rokitka00 27.01.11, 18:43 No to nasz nowy prezydent zaczął czystki w urzędzie, szkoda tylko, że pominął Panią W. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: xs Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: 89.229.54.* 27.01.11, 19:07 czystki czystkami.. ale ja się pytam czemu nadal pracuje specjalista od powierzchni asfaltowych/doktor rozwiązań komunikacyjnych, mianowicie pani Witczewska ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: toja [...] IP: *.c152.petrotel.pl 27.01.11, 23:40 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.102.c66.petrotel.pl 27.01.11, 19:10 Przyjdzie czas i na nią, ale dlaczego pominął p. Dobosza który ma swoją firmę geodezyjną, czy będzie pilnował interesu publicznego czy swojego? Odpowiedz Link Zgłoś
mag.da.k Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu 27.01.11, 19:12 Rozumiem, że następni w kolejce do zwolnienia są szefowie jednostek podległych? Najwyższy czas ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: V-1 Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.play-internet.pl 30.01.11, 09:24 W pierwszej kolejności - cały zarząd i szefostwo MZD - ci bezmózgowcy od psucia ruchu drogowego w mieście. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wyborca Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: 80.48.4.* 27.01.11, 19:17 A ja się pytam dlaczego, wbrew wyborczym deklaracjom składanym przez obecnie urzędującego prezydenta, przeprowadza on czystki w urzędzie? Dlaczego ten nieudacznik kłamał w żywe oczy wyborcom twierdząc, że jeśli ktoś będzie chciał pracować, to pracy w urzędzie nie straci? Dlaczego oszukując wyborcę ma go za nic? Przyjdzie czas, że i pana Andrzeja II nieudolnego wyborca kopnie w leniwy tyłek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do Wyborcy Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.11, 20:41 Wyborco! Ależ On jest udacznik! UDACZNIK! Właśnie zwalnia tych, co nie chcą pracować i nie chciało się im już wcześniej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: menel Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.adsl.inetia.pl 27.01.11, 21:47 Gość portalu: do Wyborcy napisał(a): > Ależ On jest udacznik! UDACZNIK! tak, to jest uzasadnione posunięcie > Właśnie zwalnia tych, co nie chcą pracować i nie chciało się im już wcześniej. To może dotyczyć tylko kilku spośród wymienionych. Są też wśród nich takie, które chcą, ale nie są w stanie lepiej pracować, bo praca jest źle zorganizowana albo po prostu wykonują pracę zbędną i nie przynoszącą pożytku nikomu poza nimi samymi. Struktura organizacyjna była zbyt rozbudowana pionowo, panował bałagan organizacyjny i kompetencyjny, zakresy działania się nakładały. No i kawlifikacje nie zawsze odpowiadały powierzonym obowiązkom - ciekawe jak to teraz będzie wyglądało. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do wyborcy Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.125.c86.petrotel.pl 27.01.11, 22:03 z 80.48.Nie płacz kiedy odjadą.Znasz taką piosenkę poetko? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nie wiem do kogo Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.adsl.inetia.pl 27.01.11, 22:24 ti baccio (to z tej piosenki właśnie) ale nie poetkę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ROTAR Prezydent teraz realizuje polecenia żuli z forum ? IP: *.adsl.inetia.pl 27.01.11, 19:17 nowość w skali kosmosu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jakubek Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.100.c92.petrotel.pl 27.01.11, 19:24 A ciekawi mnie co z naszą gwiazdą zaranną panią Magdą G? Czyżby na zwolnieniu lekarskim? Czy może pojawił się mały szew na pośladku? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: płocczanin Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.109.c74.petrotel.pl 27.01.11, 19:43 No teraz nadszedł czas na wzajemne kopanie. Jeden lepszy od drugiego. Trzymajcie się urzędnicy. Sprawiedliwość kiedyś nadejdzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do plocczanina Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.11, 21:57 Gość portalu: płocczanin napisał(a): > No teraz nadszedł czas na wzajemne kopanie. Jeden lepszy od drugiego. > Trzymajcie się urzędnicy. Sprawiedliwość kiedyś nadejdzie. Nieładnie Zenonie. Dzisiaj ważny dzień. Miałeś uczcić to milczeniem na forum. Jednak słowa nie dotrzymujesz. Jestes niepoprawny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: almes Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.167.c78.petrotel.pl 27.01.11, 19:45 Bardzo dobra decyzja , niech sie teraz "fachowcy"pisowscy ustawią pochlipać pod biurem pis'owskiego dobrodzieja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaziulek Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.plock.mm.pl 27.01.11, 20:27 Prezydent powołał Zespół roboczy ds. usprawnień w obszarze miejskiej organizacji ruchu drogowego,i co ciekawe w skład jego nie weszła urocza profesjonalistka pani Małgosia z MZD. To chyba sygnał że trzeba się pakować. P. Małgosiu , gdyby było potrzeba to ja pomogę przy wyprowadzce , oby tylko jak najszybciej zwolniła to miejsce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Znawca Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.class99.petrotel.pl 27.01.11, 20:33 I razem z Samograjką:zabrać się za jej rodzinkę w MOPsie,tatusia,bratową WON Warcholstwu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ??? Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.adsl.inetia.pl 27.01.11, 20:35 WARCHOLSTWU ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zadowolony Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.plock.mm.pl 27.01.11, 21:20 tak zgadzam sie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RODZINKA Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.182.164.162.nat.umts.dynamic.eranet.pl 27.01.11, 21:34 A CZEGO CZEPIASZ SIIĘ RODZINKI GŁUPCZE ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cyd Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.01.11, 09:09 To, że ktoś został zwolniony (w mojej ocenie w tym przypadku słusznie), nie znaczy, że trzeba na Nim czy na Niej "wieszać psy". Hodie mihi, cras tubi :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ono Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.class98.petrotel.pl 28.01.11, 20:53 w MOPS przydałaby się bardzo szczegółowa kontrola, szczególnie w kadrach, płacach i zamówieniach publicznych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaziulek Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.plock.mm.pl 27.01.11, 20:34 Aha, jeszcze jedno zapomniałem. Okazuje się że ratuszowi , przy cięciach budżetowych np. na oświatę nie zapomnieli o sobie i wypłaca sobie trzynastkę, czyli po kilkadziesiąt tys. w niektórych przypadkach na łeb. To jest oszczędność w dobie kryzysu , braku pieniędzy, zadłużenia miasta itd. Brawo Panie Prezydencie. Trzynastkę dostanę też z zakładów budżetowych miasta, nawet jak ich firma miała na koncie - Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roon oszust Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.adsl.inetia.pl 27.01.11, 20:38 komisje rady zwiekszono o jedna zamiast zmniejszyć, ilośc wydziałow zwiekszono ilość pelnonocników zwiekszono ilość oodziałów zwiekszono ohyda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Frisco Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.150.c83.petrotel.pl 27.01.11, 20:39 a co ma tu do tego 13-tka? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: menel Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.adsl.inetia.pl 27.01.11, 20:39 Patrząc to na chłodno i obiektywnie - ma to ręce i nogi. Ciekawią mnie bardzo kwalifikacje i doświadczenie osób, które obejmą kilka kluczowych stanowisk, stanowisk w komórkach z nowymi zadaniami oraz w nowotworzonych komórkach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szkoda gadać Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.plock.mm.pl 27.01.11, 21:24 Czystki i nic więcej. Taka władza. Szkoda Płocka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do szkoda Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.125.c86.petrotel.pl 27.01.11, 22:07 gadać.SZKODA CZYTAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bubel Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.plock.mm.pl 27.01.11, 21:37 No to "kwiatek", zdeptali cię. Przejechał po tobie walec historii. Taki los spotyka chamów! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ghd Taki los spotyka chamów IP: *.054.c77.petrotel.pl 27.01.11, 21:41 w pelni popieram Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Arabella Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.11, 21:44 POKIS nastepny? OBY ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czarownicalatawica Urzędnik nie jest Bogiem! IP: *.211.c85.petrotel.pl 27.01.11, 21:54 Mam nadzieję, że każdy z nowo wybranych urzędników, łącznie z prezydentem, dyrektorem, kierownikiem zrozumie, że piastuje jedynie stanowisko opłacane z pieniędzy podatników. Co nie jest powodem do wynoszenia siebie i swoich bliskich na piedestał. Prędzej czy później spadnie ze stołka i może zostać mocno opluty, za co ma pretensję do wszystkich. Jaka przyczyna taki skutek ;) stara i nowa władzo;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do Arabelli Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.125.c86.petrotel.pl 27.01.11, 22:12 przyjdzie na to czas,przyjdzie czas,przyjdzie czas.To taka ładna piosenka,którą ostatnio lubię sobie nucić.Dyrektorem się bywa nawet w POKISIE. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do do do Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.adsl.inetia.pl 27.01.11, 22:33 widzę, że jesteś w radosnym, rozanielonym, śpiewającym nastroju - repertuar muzyczny w sam na raz na pożegnanie tego słusznie minionego co się przejadł nieco. też się cieszę na zmianę repertuaru Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koti Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.play-internet.pl 28.01.11, 02:24 tak tak... Pa Pa Miss Mosiolku... dosyc tych komedii i wazeliniarstwa!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dexter Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.11, 17:10 A czym ci podpdla Mosiolek ? Laska w kilka lat zrobila wecej dla kultury tego smierdzacego komunizmem miasta,niz ktokolwiek wczesniej przez dziesieciolecia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiero Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.063.c67.petrotel.pl 28.01.11, 18:44 Byzyduuura, stop prywatnemu folwarkowi!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bogusia Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: 83.31.23.* 28.01.11, 18:09 A dlaczego "oby"? Dla mnie POKIS jest OK i ma swoj klimacik, wlasnie dzieki Mosiolkowej. Akurat wybieram sie z chlopakiem na koncert Closterkellera na 19ta w POKISie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do bubla Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.125.c86.petrotel.pl 27.01.11, 22:09 masz rację derektorem się bywa.Niektórzy tego nie rozumieli.Prawda Panie derektorze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GOŚĆ Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.11, 22:03 A co się stało z airborne Jerzym engineer city Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: też gośc Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.adsl.inetia.pl 27.01.11, 22:16 that's also my concern Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obiektywny Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.151.c91.petrotel.pl 27.01.11, 23:18 Rowniez czekam i czekam na wiadomosc o dymisji Pani W... i sie chyba nie doczekam :). Przeciez od tego nalezalo zaczac pierwszy dzien prezydentury :D. Co do zarzutow ze Nowakowski wbrew zapowiedziom robi czystki w urzedzie to sie nie zgodze. Zapowiadal ze nie bedzie wyrzucal ludzi tylko dlatego ze zostali przyjeci za czasow PiSu by przyjac na ich miejsce swoich. Trzeba jednak pamietac iz za MM kadra urzednicza rozrosla sie do niewyobrazalnych rozmiarow i czas to naprawic aby caly urzad dzialal sprawnie. Jesli ludzie zostaja zwolenieni i na ich miejsce nie sa przyjmowani nowi to znaczy ze po prostu nie sa potrzebni, a wiec placenie im pensji to wywalanie kasy w bloto. Trzeba takze pozbyc osob ktore w urzedzie znalazly sie z przyczyn znanych tylko MM... No ale przeciez zaslepieni zwolennicy PiSu niegdy nie beda w stanie pojac tak elementarnych kwestii i jak zawsze beda szukac dziury w calym piszac ze czarne jest biale a biale jest czarne. :) Coz staje sie to juz meczace... Jedzcie gdzies na pustkowie bronic krzyza i bedzie spokoj... :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.11, 06:43 Ja osobiście nie jestem zwolennikiem PIS. Ogólnie jestem za PO ale jak widzę co ten Pan robi z miastem nie chodzi mi nawet o zwolnienia w Ratuszu.Tylko o zabieranie Festiwali rezygnacja z inwestycji. Ten Pan zrobi z Płocka dziurę zabitą dechami nic nie będzie się tu dziać bo miasto jest zadłużone to niech Pensje zmniejszy sobie i zastępcom . Zero premii jak zaciskanie pasa to na wszystkim anie kosztem mieszkańców. MM też nie był dobry ale przynajmniej za jego czasów Płock się rozwijał a jak tak dalej pójdzie to za czasów tego Pana Płock się cofnie i taka jest prawda. Niech rozwiąże Wisłę Płock nogę to tez kasa by w Mieście została bo i tak nikt nie chodzi na mecze. Nich da więcej kasy ręcznej na zawodników i na szkolenia bo oni przynajmniej od samego początku mają sukcesy na koncie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: T Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.hemex.pl 28.01.11, 07:53 Rezygnacja z jakich inwestycji? Bo tramwaj ciężko nazwać inwestycją! Oby teraz skrzyżowanie na Podolach zostało poszerzone! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Terry Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.01.11, 12:29 Pietrek !!! Pamyśl / policz - zanim coś napiszesz. Akurat pensje i premie prezydenta mają śladowy wpływ na budżet miasta. A jeżeli wolisz igrzyska i niedokończone lub spaprane inwestycje to współczuję. Rusz troszkę w Polskę zobacz co się dzieje w innych miastach - zobaczysz co to są inwestycje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bono Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.086.c69.petrotel.pl 28.01.11, 15:26 Tak dużo przed wyborami słyszało się o obwodnicy a teraz nic tylko zwolnienia, likwidacja festiwali itp. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: menel Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.adsl.inetia.pl 28.01.11, 21:10 Gość portalu: bono napisał(a): > słyszało się o obwodnicy a teraz nic tylko zwolnienia, likwidacja festiwali itp. bo jak się traci energię, czas i pieniądze na festiwalową balangę, to nie może być mowy o obwodnicy - została przebalowana festiwalowo w tym sensie, że wtedy gdy był czas myśleć o obowodnicach i innych potrzebnych rzeczach, to go tracono ma fanaberie i festiwale. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gasikot Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.11, 19:50 A ty Platfusie, jedż bronić sierpa i młota, bo z młota powstałeś i młotem zostałeś! Odpowiedz Link Zgłoś
hrabiapotocki Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu 19.04.11, 14:10 Gość portalu: Gasikot napisał(a): > A ty Platfusie, jedż bronić sierpa i młota, bo z młota powstałeś i młotem zosta > łeś! Gasikot. Zacytujęc Ci fraszkę niejakiego Juliana Tuwima: "Próżnoś repliki się spodziewał, nie dam Ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet _pies Cię j...ł bo mezalians byłby - DLA PSA." Aluzju poniał, ili niet - jak mawiają "bracia moskale" (tak o rosjanach powiedział też sam PREZES JAROSŁAW. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: podatnik Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.adsl.inetia.pl 27.01.11, 23:23 Pani Ulicka siedzi na ławie oskarżonych w sprawie nadużyć przy budowie Podolanki, miała w realizacji tego przepłaconego bubla znaczący udział. Teraz znowu za pieniądze podatników ma naprawiać skopane inwestycje? Czy koszt remontów Podolanki zbudowanej z podmienionych materiałów jest uwzględniony w akcie oskarżenia ? Chyba nie powinno się wpuszczać lisa do kurnika ( w dodatku ponownie). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do podatnika Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.125.c86.petrotel.pl 27.01.11, 23:37 skoro wiesz podatniku,że materiały budowlane były podmienione i masz na to dowody to jako porządny i praworządny obywatel powinieneś podzielić się tymi wiadomościami z odpowiednimi organami.Bezpodstawne szastanie takimi wiadomościami to także dowód.Zatajanie takich wiadomości także jest dowodem.Do dzieła więc podatniku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vip Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.11, 00:34 podatniku tak były zamiany materiałów bez zgód, ale to nie dotyczy p. Ulickiej więc pisz precyzyjnie a jak nie wiesz milcz. Odpowiedz Link Zgłoś
pawelek2247 Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu 28.01.11, 05:40 No a gdzie ta obiecana obwodnica z dala od polityki, jakoś o tym Pan zapomnioał panie Prezydencie. To jest Pana hasło wyborcze zaczął Pan użędowanie od wielu pustych obietnic, Ludzie przy Piłusudzkiego nie mogą spać po nocach bo wpuścił Pan tranzyt ciężarówek do miasta .Niech Pan się weżmie do konkretnej roboty ,a pozwalniać ludzi to zawsze Pan zdąży. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DoctorNo Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.150.c83.petrotel.pl 28.01.11, 05:55 proponuję Ci - pawelku2247 zmienić dealera !!! Reprezentujesz typowy gawiedziarski światopogląd uffff Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: T Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.hemex.pl 28.01.11, 07:54 Zapytaj MM czemu wolał wydać 350mln na tramwaj zamiast za 190 zbudować obwodnicę płn Płocka! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ratuszowy Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.063.c67.petrotel.pl 28.01.11, 18:56 O widzę, że ktoś z Hemexu, może sam prezes? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wacław Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.051.c73.petrotel.pl 28.01.11, 07:51 Z tego wynika,że Straż Miejska w przeciwieństwie do Prezydenta będzie miała rzecznika? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cyd Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.01.11, 08:47 Zmiany jak to zmiany - mają swoich zwolenników i wręcz przeciwnie Prawem a nawet obowiązkiem Prezydenta jest budowa sprawnej struktury organizacyjnej i tyle Jeśli zrobi to żle - zapłaci swoją polityczną głową za 4 lata, ale już sama rezygnacja z budowy tramwaju warta jest każdych pieniędzy :-) Odpowiedz Link Zgłoś
edek-40 Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu 28.01.11, 08:39 Panie prezydencie- czy to już na pewno wszyscy dyrektorzy. Bo coś mi sie wydaje, że w Urzedzie jest jeszcze paru do zwolnienia. Pisowskich kmiotów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pik Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.086.c69.petrotel.pl 28.01.11, 15:30 edek-40 to wazelina :) Odpowiedz Link Zgłoś
loki.se Krzysiu, Twój na zawsze... 28.01.11, 09:22 Najpiękniejszy "kwiat" (dla niewtajemniczonych chodzi o Krzysia K) płockiej architektury zwiądł... Od rana miasto wydaje się brzydsze, budynki zdają się posmutnieć. Kto nam teraz zaprojektuje ośrodki SPA na Sobótce? Kto każe drzewom rosnąć w duł? To on nieustannie stał na straży porządku przestrzennego w mieście (błe he he he) i dzielił obowiązki służbowe z fuchami oraz szukaniem dziury w całym. Pouczał beznadziejnych projektantów i kazał wznosić się im na wyżyny swojej "erudycji" w rytm katatonicznych ruchów. Nieodżałowany kolega, skryty bohater, mąż, ojciec (tu niestety ciągle brak pewności). Żegnam Cię Krzysiu... ale pamiętaj, teraz czeka na Ciebie Warszawa, Paryż, Londyn. Niech cały świat się pośmieje:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: minaret takiego niskiego poziomu i chamstwa waszego dość IP: *.adsl.inetia.pl 28.01.11, 09:26 zgłaszam o logowanie na forum Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kociam Re: takiego niskiego poziomu i chamstwa waszego d IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.01.11, 09:43 Gość portalu: minaret napisał(a): > zgłaszam o logowanie na forum .... napisał niezalogowany gość :D Odpowiedz Link Zgłoś
loki.se Re: Krzysiu, Twój na zawsze... 28.01.11, 09:27 wszystkich przepraszam za błąd oczywiście "dół":) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do Zalesia ich Re:takiego niskiego poziomu i chamstwa waszego do IP: *.adsl.inetia.pl 28.01.11, 09:35 skad takie dziadostwo na płockim forum, to chyba jakieś szczyle zeby zyczyc tak drugiemu Polakowi, nie wiadomo co kogo spotka w zyciu, niejeden juz taki wał wył z bólu i zdychał, a taki był cwaniak,lekarzy po ręcach cham całował, eeech Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: i Re:takiego niskiego poziomu i chamstwa waszego do IP: *.adsl.inetia.pl 28.01.11, 09:36 zgłaszam do Agory brak nadzoru nad forum i wniosek o logowanie, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re:takiego niskiego poziomu i chamstwa waszego do IP: *.107.c83.petrotel.pl 28.01.11, 09:52 teraz zatrudnią nowych zielonych betonów i nieudaczników. już to widać. nie lubie pisu ale tak jak platworma teraz sie szaro gęsi to jest przegięcie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grzesiek papa IP: *.016.c89.petrotel.pl 28.01.11, 10:25 Mosiołkowa musi odejść, Mosiołkowa musi odejść, Mosiołkowa musi odejść, Mosiołkowa musi odejść, Mosiołkowa musi odejść, Mosiołkowa musi odejść, Mosiołkowa musi odejść, Mosiołkowa musi odejść, Mosiołkowa musi odejść, Mosiołkowa musi odejść, Mosiołkowa musi odejść i GRODECKA TEŻ!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: technik Re: papa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.11, 11:32 to nie MOSIOŁKOWA RZĄDZI POKiSem,TYLKO WOŻNIAK I ŚLIWIŃSKI Z RODZINAMI Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lena Re: papa IP: *.161.c95.petrotel.pl 28.01.11, 14:29 Zgadzam się, musi odejść Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nel Re: papa IP: *.171.90.163.static.crowley.pl 28.01.11, 15:02 Musi odejść! Panie prezydent zrób pan tam w końcu porządek! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosciu Re: papa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.11, 17:22 Dzieki Mosiolek to przynajmniej widac jakas kulture w tym miescie. Ale przeciez chamow kultura w oczy kluje i stad takie wpisy. Cieszcie sie z igrzysk, cieszcie, bo chleba to raczej nie zobaczycie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosciu Re: papa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.11, 17:15 A co ci ta pani przeszkadza? Przynajmniej dzieje sie w plockiej kulturze cos pozytywnego. Odpowiedz Link Zgłoś
roman_j Re: Krzysiu, Twój na zawsze... 28.01.11, 10:34 loki.se napisał: > Nieodżałowany kolega, skryty bohater, mąż, ojciec (tu niestety ciągle brak pewn > ości). Dodajmy jeszcze: wybitny specjalista od architektury mongolskiej, czego dał dowód podczas narady nad werdyktem w ostatnim konkursie na dyplom dla Płocka. :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alice Re: Krzysiu, Twój na zawsze... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.01.11, 15:32 AMEN B) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: taka sobie Re: Krzysiu, Twój na zawsze... IP: *.dynamic.chello.pl 28.01.11, 17:07 loki.se napisał: > Nieodżałowany kolega, skryty bohater, mąż, ojciec (tu niestety ciągle brak pewn > ości). Brak klasy na całej linii, ale widać taka tendencja na forum- zero faktów, osobiste wycieczki. Niech pan sam sobie odpowie jaki Pan poziom reprezentuje Odpowiedz Link Zgłoś
loki.se do takiej sobie 28.01.11, 18:28 Chcesz faktów? Podstawowy - za niewinność go nie wyrzucili. Zapracował przez lata na opinię chama. Ludzi miał za nic. Drwił, obrażał i stosował mobbing (a kolec zacierał rączki). Prywatę forsował ponad wszystko. Niech on się cieszy, że tak się to skończyło. Nie wszyscy mężowie pozwalają na to, by ich żony płakały w pracy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: normalny Re: do takiej sobie IP: *.083.c65.petrotel.pl 28.01.11, 21:36 Daj sobie spokój z dyskusją z tym ignorantem loki.se. Krzysiek ma to głęboko w d...pie, że go wywalił ten przygłup. Ma swój zawód i wreszcie będzie mógł robić to co lubi, a nie użerać się z bandą niedouków. A loki może sobie tylko pomarzyć i poskomleć... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kumpela Re: do loki IP: *.083.c65.petrotel.pl 28.01.11, 23:10 Loki.se przez te wszystkie lata pracy w UMP musiałeś lizać d..y różnych szefów, oczywiście głupszych od Ciebie, jęzor już Cię boli, a i tak nikt nie zauważył Twego bystrego umysłu i intelektu wartego każdych pieniędzy, a tu awansu brak, żona zdradza, teściowa bije, teść pije, mieszkanko ciasne, dlatego też każdego wieczora w samotności przy browcu, jak już wszyscy śpią możesz być KIMŚ i pojechać po bandzie, oczywiście w duł … jeżeli myślisz, że lizanie się skończyło to się mylisz, nadchodzą NOWI i mają jeszcze większe i cięższe tyłki. Kapusiom już dziękujemy. Odpowiedz Link Zgłoś
loki.se Re: do loki 31.01.11, 17:32 Kulą w płot:P - to podsumowanie twoich wypocin świadczących o tym, że nawet nie masz dość wyobraźni by komuś ubliżyć. Skoro Krzysiu tak bardzo ukochał swój zawód to dlaczego już 4 lata temu nie porzucił tej nudnej roboty w UMP. Wiem... , on się poświęcał dla miasta (he, he, he). Krzysiek, Renata dajcie spokój. Było minęło. Zawsze byliście nudni... . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do loki.se Re: Krzysiu, Twój na zawsze... IP: *.125.c86.petrotel.pl 28.01.11, 19:31 niech cały świat się pośmieje tak samo jak pan K śmiał się z mieszkąńców.Pamiętamy te śmiechy.Oj pamiętamy i po chrześcijańsku przebaczamy. Odpowiedz Link Zgłoś
sentext zwolnienia w ratuszu 28.01.11, 11:25 W sumie niczego innego się nikt nie spodziewał. Cała kadencja będzie polegała na wymianie każdego na PO i tyle. Potem za maks 4 lata jak już po swoich niesamowitych osiągnięciach przegrają z hukiem i władze weźmie pis, psl, sld czy kto tam będzie najładniej obiecywał będą krzyczeć że są czystki... Zieeew. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: loojon Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.128.75.234.static.crowley.pl 28.01.11, 13:10 A Ulicka przekreciara analfabetka- nie znająca przepisów też powinna wylecieć razem z łapówkarą Stefańską i Kwiatkowskim czerwononosym Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janek prezydent zdecydował o zwolnieniu wszystkich IP: *.adsl.inetia.pl 28.01.11, 15:31 nie z PO Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: p.prasy Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.adsl.inetia.pl 28.01.11, 15:36 Urzędnik? Daj spokój... Tyle się ostatnio mówi i pisze o zwolnieniach i ruchach kadrowych w Ratuszu, prezydent powiedział to, wyjaśnił tamto... A czemu nikt się nie zapyta, co my, pracownicy Ratusza, czujemy, myślimy? Nie jest fajnie być pionkiem w cudzej grze. Takie mniej więcej słowa usłyszałam od swojej koleżanki, która jest ratuszową urzędniczką. I uznałam, że ma rację. Dlatego ciąg dalszy tego tekstu to będą jej słowa. Choć anonimowe, tak jak prosiła. Nie odnosimy się do nich merytorycznie, może jednak warto, żeby dotarły do najważniejszych gabinetów w magistracie. Bo na to, że ktoś z pracowników zdobędzie się na bezpośrednią szczerą rozmowę, raczej nie ma sznas. - Ja ci powiem szczerze, ta praca w Urzędzie Miasta to jest pod pewnymi względami spoko. Bo masz określony czas pracy, jak musisz coś zrobić w dniu wolnym, odbierasz nadgodziny, zarabia się całkiem w porządku, jakaś premia wpadnie, trzynastka. Nie martwisz się, że cię wywalą, jak idziesz na zwolnienie albo na macierzyński. Wiadomo, budżetówka, tu się przestrzega zasad. Ale to nie jest robota dla kogoś z ambicjami. Znaczy wiesz, ja myślę o normalnym urzędniku, a nie tych dyrektorach z politycznego nadania. Ty masz swój wycinek, odtąd dotąd, masz zrobić swoje, zmieścić się w terminie, nie popełnić błędu. Jak masz nawet jakiś fajny pomysł, jak coś cię olśni, to i tak nie ma z kim się podzielić, bo twojego bezpośredniego szefa to nie obchodzi, każe ci nie zawracać d..., a wyżej iść nie możesz, bo tu jest hierarchia, droga służbowa, koniec, szlus. No tak, masz rację, urzędnik to nie artysta, jak chce się twórczo wyżywać, niech się zapisze do jakiegoś towarzystwa od wspierania czegoś tam. Tylko w tym wszystkim najgorsze jest to, że nigdy nie jesteś Janem Kowalskim urzędnikiem, tylko do kogoś należysz. Teraz dzielimy się na ludzi Milewskiego i nie-Milewskiego. Śmiałaś się, że plotki fruwają po ratuszu, ale tu pracuje kilkaset ludzi i zawsze znajdzie się jakiś „ambit”, który chce się komuś podlizać, kogoś podp...yć, żeby wyjść na swoje. Gnidy jak wszędzie. Każdy to wie. Ale mnie boli takie stygmatyzowanie: jesteś tego czy tamtego! Cholera, jak Milewski był prezydentem, to Jan Kowalski był Janem Kowalskim, a jak jest teraz Nowakowski, to Jan Kowalski też jest Janem Kowalskim! Co to za polowania na czarownice?! To kolejne władze wpychają nas w jakieś polityczne rynsztoki, ale co komu do tego, czy ja jestem katoliczka, ateistka czy luteranka? Co komu do tego, czy lubię PiS, PO, SLD albo Partię Zakręconych Loków?! Ja mam iść do pracy i zrobić swoje! Wiesz, dlaczego ratuszowcy idą hurmem na wybory razem z rodzinami? I dlaczego głosują na jeszcze urzędującego prezydenta? Bo się zwyczajnie martwią, żeby nie stracić roboty. Bo jest rodzina, są dzieci, które trzeba wykarmić i posłać do szkoły. Bo każda zmiana to trzęsienie ziemi i wielka niewiadoma. Każdy z nich najpierw obiecuje, że nie będzie czystek, a potem co? Zobacz, ile Milewski przegrał spraw o zwolnienia ludzi. Zobacz, ile teraz ludzi już poleciało! Dobrze, ja się nawet zgadzam, że ci z najwyższych stołków muszą się zmienić, pasować do koncepcji. Ale to zawsze sięga gdzieś w dół, nikt już nie wierzy w takie zapewnienia. To idzie z klucza, najśmieszniejsze, że słyszy się, że polecą ci, którzy agitowali za nową władzą, nie mogli się dogadać albo pogodzić z poprzednią, głosowali na zmiany! Człowiek Milewskiego – i koniec, kropka. A nikt nie bierze pod uwagę, że jednak to szef nadaje ton, wyznacza rytm robocie. Ludzie się podporządkowują, jest zmiana, też ją przyjmą. My w tym ratuszu pracujemy, a nie tworzymy jakieś trendy i ideologie, znamy się na swoim! A zobacz jeszcze i to – jak tylko ktoś ze szczebla kierowniczego odchodzi, na emeryturę albo z innego powodu, to zaraz na to miejsce przychodzi ktoś z zewnątrz. Dlaczego jest tak mało awansów wewnętrznych? Jak jesteś inspektorem, to już jesteś i jesteś, a kierownicze stanowiska są dla znajomych króliczka! Nie wierzę, że to się zmieni, nie wierzę! No ale jeśli, to stawiam ci duże piwo! Zmienić pracę? Wiśta wio! Gdzie? W Płocku? Na jaką? Usiąść w kasie w supermarkecie? I widzisz, tak to się kręci i koło się zamyka... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1234 Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.class99.petrotel.pl 28.01.11, 15:43 A ja tak sobie myśle , że koło to chyba zawsze jest zamknięte :) bo inaczej to by nie było koło :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ot i Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.adsl.inetia.pl 28.01.11, 16:02 IP: *.class99.petrotel.pl sprawdzimy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: siemiątek Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.11, 17:30 szefowa sprzątaczek też do zmiany bo to PISiara, szef portierów też do zmiany, A może by wywalić po prostu POPAPRAŃCÓW, jeżeli ich akceptujecie to przyjdzie Zbychu, Rychu i zrobi porządek, A naród co,ano nic, obejrzy tvn 24, i uzna że jest ok, bo tak w telewizorze powiedzieli ZDROWIA fizycznego życzę bo na psychiczne ..... Odpowiedz Link Zgłoś
salamandryt Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu 28.01.11, 19:57 Gość portalu: menel napisał(a): > Patrząc to na chłodno i obiektywnie - ma to ręce i nogi. > Ciekawią mnie bardzo kwalifikacje i doświadczenie osób, które obejmą kilka kluc > zowych stanowisk, stanowisk w komórkach z nowymi zadaniami oraz w nowotworzonyc > h komórkach. Naprawdę uważasz, że ważne będą kwalifikacje i doświadczenie? Zlikwidowano wydział edukacji oraz wydział kultury i sportu. Zlikwidowano w ten sposób 2 stanowiska kierownicze. Ale utworzono wydział edukacji i kultury z oddziałem edukacji i oddziałem kultury oraz wydział sportu z oddziałem sportu i zespołem ds. turystyki. W ten sposób utworzono 6 stanowisk kierowniczych. To nie tylko obciąży budżet (funkcyjne i inne dodatki), ale wydłuży drogę realizacji każdej sprawy. Bo przecież będzie nie tylko kierownik, dyrektor, ale jeszcze zastępca prezydenta decydujący o wszystkim. To nie jest dobry pomysł na usprawnienie pracy urzędu. Ale może dobry na okazanie komuś swojej wdzięczności... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nik to przykład niekompetencji Uchwała , rozliczymy IP: *.adsl.inetia.pl 28.01.11, 21:28 przy referendum Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: remek Re: to przykład niekompetencji Uchwała , rozliczy IP: *.adsl.inetia.pl 30.01.11, 12:02 to całkowicie niekompetentny kolo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Typ Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.029.c75.petrotel.pl 31.01.11, 14:46 nie sądzę żeby te zmiany wyszły na lepsze... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Słupniak Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.11, 09:56 Czy to prawda ,że Barszczewska ma być dyrektorem Wydziału Inwestycji i Remontów? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: baba klozetowa Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.181.c84.petrotel.pl 02.02.11, 10:19 zalezy komu ciagnie laske Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zzj Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.11, 11:13 Jestem oburzony, jak można napisać takie świństwo. Popieram Aby K.Barszczewska objęła to stanowisko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MY Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.121.c79.petrotel.pl 02.02.11, 11:35 Piękne słowa na forum świadczą o waszej kulturze. Jak można pisać jeden na drugiego takie brednie. Jeżeli macie coś na kogoś, idżcie do właściwych organów i zgłoście, a nie opluwajcie niewinnych ludzi. Naprawdę wróżę wam marny koniec tego bazgrolenia. Teraz wychodzi kultura, uczciwość, skromność Polaka. To jest walka na noże. Wstyd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paweł Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.11, 14:46 To poczytajcie jak analfabeci odpowiadają na interpelacje - W-ce Buczkowski radnemu Krasowi ws. zatoczki przy siedzibie "Dzieci Płocka" . Ostatni akapit "za pewne" Panie Prezydent pisze się łącznie "zapewne" niech Panu podpowie polonista, chociaż jak była radnym popełniał błędy ortograficzne, a jako Poseł mało się udzielał w pisaniu interpelacji, może żeby nie popełnić błędów. Proponuję, aby przed wysyłaniem pism na zewnątrz Urzędu poloniści w ramach dodatkowych zajęć czerwonym długopisem podkreślali błędy. dane.plock.eu/bip//dane/interpelacje/vi/int_36.pdf Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lena Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.11, 16:35 no to piękny PR, aktorzy i dyrektor ZOO angażują się w zbieranie 1%, a Prezydent Nowakowski życzy sobie kupowanie codziennie specjalnych soczków, winogronka bezpestkowego i jeszcze inne dziwactwa za nasze pieniądze, ciekawe jakie będą w najbliższym czasie podwyżki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bubel Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.plock.mm.pl 02.02.11, 18:35 Moduł odpowiedzialny w oprogramowaniu za wykrywanie błędów nie rozpoznaje kontekstu zdania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaśka Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.11, 07:46 Buczkowski robi byki w odpowiedziach na interpelacje, a wy nic nie komentujecie, różnica jest taka, że gdyby błąd zrobił Milewski w odpowiedzi na interpelację Gapińskiej, to wyśmiewalibyście go przez najbliższy tydzień. No cóż wiemy, kto pisze na tym forum... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do kasieńki Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.125.c86.petrotel.pl 04.02.11, 23:40 droga Kasieńko jak byś przeczytała kilka pism z ratusza z poprzednie epoki to byś pękła ze śmiechu.Tylko ty czytasz wybiórczo.Oj śmiała byś się Kasieńko mocno.Skąd wiesz kto pisuje na forum oprócz poetki apologetki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: co2 sprzet na sesje IP: *.adsl.inetia.pl 22.03.11, 14:12 www.sklep-grene.pl/images/1269-120021.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
hrabiapotocki Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu 23.03.11, 15:35 Gość portalu: kaśka napisał(a): > Buczkowski robi byki w odpowiedziach na interpelacje, a wy nic nie komentujecie > , różnica jest taka, że gdyby błąd zrobił Milewski w odpowiedzi na interpelację > Gapińskiej, to wyśmiewalibyście go przez najbliższy tydzień. No cóż wiemy, kto > pisze na tym forum... Wystarczy, że Mirosław Marian "cóś"powie, i już jest powód do śmiechu. Przynajmniej nie szkoda kasy na jego dietę. Należy się chłopu za "ubogacanie" kabaretowej mapy Płocka. Zresztą nawet nie musi NIC mówić. Sam jego wygląd to juz dobry powód do śmiechu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: były Re: Prezydent zdecydował - zwolnienia w ratuszu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.11, 23:02 To jest efekt zwalniania pracowników, odpowiedzialnych za PR i braku korektora w urzędzie. Odpowiedz Link Zgłoś