Gość: Czarny
IP: *.plock.mm.pl
28.07.06, 18:21
Proponuję na Nowym Rynku obok szaletu miejskiego zbudowac DÓŁ AGRESJI. Wielka
dziurę w ziemi, gdzie złośliwi, ponurzy płocczanie, rzucaliby karteczki z
napisanymi żalami na wszystkich, którzy sie ruszaja. Dałoby to rozładowanie
emocji. Co pewien czas Straz Miejska zabierałaby "Życzenia" i paliła wołając
chętnych do udziału. Taki Czarny Kamień. Wszyscy by skorzystali. Forum by nie
bluzgało. Realty szou w kablówce.