iberia.pl 09.10.08, 14:45 czy ktokolwiek tam cokolwiek moderuje???? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mali.sa Re: Brak moderacji na forum Tunezja 09.10.08, 14:56 Faktycznie moderator ostatnio mniej aktywny. Jeśli można prosić, to podeślij linki na forum@agora.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Brak moderacji na forum Tunezja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.08, 21:37 sorki, ale czy tobie sie egipt znudzil, ze sie na tunezje przerzucasz?:)) Odpowiedz Link Zgłoś
iberia.pl Re: Brak moderacji na forum Tunezja 10.10.08, 09:24 Gość portalu: . napisał(a): > sorki, ale czy tobie sie egipt znudzil, ze sie na tunezje przerzucasz?:)) nie kotku, nie znudzil, utwierdzilam sie w przekonaniu, ze Tunezja Egiptowi do piet nie siega. A moze ty lubisz takie bagno jakie jest na f.Tunezja? Odpowiedz Link Zgłoś
jureek Re: Brak moderacji na forum Tunezja 10.10.08, 10:03 iberia.pl napisała: > A moze ty lubisz takie bagno jakie jest na f.Tunezja? Skąd taki wniosek? W pytaniu, które kropka zadał, nie doszukałem się niczego o lubieniu, czy nielubieniu bagna na forum Tunezja. Jura Odpowiedz Link Zgłoś
yavorius Re: Brak moderacji na forum Tunezja 10.10.08, 11:58 Szkoda, że nie napisałeś, że kropka napisał nie na temat i ad personam. Odpowiedz Link Zgłoś
jureek Re: Brak moderacji na forum Tunezja 10.10.08, 12:24 yavorius napisał: > Szkoda, że nie napisałeś, że kropka napisał nie na temat i ad > personam. Nie ma sprawy. Mogę uzupełnić. Kropka napisał nie na temat i ad personam. Jura Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . yavo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.08, 16:26 jezeli tak ci na tym zalezy, to ja tez potwierdzam, ze napisalem offtopic i ad personam:))) co nie zmienia faktu, ze wnioskowanie i pytanie jury byly calkowicie prawidlowe Odpowiedz Link Zgłoś
matanzas Re: Brak moderacji na forum Tunezja 11.10.08, 16:23 Jestem ciekaw co to ma wspólnego z turystyką ? ( forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=21193&w=85546892&a=85546892 ) wysłałem link i nic ! więc moje gratulację dla admina admin forum Odpowiedz Link Zgłoś