Dodaj do ulubionych

moderator - akurat!!!

20.07.04, 16:28
Wzięte z zakładki: "moderatorzy społeczni":

PYTANIE: Dlaczego wprowadzacie cenzurę?

ODPOWIEDŹ:
"Pozwalamy na publikację dowolnych poglądów, o ile ich głoszenie nie jest
niezgodne z prawem (jak poglądów rasistowskich). Nie ingerujemy w wolność
słowa, chcemy tylko, żeby na forum było mniej spamu i wulgaryzmów. Jeśli
treść prezentowanych pogladów nie narusza Regulaminu i Netykiety, wpisy nie
są usuwane."

G.... prawda że się tak wyrażę
Radze adminom, moderatorom, i kropce niejakiej w szczególności zajrzeć na
forum TUNING i poczytać niektóre posty.
A potem zastanowić się nad zacytowaną wyżej odpowiedzią. I nad swoją rolą na
tym całym forum.
Ja tu więcej nie zajrzę. Nie życzę sobie żeby banda prymitywów obrażała mnie
na oczach wszystkich, którzy powinni mnie przed tym chronić.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka