06.07.10, 13:14
Ludzie w Grabinie to same psychole i je...ki siedzą. Albo szukaja
wrażeń albo łatwej rozrywki..? Sam syf, pijaństwo i nic więcej. Mało
tam ludzi z klasą
Obserwuj wątek
    • Gość: lato Re: Grabina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.10, 13:22
      wszak lato.czego wiosno oczekiwałas?
    • Gość: menel Re: Grabina IP: *.adsl.inetia.pl 06.07.10, 14:18
      co też wypisujesz, tam same wyższe sfery - ja tam nie mam śmiałości
      się pokazywać, za wysokie progi, źle bym się czuł a i bywalcy
      mogliby się krępować moją obecnością
      • Gość: kubuś parchatek Re: Grabina IP: *.076.c80.petrotel.pl 06.07.10, 17:45
        Zawsze możesz jechac na Karaiby lub Malediwy...
        • Gość: alina Re: Grabina IP: *.adsl.inetia.pl 08.07.10, 14:55
          jest odpowiedź czemu tam jeździsz
          • Gość: dse Re: Grabina IP: *.dynamic.chello.pl 12.08.13, 02:25
            same prostaki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka