wiosna860 06.07.10, 13:14 Ludzie w Grabinie to same psychole i je...ki siedzą. Albo szukaja wrażeń albo łatwej rozrywki..? Sam syf, pijaństwo i nic więcej. Mało tam ludzi z klasą Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: lato Re: Grabina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.10, 13:22 wszak lato.czego wiosno oczekiwałas? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: menel Re: Grabina IP: *.adsl.inetia.pl 06.07.10, 14:18 co też wypisujesz, tam same wyższe sfery - ja tam nie mam śmiałości się pokazywać, za wysokie progi, źle bym się czuł a i bywalcy mogliby się krępować moją obecnością Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kubuś parchatek Re: Grabina IP: *.076.c80.petrotel.pl 06.07.10, 17:45 Zawsze możesz jechac na Karaiby lub Malediwy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alina Re: Grabina IP: *.adsl.inetia.pl 08.07.10, 14:55 jest odpowiedź czemu tam jeździsz Odpowiedz Link Zgłoś