Dodaj do ulubionych

powód zabanowania

06.04.20, 01:47
Czy moglibyście mi państwo szanownie wyjaśnić z jakiego powodu mam zakaz logowania się na Forum. Informacja jaką uzyskuję, a która brzmi "Logowanie chwilowo niedostępne. Blokada antyspamowa" jest dla mnie niewystarczająca. Zaznaczam że ta przyjemność spotkała mnie już trzeci raz od miesiąca.
Yours sincerely,
boomerang

Obserwuj wątek
    • wariant_b Re: powód zabanowania 07.04.20, 12:43
      boomerang napisał:

> Czy moglibyście mi państwo szanownie wyjaśnić z jakiego powodu mam zakaz logowania się na Forum.
      > Informacja jaką uzyskuję, a która brzmi "Logowanie chwilowo niedostępne. Blokada antyspamowa"
      > boomerang

Był już kiedyś na Forum analizowany przypadek użytkownika, którego login był "na cenzurowanym"
      bo przypominał nazwę pewnej firmy. Człowiek mógł się normalnie zalogować, pisać posty
      i zakładać wątki, ale gdy inni chcieliby mu odpowiedzieć przez obecną opcję "Cytuj" lub imiennie
      wskazać do czyjej wypowiedzi chcą się odnieść, to taki post był odrzucany jako spam.
      Co ciekawe, nie na wszystkich forach, bo na pomocowych możne było użyć nicka bez problemu.
      Być może więc przyczyną jest firma, którą masz w nazwie swojego konta i niedotestowany soft.

Ale musisz poczekać na odpowiedź Administracji, która to potwierdzi lub poda inny powód.
      • boomerang wciąż zabanowany 09.05.20, 00:00
        kasi.aa napisała: > Napisz proszę w tej sprawie na forum@agora.pl

Pisałem w tej sprawie do forum@agora.pl, wymieniliśmy kilka emalii i niczego nie wskórałem. Ci wasi fachowcy stwierdzili że nie jestem zablokowany. Zaczynam wierzyć że to wasz nadredaktor-legenda zabanował mnie osobiście.
        Yours sincerely,
        boomerang

--
        jestem zabanowany, a fachowcy z Czerskiej twierdzą że nie jestem
        "Logowanie chwilowo niedostępne. Blokada antyspamowa"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka