20.11.06, 19:29
Ot takie pytanie, czy wstawienie tych dwóch magicznych liter w tytule wątku
znosi nakaz zmoderowania.
Dziękuję.
Obserwuj wątek
    • b.pascal Re: OT 20.11.06, 19:44
      IMHO (chyba, że zrobię się niebieski)
      Wstawienie literek OT nie powoduje, że wątek przestaje być nie na temat, a
      jedynie oznajmia to innym. Czy wstawienie za wycieraczkę kartki z informacją
      "zaparkowałem tu wbrew przepisom" chroni przed mandatem? Nie słyszałem o takim
      przypadku. Poza tym na forum jest całe stadko forów, które w całości można
      określić jako OT, po co więc wrzucać wątki OT na fora o określonej tematyce? :)
      • cito1 Re: OT 20.11.06, 20:40
        Ja sobie tak bleblam, bo czytuję tu i tam i często widzę OT przed, i jakby to
        rozgrzeszało posunięcia moderatora. Stąd moje pytanie.
        ps.Już wolę niebieski niż IMHO.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka