aniela
09.06.04, 18:31
uwazam ze ta kampania, ktora sie tu rozpetala, jest tylko kolejna forma
kontrowersyjnej reklamy forum. najpierw wyplynal FEN (fuuuj), nastepnie, w
ten sam sposob zostaly tu zareklamowane FA, a teraz bezczelnie niedozwolone
te praktyki konkurencji nieuczciwej stosuje niejaki Dekameron. az sie
zaintrygowalam, gdzie to i czy trzeba miec przepustke? (Znaczy dziala, ta no,
reklama)
a.
ps. azuwazcie, ze sama przenioslam sie z fof na moderacje. nie ma za co.