Dodaj do ulubionych

banowanie wpisów

22.04.20, 19:28
jak długo macie zamiar uniemożliwiać komentowanie?
Obserwuj wątek
    • kasi.aa Re: banowanie wpisów 23.04.20, 17:34
      Tak generalnie to komentować można, co konkretnie zgłaszasz? Wszystko zależy od komunikatu błędu, jaki Ci się pojawia. Przyślij proszę na forum@agora.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka