczuwaja niesamowita ekscytacje w momentach przelogowywania.

        Dzieki Aniela za poruszenie tematu. Tyle czasu to skrywalam, ale dzieki Tobie
        moge sie publicznie do tego przyznac.
        • gini Re: ws dekameronu 09.06.04, 22:34
          Ja tam uwazam, ze ten forumek jest wiele ciekawszy od Dekamerona(Bocaccio w
          grobie sie biedak przewraca)
          forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=15960
          Ten forumek jest szalenie interesujacy, posty téam sa tak ciekawe, ze az oczy
          od czytania bola.Do wycinania za duzo nie ma bo rzadko kto tam chodzi.
          Ja tego forumka dodalam sobie do moich forow, czasami sobie klikne a co.
          Przeczytac tak interesujacy^post "Ile jeszcze zostalo" to przeciez raduje
          dusze, w koncu o to chodzi w tym necie.Po cholere jasna mi kalendarz jak mam
          forumka co tam licza ile zostalo.
        • betty Re: ws dekameronu 09.06.04, 22:40
          Ciebie, moja droga to tutaj za Rzulwia uwazaja.
          A wracajac do tematu reklamy, to mysle, ze swoje forum astrologiczne ciekawie
          rozreklamowalas w tym watku

          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=654&w=13255560

          ;-)
          Podlosc ludzka nie zna granic...



          • Gość: emmanuelle Reklama forum astrologicznego IP: *.biz.rr.com 09.06.04, 23:26
            Ostrzegam, klikanie grozi zejsciem smiertelnym:

            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=11132&w=13081639
            • Gość: kobieta Re: Reklama forum astrologicznego IP: *.wp.mil.pl 09.06.04, 23:35
              Hmmmmmmm mi nasuwa sie pytanie jak u kobiety rozpoznac maly mozg ;)
          • anahella Re: ws dekameronu 09.06.04, 23:56
            betty napisała:

            > Ciebie, moja droga to tutaj za Rzulwia uwazaja.
            > A wracajac do tematu reklamy, to mysle, ze swoje forum astrologiczne ciekawie
            > rozreklamowalas w tym watku

            No widzisz? Ja to mam sposoby na reklame:> Nie dosc ze darmowa to jeszcze
            skuteczna. Teraz wszyscy spragnieni wiedzy o koncu swiata biegna na moje forum
            zeby sprawdzic co na ostatnim kongresie jasnowidzow, astrologow i chiromantow
            wyprorokowalismy. Niezle sie narobilam przy tym, bo musialam sie troche nalatac
            zeby popisac z innego ajpika, ale jak widac oplacalo sie. Troche sobie tylko
            miotle zniszczylam od tego latania.

            A tak miedzy nami Betty - czy jak reklamowalam moje forum jako Basia to nie
            bylam zbyt nachalna?
            • betty Re: ws dekameronu 10.06.04, 00:17
              > A tak miedzy nami Betty - czy jak reklamowalam moje forum jako Basia to nie
              > bylam zbyt nachalna?

              Jesli mam byc szczera, to nie lubie Cie gdy tak sie zachowujesz.
              Traktuje Cie wtedy tak jak sie traktuje meneli pod monopolowym. Ignoruje tak
              jak olewam wymiotujacych, belkoczacych jakies wyzwiska w kierunku przechodniow
              pijaczkow. Wiec wybacz, ze nie odpisuje na niektore Twoje posty
              No ale nikt Ci nie udowodni, ze to Ty, ani ze to ja Ciebie olewam ;-)
              • anahella Re: ws dekameronu 10.06.04, 00:21
                Wiesz co? A myslalam ze jestes moja przyjaciolka! Chcialam Ci nawet w imie
                naszej przyjazni zaproponowac wspoltworzenie forum pt. "Rzucanie urokow przez
                internet". Ale jak tak to nie! Pokarmie jeszcze troche trolle i jak beda
                wypasione to z nimi zaloze to forum:P Koniec naszej przyjazni.
                • betty Re: ws dekameronu 10.06.04, 00:37
                  No trudno!
                  Jesli tak, to wezme sie wreszcie za wyszukiwarke. Pomecze ja troche i podusze i
                  bede Cie przesladowac. Na kazde forum za Toba wleze i napuszcze cala moja
                  rodzine, co sie ze mna przy komp siedzi (i zmeniamy sie co 2 min), zeby
                  wklejala linki z Twoimi wypowiedziami :-P Byle jakimi.
                  • gini Re: ws dekameronu 10.06.04, 00:50
                    I nic dziwnego, ze Dekameron mchem porasta, jak Betty z Anahella pisuja na
                    moderacji.
                    Betty w dodatku musi czytac i ciac .
                    Betty cos sie na tego Bocaccia tak uparla, ksiazka jest wspaniala ale o Twoim
                    forumie tego nie powiem, bo zgrzeszylabym ciezko.
                    Ale i tak wez pod uwage, ze Ci robie publicity podbijam.
                  • anahella Re: ws dekameronu 10.06.04, 00:51
                    Powiedzalam "koniec"! A admini GW zaraz pokasuja wszystkie moje wypowiedzi.
                    Obiecali mi to za zrobienie horoskopu.
                    • betty Re: ws dekameronu 10.06.04, 00:57
                      Aha! Usuna wszystkie dowody przestepstw, ktorych sie tu dopuscilas?? Ponoc
                      bylas Lubiczem, a potem, zeby wyczyscic kartoteke zalozylas Dekamerona!
                      Myslisz, ze nie wiem.
                      • anahella Re: ws dekameronu 10.06.04, 01:12
                        Kude no! A mieli nic nie mowic aesom. Przepowiem Maas zlamanie paznokcia na
                        pojutrze to zobaczy jak to jest jak sie zadziera z Anahella. A Tebemu
                        przepowiem splesnialy jogurt na sniadanie po dlugim weekendzie. Hoho, wy mnie
                        jeszcze nie znacie! Bede sie mscic!
                        • gini Re: ws dekameronu 10.06.04, 01:18
                          anahella napisała:

                          > Kude no! A mieli nic nie mowic aesom. Przepowiem Maas zlamanie paznokcia na
                          > pojutrze to zobaczy jak to jest jak sie zadziera z Anahella. A Tebemu
                          > przepowiem splesnialy jogurt na sniadanie po dlugim weekendzie. Hoho, wy mnie
                          > jeszcze nie znacie! Bede sie mscic!
                          >
                          >
                          Jak bys cos jeszcze z sensem napisala to bedzie ok.Postaraj sie troszke stac
                          Cie napewno.Uwierz w siebie.
                          • Gość: emmanuella Widze ze IP: *.biz.rr.com 10.06.04, 01:35
                            Admin spi - trolle harcuja.
                            Gini, dlaczego je dokarmiasz?
                            Ignorowac to im sie znudzi.
                        • betty Re: ws dekameronu 10.06.04, 01:21
                          Grozisz klatwa, czarownico? Na forum Stos z Toba! :-)
                          • anahella Re: ws dekameronu 10.06.04, 01:29
                            Spoko - forum Stos prowadzi pewnien kaznodzieja, ktory bywa u mnie na Tarocie.
                            Ukryje mnie a potem przemyci na forum Latanie na miotle.
                    • gini Re: Mam prosbe 10.06.04, 01:04
                      anahella napisała:

                      > Powiedzalam "koniec"! A admini GW zaraz pokasuja wszystkie moje wypowiedzi.
                      > Obiecali mi to za zrobienie horoskopu.

                      Kto Ci obiecal?Daj jakies namiary to usmiechne sie do Tebe, pokasuje moje
                      wypowiedzi i bede miala horoskopa.
    • Gość: Lolek Re: raczej TOZ, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.04, 21:18
      męczy się tutaj jakieś kotki, owczarki, barany i owieczki a raczej cielątka :)
    • Gość: aniela Re: ws dekameronu IP: *.aster.pl / *.aster.pl 10.06.04, 12:51
      no i wszystko misie pomieszalo. juz nie wiem kto jest dobry a kto zly.
      • gini Re: ws dekameronu 10.06.04, 13:13
        Gość portalu: aniela napisał(a):

        > no i wszystko misie pomieszalo. juz nie wiem kto jest dobry a kto zly.

        Jak to jeszcze tego nie wiesz?Zla jestem ja do szpiku kosci.
        Wszyscy to wiedza dokladnie, wiec zakonotuj sobie.
        Mozesz sobie to wkleic w sygnaturke "Gini jest zla" zyskasz sojusznikow setki .
        • fdj Re: ws dekameronu 10.06.04, 14:36
          gini napisała:

          > zyskasz sojusznikow setki

          Aha, akurat do setki, to Aniela woli nie mieć żadnch sojuszników i zdobywać ją
          sama ;-)
        • pejsaty Re: ws dekameronu 10.06.04, 15:31
          gini napisała:

          > Gość portalu: aniela napisał(a):
          >
          > > no i wszystko misie pomieszalo. juz nie wiem kto jest dobry a kto zly.
          >
          > Jak to jeszcze tego nie wiesz?Zla jestem ja do szpiku kosci.
          > Wszyscy to wiedza dokladnie, wiec zakonotuj sobie.

          taki np. ja wcale nie wiem tego, ani dokladnie ani niedokladnie. mylisz sie
          wiec gini (jak zwykle zreszta ;).
          • aniela Re: ws dekameronu 10.06.04, 16:10
            sokrates nie nosil pejsow. kogo Ty chcesz oszukac?

            a Fdj: zaprawde godne to i sprawiedliwe co mowisz
            • pejsaty Re: ws dekameronu 10.06.04, 17:48
              sokrates byl bezbozny i psul mlodziez. nie to co cadyk elimelech na ten
              przyklad. ;)
              • gini Re: ws dekameronu 10.06.04, 22:27
                pejsaty napisał:

                > sokrates byl bezbozny i psul mlodziez. nie to co cadyk elimelech na ten
                > przyklad. ;)

                Skoncz mi z reklama piwa , Ty niby o Elemelku a piwo lezajskie tu reklamujesz.
                • pejsaty Re: ws dekameronu 10.06.04, 22:49
                  dla kogo elemelek dla tego elemelek. gini antysemitko ty. :)
                  ps i tak wole zywiec.
                  • edzioszka Re: ws dekameronu 10.06.04, 23:06
                    precz z piwoszami!

                    PS. niech żyje woda ognista! ;)
        • betty Re: ws dekameronu 11.06.04, 22:35
          gini napisała:

          Zla jestem ja do szpiku kosci.

          Potwierdzam. Gini jest zla kobieta ;-)
          • aniela Re: ws dekameronu 12.06.04, 08:11
            aha, pewnie brunetka (krolewna sniezka, kopciuszek i sierotka marysia byly
            blondynkami, dowiedzione naukowo przez amerykanskich uczonych)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka