Dodaj do ulubionych

Brak moderacji na forum Tunezja

09.10.08, 14:45
czy ktokolwiek tam cokolwiek moderuje????
Obserwuj wątek
    • mali.sa Re: Brak moderacji na forum Tunezja 09.10.08, 14:56
      Faktycznie moderator ostatnio mniej aktywny.
      Jeśli można prosić, to podeślij linki na forum@agora.pl
    • Gość: . Re: Brak moderacji na forum Tunezja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.08, 21:37
      sorki, ale czy tobie sie egipt znudzil, ze sie na tunezje przerzucasz?:))
      • iberia.pl Re: Brak moderacji na forum Tunezja 10.10.08, 09:24
        Gość portalu: . napisał(a):

        > sorki, ale czy tobie sie egipt znudzil, ze sie na tunezje
        przerzucasz?:))


        nie kotku, nie znudzil, utwierdzilam sie w przekonaniu, ze Tunezja
        Egiptowi do piet nie siega.
        A moze ty lubisz takie bagno jakie jest na f.Tunezja?
        • jureek Re: Brak moderacji na forum Tunezja 10.10.08, 10:03
          iberia.pl napisała:

          > A moze ty lubisz takie bagno jakie jest na f.Tunezja?

          Skąd taki wniosek? W pytaniu, które kropka zadał, nie doszukałem się niczego o
          lubieniu, czy nielubieniu bagna na forum Tunezja.
          Jura
          • yavorius Re: Brak moderacji na forum Tunezja 10.10.08, 11:58
            Szkoda, że nie napisałeś, że kropka napisał nie na temat i ad
            personam.
            • jureek Re: Brak moderacji na forum Tunezja 10.10.08, 12:24
              yavorius napisał:

              > Szkoda, że nie napisałeś, że kropka napisał nie na temat i ad
              > personam.

              Nie ma sprawy. Mogę uzupełnić. Kropka napisał nie na temat i ad personam.
              Jura
              • yavorius tenkju /nt 10.10.08, 16:12
                • Gość: . yavo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.08, 16:26
                  jezeli tak ci na tym zalezy, to ja tez potwierdzam, ze napisalem offtopic i ad
                  personam:)))
                  co nie zmienia faktu, ze wnioskowanie i pytanie jury byly calkowicie prawidlowe
    • matanzas Re: Brak moderacji na forum Tunezja 11.10.08, 16:23
      Jestem ciekaw co to ma wspólnego z turystyką ? ( forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=21193&w=85546892&a=85546892 )
      wysłałem link i nic !
      więc moje gratulację dla admina admin forum
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka