Dodaj do ulubionych

Dół Agresji

IP: *.plock.mm.pl 28.07.06, 18:21
Proponuję na Nowym Rynku obok szaletu miejskiego zbudowac DÓŁ AGRESJI. Wielka
dziurę w ziemi, gdzie złośliwi, ponurzy płocczanie, rzucaliby karteczki z
napisanymi żalami na wszystkich, którzy sie ruszaja. Dałoby to rozładowanie
emocji. Co pewien czas Straz Miejska zabierałaby "Życzenia" i paliła wołając
chętnych do udziału. Taki Czarny Kamień. Wszyscy by skorzystali. Forum by nie
bluzgało. Realty szou w kablówce.
Obserwuj wątek
    • Gość: ... Re: Dół Agresji IP: *.c155.petrotel.pl 28.07.06, 23:12
      Nie wprowadzaj obcych wyrazów jeśli nie znasz ich poprawnej pisowni.

      Jeśli zaś pisałeś te słowa ironicznie i specjalnie z błędami, to weź je w
      cudzysłów. Wtedy nie będzie wątpliwości o co ci chodziło.

      A pomysł z Dołem nie przejdzie, bo politycy by nam zgrzecznieli...
    • Gość: dosia Re: Dół Agresji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.06, 08:02
      Do dołu możnaby wrzucać złych ludzi też.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka