s3kawka2 22.04.20, 19:28 jak długo macie zamiar uniemożliwiać komentowanie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kasi.aa Re: banowanie wpisów 23.04.20, 17:34 Tak generalnie to komentować można, co konkretnie zgłaszasz? Wszystko zależy od komunikatu błędu, jaki Ci się pojawia. Przyślij proszę na forum@agora.pl Odpowiedz Link Zgłoś