jacex77
20.07.04, 16:28
Wzięte z zakładki: "moderatorzy społeczni":
PYTANIE: Dlaczego wprowadzacie cenzurę?
ODPOWIEDŹ:
"Pozwalamy na publikację dowolnych poglądów, o ile ich głoszenie nie jest
niezgodne z prawem (jak poglądów rasistowskich). Nie ingerujemy w wolność
słowa, chcemy tylko, żeby na forum było mniej spamu i wulgaryzmów. Jeśli
treść prezentowanych pogladów nie narusza Regulaminu i Netykiety, wpisy nie
są usuwane."
G.... prawda że się tak wyrażę
Radze adminom, moderatorom, i kropce niejakiej w szczególności zajrzeć na
forum TUNING i poczytać niektóre posty.
A potem zastanowić się nad zacytowaną wyżej odpowiedzią. I nad swoją rolą na
tym całym forum.
Ja tu więcej nie zajrzę. Nie życzę sobie żeby banda prymitywów obrażała mnie
na oczach wszystkich, którzy powinni mnie przed tym chronić.