cito1 20.11.06, 19:29 Ot takie pytanie, czy wstawienie tych dwóch magicznych liter w tytule wątku znosi nakaz zmoderowania. Dziękuję. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
b.pascal Re: OT 20.11.06, 19:44 IMHO (chyba, że zrobię się niebieski) Wstawienie literek OT nie powoduje, że wątek przestaje być nie na temat, a jedynie oznajmia to innym. Czy wstawienie za wycieraczkę kartki z informacją "zaparkowałem tu wbrew przepisom" chroni przed mandatem? Nie słyszałem o takim przypadku. Poza tym na forum jest całe stadko forów, które w całości można określić jako OT, po co więc wrzucać wątki OT na fora o określonej tematyce? :) Odpowiedz Link Zgłoś
cito1 Re: OT 20.11.06, 20:40 Ja sobie tak bleblam, bo czytuję tu i tam i często widzę OT przed, i jakby to rozgrzeszało posunięcia moderatora. Stąd moje pytanie. ps.Już wolę niebieski niż IMHO. Odpowiedz Link Zgłoś